Draw 2015

JUNIOR SUMMER 6's - 2015 DRAW    
         
* ALL 9th DECEMBER TIMES TO BE ANNOUNCED    
         
UNDER 6 DRAW        
7/10 - 5.30 - field 1     BANDICOOTS WOMBATS
7/10 - 5.30 - field 2     BILBYS WALLABIES
7/10 - 5.30 - field 3     CROCODILES POSSUMS
7/10 - 5.30 - field 4     ECHIDNAS PLATYPUS
7/10 - 6.00 - field 1     KANGAROOS KOALAS
14/10 - 5.30 - field 1     PLATYPUS BILBYS
14/10 - 5.30 - field 2     POSSUMS BANDICOOTS
14/10 - 5.30 - field 3     WOMBATS WALLABIES
14/10 - 5.30 - field 4     KOALAS CROCODILES
21/10 - 6.00 - field 1     KANGAROOS ECHIDNAS
21/10 - 5.30 - field 1     WALLABIES POSSUMS
21/10 - 5.30 - field 2     BANDICOOTS PLATYPUS
21/10 - 5.30 - field 3     KOALAS BILBYS
21/10 - 5.30 - field 4     KANGAROOS CROCODILES
21/10 - 6.00 - field 1     ECHIDNAS WOMBATS
28/10 - 5.30 - field 1     WALLABIES PLATYPUS
28/10 - 5.30 - field 2     KOALAS BANDICOOTS
28/10 - 5.30 - field 3     ECHIDNAS CROCODILES
28/10 - 5.30 - field 4     WOMBATS POSSUMS
28/10 - 6.00 - field 1     BILBYS KANGAROOS
4/11 - 5.30 - field 1     WALLABIES CROCODILES
4/11 - 5.30 - field 2     POSSUMS ECHIDNAS
4/11 - 5.30 - field 3     BILBYS BANDICOOTS
4/11 - 5.30 - field 4     PLATYPUS KANGAROOS
4/11 - 6.00 - field 1     WOMBATS KOALAS
11/11 - 5.30 - field 1     BANDICOOTS ECHIDNAS
11/11 - 5.30 - field 2     CROCODILES BILBYS
11/11 - 5.30 - field 3     PLATYPUS WOMBATS
11/11 - 5.30 - field 4     POSSUMS KOALAS
11/11 - 6.00 - field 1     KANGAROOS WALLABIES
18/11 - 5.30 - field 1     CROCODILES BANDICOOTS
18/11 - 5.30 - field 2     WOMBATS BILBYS
18/11 - 5.30 - field 3     PLATYPUS KOALAS
18/11 - 5.30 - field 4     POSSUMS KANGAROOS
18/11 - 6.00 - field 1     WALLABIES ECHIDNAS
25/11 - 5.30 - field 1     CROCODILES PLATYPUS
25/11 - 5.30 - field 2     BILBYS POSSUMS
25/11 - 5.30 - field 3     BANDICOOTS WALLABIES
25/11 - 5.30 - field 4     KANGAROOS WOMBATS
25/11 - 6.00 - field 1     KOALAS ECHIDNAS
2/12 - 5.30 - field 1     POSSUMS PLATYPUS
2/12 - 5.30 - field 2     WOMBATS CROCODILES
2/12 - 5.30 - field 3     BANDICOOTS KANGAROOS
2/12 - 5.30 - field 4     ECHIDNAS BILBYS
2/12 - 6.00 - field 1     KOALAS WALLABIES
         
