Seymour Park 1

Venue Address
121 Pah Road

Royal Oak
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
01/04/17 (Sat) 09:00 (Grading 12th Navy) 4     Central Utd 12/N (SPC) Hastings   vs   Three Kings Utd 12/N Robinson
01/04/17 (Sat) 10:00 (Grading 12th Lime) Central Utd 12/l (SPC) Olney   def. by   Eastern Suburbs AFC 12/L Black 16 
01/04/17 (Sat) 11:00 (Grading 13th Grade Division 2 Town) 5     Three Kings Utd 13/2T Rigg   def.   Papatoetoe United FC 13/2T Raiders
01/04/17 (Sat) 12:00 (Grading 14th Grade Division 2 North) 3     Three Kings Utd 14/2N Teal   def.   Bucklands Beach AFC 14/2N Blue
01/04/17 (Sat) 13:00 (AFF Mens Division 8) 3     Three Kings Utd (M8) Dynamo Chicken Kiev   vs   Western Springs (M8) Choppers
01/04/17 (Sat) 14:45 (AFF Mens Division 1) 9     Three Kings Utd (M1)   def.   Metro FC (M1) Wrimac
02/04/17 (Sun) 11:00 (Grading Metro 13th Grade Group 2) 8     Three Kings Utd 13M   def.   Three Kings Utd 13C
02/04/17 (Sun) 12:30 (15th Grade Metro) 1     Three Kings Utd 15M   def. by   Ellerslie AFC 15M Red
08/04/17 (Sat) 09:00 (Grading 12th Grey) Central Utd 12/Gr Pumas   def. by   Manurewa AFC 12/Gr Sharks
08/04/17 (Sat) 09:00 (Grading 12th Purple) 2     Central Utd 12/P Jaguars   def. by   Bucklands Beach AFC 12/P White
08/04/17 (Sat) 10:00 (Grading 11th Purple) 1     Central Utd 11/P Geckos   def. by   Three Kings Utd 11/P Bolland
08/04/17 (Sat) 10:00 (Grading 12th Lime) Central Utd 12/L (SPC) D'Souza   def. by   Metro FC 12/L Falcons
08/04/17 (Sat) 11:00 (Girls 13th Premier) 3     Central Utd 13/P Spirit   def.   Ellerslie AFC Girls 13/P Red
08/04/17 (Sat) 11:00 (Girls Grading 13th Division 1 Town) 2     Central Utd 13/1T Starlings   def.   Fencibles G13/1T Williamson
08/04/17 (Sat) 13:00 (Grading 15th Grade Division 3) 2     Three Kings Utd 15/3 Blue   def.   Manurewa AFC 15/3 Wolves
08/04/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) Three Kings Utd 19/1 Smallwood   def. by   Norwest Utd 19/1
09/04/17 (Sun) 12:00 (17th Grade Metro) 2     Central Utd 17M   def. by   Birkenhead Utd 17M
29/04/17 (Sat) 11:00 (Girls Grading 16th Division 1) 7     Three Kings Utd G17/1 Inkpen   def.   Bucklands Beach AFC G16/1 Blue
29/04/17 (Sat) 13:00 (Grading 17th Grade Division 1) 8     Three Kings Utd 17/1 Malone   def.   Three Kings Utd 17/1 Holmes
29/04/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) Three Kings Utd 19/1 Smallwood   def. by   Western Springs 19/1 Tevez
30/04/17 (Sun) 10:00 (Grading Metro 13th Grade Group 2) 6     Central Utd 13M   def.   Warkworth AFC 13M
06/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 17th Grade Division 1) 1     Three Kings Utd 17/1 Holmes   def. by   Bucklands Beach AFC 17/1 Blue
06/05/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 2     Three Kings Utd 19/1 Smallwood   def.   Fencibles 19/1
07/05/17 (Sun) 12:00 (14th Grade Metro) 1     Central Utd 14M   vs   Hibiscus Coast AFC 14M
