Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Essendon Royals SC Blue Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC Gold Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Essendon Royals SC Gold Craigieburn City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Essendon Royals SC Blue Bundoora United FC Orange
Appt Referee 06/09/19 (Fri) 20:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Mornington SC Old Mentonians SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 7 North-West) Westgate FC Williamstown SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Strathmore Upfield SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Reggio Calabria Club (Women's State League 4 West) Avondale FC West Point SC
Appt Referee 01/09/19 (Sun) 15:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Point Cook SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Truganina Soccer Club Inc Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Truganina Soccer Club Inc - 13B Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina Hornets SC Sunbury United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' North-West 16A) Hoppers Crossing SC Red Lalor United Junior SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3b (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Glen Eira (Velocity) Aspendale Tigers
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:10 Lord Reserve - Pitch 3b (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Redbacks) Casey Comets FC Marc
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham Wolves Aspendale SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) North Caulfield FC Boys U12 Rockets Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Altona City SC Yellow
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Fawkner SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 16B) Westside Strikers Caroline Springs FC Hoppers Crossing SC Gold
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves South Yarra SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors South Yarra SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC Chisholm United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Mornington SC East Bentleigh U14 Lightning
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Mornington SC Keysborough SC U16
Appt Assistant 28/08/19 (Wed) 18:30 Spring St Oval (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:45 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC FC Clifton Hill
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC FC Clifton Hill
Appt Assistant 14/09/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Altona City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Epping City SC Mill Park SC
Appt Referee 29/08/19 (Thu) 20:15 Hosken Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Pascoe Vale FC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Eltham Redbacks FC Blue Essendon Royals SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16B) Eltham Redbacks FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Eltham Redbacks FC Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Williamstown SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Gisborne Soccer Club Yarraville FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Truganina Hornets SC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew F.C Old Ivanhoe SC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Old Ivanhoe SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ringwood City FC U12 Boys Joeys Ashburton United SC (AM)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Ringwood City FC Langwarrin SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13D) Malvern City FC 13D Mooroolbark SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 15C) Malvern City FC 15C Ringwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16B) Malvern City FC 16B Macedon Blues United FC U16b
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Western Eagles SC
Appt Referee 28/09/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Assistant 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Watsonia Heights FC Kensington Junior SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North 13-14C) Watsonia Heights FC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 17B) Watsonia Heights FC Coonans Hill SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Alan Bain Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Fitzroy Lions SC Mill Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Melbourne Knights FC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne Knights FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Williamstown SC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC Chisholm United FC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Bundoora United FC Craigieburn City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Bundoora United FC Gold Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Bundoora United FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 18) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:30 Sumner Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Brunswick Zebras FC FC Clifton Hill
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 09:45 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 15A) Brunswick Zebras FC Red Eltham Redbacks FC
Appt Assessor 28/09/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Assessor 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) East Bentleigh U12 Strikers Hampton FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Bayside Argonauts FC Pakenham United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Dingley Stars FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 16:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Lara United FC
Appt Referee 27/08/19 (Tue) 20:15 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Pascoe Vale FC Womens State 3
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Coonans Hill SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Kangaroos Aspendale Storm
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Sunbury United FC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Glen Eira (Devannas)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Rowville Eagles SC Collingwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Keysborough SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Keysborough SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Panthers SC Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Panthers SC Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Casey Panthers Blue Narre Warren City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 16:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Casey Panthers SC Bunyip District SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Old Xaverians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Banyule City SC Blue Roxburgh Park United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Banyule City SC Red Bundoora United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Banyule City SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 26/08/19 (Mon) 18:10 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 26/08/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Yarraville FC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Altona City SC
Appt Assistant 14/09/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Altona City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Preston Lions FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC Glen Waverley Women
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 2 South-East) Ringwood City FC Senior Women Sandringham SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Alphington FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Old Mentonians SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:15 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Navy Skye United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Mornington SC Sandringham Hurricanes
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Markham Reserve (Metropolitan League 3 South-East) Ashburton United SC Beaumaris SC
Appt Assistant 28/08/19 (Wed) 18:30 Spring St Oval (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Spring St Oval (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Eltham Redbacks FC Nillumbik SC
Appt Referee 29/08/19 (Thu) 19:30 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 13D) Nillumbik Junior SC Greenvale United SC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC Riversdale U12 Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Macedon Blues United FC u12k Whitehorse United SC (John K)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls Templestowe United FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Park Avenue Reserve (S) (Metropolitan League 10 South-East) Macedon Blues United FC - Metro 10 Swinburne FC Black
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Noble Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton Utd Templestowe United FC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (SK) Wonga Wizards FC (MS)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (BM) Monash City FC
Appt Referee 31/08/19 (Sat) 13:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Clarinda United FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) East Bentleigh U16 Girls Strikers Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Ashburton Utd (MB)
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Riversdale SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Cheltenham Park - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Hampton Strikers Bayside Argonauts FC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC East Kew F.C
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Macedon Blues United FC - U14A
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Templestowe United FC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Templestowe United FC Gold
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham Strikers Aspendale SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Devils Mount Eliza Green
