Teams in General Club

Click on the Team Name to load their page

AAYO?(Unitec Summer Social Men)

AJHS Celtics(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

AJHS Heat(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

AJHS Kings(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

AJHS Lakers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

AJHS Magic(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

AJHS Pelicans(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

AJHS Wildcats(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

Backyard Blacktops(Unitec Summer Social Men)

Basketball Times(Unitec A Grade Men Summer)

Bayfield Celtics(Mixed League Black)

Bayfield Heat(Mixed League Orange)

Bayfield Lakers(Mixed League Orange)

Bayfield Thunder(Mixed League Gold)

Bayview(Mixed League Orange)

Belmont Bombers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

Belmont Bulls(Year 5/6 C Grade)

Belmont Bulls(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

Belmont Celtics(Mixed League Gold)

Belmont Girls New(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Belmont Heat(Mixed League Black)

Belmont Hornets(Mixed League White)

Belmont Hornets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

Belmont Kings(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Belmont Lakers(Year 5/6 A Grade)

Belmont Magic(Year 5/6 C Grade)

Belmont Raptors(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

Belmont Rockets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

Belmont Stingers(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

Belmont Vikings(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

Belmont Wasps(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

Belmont Wizards(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Belmont Wolves(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

Birkenhead Beagles(Mixed League Orange)

Birkenhead Bears(Mixed League Gold)

BIS Ballers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

BIS Black Knights(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

BIS Blue Jay's(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

BIS Braves(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

BIS Bulls(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Burt Splenk(Unitec A Grade Men Summer)

CBS Cyclones(Mixed League Gold)

CBS Heat(Mixed League Black)

CBS Lakers(Mixed League Orange)

CBS Rockets(Mixed League Red)

Chelsea Harriers(Mixed League Black)

Chelsea Knights(Mixed League Orange)

Chelsea Ninjas(Mixed League Green)

Datacom Blue(Unitec B Grade Men Summer)

DDB Madmen(Unitec B Grade Men Summer)

Dolphinz Black(Unitec B Grade Men Summer)

Dolphinz Deep(Unitec A Reserve Men Summer)

Dolphinz Fatcatz(Unitec B Grade Men Summer)

Dolphinz Navy(Unitec B Grade Men Summer)

Dolphinz Raiders(Unitec B Grade Men Summer)

Dolphinz Rogues(Unitec A Grade Men Summer)

Dolphinz Shooterz(Forme Spa Womens B Grade)

Dolphinz Storm(Forme Spa Womens A Grade)

Dolphinz Surferz(Unitec B Grade Men Summer)

Events Crew Uniforms(Unitec A Reserve Men Summer)

FC Hawkz(Unitec Summer Social Men)

FHW(Forme Spa Womens B Grade)

Fumblers(Unitec A Reserve Men Summer)

Glenfield Giants(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

Glenfield Goats(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

Glenfield Minions(Mixed League Green)

Greenhithe Giants(Mixed League White)

Hobby Hitmen(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

Horselyf(Unitec Premier Men Summer)

KK Yugo(Unitec A Grade Men Summer)

Knights(Unitec A Reserve Men Summer)

Kristin(Unitec A Grade Men Summer)

Kristin(Unitec B Grade Men Summer)

Kristin Black(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

Kristin Blazers(Mixed League Gold)

Kristin Doves(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Kristin Hawks(Year 5/6 A Grade)

Kristin Jade(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

Kristin Lakers(Mixed League Green)

Kristin Navy(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

Kristin Red(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Kristin White(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Leaf Shinobi(Unitec Summer Social Men)

Los Bombers(Unitec B Grade Men Summer)

Mairangi Mob(Unitec A Grade Men Summer)

Marist(Mixed League White)

Mavericks(Unitec Premier Men Summer)

MBIS Assasins(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

MBIS Bears(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

MBIS Breeze(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 1)

MBIS Cobras(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

MBIS Falcons(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

MBIS Force(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

MBIS Gators(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

MBIS Hawks(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

MBIS Hunters(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

MBIS Mustangs(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

MBIS Mystic(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

MBIS Panthers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

MBIS Piranhas(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

MBIS Pythons(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

MBIS Scorpians(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

MBIS Sharks(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

MBIS Snipers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

MBIS Stelth(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

MBIS Stingrays(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

MBIS Storm(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 1)

MBIS Taipans(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

MBIS Thunder(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

MBIS Vipers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

MCDK(Unitec A Reserve Men Summer)