13/05/17 (Sat) 12:00 (Grading 14th Grade Division 3 North) Three Kings Utd 14/3N Silver   def. by   Western Springs 14/3N Corinthians
13/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 15th Grade Division 3) 5     Three Kings Utd 15/3 Blue   def.   Waiuku AFC 15/3 Blue
13/05/17 (Sat) 14:45 (Grading 17th Grade Division 1) Three Kings Utd 17/1 Malone   def. by   Manukau City AFC 17/1
14/05/17 (Sun) 13:00 (17th Grade Conference) 1     Three Kings Utd 17C   def. by   Albany Utd 17C
20/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 17th Grade Division 1) Three Kings Utd 17/1 Holmes   def. by   Pukekohe AFC 17/1 Blue 10 
20/05/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1) 1     Three Kings Utd 19/1 Smallwood   def. by   Albany Utd 19/1 Windsor
21/05/17 (Sun) 10:00 (Grading Metro 13th Grade Group 2) 3     Three Kings Utd 13M   def.   Forrest Hill Milford 13M Brasilia
21/05/17 (Sun) 12:00 (15th Grade Conference) 1     Three Kings Utd 15C   def.   Ranui Swanson 15C Flames
21/05/17 (Sun) 14:00 (19th Grade Sunday Division 1) 1     Three Kings Utd 19S   vs   Forrest Hill Milford 19S
27/05/17 (Sat) 11:30 (Girls Grading 16th Division 1)   Three Kings Utd G17/1 Inkpen   vs   Western Springs G16/1 Pink Panthers  
27/05/17 (Sat) 13:00 (Grading 15th Grade Division 3)   Three Kings Utd 15/3 Blue   vs   Eastern Suburbs AFC 15/3 Yellow  
27/05/17 (Sat) 14:45 (Grading 17th Grade Division 1)   Three Kings Utd 17/1 Malone   vs   Western Springs 17/1 Cyclones  
28/05/17 (Sun) 10:00 (Grading Metro 13th Grade Group 2)   Three Kings Utd 13C   vs   Onehunga Sports 13M  
28/05/17 (Sun) 13:00 (17th Grade Metro)   Three Kings Utd 17M   vs   Fencibles Utd 17M  
03/06/17 (Sat) 13:00 (Grading 15th Grade Division 1)   Three Kings Utd 15/1 Red   vs   Fencibles 15/1  
03/06/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Three Kings Utd 19/1 Smallwood   vs   East Coast Bays 19 Drumm  
10/06/17 (Sat) 12:00 (Girls 14th Division 1)   Three Kings Utd G14/1 Blue   vs   Bucklands Beach AFC G14/1 Yellow  
10/06/17 (Sat) 13:00 (Grading 15th Grade Division 3)   Three Kings Utd 15/3 Blue   vs   Metro FC 15/3 Storm  
10/06/17 (Sat) 14:45 (Grading 17th Grade Division 1)   Three Kings Utd 17/1 Holmes   vs   Papatoetoe United FC 17/1 Predators  
24/06/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Three Kings Utd 19/1 Smallwood   vs   Bay Olympic 19/1  
25/06/17 (Sun) 13:00 (17th Grade Metro)   Three Kings Utd 17M   vs   Western Springs 17M  
02/07/17 (Sun) 13:00 (17th Grade Metro)   Central Utd 17M   vs   Waiheke Utd AFC 17M  
09/07/17 (Sun) 13:00 (17th Grade Metro)   Central Utd 17M   vs   Fencibles Utd 17M  
15/07/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Three Kings Utd 19/1 Smallwood   vs   Franklin United 19/1  
29/07/17 (Sat) 14:45 (19th Grade Saturday Division 1)   Three Kings Utd 19/1 Smallwood   vs   Western Springs 19/1 Calender Boys  

What's hot in Auckland Football?

NZ Football News