Mangere Domain 1

Venue Address
Domain Road

Mangere
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
25/03/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 4     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def.   Albany Utd (NRFL2R)
25/03/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def.   Albany Utd (NRFL2)
01/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Lime) Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   def. by   Ellerslie AFC 11/2A Black
01/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Navy) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   vs   Onehunga Sports 12/3N Thunder
01/04/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def.   Ngongotaha AFC (NRFL2R)
01/04/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   vs   Ngongotaha AFC (NRFL2)
02/04/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 4) 3     Onehunga Mangere (W4) Rookies   def.   Drury Utd (W4) Sterling Sports
08/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 4) 5     Onehunga Mangere (M4) Prestige   def.   Ellerslie AFC (M4) Revolution
08/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 2     Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   vs   Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys
14/04/17 (Fri) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def. by   Northland FC (NRFL2R)
14/04/17 (Fri) 15:00 (NRFL Division 2) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def. by   Northland FC (NRFL2)
22/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 35 Division 2) 6     Onehunga Mangere (M35/2) Hustlers   def.   Eastern Suburbs AFC (M35/2) Santos
23/04/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 2/3 Group 2) 13     Onehunga Mangere (W2) Scarlets   def.   Bay Olympic (W3) Green
25/04/17 (Tue) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 1     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def. by   Waiheke Utd AFC (NRFL2R)
25/04/17 (Tue) 15:00 (NRFL Division 2) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def. by   Waiheke Utd AFC (NRFL2)
29/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Lime) 4     Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   def. by   Eastern Suburbs AFC 11/2A Black
29/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Navy) 2     Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   def. by   Ellerslie AFC 12/3N Yellow
29/04/17 (Sat) 12:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 10     Onehunga Mangere Utd AFC 13/3A Jets   def.   Ellerslie AFC 13/4 Yellow
29/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 4) 3     Onehunga Mangere (M4) Prestige   def.   SAR AFC (M4) Botany
29/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   def. by   Unimount (M40/3M) Tripzville
30/04/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 4) 1     Onehunga Mangere (W4) Rookies   def.   Papatoetoe AFC (W4) Angels
06/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Grading 11th Green) 1     Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   def.   Onehunga Sports G11/2 Emeralds
06/05/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 1     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   vs   Claudelands Rovers AFC (NRFL2R)
06/05/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   vs   Claudelands Rovers AFC (NRFL2)
13/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th Lime) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   def. by   Fencibles 11/2A Kershaw
13/05/17 (Sat) 12:15 (NRFL Reserves Knock Out Shield) 5     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def.   Albany Utd (NRFL2R)
13/05/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 3     Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   def. by   Western Springs M40/3M Mercenaries
14/05/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 4) Onehunga Mangere (W4) Rookies   def. by   Mt Albert-Ponsonby AFC - (W4) Shennigans
20/05/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   SAR 9/3 CUBS  
20/05/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Beachlands Maraetai AFC 9/6 Nike Ticks  
20/05/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts  
20/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Grading 11th Green) 2     Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   def.   Three Kings Utd G11/3 Purple
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Lime) Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   vs   Three Kings Utd 11/2A Restall
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Navy) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   def. by   Central Utd 12/3N (SPC) D'Souza
20/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 14th Grade Division 3 North) 9     Onehunga Mangere Utd AFC 14/2 Jedis   def.   Bay Olympic 14/2 Buggatis
20/05/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 35 Division 2) 4     Onehunga Mangere (M35/2) Hustlers   def.   Metro FC (M35/2) Villa