UNDER 8 DRAW   FIELD    
7-Oct 6pm 2 BUSH TURKEYS CASSOWARRIES
  6pm 3 CROWS EAGLES
  6pm 4 EMUS FALCONS
  6.30pm 1 HAWKS KITES
  6.30pm 2 KOOKABURRAS MAGPIES
  6.30pm 3 OWLS PARROTS
  6.30pm 4 PELICANS SEAGULLS
14-Oct 6pm 2 OWLS KITES
  6pm 3 PELICANS MAGPIES
  6pm 4 BUSH TURKEYS PARROTS
  6.30pm 1 CROWS SEAGULLS
  6.30pm 2 CASSOWARRIES EMUS
  6.30pm 3 EAGLES HAWKS
  6.30pm 4 FALCONS KOOKABURRAS
21-Oct 6pm 2 MAGPIES EMUS
  6pm 3 PARROTS HAWKS
  6pm 4 KOOKABURRAS SEAGULLS
  6.30pm 1 CASSOWARRIES OWLS
  6.30pm 2 EAGLES PELICANS
  6.30pm 3 FALCONS BUSH TURKEYS
  6.30pm 4 KITES CROWS
28-Oct 6pm 2 KOOKABURRAS EAGLES
  6pm 3 OWLS FALCONS
  6pm 4 KITES PELICANS
  6.30pm 1 MAGPIES BUSH TURKEYS
  6.30pm 2 CROWS PARROTS
  6.30pm 3 EMUS SEAGULLS
  6.30pm 4 HAWKS CASSOWARRIES
4-Nov 6pm 2 SEAGULLS HAWKS
  6pm 3 CASSOWARRIES KOOKABURRAS
  6pm 4 EAGLES OWLS
  6.30pm 1 FALCONS PELICANS
  6.30pm 2 BUSH TURKEYS KITES
  6.30pm 3 MAGPIES CROWS
  6.30pm 4 PARROTS EMUS
11-Nov 6pm 2 FALCONS CROWS
  6pm 3 EMUS KITES
  6pm 4 MAGPIES HAWKS
  6.30pm 1 KOOKABURRAS PARROTS
  6.30pm 2 OWLS SEAGULLS
  6.30pm 3 PELICANS CASSOWARRIES
  6.30pm 4 BUSH TURKEYS EAGLES
18-Nov 6pm 2 CASSOWARRIES PARROTS
  6pm 3 FALCONS SEAGULLS
  6pm 4 OWLS CROWS
  6.30pm 1 BUSH TURKEYS HAWKS
  6.30pm 2 MAGPIES EAGLES
  6.30pm 3 KITES KOOKABURRAS
  6.30pm 4 EMUS PELICANS
25-Nov 6pm 2 KITES MAGPIES
  6pm 3 BUSH TURKEYS CROWS
  6pm 4 HAWKS KOOKABURRAS
  6.30pm 1 EMUS EAGLES
  6.30pm 2 PELICANS OWLS
  6.30pm 3 CASSOWARRIES FALCONS
  6.30pm 4 SEAGULLS PARROTS
2-Dec 6pm 2 EAGLES SEAGULLS
  6pm 3 MAGPIES CASSOWARRIES
  6pm 4 OWLS EMUS
  6.30pm 1 PELICANS CROWS
  6.30pm 2 FALCONS HAWKS
  6.30pm 3 PARROTS KITES
  6.30pm 4 KOOKABURRAS BUSH TURKEYS
         
UNDER 10 DRAW   FIELD    
7-Oct 7pm 1 BARRACUDAS STINGRAYS
  7pm 2 DUGONGS MARLINS
  7pm 3 OCTOPUS SEAHORSES
  7pm 4 WHALES SHARKS
  7.30pm 1 WALRUS SEALS
  7.30pm 2 DOLPHINS SQUIDS
14-Oct 7pm 1 SEALS DOLPHINS
  7pm 2 WALRUS SHARKS
  7pm 3 BARRACUDAS SQUIDS
  7pm 4 MARLINS OCTOPUS
  7.30pm 1 WHALES SEAHORSES
  7.30pm 2 STINGRAYS DUGONGS
21-Oct 7pm 1 DUGONGS OCTOPUS
  7pm 2 SQUIDS STINGRAYS
  7pm 3 SHARKS SEALS
  7pm 4 WALRUS WHALES
  7.30pm 1 BARRACUDAS DOLPHINS
  7.30pm 2 SEAHORSES MARLINS
28-Oct 7pm 1 MARLINS WHALES
  7pm 2 OCTOPUS BARRACUDAS
  7pm 3 SEAHORSES DUGONGS
  7pm 4 STINGRAYS SEALS
  7.30pm 1 SQUIDS WALRUS
  7.30pm 2 SHARKS DOLPHINS
4-Nov 7pm 1 SEALS SQUIDS
  7pm 2 BARRACUDAS DUGONGS
  7pm 3 SHARKS SEAHORSES
  7pm 4 WALRUS DOLPHINS
  7.30pm 1 STINGRAYS MARLINS
  7.30pm 2 WHALES OCTOPUS
11-Nov 7pm 1 SQUIDS DUGONGS
  7pm 2 MARLINS WALRUS
  7pm 3 STINGRAYS WHALES
  7pm 4 DOLPHINS SEAHORSES
  7.30pm 1 SHARKS OCTOPUS
  7.30pm 2 SEALS BARRACUDAS
18-Nov 7pm 1 STINGRAYS SHARKS
  7pm 2 SEAHORSES SEALS
  7pm 3 MARLINS BARRACUDAS
  7pm 4 OCTOPUS WALRUS
  7.30pm 1 DOLPHINS DUGONGS
  7.30pm 2 SQUIDS WHALES
25-Nov 7pm 1 WALRUS BARRACUDAS
  7pm 2 WHALES DOLPHINS
  7pm 3 DUGONGS SEALS
  7pm 4 SEAHORSES SQUIDS
  7.30pm 1 OCTOPUS STINGRAYS
  7.30pm 2 MARLINS SHARKS
2-Dec 7pm 1 DOLPHINS MARLINS
  7pm 2 STINGRAYS SEAHORSES
  7pm 3 SQUIDS OCTOPUS
  7pm 4 SHARKS BARRACUDAS
  7.30pm 1 SEALS WHALES
  7.30pm 2 DUGONGS WALRUS
         
