Court 1 AUT
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08/04/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 28 | TNIS Bulls | def. | Belmont Intermediate Magic | 6 |
08/04/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 17 | Belmont Intermediate Pistons | def. | AJHS Mavericks | 14 |
08/04/24 (Mon) | 17:05 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 9 | Wairau Intermediate Jets | def. by | Rosmini Pacers | 38 |
08/04/24 (Mon) | 17:35 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 13 | Glenfield Intermediate Gladiators | def. by | Westminster Hawks | 26 |
08/04/24 (Mon) | 18:00 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 36 | MBIS Cobras | def. | TNIS Thunder | 13 |
08/04/24 (Mon) | 18:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 0 | Wairau Intermediate Saints | def. | Northcote Intermediate Huskies | 0 |
08/04/24 (Mon) | 19:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 20 | Rosmini Nets | def. | AJHS Pacers | 13 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 37 | Belmont Intermediate Liberty | def. | TNIS Flyers | 1 |
08/04/24 (Mon) | 19:55 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 14 | TNIS Grizzlies | def. by | NX Warriors | 21 |
08/04/24 (Mon) | 20:25 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 16 | NX Kings | def. by | Ponsonby Intermediate Bulls | 36 |
09/04/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 8 | Bayfield Primary Pelicans | def. by | Willow Park Primary Sparks | 21 |
09/04/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 11 | Westminster Ballers | def. by | Belmont Primary Heat | 16 |
09/04/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 8 | Northcote Primary Raptors | def. by | Northcote Primary Pacers | 12 |
09/04/24 (Tue) | 17:35 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 18 | HASCA Hawks | def. by | Vauxhall School Vikings | 24 |
29/04/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 49 | Belmont Intermediate Pelicans | def. | TNIS Nuggets | 13 |
29/04/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 10 | Kristin Year 8 Girls Kakapo | def. | TNIS Cavaliers | 8 |
29/04/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 12 | Rosmini Raptors | def. by | NX Pistons | 33 |
29/04/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 0 | TNIS Nets | vs | Kristin Year 8 Kotare | 0 |
29/04/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 10 | City Impact Church Stingrays | def. by | Belmont Intermediate Hornets | 11 |
29/04/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 34 | Rosmini Timberwolves | def. | Northcote Intermediate Giants | 8 |
29/04/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 14 | Mahurangi College Yr 7 Purple | def. | Ponsonby Intermediate Mystics | 12 |
29/04/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 25 | NX Pacers | def. | Ponsonby Intermediate Bucks | 21 |
29/04/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 15 | TNIS Sparks | def. by | Kristin Year 8 Girls Kokako | 20 |
30/04/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 20 | Devonport Primary Avalanche | def. | Birkenhead Primary Knicks | 16 |
30/04/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 26 | Bayswater Primary Panthers | def. | Birkenhead Primary Timberwolves | 8 |
30/04/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 14 | Bayfield Primary Celtics | def. by | Bayview Primary Wolves Y3/4 | 22 |
30/04/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 4 | Glenfield Primary Wolves | def. by | Greenhithe Primary Warriors | 22 |
01/05/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 9 | Beachhaven Primary Broncos | def. | Westminster Kings | 3 |
01/05/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 20 | Sunnynook Primary Pacers | def. | Glenfield Primary Stripes | 8 |
01/05/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 15 | Chelsea Primary Stars | def. | Westminster Keas | 10 |
01/05/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 2 | Verran Primary School Warriors | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 36 |
02/05/24 (Thu) | 15:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 32 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | Northcote College Year 9 Boys Blue | 72 |
06/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 24 | Belmont Intermediate Pelicans | def. by | Belmont Intermediate Kings | 25 |
06/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 28 | Belmont Intermediate Dream | def. | TNIS Wildcats | 4 |
06/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 24 | MBIS Cyclones | def. by | Northcote Intermediate Swifts | 33 |
06/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 20 | Ponsonby Intermediate Bucks | def. by | Belmont Intermediate Raptors | 21 |
06/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 20 | Pinehurst School Blue | def. | Northcote Intermediate Rams | 16 |
06/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 19 | Ponsonby Intermediate Nets | def. | MBIS Gators | 8 |
06/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 11 | Birkdale Intermediate Bullets | def. by | Belmont Intermediate Spurs | 39 |
06/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 40 | Belmont Intermediate Mercury | def. | Mahurangi College Yr 7 Purple | 14 |
06/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 32 | TNIS Lakers | def. | Glenfield Intermediate Great Whites | 26 |