20/05/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 2     Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   vs   Eastern Suburbs AFC (M40/3M) EastSide Massive
21/05/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 2/3 Group 2) Onehunga Mangere (W3) Dunks   def. by   Onehunga Mangere (W2) Scarlets
27/05/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 4)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers   vs   Pukekohe AFC 9/4 Blue  
27/05/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   Bay Olympic 10/2B Tornadoes  
27/05/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 3     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def. by   Papakura City (NRFL2R)
27/05/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) 3     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   vs   Papakura City (NRFL2)
28/05/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 2/3 Group 2) 2     Onehunga Mangere (W3) Dunks   def.   Central Utd (W3)
03/06/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   Papakura City FC 9/3 Barcelona  
03/06/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Mt Albert-Ponsonby AFC 9/6 Gold  
03/06/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays   vs   Onehunga Sports T7 Black Widows  
03/06/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Sharks   vs   Ellerslie AFC T7 Piopio (White)  
03/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Manukau City AFC 10/4A Black  
03/06/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 3 North) 4     Onehunga Mangere Utd AFC 13/3A Jets   def.   Three Kings Utd 13/4 Dass
03/06/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 1     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def. by   Fencibles Utd (NRFL2R)
03/06/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def. by   Fencibles Utd (NRFL2)
04/06/17 (Sun) 11:00 (2017 AFF Womens Knockout Cup) Onehunga Mangere (W4) Rookies   def. by   Mt Albert-Ponsonby AFC - (W4) Shennigans
10/06/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 4)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers   vs   Manurewa AFC 9/4 Cyclones  
10/06/17 (Sat) 09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC G10/3 Angels   def. by   Papatoetoe United FC G10/3 Diamonds  
10/06/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas   vs   Onehunga Sports T7 Black Widows  
10/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   Eastern Suburbs AFC 10/2B Blue  
10/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 2B) 3     Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   def.   Papatoetoe United FC 11/2B Hunters
10/06/17 (Sat) 13:00 (Grading 17th Grade Division 3) 5     Onehunga Mangere Utd AFC 17/3 Pumas   def. by   Papatoetoe United FC 17/3 Outlaws
10/06/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 4) 1     Onehunga Mangere (M4) Prestige   def. by   Eastern Suburbs AFC (M4) Keats
17/06/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Leopards   vs   Onehunga Sports T8 Ninjas  
17/06/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Dolphins   vs   Ellerslie AFC T7 Ruru (Red)  
17/06/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays   vs   Ellerslie AFC T7 Takahe (Black)  
17/06/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Sharks   vs   Ellerslie AFC T7 8th Grade Girls Pink (Royal Blue)  
17/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Papatoetoe United FC 10/4A  
17/06/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2) Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   vs   Clevedon FC G11/2 Cats
17/06/17 (Sat) 10:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Tigers   vs   Ellerslie AFC T8 Panthers (Gold)  
17/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 3S) Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   def. by   Clendon Utd 12/3S All Stars
17/06/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 1     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def. by   Takapuna AFC (NRFL2R)
17/06/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) 1     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def. by   Takapuna AFC (NRFL2)
18/06/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 4) Onehunga Mangere (W4) Rookies   vs   Western Springs (W4) Gypsies
24/06/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Dolphins   vs   Ellerslie AFC T7 Tui (Royal Blue)  
24/06/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas  
24/06/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   Metro FC 9/3 Stingers  
24/06/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Metro FC 9/6 Raiders  
24/06/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Tigers   vs   Remuera Primary T8 Knights  
24/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   SAR 10/2B WILDCATS  
24/06/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC G10/3 Angels   vs   Fencibles G10/3 Fillet  
