Crum Park 2 FT (see rules for Use)

Venue Address
Hilling Street

Titirangi
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Orange) Bay Olympic 11/1B 747s   vs   Eastern Suburbs AFC 11/1A Yellow
01/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Blue) Bay Olympic 12/1A Panthers   def. by   Ellerslie AFC 12/P Red
01/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Group 2) 2     Bay Olympic (M30/3) Konini   def. by   Western Springs M30/2 Sons of Pitches
01/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 30 Group 1) 5     Bay Olympic (M30/1) Clowns   def.   Fencibles Utd AFC (M30/2) New Asian
02/04/17 (Sun) 11:00 (15th Grade Metro 1st Round) 1     Bay Olympic 15M   def. by   North Shore Utd 15M Jetts
02/04/17 (Sun) 12:30 (Grading Metro 13th Grade Group 3) 1     Bay Olympic 13M Lions   def.   Drury Utd 13/1 SAE
08/04/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th Blue) Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def. by   Manurewa AFC 11/P SAE Blue
08/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 1 Town) 1     Bay Olympic 13/2A Falcons   def. by   Manurewa AFC 13/1 Pumas
08/04/17 (Sat) 12:00 (Grading 15th Grade Division 2) 1     Bay Olympic 15/2 Ferraris   def. by   Papatoetoe United FC 15/1 13 
08/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 2     Bay Olympic (M40/3M) Westies   def. by   Unimount (M40/3M) Tripzville
22/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 2) 1     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   vs   Bucklands Beach AFC (M2) Jefferson FC
22/04/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 2     Bay Olympic 19/1   def.   Three Kings Utd 19/1 Smallwood
29/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Blue) Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def. by   Bucklands Beach AFC 11/P Yellow
29/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Blue) 1     Bay Olympic 12/1A Panthers   def. by   Fencibles 12/P Brown
29/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Group 2) Bay Olympic (M30/3) Konini   def. by   Western Springs M30/2 Steamboats
29/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors) Bay Olympic (M40/3S) Misfits   def. by   Beachlands Maraetai AFC (M40/3S) Lions
30/04/17 (Sun) 11:00 (Grading Metro 13th Grade Group 3) 6     Bay Olympic 13M Lions   def.   Western Springs 13C Vipers
30/04/17 (Sun) 12:30 (14th Grade Metro) Bay Olympic 14M Bombers   def. by   East Coast Bays 14M Elliott
06/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th Orange) Bay Olympic 11/1B 747s   def. by   Metro FC 11/1A Hurricanes
06/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Crimson) 2     Bay Olympic 12/3N Remarkables   def.   Metro FC 12/4N Eagles
06/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th White) 3     Bay Olympic 12/4N K2's   def.   Bucklands Beach AFC 12/4N Navy
06/05/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 2) 2     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def.   Ellerslie AFC (M2) KFCFC
06/05/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 30 Group 1) 4     Bay Olympic (M30/1) Clowns   def.   Metro FC (M30/2) Wong
07/05/17 (Sun) 11:00 (Grading Metro 13th Grade Group 3) 1     Bay Olympic 13M Lions   def. by   Greenhithe AFC 13M
07/05/17 (Sun) 12:30 (15th Grade Metro 1st Round) Bay Olympic 15M   def. by   Fencibles Utd 15M
13/05/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th Blue) Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def. by   Eastern Suburbs AFC 11/P White
13/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Orange) 2     Bay Olympic 12/1B Everests   def. by   Pukekohe AFC 12/1B Avengers
13/05/17 (Sat) 12:30 (NRFL Premier Reserves League) 4     Bay Olympic (NRFLPR)   def.   Eastern Suburbs AFC (NRFLPR)
13/05/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors) Bay Olympic (M40/3S) Misfits   def. by   SAR AFC (M40/3S) ESS Lautoka Veterans
14/05/17 (Sun) 11:00 (14th Grade Metro) Bay Olympic 14M Bombers   def. by   Fencibles Utd 14M
14/05/17 (Sun) 12:30 (AFF Womens Division 2/3 Group 2) Bay Olympic (W3) Green   def. by   SAR AFC (W2/3/2)
19/05/17 (Fri) 19:00 (Grading Metro 13th Grade Group 3) Bay Olympic 13M Lions   vs   Western Springs 13M Bullets
