Football Federation Tasmania

POSTPONED GAME

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
02/03/19 (Sat) 12:00 (Challenge League 2019)   Kingborough   vs   Olympia  
30/03/19 (Sat) 14:00 (Womens Super League 2019)   Clarence United   vs   Hobart Zebras  
06/04/19 (Sat) 13:00 (Youth Summer Series Under 14 Pool B)   Hobart United   vs   Beachside  
06/04/19 (Sat) 14:00 (Womens Super League 2019)   Clarence United   vs   Ulverstone SC  
07/04/19 (Sun) 12:00 (Southern Championship 5)   New Norfolk SC   vs   Brighton Storm  
07/04/19 (Sun) 14:00 (Southern Championship 3)   Brighton Storm   vs   Southern FC  
07/04/19 (Sun) 14:00 (Southern Championship 5)   Clarence United   vs   Glenorchy Knights  
09/04/19 (Tue) 19:30 (Youth Summer Series Under 18)   Hobart Utd   vs   Beachside  
13/04/19 (Sat) 12:00 (Southern Championship 5)   Barnstoneworth Scrappers   vs   Metro FC  
13/04/19 (Sat) 12:00 (Southern Championship 5)   DOSA   vs   Kingborough Lions  
13/04/19 (Sat) 14:00 (Southern Championship 5)   Glenorchy Knights   vs   Taroona FC  
25/05/19 (Sat) 10:30 (Northern Championship Under 18)   Burnie   vs   Northern Rangers  
25/05/19 (Sat) 10:30 (Southern Youth Under 18 Tier 1)   Beachside   vs   Hobart Zebras  
25/05/19 (Sat) 12:00 (Southern Championship 1)   University   vs   Metro  
25/05/19 (Sat) 12:30 (Veto Northern Women's Championship)   Burnie   vs   Northern Rangers  
25/05/19 (Sat) 14:00 (Southern Youth Under 18 Tier 1)   Olympia FC Warriors   vs   South Hobart Red  
25/05/19 (Sat) 14:30 (Veto Southern Championship 2019)   University   vs   Metro  
07/06/19 (Fri) 18:00 (North West Junior Youth Boys)   Ulverstone SC   vs   Somerset Sharks  
07/06/19 (Fri) 18:30 (North West Senior Youth Boys)   Ulverstone SC   vs   Devonport Strikers Yellow  
07/06/19 (Fri) 18:30 (North West Senior Youth Boys)   Burnie United   vs   Devonport Strikers Blue  
08/06/19 (Sat) 08:30 (North West Junior Youth Boys)   Devonport Strikers Yellow   vs   Somerset  
08/06/19 (Sat) 09:00 (North West Junior Youth Boys)   Burnie United   vs   Devonport Strikers Blue  
08/06/19 (Sat) 09:00 (North West Youth Under 16 Girls)   Somerset   vs   Devonport Strikers Blue  
08/06/19 (Sat) 09:00 (North West Youth Under 16 Girls)   Burnie United   vs   Devonport Strikers Yellow  
08/06/19 (Sat) 09:00 (Southern Youth Under 13 Tier 1)   Hobart Zebras   vs   South Hobart  
08/06/19 (Sat) 11:00 (Southern Youth Under 15 Tier 1)   Hobart United   vs   South Hobart Blue  
08/06/19 (Sat) 11:00 (Southern Youth Under 15 Tier 2)   South Hobart Red   vs   South Hobart Blue  
08/06/19 (Sat) 12:00 (Southern Youth Under 14 Tier 1)   South Hobart Blue   vs   Clarence United  
09/06/19 (Sun) 09:00 (Southern Junior Youth Girls)   Hobart Zebras   vs   Beachside Green  
09/06/19 (Sun) 10:30 (Southern Youth Under 18 Crossover Matches)   Taroona FC White   vs   South Hobart Blue  
09/06/19 (Sun) 11:45 (Southern Youth Under 18 Crossover Matches)   South Hobart   vs   Olympia FC Warriors  
09/06/19 (Sun) 12:30 (Southern Youth Under 18 Crossover Matches)   Taroona FC Tangerine   vs   South Hobart Red