24/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 2B) 5     Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   def.   Papakura City FC 11/2B Phoenix
24/06/17 (Sat) 12:00 (Championship 13th Grade Division 3A) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 13/3A Jets   def. by   Western Springs 13/3A Paston
24/06/17 (Sat) 14:45 (2017 Mens Over 35's Knockout Cup) 1     Onehunga Mangere (M35/2) Hustlers   def. by   Ellerslie AFC (M35/3) Elks
01/07/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas   vs   Ellerslie AFC T7 Kakapo (Gold)  
01/07/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Sharks   vs   Ellerslie AFC T7 8th Grade Girls Condors (Green)  
01/07/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 4)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers   vs   Clendon Utd 9/4 Storm  
01/07/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Panthers   vs   Remuera Primary T8 Ninja (Royal Blue)  
01/07/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Leopards   vs   Ellerslie AFC T8 Bobcats (Bottle Green)  
01/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Bay Olympic 10/4A Stormz  
01/07/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2) 1     Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   def. by   Papakura City FC G11/2
01/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 3S) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   vs   Pukekohe AFC 12/3S Red
01/07/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 35 Division 2) 1     Onehunga Mangere (M35/2) Hustlers   def. by   Papakura City FC (M35/2) Outkasts
01/07/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   def. by   Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana
15/07/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 4     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   def.   Te Atatu AFC (NRFL2R)
15/07/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def. by   Te Atatu AFC (NRFL2)
22/07/17 (Sat)
(Rescheduled)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   vs   Bay Olympic (M40/3M) Westies  
29/07/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas   vs   Ellerslie AFC T7 Kakariki (Yellow)  
29/07/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 4)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers   vs   Drury Utd 9/4 Kingfishers  
29/07/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Panthers   vs   Ellerslie AFC T8 Pumas (Bottle Green)  
29/07/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Leopards   vs   Ellerslie AFC T8 Jaguars (White)  
29/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   Waiuku AFC 10/2B Phoenix  
29/07/17 (Sat) 11:30 (Championship 14th Grade Division 2) 6     Onehunga Mangere Utd AFC 14/2 Jedis   def.   Waiuku AFC 14/2 Blue
29/07/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 3     Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   def. by   Eastern Suburbs AFC (M40/3M) EastSide Massive
30/07/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 2) 7     Onehunga Mangere (W2) Scarlets   def.   Bucklands Beach AFC (W2) Yellow
05/08/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas   vs   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays  
05/08/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Sharks   vs   Ellerslie AFC T7 Kereru (Emerald Green)  
05/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   Papatoetoe AFC 9/3 Reds  
05/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Lynn-Avon Utd AFC 9/6 Bears  
05/08/17 (Sat) 09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC G10/3 Angels   vs   Three Kings Utd G10/3 White  
05/08/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Panthers   vs   Ellerslie AFC T8 9th Girls Poppies (Royal Blue)  
05/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Drury Utd 10/4A Gators  
05/08/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2) Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   vs   Metro FC G11/2 Stars
05/08/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 2B) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   def. by   Central Utd 11/2B Dragons
05/08/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 2     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   vs   Papatoetoe AFC (NRFL2R)
05/08/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) 4     Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def.   Papatoetoe AFC (NRFL2)
06/08/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 2) 4     Onehunga Mangere (W2) Scarlets   def.   Bay Olympic (W2) Blue
06/08/17 (Sun) 13:00 (AFF Womens Division 4) Onehunga Mangere (W4) Rookies   def. by   Metro FC (W4) Moxies
12/08/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Blue Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Dolphins   vs   Onehunga Sports T7 Girls Rock  
12/08/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays   vs   Ellerslie AFC T7 Kakariki (Yellow)  
12/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   Papatoetoe United FC 9/3 Avengers  