20/05/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Bay Olympic 10/1B Tigers  
20/05/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Metro FC 10/3C Glory  
20/05/17 (Sat) 10:00 (Girls Grading 12th Green) Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   vs   Three Kings Utd G12/3 Thompson
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Orange) 1     Bay Olympic 11/1B 747s   vs   Ellerslie AFC 11/5 Green
20/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Crimson) 1     Bay Olympic 12/3N Ruapehus   def. by   Central Utd 12/2A Jaguars
20/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 12th Blue) 2     Bay Olympic 12/1A Panthers   def.   Onehunga Sports 12/1A Arsenal
20/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 12th White) 5     Bay Olympic 12/4N K2's   def.   Ellerslie AFC 12/4S Silver
20/05/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 2) 1     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def. by   Ellerslie AFC (M2) Deceptively Slow
20/05/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 30 Group 2) 2     Bay Olympic (M30/2) Originals   def. by   Western Springs M30/2 Sons of Pitches
21/05/17 (Sun) 11:00 (15th Grade Metro 1st Round) 1     Bay Olympic 15M   vs   Three Kings Utd 15M
24/05/17 (Wed)
(Rescheduled)
19:00 (AFF Mens Over 30 Group 1) 3     Bay Olympic (M30/1) Clowns   def. by   Western Springs M30/1 Go Feet
27/05/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Western Springs 10/1B Toros  
27/05/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Papatoetoe United FC 10/4A  
27/05/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Manukau City AFC 10/3C South  
27/05/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Waiuku AFC 10/4B Pegasus  
27/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 11th Blue) Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def. by   Fencibles 11/P Sha
27/05/17 (Sat) 11:00 (Grading 12th Orange) 5     Bay Olympic 12/1B Everests   def.   Western Springs 12/2B Strikers
27/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 13th Grade Division 1 Town) 2     Bay Olympic 13/2A Falcons   vs   Beachlands Maraetai AFC 13/2A Gunners
27/05/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Group 2) 1     Bay Olympic (M30/3) Konini   def. by   Bay Olympic (M30/2) Originals
27/05/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors) 1     Bay Olympic (M40/3S) Misfits   def. by   Onehunga Sports (M40/3S) Hunga
28/05/17 (Sun) 11:00 (14th Grade Metro) 5     Bay Olympic 14M Bombers   def.   Beachlands Maraetai AFC 14M
02/06/17 (Fri) 19:00 (AFF Mens Division 2) 3     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def.   Papatoetoe United FC (M2) Saanjh
03/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Fencibles 10/1B Cook  
03/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Stormz   vs   Drury Utd 10/4A Gators  
03/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Bay Olympic 10/2B Tornadoes   vs   Three Kings Utd 10/2B Sudhakar (Teal)  
03/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Fencibles 10/3C Chelsea  
03/06/17 (Sat) 12:30 (NRFL Premier Reserves League) 3     Bay Olympic (NRFLPR)   def.   Forrest Hill Milford (NRFLPR)
03/06/17 (Sat) 15:00 (NRFL Premier League) 2     Bay Olympic (NRFLP)   def.   Forrest Hill Milford (NRFLP)
04/06/17 (Sun) 13:00 (15th Grade Metro 1st Round) 4     Bay Olympic 15M   def.   Ellerslie AFC 15M Red
09/06/17 (Fri) 19:00 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 5     Bay Olympic (M40/3M) Westies   def.   Onehunga Mangere (M40/3M) Bulavinaka Boys
10/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Fencibles 10/1B Bousader  
10/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Fencibles 10/4A Liverpool  
10/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Bay Olympic 10/3C Blizzards  
10/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Beachlands Maraetai AFC 10/4B White Knights  
10/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 1B) Bay Olympic 11/1B 747s   def. by   Manurewa AFC 11/1B SAE Yellow
10/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 1B) 3     Bay Olympic 12/1B Everests   def.   Papatoetoe AFC 12/1B Pirates
10/06/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 2) 1     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def. by   Eastern Suburbs AFC (M2) Muir
