Teams in General Club

Click on the Team Name to load their page

AMS Allstars(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

AMS Breakers(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

AMS Bulls(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

AMS Cavs(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

AMS Celtics(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

AMS Celtics(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

AMS Clippers(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

AMS Hotshots(Napier Yr 1&2 Group 3 T4)

AMS Jets(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

AMS Nicks(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

AMS Nicks(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Bledisloe 1(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Bledisloe Blue(Napier Yr 1&2 Group 2 T4)

Bledisloe Red(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

Bridge Pa Hikawera(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

Bridge Pa Hinetemoa(Hastings Yr 5&6 Div 1 T4)

Bridge Pa Korongata(Hastings Yr 5&6 Div 2 T4)

Bridge Pa Mangaroa(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

Bridge Pa Nukunoa(Hastings Yr 3&4 Div 1 T4)

Bridge Pa Paritua(Hastings Yr 5&6 Div 1 T4)

Bridge Pa Raukawa(Hastings Yr 1&2 T4)

Camberley(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

Clive Black(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

Clive Blue(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Clive Gold(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Clive Green(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Clive Orange(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Clive Pink(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Clive Purple(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Clive Red(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Eskdale Cavaliers(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

Previously Associated Competitions

Eskdale Cavaliers(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Eskdale Celtics(Napier Yr 1&2 Group 3 T4)

Eskdale Jets(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

Eskdale Pacers(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Eskdale Rockets(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Eskdale Warriors(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

GMS Breakers(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

GMS Chargers(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

GMS Cobras(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

GMS Jaguars(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

GMS Jets(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

GMS Lions(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

GMS Mavericks(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Previously Associated Competitions

GMS Mavericks(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

GMS Mustangs(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

GMS Raiders(Napier Yr 1&2 Group 3 T4)

GMS Sharks(Napier Yr 1&2 Group 2 T4)

GMS Tigers(Napier Yr 1&2 Group 2 T4)

GMS Warriors(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

HCS Gis(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

HCS Power(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

HCS Power(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

HHS Halfpints(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

HNPS Cubs(Hastings Yr 1&2 T4)

HNPS Leopards(Hastings Yr 5&6 Div 2 T4)

HNPS Lions(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

HNPS Panthers(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

HNPS Tigers(Hastings Yr 3&4 Div 1 T4)

Jellyfish(Hastings Yr 5&6 Div 1 T4)

Lucknow Aces(Hastings Yr 1&2 T4)

Lucknow Dunkers(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

Lucknow Slammers(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

Mahora Flyers(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

Mahora Force(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

Mahora Magic(Hastings Yr 3&4 Div 1 T4)

Mahora Minis(Hastings Yr 1&2 T4)

Mahora on a Mission(Hastings Yr 5&6 Div 2 T4)

Mahora Shooters(Hastings Yr 1&2 T4)

Marewa Breakers(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Marewa Lions(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Marewa Lions(Napier Yr 1&2 Group 2 T4)

Marewa Spurs(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Marewa Thunder(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

NCS Breakers(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

NCS Eagles(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

NCS Magic(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

NCS Storm(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

NCS Vikings(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

NPS Cheetahs(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

NPS Knicks(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

NPS Lightning(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

NPS Storm(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

NPS The Machines(Napier Yr 1&2 Group 3 T4)

NPS Thunder(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

NPS Tigers(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

NPS Wildcats(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Onekawa All Stars(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Onekawa Hornets(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Onekawa Hot Shots(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Onekawa Jets(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Onekawa Pistons(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Previously Associated Competitions

Onekawa Pistons(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Onekawa Pistons(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Onekawa Warriors(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Pakipaki Te Toka(Hastings Yr 5&6 Div 2 T4)

PH Lakers(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

PH Spurs(Hastings Yr 5&6 Div 2 T4)

PH Warriors(Hastings Yr 5&6 Div 2 T4)

Porritt Hornets(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Previously Associated Competitions

Porritt Hornets(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Porritt Pumas(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

Porritt Scorpions(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Porritt Titans(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

Porritt Wasps(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

Port Pacers(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

Port Panthers(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Port Patriots(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

Previously Associated Competitions

Port Patriots(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Port Piranhas(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

Port Pirates(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Previously Associated Competitions

Port Pirates(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

Port Pistons(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

PV Casson(Hastings Yr 5&6 Div 1 T4)

PV Panthers(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

PV Tahi(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

PV Taylor(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

PV Toki(Hastings Yr 3&4 Div 1 T4)

Reignier Hawks(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Reignier Hornets(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Reignier Lakers(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

Reignier Stars(Napier Yr 1&2 Group 2 T4)

Reignier Thunder(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

Riverslea Hawks(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

St Joseph's Cavaliers(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

St Pat's 1(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

St Pat's 2(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

St Pat's 3(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

St Pats Lightning(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Swish 1(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

Swish 2(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Swish 3(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Swish 4(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Swish Blazers(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

Swish Boys(Napier Yr 1&2 Group 2 T4)

Swish Bulls(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Swish Girls(Napier Yr 1&2 Group 3 T4)

Swish Heat(Napier Yr 5&6 Div 3 T4)

Swish Kings(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

Swish Mavs(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

Swish Suns(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Swish Tama(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

Takitimu Hine Makehu(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)

Takitimu Te Arai o Te uru(Hastings Yr 5&6 Div 1 T4)

Tamatea Panthers(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

Tamatea Thunder(Napier Yr 5&6 Div 2 T4)

Taradale Blazers(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

Taradale Breakers(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Taradale Bulls(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Taradale Clippers(Napier Yr 1&2 Group 4 T4)

Taradale Hawks(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

Taradale Jazz(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

Taradale Knicks(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Taradale Lakers(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

Taradale Pacers(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Taradale Pistons(Napier Yr 3&4 Div 3 T4)

Taradale Suns(Napier Yr 1&2 Group 3 T4)

Taradale Warriors(Napier Yr 5&6 Div 1 T4)

Taradale Wildcats(Napier Yr 3&4 Div 1 T4)

Te Awa Rockets(Napier Yr 1&2 Group 1 T4)

Te Awa Rockets(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Te Mata Beech(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

Te Mata Herd(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

Te Mata Red(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

Te Mata Tipu(Hastings Yr 3&4 Div 3 T4)

Te Pohue Tigers(Napier Yr 3&4 Div 4 T4)

Team 20(Hastings Yr 7&8 Div 2 T4)

TP Spitfires(Napier Yr 5&6 Div 4 T4)

Tutira Torpedos(Napier Yr 3&4 Div 2 T4)

Twyford Jetts(Hastings Yr 5&6 Div 3 T4)

Twyford Pistons(Hastings Yr 3&4 Div 2 T4)