Three Kings Reserve 2 (Quarry)

Venue Address
Grahame Breed Drive

Three Kings
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat) 09:30 (Grading 12th Crimson) 7     Central Utd 12/2A Jaguars   def.   Ellerslie AFC 12/3N White
01/04/17 (Sat) 10:30 (Grading 11th Green) 4     Central Utd 11/P Crocodiles   def.   Fencibles 11/P Brown
01/04/17 (Sat) 11:30 (Grading 11th Grey) 2     Central Utd 11/2B Dragons   def. by   Clendon Utd 11/2A Red Devils
29/04/17 (Sat) 09:30 (Grading 12th Crimson) 9     Central Utd 12/2A Jaguars   def.   Bay Olympic 12/3N Remarkables
29/04/17 (Sat) 09:30 (Grading 12th Green) 2     Central Utd 12/1A Yellow   def.   Bucklands Beach AFC 12/1B Blue
29/04/17 (Sat) 10:30 (Grading 12th Lime) 1     Central Utd 12/4S (SPC) Olney   def. by   Ellerslie AFC 12/2A Gold 10 
29/04/17 (Sat) 10:30 (Grading 12th Navy) 7     Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza   def.   Onehunga Sports 12/3N Thunder
29/04/17 (Sat) 11:30 (Grading 11th Green) 6     Central Utd 11/P Crocodiles   def.   Ellerslie AFC 11/P Red
29/04/17 (Sat) 11:30 (Grading 11th Grey) Central Utd 11/2B Dragons   def. by   Beachlands Maraetai AFC 11/2B Saint Germain
06/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 12th Purple) Central Utd 12/1B (SPC) Searchfield   def. by   Papatoetoe AFC 12/1B Pirates
06/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 11th Purple) 2     Central Utd 11/4A Geckos   def. by   Papatoetoe AFC 11/1B Cyclones 15 
06/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 12th Grey) 2     Central Utd 12/2B Pumas   def.   Papakura City FC 12/2B Cavaliers
06/05/17 (Sat) 11:15 (Girls Grading 13th Division 1 Town) 2     Central Utd 13/2 Starlings   def. by   Western Springs G13/1 Firebirds
06/05/17 (Sat) 11:15 (Grading 12th Lime) Central Utd 12/2B (SPC) Hastings   def. by   Central Utd 12/4S (SPC) Olney
13/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 12th Crimson) 2     Central Utd 12/2A Jaguars   def.   Fencibles 12/2B Dashper
13/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 12th Green) 1     Central Utd 12/1A Yellow   def. by   Unimount AFC 12/1A Inspire
13/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 11th Grey) Central Utd 11/2B Dragons   def. by   Pukekohe AFC 11/2A Blue
13/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 11th Purple) Central Utd 11/4A Geckos   def. by   Bucklands Beach AFC 11/1B White
13/05/17 (Sat) 11:15 (Grading 12th Lime) Central Utd 12/4S (SPC) Olney   def. by   Fencibles 12/2A Maiava 11 
13/05/17 (Sat) 11:15 (Grading 12th Navy) 2     Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza   def.   Ellerslie AFC 12/3N Yellow
13/05/17 (Sat) 12:15 (Girls 13th Premier) 2     Central Utd 13/P Spirit   def.   Three Kings Utd G13/P Philpot
20/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 11th Green) 3     Central Utd 11/P Crocodiles   vs   Eastern Suburbs AFC 11/P Gold
20/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 12th Purple) Central Utd 12/1B (SPC) Searchfield   def. by   SAR 12/1A ALL STARS
20/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 12th Grey) Central Utd 12/2B Pumas   def. by   Manukau City AFC 12/2A
20/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 12th Lime) Central Utd 12/2B (SPC) Hastings   def. by   Ellerslie AFC 12/2A Gold
20/05/17 (Sat) 11:15 (Girls Grading 11th Orange) 7     Central Utd G11/1 Swifts   def.   Fencibles G11/3 Flames
20/05/17 (Sat) 11:15 (Girls Grading 13th Division 1 Town) 1     Central Utd 13/2 Starlings   vs   Papatoetoe United FC G13/2 Southern Stars
27/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 12th Crimson) 4     Central Utd 12/2A Jaguars   def.   Three Kings Utd 12/2A Raynor [Silver]