11/06/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 2/3 Group 1) 1     Bay Olympic (W2) Blue   def.   Metro FC (W2) MacCallum
11/06/17 (Sun) 13:00 (14th Grade Metro) Bay Olympic 14M Bombers   def. by   Onehunga Sports 14M
17/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Western Springs 10/1B Toros  
17/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Ellerslie AFC 10/3C White  
17/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Stormz   vs   Fencibles 10/4A Liverpool  
17/06/17 (Sat) 10:00 (Championship 11th Grade Division 1A) Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def. by   Papatoetoe United FC 11/1A Giants
17/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 1A) 1     Bay Olympic 12/1A Panthers   def. by   SAR 12/1A ALL STARS
17/06/17 (Sat) 11:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3) 2     Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   vs   Three Kings Utd G12/3 Thompson
17/06/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Division 3) 2     Bay Olympic (M30/3) Konini   def. by   Lynn-Avon Utd AFC (M30/3)
17/06/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Masters) 1     Bay Olympic (M40/3M) Westies   def. by   Eastern Suburbs AFC (M40/3M) Hoppers
18/06/17 (Sun) 11:00 (15th Grade Metro 1st Round) 1     Bay Olympic 15M   def. by   Eastern Suburbs 15M
24/06/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Premier Division )   Bay Olympic 9/P Great Whites   vs   Fencibles 9/P Blue  
24/06/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Stormz   vs   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts  
24/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Bay Olympic 10/2B Tornadoes   vs   Eastern Suburbs AFC 10/2B Blue  
24/06/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Fencibles 10/3C Chelsea  
24/06/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Waiuku AFC 10/4B Centaurs  
24/06/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 1B) 2     Bay Olympic 11/1B 747s   vs   Bucklands Beach AFC 11/1B White
24/06/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 1B) 1     Bay Olympic 12/1B Everests   def. by   Pukekohe AFC 12/1B Avengers
24/06/17 (Sat) 14:45 (2017 Mens Over 40's Knockout Cup) 2     Bay Olympic (M40/3S) Misfits   def. by   Unimount (M40/3M) Tripzville
25/06/17 (Sun) 11:00 (2017 AFF Womens Knockout Cup) Bay Olympic (W3) Green   def. by   Bucklands Beach AFC (W4) Blue
25/06/17 (Sun) 13:00 (13th Grade Metro) 4     Bay Olympic 13M Lions   def.   Forrest Hill Milford 13M Santiago
01/07/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Premier Division )   Bay Olympic 9/P Great Whites   vs   Eastern Suburbs AFC 9/P Black  
01/07/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Metro FC 10/3C Mariners  
01/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Eastern Suburbs AFC 10/1B Black  
01/07/17 (Sat) 10:00 (Championship 11th Grade Division 1A) 3     Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def.   Eastern Suburbs AFC 11/1A Yellow
01/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Pukekohe AFC 10/1B Blue  
01/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Drury Utd 10/4A Gators  
01/07/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 1A) Bay Olympic 12/1A Panthers   def. by   Three Kings Utd 12/1A Chamberlain
01/07/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 3N) Bay Olympic 12/3N Ruapehus   vs   Onehunga Sports 12/3N Thunder
01/07/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 2) Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def. by   Eastern Suburbs AFC (M2) Bish
01/07/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors) 4     Bay Olympic (M40/3S) Misfits   def.   Mangere United (M40/3S) Nadroga
02/07/17 (Sun) 11:00 (13th Grade Metro) Bay Olympic 13M Lions   vs   Greenhithe AFC 13M
08/07/17 (Sat)
(Rescheduled)
12:30 (NRFL Premier Reserves League) 1     Bay Olympic (NRFLPR)   def. by   Three Kings Utd (NRFLPR)
08/07/17 (Sat)
(Rescheduled)
15:00 (NRFL Premier League) 1     Bay Olympic (NRFLP)   vs   Three Kings Utd (NRFLP)
15/07/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Division 3) 2     Bay Olympic (M30/3) Konini   vs   Western Springs M30/3 Stallions