UNDER 13 BOYS DRAW   ALL FIELD 5    
7-Oct 5.30pm   AC MILAN REAL MADRID
  6pm   ARSENAL MAN CITY
  6.30pm   BARCELONA LIVERPOOL
  7pm   BAYERN FULHAM
  7.30pm   CELTIC CHELSEA
14-Oct 5.30pm   FULHAM ARSENAL
  6pm   LIVERPOOL AC MILAN
  6.30pm   REAL MADRID MAN CITY
  7pm   CHELSEA BARCELONA
  7.30pm   CELTIC BAYERN
21-Oct 5.30pm   MAN CITY LIVERPOOL
  6pm   AC MILAN FULHAM
  6.30pm   CHELSEA ARSENAL
  7pm   CELTIC BARCELONA
  7.30pm   BAYERN REAL MADRID
28-Oct 5.30pm   MAN CITY FULHAM
  6pm   CHELSEA AC MILAN
  6.30pm   BAYERN BARCELONA
  7pm   REAL MADRID LIVERPOOL
  7.30pm   ARSENAL CELTIC
4-Nov 5.30pm   MAN CITY BARCELONA
  6pm   LIVERPOOL BAYERN
  6.30pm   ARSENAL AC MILAN
  7pm   FULHAM CELTIC
  7.30pm   REAL MADRID CHELSEA
11-Nov 5.30pm   AC MILAN BAYERN
  6pm   BARCELONA ARSENAL
  6.30pm   FULHAM REAL MADRID
  7pm   LIVERPOOL CHELSEA
  7.30pm   CELTIC MAN CITY
18-Nov 5.30pm   BARCELONA AC MILAN
  6pm   REAL MADRID ARSENAL
  6.30pm   FULHAM CHELSEA
  7pm   LIVERPOOL CELTIC
  7.30pm   MAN CITY BAYERN
25-Nov 5.30pm   BARCELONA FULHAM
  6pm   ARSENAL LIVERPOOL
  6.30pm   AC MILAN MAN CITY
  7pm   CELTIC REAL MADRID
  7.30pm   CHELSEA BAYERN
2-Dec 5.30pm   LIVERPOOL FULHAM
  6pm   REAL MADRID BARCELONA
  6.30pm   AC MILAN CELTIC
  7pm   BAYERN ARSENAL
  7.30pm   CHELSEA MAN CITY
         
