Ashley Reserve 2 FT

Venue Address
Ashley Ave

Long Bay
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
02/04/17 (Sun) 11:00 (14th Grade Metro) 1     Waitemata FC 14M   def. by   East Coast Bays 14M Elliott
09/04/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Metro 1st Round) 1     East Coast Bays 15M Poore   def. by   Bay Olympic 15M
05/05/17 (Fri) 19:00 (Grading Metro 13th Grade Group 3) Hibiscus Coast 13M   def. by   Western Springs 13M Bullets
07/05/17 (Sun) 13:00 (19th Grade Sunday Division 1) East Coast Bays 19S2 Coley   def. by   Forrest Hill Milford 19S
13/05/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 5     East Coast Bays 19 Drumm   def.   Norwest Utd 19/1
14/05/17 (Sun) 11:00 (14th Grade Conference) 4     East Coast Bays 14C Development   def.   Waitakere City 14C
14/05/17 (Sun) 13:00 (15th Grade Conference) 1     East Coast Bays 15C   def. by   Glen Eden Rangers 15C
19/05/17 (Fri) 19:15 (Grading Metro 13th Grade Group 3) 1     Birkenhead Utd 13C   def.   Drury Utd 13/1 SAE
21/05/17 (Sun) 11:00 (Grading Metro 13th Grade Group 2) 11     East Coast Bays 13M Daw   def.   Warkworth AFC 13C
21/05/17 (Sun) 12:15 (14th Grade Metro) 1     East Coast Bays 14M Elliott   def. by   Eastern Suburbs 14M
27/05/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 3     East Coast Bays 19 Drumm   def.   Western Springs 19/1 Tevez
28/05/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Conference) 3     East Coast Bays 15C   vs   North Shore Utd 15C
11/06/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Conference) 2     East Coast Bays 15C   def.   Ranui Swanson 15C Flames
17/06/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 1     East Coast Bays 19 Drumm   def.   Albany Utd 19/1 Windsor
01/07/17 (Sat) 13:15 (19th Grade Saturday Division 1) 4     East Coast Bays 19 Drumm   vs   Fencibles 19/1
08/07/17 (Sat) 11:00 (13th Grade Metro) 2     Greenhithe AFC 13M   def.   Hibiscus Coast 13M
09/07/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Metro 2nd Round) 2     East Coast Bays 15M Poore   vs   Waitakere City 15M
09/07/17 (Sun)
(Rescheduled)
13:30 (19th Grade Sunday Division 1) 8     East Coast Bays 19S2 Coley   def.   Bucklands Beach AFC 19/S2 Yellow
22/07/17 (Sat) 15:00 (19th Grade Saturday Division 1) 5     East Coast Bays 19 Drumm   def.   Bay Olympic 19/1
23/07/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Metro 2nd Round) 4     East Coast Bays 15M Poore   def.   Ellerslie AFC 15M Red
30/07/17 (Sun) 13:00 (14th Grade Conference) 1     Forrest Hill Milford 14C Athletico   def. by   Bucklands Beach AFC 14C
06/08/17 (Sun) 13:00 (17th Grade Conference) 4     Forrest Hill Milford 17C   def.   Fencibles Utd 17C
12/08/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday KO Cup) 1     East Coast Bays 19 Drumm   def. by   Western Springs 19/1 Tevez
13/08/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Conference) 3     East Coast Bays 15C   def.   Hibiscus Coast AFC 15C
13/08/17 (Sun) 14:00 (19th Grade Championship Sunday Division 2) 14     East Coast Bays 19S2 Coley   def.   Glen Eden Rangers 19S2
20/08/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Metro 2nd Round) 2     East Coast Bays 15M Poore   def. by   Eastern Suburbs 15M
27/08/17 (Sun) 10:00 (14th Grade Conference) 4     Forrest Hill Milford 14C Athletico   def.   North Shore Utd 14C
29/08/17 (Tue)
(Rescheduled)
07:00 (AFF/NFF Womens Conference Reserves) 6     Hibiscus Coast (WConR)   def.   Metro FC (WConR)
02/09/17 (Sat)
(Rescheduled)
14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 6     East Coast Bays 19 Drumm   def.   Franklin United 19/1
10/09/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Metro 2nd Round) 1     East Coast Bays 15M Poore   def. by   Three Kings Utd 15M

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News