15/07/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 2) 1     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def. by   Three Kings Utd (M2) Rangers
16/07/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 3) 1     Bay Olympic (W3) Green   def. by   Papatoetoe United FC (W3)
22/07/17 (Sat) 09:00 (09th Grade Premier Division )   Bay Olympic 9/P Great Whites   vs   Western Springs 9/P Mana  
22/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Bay Olympic 10/2B Tornadoes   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 10/2B Incredibles  
22/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Pukekohe AFC 10/3C Red  
22/07/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Stormz   vs   Manukau City AFC 10/4A Black  
22/07/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Division 3) 4     Bay Olympic (M30/3) Konini   def.   Mt Albert-Ponsonby AFC (M30/3) Lizard Kings
22/07/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 30 Division 1) Bay Olympic (M30/1) Clowns   def. by   Fencibles Utd AFC (M30/1) Pakuranga Legends
23/07/17 (Sun) 10:00 (13th Grade Metro) 1     Bay Olympic 13M Lions   def. by   Onehunga Sports 13M
23/07/17 (Sun) 11:30 (14th Grade Metro) 3     Bay Olympic 14M Bombers   def.   Hibiscus Coast AFC 14M
23/07/17 (Sun) 13:00 (15th Grade Metro 2nd Round) Bay Olympic 15M   def. by   Onehunga Sports 15M
28/07/17 (Fri)
(Rescheduled)
19:00 (14th Grade Metro) 1     Beachlands Maraetai AFC 14M   def. by   Bay Olympic 14M Bombers
29/07/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Ellerslie AFC 10/1B Black  
29/07/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Metro FC 10/3C Mariners  
29/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Tuakau Soccer Club 10/4A  
29/07/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Papakura City FC 10/4B  
29/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 1A) 5     Bay Olympic 12/1A Panthers   def.   Papakura City FC 12/1A Juventus
29/07/17 (Sat) 11:00 (Championship 12th Grade Division 1B) 4     Bay Olympic 12/1B Everests   def.   Bucklands Beach AFC 12/1B White
29/07/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 2) Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def. by   Ellerslie AFC (M2) Diamonds
30/07/17 (Sun) 11:00 (AFF Womens Division 3) Bay Olympic (W3) Green   def. by   Onehunga Sports (W3)
30/07/17 (Sun) 13:00 (14th Grade Metro) 1     Bay Olympic 14M Bombers   def. by   Central Utd 14M
30/07/17 (Sun)
(Venue Change)
14:30 (ASFA 2017 Championship Division ) 2     A2 Kingsland Athletic   def. by   A2 United FC
04/08/17 (Fri)
(Rescheduled)
19:00 (AFF Mens Over 30 Division 2) 6     Bay Olympic (M30/2) Originals   def.   Western Springs M30/2 Sons of Pitches
05/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 2 B)   Bay Olympic 10/2B Tornadoes   vs   Western Springs 10/2B Brava  
05/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Bay Olympic 10/3C Lightnings  
05/08/17 (Sat) 10:00 (09th Grade Division 3)   Bay Olympic 9/3 Spit Fires   vs   SAR 9/3 CUBS  
05/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Eastern Suburbs AFC 10/1B Black  
05/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Stormz   vs   Papatoetoe United FC 10/4A  
05/08/17 (Sat) 11:00 (Championship 11th Grade Division 1B) 2     Bay Olympic 11/1B 747s   def.   SAR 11/1B COUGARS
05/08/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 1B) Bay Olympic 12/1B Everests   def. by   Fencibles 12/1B Topham
05/08/17 (Sat) 12:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3) 1     Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   vs   Papakura City FC G12/3 Supremes
05/08/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Division 3) 2     Bay Olympic (M30/3) Konini   def. by   Western Springs M30/3 Stuntmen
05/08/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 30 Division 1) 4     Bay Olympic (M30/1) Clowns   def.   Mt Albert-Ponsonby AFC (M30/1) Lions
06/08/17 (Sun) 10:00 (13th Grade Metro) Bay Olympic 13M Lions   def. by   East Coast Bays 13M Daw
06/08/17 (Sun) 11:30 (14th Grade Metro) 1     Bay Olympic 14M Bombers   def. by   Forrest Hill Milford 14M
06/08/17 (Sun) 13:00 (15th Grade Metro 2nd Round) 2     Bay Olympic 15M   def.   Central Utd 15M