UNDER 13 GIRLS DRAW   ALL FIELD 6    
7-Oct 5.30pm   STOOGES RHIANNONS
  6pm   GAGAS USHERS
  6.30pm   LANA DEL RAYS ZEPPELIN
  7pm   HENDRIX BEYONCES
14-Oct 5.30pm   GAGAS LANA DEL RAYS
  6pm   BEYONCES ZEPPELIN
  6.30pm   USHERS RHIANNONS
  7pm   HENDRIX STOOGES
21-Oct 5.30pm   ZEPPELIN USHERS
  6pm   RHIANNONS HENDRIX
  6.30pm   LANA DEL RAYS BEYONCES
  7pm   STOOGES GAGAS
28-Oct 5.30pm   ZEPPELIN STOOGES
  6pm   RHIANNONS BEYONCES
  6.30pm   HENDRIX GAGAS
  7pm   USHERS LANA DEL RAYS
4-Nov 5.30pm   BEYONCES GAGAS
  6pm   LANA DEL RAYS HENDRIX
  6.30pm   STOOGES USHERS
  7pm   RHIANNONS ZEPPELIN
11-Nov 5.30pm   GAGAS RHIANNONS
  6pm   LANA DEL RAYS STOOGES
  6.30pm   HENDRIX ZEPPELIN
  7pm   USHERS BEYONCES
18-Nov 5.30pm   USHERS HENDRIX
  6pm   ZEPPELIN GAGAS
  6.30pm   BEYONCES STOOGES
  7pm   RHIANNONS LANA DEL RAYS
25-Nov 5.30pm   RHIANNONS STOOGES
  6pm   USHERS GAGAS
  6.30pm   ZEPPELIN LANA DEL RAYS
  7pm   BEYONCES HENDRIX
2-Dec 5.30pm   LANA DEL RAYS GAGAS
  6pm   ZEPPELIN BEYONCES
  6.30pm   RHIANNONS USHERS
  7pm   STOOGES HENDRIX
         
UNDER 15 BOYS DRAW FIELD 6 FIELD 7    
7-Oct   7pm GHANDI EINSTEIN
    7.30pm MANDELA ORWELL
  7.30pm   LENNON SOCRATES
14-Oct   7pm GHANDI ORWELL
    7.30pm LENNON MANDELA
  7.30pm   SOCRATES EINSTEIN
21-Oct   7pm GHANDI LENNON
    7.30pm EINSTEIN ORWELL
  7.30pm   SOCRATES MANDELA
28-Oct   7pm ORWELL LENNON
    7.30pm MANDELA EINSTEIN
  7.30pm   SOCRATES GHANDI
4-Nov   7pm EINSTEIN LENNON
    7.30pm ORWELL SOCRATES
  7.30pm   MANDELA GHANDI
11-Nov   7pm EINSTEIN GHANDI
    7.30pm ORWELL MANDELA
  7.30pm   SOCRATES LENNON
18-Nov   7pm ORWELL GHANDI
    7.30pm MANDELA LENNON
  7.30pm   EINSTEIN SOCRATES
25-Nov   7pm LENNON GHANDI
    7.30pm ORWELL EINSTEIN
  7.30pm   MANDELA SOCRATES
2-Dec   7pm LENNON ORWELL
    7.30pm EINSTEIN MANDELA
  7.30pm   GHANDI SOCRATES
         
UNDER 15 GIRLS DRAW   ALL FIELD 7    
7-Oct 5.30pm   CHISHOLM BHUTTO
  6pm   NIGHTINGALE MALALA
  6.30pm   MAATHAI PERON
14-Oct 5.30pm   CHISHOLM MALALA
  6pm   MAATHAI NIGHTINGALE
  6.30pm   PERON BHUTTO
21-Oct 5.30pm   CHISHOLM MAATHAI
  6pm   BHUTTO MALALA
  6.30pm   PERON NIGHTINGALE
28-Oct 5.30pm   MALALA MAATHAI
  6pm   NIGHTINGALE BHUTTO
  6.30pm   PERON CHISHOLM
4-Nov 5.30pm   BHUTTO MAATHAI
  6pm   MALALA PERON
  6.30pm   NIGHTINGALE CHISHOLM
11-Nov 5.30pm   BHUTTO CHISHOLM
  6pm   MALALA NIGHTINGALE
  6.30pm   PERON MAATHAI
18-Nov 5.30pm   MALALA CHISHOLM
  6pm   NIGHTINGALE MAATHAI
  6.30pm   BHUTTO PERON
25-Nov 5.30pm   MAATHAI CHISHOLM
  6pm   MALALA BHUTTO
  6.30pm   NIGHTINGALE PERON
2-Dec 5.30pm   MAATHAI MALALA
  6pm   BHUTTO NIGHTINGALE
  6.30pm   CHISHOLM PERON

Ladder

Gold Coast Premier League

Photo Gallery