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) Sandringham SC Brighton Rangers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Rowville Eagles SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Glen Waverley Rangers Boroondara Eagles FC (LV)
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC South East United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Balmoral FC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' North-West 14A) Balmoral FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) RMIT FC Keon Park FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Sandown Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Berwick City Phoenix
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Casey Comets FC East Bentleigh U15 Strikers
Appt Assistant 14/09/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a North Caulfield FC Boys U16
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Manningham United Blues FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Old Ivanhoe SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Metropolitan League 9 South-East) Lyndale United Football Club South East United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Spring St Oval (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Sandringham Cyclones Glen Eira (Predators)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:10 Spring St Oval (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC Brighton Raiders
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Panthers SC Glen Eira (Kyras)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Casey Panthers SC Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 16A) Casey Comets FC Brighton United
Appt Referee 27/08/19 (Tue) 18:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Casey Comets FC Marc Berwick City Lions
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Doug Denyer Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 19:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors South Yarra SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Berwick City Firebirds Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Berwick City Firebirds Brighton A United
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Clarinda United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Upfield SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sydenham Park SC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Sydenham Park SC Yarra Jets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC Spring Hills FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Essendon Royals SC Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda ressies Mornington SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Mornington SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Bell Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Bell Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Geelong Rangers SC Barnstoneworth United Junior FC Blue (A)
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Keysborough SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Whitehorse United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Lyndale United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Skye United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions East Bentleigh Thunder
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts Mazenod Victory FC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Old Xaverians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina Hornets SC Sunbury United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' North-West 16A) Hoppers Crossing SC Red Lalor United Junior SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Banyule City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Hampton Menace South Melbourne Womens FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Hampton JSC Hammerheads East Bentleigh U16 Strikers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) Hampton JSC Roar Brighton Glory
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 14:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North Reserves) Heidelberg Eagles SC La Trobe University SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC La Trobe University SC
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Assistant 15/09/19 (Sun) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 20/09/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:15 Balmoral Park (Metropolitan League 3 North-West) Balmoral FC Hume United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 3 (Metropolitan League 7 North-West) Altona East Phoenix SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Paisley Park - Pitch 2 (Women's State League 3 West) Altona Magic SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monbulk Rangers Spells Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Monbulk Rangers Outlaws Collingwood City FC (JI)
Appt Referee Mentor 08/09/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Casey Comets FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC Berwick City Firebirds
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC Elwood City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Casey Comets FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Mornington SC Seaford United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Banyule City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee Mentor 24/08/19 (Sat) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Skye United FC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee Mentor 24/08/19 (Sat) 12:15 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Chelsea FC Berwick City Wolves
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC Brighton Fire
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Mornington SC Glen Eira (Fury)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 HV Jones Reserve - South Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Blue Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 18A) Richmond FC (VIC) Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 2 South-East) Richmond SC Templestowe United FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) South Yarra SC Templestowe United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 13D) Darebin United SC Alphington FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Mayer Park (Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:00 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) Rosebud SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 14:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Rosebud SC Old Mentonians SC
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Noble Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Brighton Wave
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) South Springvale Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) South Springvale SC Gippsland Football Club
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 3 South) Casey Comets FC Narre Warren City FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North Reserves) RMIT FC Keon Park FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) RMIT FC Keon Park FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (MS) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC FC Strathmore
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 16:30 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 4 North) Melbourne University Soccer Club RMIT FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Blues Melbourne University Soccer Club Rangers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 3 North) Melbourne University Soccer Club Fitzroy City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC FC Clifton Hill
Appt Referee 21/09/19 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Yarraville FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Thomastown Raiders FC Epping City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Williamstown SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mazenod Victory Football Club Macedon Blues United FC U12w
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Mazenod Victory Football Club Doncaster Rovers SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC FC Clifton Hill
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Altona City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' East 13-14C) North Caulfield FC Girls U13/14 Blue Glen Waverley SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East Reserves) North Caulfield Women FC Skye United FC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Skye United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Aspendale SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 13-14C) Aspendale SC Langwarrin SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Lois Twohig Reserve (Women's State League 5 South-East) Dandenong Tigers Soccer Club Port Melbourne SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Collingwood City FC Boroondara Eagles FC (MMR)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Keysborough SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Mornington SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Doveton SC Mt Martha U14 Mariners
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Doveton SC Brighton Storm
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Sandown Lions FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Alphington FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Hume United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Bell Park SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC Beaumaris SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Chelsea FC Noble Park United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Noble Park United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South-East 20A) Peninsula Strikers Senior FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Tornadoes Brighton Blue Thunder
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Williamstown SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Williamstown SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:20 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 14:10 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Watsonia Heights FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC FC Strathmore