07/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 22 | Belmont Primary Nets | def. | Milford Primary Knights | 12 |
07/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 6 | Hauraki School Cobras | def. by | Pinehurst School Hawks | 10 |
07/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 8 | Pinehurst School Golden Eagles | vs | Willow Park Primary Heat | 8 |
07/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 10 | Marlborough Primary S Currys | def. by | Riverhead School Pacers | 26 |
08/05/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 14 | Verran Primary School Warriors | def. by | Ponsonby Primary Timbrwolves | 20 |
08/05/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 20 | St Joseph's Catholic School Heat | def. | Manuka School Bullets | 15 |
08/05/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 16 | Bayswater Primary Breakers | def. | Belmont Primary Lakers | 2 |
08/05/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 6 | Target Road Ungerdogs | def. by | Beachhaven Primary Broncos | 8 |
13/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 14 | Belmont Intermediate Nets | def. by | Belmont Intermediate Clippers | 39 |
13/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 59 | Rosmini Mavericks | def. | MBIS Gators | 14 |
13/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 16 | Rosmini Wizards | def. by | Northcote Intermediate Bulls | 25 |
13/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 19 | NX Whetu | def. | Belmont Intermediate Buckets | 14 |
13/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 24 | Belmont Intermediate Pistons | def. | NX Bullets | 10 |
13/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 30 | Ponsonby Intermediate Heat | def. by | Belmont Intermediate Spurs | 38 |
13/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 5 | NX Kotare | def. by | Mahu Mambass | 20 |
13/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 22 | Kristin Year 8 Girls Kokako | def. | TNIS Sparks | 14 |
13/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 20 | Belmont Intermediate Heat | def. | NX Wizards | 18 |
14/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 18 | Milford Primary Bears | def. | Verran Primary School Tall Blacks | 12 |
14/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 8 | Birkenhead Primary Celtics | def. | Birkenhead Primary Raptors | 4 |
14/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 10 | Windy Ridge Bouncers | def. by | Target Road Stingers | 18 |
14/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 28 | Chelsea Primary Raptors | def. | Beachhaven Primary Ballers | 8 |
15/05/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 7 | Campbells Bay Primary Bulls | def. by | Ponsonby Primary Timbrwolves | 8 |
15/05/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 22 | Glenfield Primary Ballers | def. | Bayfield Primary Thunder | 2 |
15/05/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 14 | Beachhaven Primary Breakers | def. | Sunnybrae School Stingers | 12 |
15/05/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 24 | Target Road Ungerdogs | def. | Verran Primary School Warriors | 10 |
17/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 15 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Kristin Tawa Development Squad | 47 |
20/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 15 | Kristin Year 8 Karearea | def. by | Wairau Intermediate Sharks | 33 |
20/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 8 | NX Wildcats | def. by | Ponsonby Intermediate Heat | 45 |
20/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 20 | Northcote Intermediate Tuataras | def. by | Pinehurst School Lakers | 43 |
20/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 26 | Northcote Intermediate Rams | def. | Belmont Intermediate Magic | 21 |
20/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 30 | TNIS Bulls | def. | Pinehurst School Blue | 27 |
20/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 28 | Belmont Intermediate Raptors | def. | TNIS Spurs | 23 |
20/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 14 | NX Celtics | def. by | Belmont Intermediate Hornets | 15 |
20/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 26 | Belmont Intermediate Mercury | def. | Carmel School White | 8 |
20/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 24 | MBIS Grizzlies | def. by | Ponsonby Intermediate Bucks | 27 |
21/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 0 | Campbells Bay Primary Warriors | def. by | Bayfield Primary Nuggets | 24 |
21/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 6 | Pinehurst School Lions | def. | Pinehurst School Panthers | 4 |
21/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 14 | Target Road Thunders | def. | Birkenhead Primary Raptors | 6 |
21/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 4 | Marlborough Primary S O'Neals | def. by | Sunnybrae School Magic | 14 |
22/05/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 8 | Beachhaven Primary Broncos | def. | Birkenhead Primary Bulls | 4 |
22/05/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 16 | Glenfield Primary Stripes | def. | St Mary's Northcote Saints | 0 |
22/05/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 4 | Chelsea Primary Stars | vs | Belmont Primary Lakers | 4 |