12/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Clevedon FC 9/6 Bumblebees  
12/08/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Tigers   vs   Ellerslie AFC T8 Leopards (Royal Blue)  
12/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   Clendon Utd 10/2B Hurricanes  
12/08/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 3S) 2     Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   def.   Fencibles 12/3S Manchester Utd
12/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
12:00 (Championship 13th Grade Division 3A) 3     Onehunga Mangere Utd AFC 13/3A Jets   def.   SAR 13/3A TITANS
12/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
13:00 (AFF Mens Over 35 Division 2) 1     Onehunga Mangere (M35/2) Hustlers   def. by   Otahuhu Utd AFC (M35/2) AK BA
12/08/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 4     Onehunga Mangere (M40/3M) Hombres de Montana   def.   Ellerslie AFC (M40/3M) Mustangs
13/08/17 (Sun)
(Rescheduled)
11:00 (AFF Womens Division 2) 2     Onehunga Mangere (W2) Scarlets   vs   Fencibles Utd (W2)
19/08/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Stingrays   vs   Onehunga Sports T7 Black Widows  
19/08/17 (Sat) 08:30 (Tamaki 7th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Sharks   vs   Ellerslie AFC T7 Kiwi (Bottle Green)  
19/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 4)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/4 Avengers   vs   Drury Utd 9/4 Fury  
19/08/17 (Sat) 09:00 (Girls Championship 10th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC G10/3 Angels   vs   Three Kings Utd G10/3 Teal  
19/08/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Red Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Tigers   vs   St Michaels T8 Strikers  
19/08/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Yellow Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Leopards   vs   Ellerslie AFC T8 Cougars (White)  
19/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions   vs   Fencibles 10/4A Liverpool  
19/08/17 (Sat) 10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2) 3     Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   def.   Onehunga Sports G11/2 Emeralds
19/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
12:00 (Championship 13th Grade Division 3A) 2     Onehunga Mangere Utd AFC 13/3A Jets   vs   Western Springs 13/3A Lochhead
19/08/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 2     Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   def. by   Bay Olympic (M40/3M) Westies
20/08/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 4) 2     Onehunga Mangere (W4) Rookies   def.   Waiuku AFC (W4)
26/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 3)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/3 Mountainairs   vs   Bay Olympic 9/3 Spit Fires  
26/08/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Division 6)   Onehunga Mangere Utd AFC 9/6 Dragons   vs   Papakura City FC 9/6 The Troopers  
26/08/17 (Sat) 09:00 (New World Stonefields Tamaki 8th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Panthers   vs   Onehunga Sports T8 Ghost Busters  
26/08/17 (Sat) 09:00 (Tamaki 7th Grade Green Group Fun Football)   Onehunga Mangere Utd AFC Orcas   vs   Onehunga Sports T7 Black Widows  
26/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles   vs   Western Springs 10/2B Brava  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
11:00 (Championship 11th Grade Division 2B) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 11/2B Ninjas   vs   Drury Utd 11/2B Falcons
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
11:00 (Championship 12th Grade Division 3S) 1     Onehunga Mangere Utd AFC 12/3S Mustangs   vs   Papatoetoe United FC 12/3S Bula Boys
26/08/17 (Sat) 12:30 (NRFL Division 2 Reserves) 1     Onehunga Mangere AFC (NRFL2R)   vs   Mangere Utd (NRFL2R)
26/08/17 (Sat) 15:00 (NRFL Division 2) Onehunga Mangere AFC (NRFL2)   def. by   Mangere Utd (NRFL2)
27/08/17 (Sun)
(Rescheduled)
11:00 (AFF Womens Division 3) Onehunga Mangere (W3) Dunks   def. by   Lynn-Avon Utd AFC (W3)
02/09/17 (Sat)
(Rescheduled)
11:30 (Girls Championship 16th Grade Division 2) 4     Onehunga Mangere Utd AFC G16/2 Phoenix   def.   Papakura City FC G16/2
02/09/17 (Sat)
(Rescheduled)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 1     Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   def. by   Bucklands Beach AFC (M40/3M) Thunderbirds
03/09/17 (Sun)
(Rescheduled)
11:00 (AFF Womens Division 4) 1     Onehunga Mangere (W4) Rookies   def.   Tuakau Soccer Club (W4)
09/09/17 (Sat)
(Rescheduled)
10:00 (Girls Championship 11th Grade Division 2) 2     Onehunga Mangere Utd AFC G11/2 Cyclones   def.   Fencibles G11/2 White
09/09/17 (Sat)
(Rescheduled)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters)   Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys   vs   Ellerslie AFC (M40/3M) Mustangs  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News