Blockhouse Bay Reserve 2

Venue Address
Terry Street

Blockhouse Bay
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 1     Bay Olympic 13/3N Bullets   def. by   Western Springs 13/3N Paston
01/04/17 (Sat) 14:45 (Grading 17th Grade Division 2) 4     Bay Olympic 17/2 Firebirds   def.   Western Springs 17/2 Solars
02/04/17 (Sun) 14:00 (ASFA 2017 Championship Division ) 1     A2 Khukuri FC   def. by   A2 AUT FC
08/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 2     Bay Olympic 13/3N Rapids   def.   Western Springs 13/3N Ajax
08/04/17 (Sat) 13:00 (Grading 14th Grade Division 3 North) 6     Bay Olympic 14/3N Buggatis   def.   Pukekohe AFC 14/3N Red
29/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 2     Bay Olympic 13/3N Bullets   vs   Central Utd 13/3N (SPC) Boyle
29/04/17 (Sat) 13:00 (Grading 14th Grade Division 3 North) 1     Bay Olympic 14/3N Buggatis   vs   Western Springs 14/3N Corinthians
29/04/17 (Sat) 14:45 (Grading 17th Grade Division 2) 5     Bay Olympic 17/2 Firebirds   def.   Metro FC 17/2 England
30/04/17 (Sun) 15:00 (ASFA 2017 Division 2) 1     A4 All Red FC   def. by   A4 Zamantix Force
06/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 1     Bay Olympic 13/3N Rapids   def. by   Fencibles 13/3N Walsh
06/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 14th Grade Division 2 North) Bay Olympic 14/2N Commodores   def. by   Central Utd 14/2N Sonics
13/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 1     Bay Olympic 13/3N Rapids   def. by   Western Springs 13/3N Lochhead
13/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 14th Grade Division 3 North) 1     Bay Olympic 14/3N Buggatis   def. by   Fencibles 14/3N Smith
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 2     Bay Olympic 13/3N Bullets   def.   Western Springs 13/3N Ajax
20/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 14th Grade Division 2 North) 2     Bay Olympic 14/2N Commodores   def. by   Eastern Suburbs AFC 14/2N Yellow
21/05/17 (Sun) 14:00 (ASFA KOCup L1/L2/Conference) 1     A4 All Red FC   def. by   A3 Auckland Wanderers 2
27/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 7     Bay Olympic 13/3N Rapids   def.   Ellerslie AFC 13/3N Yellow
27/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 14th Grade Division 3 North) 1     Bay Olympic 14/3N Buggatis   def. by   SAR 14/3N PANTHERS
27/05/17 (Sat) 14:45 (Grading 17th Grade Division 2) 2     Bay Olympic 17/2 Firebirds   def. by   Fencibles 17/2 Little
03/06/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North)   Bay Olympic 13/3N Bullets   vs   Fencibles 13/3N Walsh  
10/06/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North)   Bay Olympic 13/3N Rapids   vs   Bay Olympic 13/3N Bullets  
25/06/17 (Sun) 15:00 (ASFA 2017 Division 2)   A4 All Red FC   vs   A4 Massey University FC  
16/07/17 (Sun) 15:00 (ASFA 2017 Division 2)   A4 All Red FC   vs   A4 Auckland Unicorns  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News