22/05/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 8 | Willow Park Primary Bulls | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 10 |
24/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 48 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. | Kristin Year 9 Girls Tawa | 12 |
24/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 45 | HASCA Hoops | def. | Rangitoto College Y9 Boys Whero | 40 |
24/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 46 | Kristin Tawa Development Squad | def. | Pinehurst School Kaha | 22 |
24/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 26 | Rangitoto College U17 Boys Ma | def. by | HASCA U17 Boys | 45 |
24/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 33 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. by | Orewa College Under 17 | 49 |
24/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 37 | Takapuna Grammar Baka Ballers | def. by | Rosmini Mizzeries | 44 |
24/05/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 30 | Takapuna Grammar KGFC | def. by | Glenfield College U19 Boys B | 58 |
27/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 8 | TNIS Nuggets | def. by | Belmont Intermediate Kings | 58 |
27/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 34 | Belmont Intermediate Wings | def. | AJHS Storm | 2 |
27/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 29 | Birkdale Intermediate Bulls | def. | Belmont Intermediate Bucks | 26 |
27/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate) | 32 | NX Bulls | def. | Rosmini Cavaliers | 12 |
27/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 12 | Kristin Year 8 Girls Kokako | def. by | Mahu Mambass | 32 |
27/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 14 | MBIS Mystics | def. by | Northcote Intermediate Spark | 23 |
27/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 34 | MBIS Assassins | def. | Belmont Intermediate Celtics | 13 |
27/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 36 | Belmont Intermediate Mercury | def. | MBIS Thunder | 1 |
27/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 29 | NX Pacers | def. | TNIS Spurs | 22 |
28/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 14 | Hauraki School Cobras | vs | Milford Primary Knights | 14 |
28/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 12 | Marlborough Primary S Currys | def. by | Belmont Primary Nets | 22 |
28/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 10 | Willow Park Primary Sparks | vs | Target Road Fire | 10 |
28/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 15 | Beachhaven Primary Bulls | def. | Birkenhead Primary Raptors | 14 |
29/05/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 8 | Target Road Ungerdogs | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 18 |
29/05/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 8 | Manuka School Bullets | vs | Sunnynook Primary Pacers | 8 |
29/05/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 24 | Bayswater Primary Breakers | def. | Chelsea Primary Stars | 2 |
29/05/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 6 | Birkenhead Primary Bulls | def. | Willow Park Primary Bulls | 2 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 34 | Albany Senior High School Boys | def. by | Glenfield College U17 Boys | 58 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 48 | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | def. | Kaipara College U17 Blue | 44 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 21 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Takapuna Grammar Lionesses | 30 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 28 | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | def. | Rangitoto College Y9 Boys Black | 22 |
04/06/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 12 | Birkenhead Primary Celtics | def. | Verran Primary School Tigers | 10 |
04/06/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 16 | Chelsea Primary Raptors | def. | Bayview Primary Raiders | 12 |
04/06/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 16 | Beachhaven Primary Bulls | def. | Sunnybrae School Magic | 10 |
04/06/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 14 | Willow Park Primary Sparks | def. | Glenfield Primary Hoopers | 3 |
05/06/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Birkenhead Primary Bulls | vs | Verran Primary School Warriors | ||
05/06/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 2 | Bayfield Primary Thunder | def. by | St Joseph's Catholic School Heat | 18 |
05/06/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 20 | Windy Ridge Primary Storm | def. | Westminster Keas | 2 |
05/06/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 17 | Beachhaven Primary Broncos | def. | Ponsonby Primary Timbrwolves | 13 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 18 | Birkenhead College U17 B Boys | def. by | Glenfield College U17 Boys | 47 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 50 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. | Rangitoto College U17 Boys Ma | 18 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 21 | Rangitoto College U17 Boys Pango | def. by | Kristin U17 Boys B | 37 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Kaipara College U17 Yellow | vs | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | ||