12/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Fencibles 10/1B Cook  
12/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Ellerslie AFC 10/4B Yellow  
12/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Manukau City AFC 10/4A Black  
12/08/17 (Sat) 10:00 (Championship 11th Grade Division 1A) 5     Bay Olympic 11/1A Bulldogs   def.   Western Springs 11/1A Porto
12/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 2 B)   Bay Olympic 10/2B Tornadoes   vs   Waiuku AFC 10/2B Phoenix  
12/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Pukekohe AFC 10/3C Red  
12/08/17 (Sat) 12:00 (Championship 12th Grade Division 1A) 1     Bay Olympic 12/1A Panthers   def.   Onehunga Sports 12/1A Arsenal
12/08/17 (Sat) 12:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3) 1     Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   def.   Waiheke Utd AFC G12/3
12/08/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Over 30 Division 3) 2     Bay Olympic (M30/3) Konini   def. by   Unimount (M30/3) Avengers
12/08/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 2) 2     Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   def. by   Manurewa AFC (M2)
13/08/17 (Sun)
(Rescheduled)
11:00 (AFF Womens Division 2) 1     Bay Olympic (W2) Blue   def.   Bucklands Beach AFC (W2) Yellow
18/08/17 (Fri)
(Rescheduled)
19:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Bay Olympic 15M   vs   East Coast Bays 15M Poore  
19/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Hurricanes   vs   Fencibles 10/1B Bousader  
19/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Thunderbolts   vs   Bay Olympic 10/4A Stormz  
19/08/17 (Sat) 10:00 (09th Grade Division 3)   Bay Olympic 9/3 Spit Fires   vs   Papakura City FC 9/3 Barcelona  
19/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Blizzards   vs   Manukau City AFC 10/3C South  
19/08/17 (Sat) 11:00 (10th Grade Division 1 B)   Bay Olympic 10/1B Tigers   vs   Pukekohe AFC 10/1B Blue  
19/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
11:00 (Championship 11th Grade Division 1B)   Bay Olympic 11/1B 747s   vs   Three Kings Utd 11/1B Bolland  
19/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
12:00 (Championship 12th Grade Division 1B)   Bay Olympic 12/1B Everests   vs   Western Springs 12/1B lightning  
19/08/17 (Sat) 13:00 (Championship 15th Grade Division 1) 2     Bay Olympic 15/1 Cannons   def. by   Drury Utd 15/1 Phoenix
19/08/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   Bay Olympic (M40/3S) Misfits   vs   Papakura City FC (M40/3S) Wanderers  
20/08/17 (Sun) 11:00 (13th Grade Metro)   Bay Olympic 13M Lions   vs   Hibiscus Coast 13M  
26/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 3 C)   Bay Olympic 10/3C Lightnings   vs   Metro FC 10/3C Glory  
26/08/17 (Sat) 09:00 (10th Grade Division 4 A)   Bay Olympic 10/4A Stormz   vs   Onehunga Mangere Utd AFC 10/4A Minions  
26/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 2 B)   Bay Olympic 10/2B Tornadoes   vs   Clendon Utd 10/2B Hurricanes  
26/08/17 (Sat) 10:00 (10th Grade Division 4 B)   Bay Olympic 10/4B Cyclones   vs   Papakura City FC 10/4B Papakura Pythons  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
12:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3)   Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   vs   Pukekohe AFC G12/3 Girls  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
13:00 (Championship 14th Grade Division 2)   Bay Olympic 14/2 Buggatis   vs   Bucklands Beach AFC 14/2 Blue  
26/08/17 (Sat)
(Rescheduled)
14:45 (AFF Mens Over 40 Division 3 Seniors)   Bay Olympic (M40/3S) Misfits   vs   Manurewa AFC (M40/3S) HACs  
30/08/17 (Wed) 19:00 (14th Grade Metro)   Onehunga Sports 14M   vs   Bay Olympic 14M Bombers  
02/09/17 (Sat)
(Rescheduled)
12:00 (Girls Championship 12th Grade Division 3)   Bay Olympic G12/3 Whirlwinds   vs   Drury Utd G12/3 Blaze  
02/09/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 2)   Bay Olympic (M2) Johnny Utahs   vs   Western Springs (M2) Stingers  
03/09/17 (Sun) 11:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Bay Olympic 15M   vs   Manurewa AFC 15M  
17/09/17 (Sun) 11:00 (15th Grade Metro 2nd Round)   Bay Olympic 15M   vs   Western Springs 15M  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News