Bledisloe Park 4

Venue Address
John Street

Pukekohe
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
08/04/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th Navy) 3     Pukekohe AFC 11/3B Red   def.   Papatoetoe United FC 11/3B Cyclones
08/04/17 (Sat) 11:00 (Girls Grading 12th Orange) Pukekohe AFC G12/3 Girls   def. by   Ellerslie AFC G12/2 Black
29/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th White) 4     Pukekohe AFC 11/5 Green   def. by   Ellerslie AFC 11/4B Yellow
06/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Navy) 2     Pukekohe AFC 11/3B Red   def. by   Fencibles 11/3A Everton
13/05/17 (Sat) 09:00 (Grading 11th Navy) 2     Pukekohe AFC 11/3B Red   def. by   Drury Utd 11/3B Dragons
13/05/17 (Sat) 11:00 (Girls Grading 12th Orange) 1     Pukekohe AFC G12/3 Girls   def. by   Metro FC G12/2 Black
20/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th White) Pukekohe AFC 11/5 Green   def. by   Western Springs 11/4A Real Madrid 10 
20/05/17 (Sat) 11:00 (Girls Grading 12th Orange) 2     Pukekohe AFC G12/3 Girls   def.   Drury Utd G12/3 Blaze
27/05/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Yellow   vs   Ellerslie AFC 10/5 Green  
27/05/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Bay Olympic 10/3C Blizzards  
03/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Metro FC 10/3C Glory  
03/06/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Green   vs   Waiheke Utd AFC 10/5  
10/06/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 10th Grade Division 4)   Pukekohe AFC G10/4 Girls   def. by   Three Kings Utd G10/4 Birt [Red]  
17/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Green   vs   Manurewa AFC 10/5 Falcons  
17/06/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 B)   Pukekohe AFC 10/1B Blue   vs   Fencibles 10/1B Bousader  
17/06/17 (Sat) 12:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Bay Olympic 10/3C Lightnings  
24/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 B)   Pukekohe AFC 10/1B Blue   vs   Bay Olympic 10/1B Tigers  
01/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Manukau City AFC 10/3C South  
01/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 5)   Pukekohe AFC 10/5 Yellow   vs   Waiheke Utd AFC 10/5  
29/07/17 (Sat) 10:00 (Championship 11th Grade Division 5) 6     Pukekohe AFC 11/5 Green   def.   Papakura City FC 11/5
29/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 3B) 1     Pukekohe AFC 11/3B Red   def. by   Papatoetoe United FC 11/3B Cyclones
05/08/17 (Sat) 09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 4)   Pukekohe AFC G10/4 Girls   vs   Papakura City FC G10/4 Sapphires  
05/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Fencibles 10/3C Chelsea  
05/08/17 (Sat) 11:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3) 2     Pukekohe AFC G12/3 Girls   def.   Three Kings Utd G12/3 Thompson
12/08/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 10th Grade Division 4)   Pukekohe AFC G10/4 Girls   vs   Ellerslie AFC G10/4 White  
19/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Pukekohe AFC 10/3C Red   vs   Ellerslie AFC 10/3C White  
19/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
11:00 (Championship 11th Grade Division 3B) Pukekohe AFC 11/3B Red   def. by   Bay Olympic 11/3B Concords
26/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 B)   Pukekohe AFC 10/1B Blue   vs   Bay Olympic 10/1B Hurricanes  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News