Congratulations to our Teams of the Year.
Half Back Flank - Kade Klemke (Queanbeyan Tigers)
Centre Half Back - Andrew Swan (Queanbeyan Tigers)
Half Back Flank - Damian Bowles (Ainslie Tricolours)
Wing - Jeremy Hirst (Ainslie Tricolours)
Centre - James Bennett (Belconnen Magpies)
Wing - Paul Long (Gungahlin Jets)
Half Forward Flank - Sean Ellis (Tuggeranong Hawks)
Centre Half Forward - Matthew Grocott (Queanbeyan Tigers)
Half Forward Flank - Beau Walker (Belconnen Magpies)
Forward Pocket - Dominic Bunyan (Belconnen Magpies)
Full Forward - Nick Salter (Ainslie Tricolours)
Forward Pocket - Brett Fruend (Queanbeyan Tigers)
Ruck - Cameron Milne (Queanbeyan Tigers)
Ruck Rover - Simon Curtis (Ainslie Tricolours)
Rover - Ash Harris (captain) (Ainslie Tricolours)
Interchange
Hayden Armstrong (Ainslie Tricolours)
Alexander Bennett (Belconnen Magpies)
Josh Bryce (Queanbeyan Tigers)
Brandon Lagana (Gungahlin Jets)
Ciaran O'Rourke (Eastlake Demons)
Dan Ryall (Eastlake Demons)
Coach - Chris Rourke (Ainslie Tricolours)
Women's
Back Pocket - Amber Allen (Belconnen Magpies)
Full Back - Holly Bartholomew (Molonglo Juggernauts)
Back Pocket - Kate Crompton (ADFA/RMC Ewes)
Half Back Flank - Caitlin Bunker (Gungahlin Jets)
Centre Half Back - Talia Radan (captain) (Belconnen Magpies)
Half Back Flank - Melissa Johnson (Eastlake Demons)
Wing - Emma Hampton (Belconnen Magpies)
Centre - Ally Reid (Riverina Lions)
Wing - Kasie Nugent (Eastlake Demons)
Half Forward Flank - Carly Res (Queanbeyan Tigers)
Centre Half Forward - Annie Ghirardello (Tuggeranong Hawks)
Half Forward Flank - Hannah Wallett (Belconnen Magpies)
Forward Pocket - Hannah Dunn (Queanbeyan Tigers)
Full Forward - Karina Demant (Eastlake Demons)
Forward Pocket - Paige Mathewson (Riverina Lions)
Ruck - Rebecca Mitchell (Tuggeranong Hawks)
Ruck Rover - Brittany Tully (Gungahlin Jets)
Rover - Ella Ross (Queanbeyan Tigers)
Interchange
Katherine Dellar (ANU Griffins)
Mel Hyland (Riverina Lions)
Kathryn Ghirardello (Tuggeranong Hawks)
Megan Godfrey (Queanbeyan Tigers)
Rhiannon Metcalfe (Gungahlin Jets)
Rohana Prince (Eastlake Demons)
Coach - Scott Reid (Belconnen Magpies)
Future Stars
Back Pocket - Ben McGinness (Eastlake Demons)
Full Back - Joseph Kenna (Belconnen Magpies)
Back Pocket - Guy Richardson (Ainslie Tricolours)
Half Back Flank - Ben Jamieson (Ainslie Tricolours)
Centre Half Back - Logan Gray (Tuggeranong Hawks)
Half Back Flank - Tom Highmore (Marist)
Wing - Mathew Vardanenga (Queanbeyan Tigers)
Centre - Christian Palombi (Queanbeyan Tigers)
Wing - Liam Tutty (Eastlake Demons)
Half Forward Flank - Josh Dowse (Eastlake Demons)
Centre Half Forward - Tyler Van Luin (Queanbeyan Tigers)
Half Forward Flank - Jack Powell (Ainslie Tricolours)
Forward Pocket - Reed Stevens (Queanbeyan Tigers)
Full Forward - Michael Kendrick (Marist)
Forward Pocket - Jack Carroll-Tape (Queanbeyan Tigers)
Ruck - Jeremy Bridger (Marist)
Ruck Rover - Donald Roberts (Eastlake Demons)
Rover - Samuel Fisher (Ainslie Tricolours)
Interchange
Will Beaumont (Ainslie Tricolours)
Nic Blunden (Tuggeranong Hawks)
Sam Burge (Eastlake Demons)
Finian Dwyer (Ainslie Tricolours)
Zac Lindsay (Ainslie Tricolours
Liam Lupton (Eastlake Demons)
Luke McKay (Belconnen Magpies)