10/06/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 12 | TNIS Nets | def. by | Belmont Intermediate Pelicans | 61 |
10/06/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 22 | MBIS Scorpions | def. | Rosmini Bucks | 21 |
10/06/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 28 | TNIS Spurs | def. | Ponsonby Intermediate Bucks | 23 |
10/06/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 16 | Wairau Intermediate Rams | vs | MBIS Mustangs | 16 |
10/06/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 0 | Birkdale Intermediate Blitz | vs | NX Kotare | 0 |
10/06/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 49 | NX Warriors | def. | Glenfield Intermediate Gators | 10 |
10/06/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 20 | Belmont Intermediate Wings | def. | Northcote Intermediate Swifts | 11 |
10/06/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 5 | Belmont Intermediate Hornets | def. by | TKKM Kura Tu Toa | 35 |
10/06/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 17 | Birkdale Intermediate Bullets | def. by | Ponsonby Intermediate Heat | 39 |
11/06/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Milford Primary Bears | vs | Verran Primary School Tall Blacks | ||
11/06/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | Marlborough Primary S O'Neals | vs | Verran Primary School Tigers | ||
11/06/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Willow Park Primary Saints | vs | Sunnybrae School Suns | ||
11/06/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | St Joseph's Raptors | vs | Willow Park Primary Comets | ||
12/06/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Birkenhead Primary Bulls | vs | Ponsonby Primary Timbrwolves | ||
12/06/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | St Mary's Northcote Saints | vs | Glenfield Primary Ballers | ||
12/06/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | HASCA Hornets | vs | Beachhaven Primary Breakers | ||
12/06/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Westminster Kings | vs | Target Road Ungerdogs | ||
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Rosmini Blue | vs | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | ||
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Rosmini Pythons | vs | TKKM Rimu | ||
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Albany Senior High School Boys | vs | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | ||
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | WGHS Social Red | vs | Birkenhead College U17 Girls | ||
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
16:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
17:40 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
18:40 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
19:40 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
20:10 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
16:05 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
16:35 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
17:00 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Willow Park Primary Giants | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
17:30 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
19/06/24 (Wed) | 15:50 | (2024 SS Junior Girls League 2) | WGHS Junior D | vs | Glenfield College Junior Girls | ||
19/06/24 (Wed) | 16:40 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Carmel School U15 | vs | Rangitoto College U15 Girls A | ||
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Rosmini Furst Fufteen | vs | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | ||
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Kristin Year 9 Karaka | vs | AJHS Denim | ||
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Rangitoto College U17 Boys Blue | vs | Takapuna Grammar Senior C Boys | ||
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Whangaparaoa U17 Girls | vs | Northcote College U17 Girls | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
16:10 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
16:40 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
17:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
17:40 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
18:10 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
18:40 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
19:10 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
19:40 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
20:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
16:15 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
17:05 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | vs | Birkenhead College U17 B Boys | ||
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | vs | Rosmini Pythons | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Rosmini Mizzeries | vs | Rangitoto College U19 Boys Ma | ||
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Northcote College U17 Girls | vs | Long Bay College Girls U17 BLACK | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Rosmini Blue | vs | Kristin U19 Boys Jade | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | vs | HASCA Hoops | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rangitoto College Y9 Boys Black | vs | Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Long Bay College Girls U17 BLACK | vs | WGHS Social Red |