27/05/17 (Sat) 09:15 (Grading 12th Green) 1     Central Utd 12/1A Yellow   def. by   Eastern Suburbs AFC 12/P White
27/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 11th Purple) 4     Central Utd 11/4A Geckos   vs   Waiuku AFC 11/2A Pythons
27/05/17 (Sat) 10:15 (Grading 12th Navy) 2     Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza   def. by   Three Kings Utd 12/2B Spencer
27/05/17 (Sat) 11:30 (Girls 13th Premier) 2     Central Utd 13/P Spirit   def.   Bucklands Beach AFC G13/P Yellow
27/05/17 (Sat) 11:30 (Grading 12th Lime) Central Utd 12/4S (SPC) Olney   def. by   Three Kings Utd 12/2B Hewett 13 
27/05/17 (Sat) 12:30 (Girls Grading 11th Orange) 2     Central Utd G11/1 Swifts   vs   Papakura City FC G11/2
10/06/17 (Sat) 09:30 (Championship 12th Grade Division 3N) 1     Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza   def.   Waiheke Utd AFC 12/3N Moose
10/06/17 (Sat) 09:30 (Girls Championship 13th Grade Division 2) 1     Central Utd 13/2 Starlings   def. by   Eastern Suburbs AFC G13/2 Yellow
10/06/17 (Sat) 10:30 (Championship 12th Grade Division 1B) 1     Central Utd 12/1B (SPC) Searchfield   def. by   Pukekohe AFC 12/1B Avengers
10/06/17 (Sat) 10:30 (Championship 12th Grade Division 2B) 1     Central Utd 12/2B Pumas   def. by   Three Kings Utd 12/2B Hewett
10/06/17 (Sat) 11:45 (Championship 11th Grade Division 4A) 4     Central Utd 11/4A Geckos   def.   Papatoetoe AFC 11/4A Hurricanes
10/06/17 (Sat) 11:45 (Girls 13th Premier) 3     Central Utd 13/P Spirit   def.   Western Springs G13/P Sportivo
17/06/17 (Sat) 09:30 (Championship 12th Grade Division 1A) Central Utd 12/1A Yellow   def. by   Three Kings Utd 12/1A Chamberlain
17/06/17 (Sat) 09:30 (Championship 12th Grade Division 2A) 2     Central Utd 12/2A Jaguars   vs   Three Kings Utd 12/2A Raynor [Silver]
17/06/17 (Sat) 10:30 (Championship 11th Grade Division 2B) 7     Central Utd 11/2B Dragons   def.   Bay Olympic 11/2B Cobras
17/06/17 (Sat) 10:30 (Championship 12th Grade Division 2B) 1     Central Utd 12/2B (SPC) Hastings   def. by   Three Kings Utd 12/2B Spencer
17/06/17 (Sat) 11:30 (Girls 13th Premier) 1     Central Utd 13/P Spirit   vs   Hibiscus Coast G13/P Cyra
17/06/17 (Sat) 11:30 (Girls Championship 11th Grade Division 1) 3     Central Utd G11/1 Swifts   def.   Western Springs G11/1 Napoli
24/06/17 (Sat) 09:30 (Championship 12th Grade Division 1A) 3     Central Utd 12/1A Yellow   def.   Papakura City FC 12/1A Juventus
24/06/17 (Sat) 09:30 (Championship 12th Grade Division 2A) 1     Central Utd 12/2A Jaguars   def. by   Beachlands Maraetai AFC 12/2A Raptors
24/06/17 (Sat) 10:30 (Championship 11th Grade Division 2B) 2     Central Utd 11/2B Dragons   def.   Ellerslie AFC 11/2B Gold
24/06/17 (Sat) 10:30 (Championship 12th Grade Division 2B) Central Utd 12/2B (SPC) Hastings   def. by   Waiuku AFC 12/2B Sharks
24/06/17 (Sat) 11:30 (Championship 11th Grade Division 4A) Central Utd 11/4A Geckos   def. by   Bay Olympic 11/4A Supersonics
24/06/17 (Sat) 11:30 (Girls Championship 13th Grade Division 2) 1     Central Utd 13/2 Starlings   def. by   Onehunga Sports G13/2 Diamonds
01/07/17 (Sat) 09:00 (Championship 12th Grade Division 1B) 2     Central Utd 12/1B (SPC) Searchfield   def.   Bay Olympic 12/1B Everests
01/07/17 (Sat) 10:00 (Championship 12th Grade Division 3N) 3     Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza   def.   Three Kings Utd 12/3N Teal
01/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 2B) Central Utd 12/2B Pumas   def. by   Eastern Suburbs AFC 12/2B Blue

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News