Milford Magic(Year 5/6 C Grade)

Milford Meteors(Mixed League White)

Misfits(Unitec A Grade Men Summer)

Mutombros(Unitec A Reserve Men Summer)

Narrowneck Fireantz(Unitec B Grade Men Summer)

Northcote Bulls(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

Northcote Nets(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 1)

Northcote Pistons(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Northcote Seekers(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Northcote Taniwha(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Northcote Thunder(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

Northcote Vanguards(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

Northcote Warriors(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Northcross Celtics(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

Northcross Clippers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Northcross Heat(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Northcross Hornets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Northcross Jazz(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

Northcross Kings(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

Northcross Knicks(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Northcross Lakers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Northcross Magic(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Northcross Mavericks(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Northcross Nets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

Northcross Nuggets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

Northcross Pacers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Northcross Pistons(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Northcross Raptors(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Northcross Rockets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

Northcross Sonics(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

Northcross Spurs(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Northcross Stars(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 1)

Northcross Suns(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

Northcross Thunder(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Northcross Timberwolves(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

Northcross Trailblazers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

Northcross Warriors(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Northside(Unitec Premier Men Summer)

Orewa A Team(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

Original Coasties(Unitec A Grade Men Summer)

Orsum(Forme Spa Womens B Grade)

Pinehill Pirates(Mixed League Orange)

Pinehurst Lakers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

Pinehurst Mavericks(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Pinehurst Shooting Stars(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Poison Ivy(Forme Spa Womens A Grade)

Ponsonby Blues(Year 5/6 A Grade)

Ponsonby Pacers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Ponsonby Panthers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

Ponsonby Patriots(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

Ponsonby Phoenix(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

Ponsonby Pirates(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

Ponsonby Pistons(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Ponsonby Pumas(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

Ponsonby Pythons(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Ponsonby Rebels(Mixed League White)

Raiders(Unitec Premier Men Summer)

Rainbow Warriors(Unitec A Grade Men Summer)

Rosmini Breakers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

Rosmini Bulls(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

Rosmini Celtics(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

Rosmini Grizzlies(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Rosmini Heat(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

Rosmini Hornets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

Rosmini Knicks(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

Rosmini Lakers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

Rosmini Old Boys(Unitec A Grade Men Summer)

Rosmini Pacers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

Rosmini Rockets(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

Rosmini Sixers(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Rosmini Sonics(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Rosmini Warriors(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

Saints 1(Forme Spa Womens A Grade)

Saints 2(Forme Spa Womens A Grade)

St Joe's Cavs(Year 5/6 A Grade)

St Joe's Heat(Mixed League Black)

St Joe's Magic(Mixed League Gold)

St Joe's Rockets(Mixed League Green)

St Leo's Saints(Mixed League White)

St Mary's Angels(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

St Mary's Saints(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 1)

Stallions(Unitec B Grade Men Summer)

Steelers(Unitec Premier Men Summer)

Sub Zero(Unitec A Reserve Men Summer)

Sumor(Forme Spa Womens B Grade)

Sunnybrae Clippers(Mixed League Orange)

Sunnybrae Swish(Mixed League Gold)

Swerve(Unitec A Grade Men Summer)

Team JB(Unitec A Grade Men Summer)

The Jackie Mooners(Unitec A Reserve Men Summer)

Throwbacks(Unitec B Grade Men Summer)

TNIS A7(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 3)

TNIS A8(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 1)

TNIS AG1(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 1)

TNIS AG2(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

TNIS B47(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 6)

TNIS B48(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

TNIS B57(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 7)

TNIS B58(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

TNIS B68(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

TNIS B7(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 4)

TNIS B77(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 9)

TNIS B8(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

TNIS B97(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 11)

TNIS G3(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

TNIS G4(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 3)

Too Old(Unitec A Grade Men Summer)

Unknowns(Unitec A Grade Men Summer)

Unknowns 2(Unitec B Grade Men Summer)

Verran 1(Mixed League White)

Verran 2(Mixed League Black)

Verran 3(Mixed League Green)

Verran 4(Mixed League Green)

VO(Unitec B Grade Men Summer)

Wairau Girls(North Harbour Mazda Intermediate Girls League 2)

Wairau Team 2(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 5)

Wairau Team 3(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 8)

Wairau Team 4(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 10)

Wairau Team 5(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 12)

Wairau Warriors(North Harbour Mazda Intermediate Boys League 2)

Willow Park(Mixed League Green)

Young Guns(Unitec Premier Men Summer)