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Williams Landing Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) North Sunshine Eagles SC Point Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 18A) North Sunshine Eagles SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Bunyip District SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 15D) Mazenod Victory FC Whitehorse United SC (Damian)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 15B) Mazenod Victory Football Club Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Glen Eira (Giants)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Aspendale SC Templestowe United FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:45 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Yarraville FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Old Ivanhoe SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Old Ivanhoe SC Thomastown Raiders FC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew F.C Old Ivanhoe SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Old Ivanhoe SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley U15 MT Mount Waverley City SC 15 - Gus
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Glen Waverley SC Mount Waverley City SC Red 17 - Michael
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 4 East) Glen Waverley Women S4 FC Clifton Hill
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) South Yarra SC Red Mount Waverley City SC - U12 Liam
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Mornington SC
Appt Referee Mentor 08/09/19 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) FC Noble Hurricanes
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Moonee Valley Knights FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 14C) Moonee Valley Knights FC Yarraville FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Seaford United SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Seaford United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC Rosebud SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Mornington SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Casey Comets FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Pumas) Mornington SC
Appt Assessor 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East Reserves) East Brighton United FC East Bentleigh Strikers
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Dingley Stars FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Dingley Stars FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Pakenham United FC Casey Kings FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:45 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Pakenham United FC Yellow East Bentleigh U13 Lightning
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Pakenham United FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15E) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Malvern City FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Riversdale SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Kensington Junior SC Knox City FC U12 Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Metropolitan League 9 South-East) Wonga Wizards FC Glen Eira (Vultures)
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Whitehorse United SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Seaford United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Heatherton United SC Mt Martha U15 Mariners
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Skye United FC Seniors
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:45 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Sandringham Spartans
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14D) Berwick City SC James Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City SC Frankston Pines FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Williamstown SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 2 North-West) Spring Hills FC La Trobe University SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC Surf Coast FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Surf Coast FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Avondale FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Mooroolbark SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Metropolitan League 9 South-East) Wonga Wizards FC Glen Eira (Vultures)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Civic Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Mt Martha Girls U13/14 Pirates Seaford United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Fawkner SC Altona Magic SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Hosken Reserve - Pitch 2 (U10-11) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Pascoe Vale FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) North Caulfield FC Girls U12 Blaze Elwood City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Bayside Argonauts FC Brighton Galaxy
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bayside Argonauts FC Langwarrin SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Dingley Stars FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Endeavour United SC Pakenham United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC Riversdale SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Riversdale SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Eltham Redbacks FC Blue Fawkner SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South-East 20A) Brighton Bruisers Macedon Blues United FC U20a
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Metropolitan League 2 South-East) Brighton Sunday Firsts Brandon Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Croydon City Arrows SC Eagles North Caulfield FC Boys U12 Tigers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Croydon City Arrows SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC East Kew F.C
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 18) Macedon Blues United FC - U18A Girls Bentleigh Greens SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) FC Noble Hurricanes Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) FC Noble Hurricanes Bayside Argonauts FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Parkmore Soccer Club (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Parkmore SC Hampton Hornets
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Yellow Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton The Bees Macedon Blues United FC- U12W Girls
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Melbourne Lions SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Delacombe Park (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 1) Old Melburnians SC South Yarra SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Old Melburnians SC Casey Kings FC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Elwood City SC
Appt Referee 29/08/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Kingston City FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 20:30 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Spring Hills FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Sumner Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Brunswick Zebras FC Spring Hills FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 5 North-West) Brunswick Zebras FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 17:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC Moreland Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 14C) Elwood City SC Red Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 15B) Elwood City SC Chelsea FC Chargers
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Mount Eliza u12 Blue
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Ballarat SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Ballarat SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Elwood City SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Elwood City SC
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Panthers SC Glen Eira (Kyras)
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 10:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Casey Panthers SC Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20A) Glen Waverley Renegades Malvern City FC 20A
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Whitehorse United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Brandon Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Brandon Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' East 16C) South Yarra SC Whitehorse United SC (Jenkhan)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 2 North-West) South Yarra SC Mill Park SC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Caulfield United Cobras SC Casey Comets FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20A) Glen Waverley Renegades Malvern City FC 20A
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16C) Glen Waverley Thunder United Boroondara Eagles FC (PA)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Macedon Blues United FC U18a Templestowe United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15A) Macedon Blues United FC u15a North Caulfield FC U15 Colts
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Rob Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Mornington SC Chisholm United FC Paul
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 South Springvale SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC Monash Uni Stallions
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC East Bentleigh U14 Lightning
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 4 North-West) Melbourne University Soccer Club Upfield SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 2 North-West) Melbourne University Soccer Club St Albans Saints SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 20A) FC Birrarung Blue Essendon Royals SC
Appt Referee 13/09/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assistant 13/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Northern Falcons SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Northern Falcons SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) La Trobe University SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Eagles FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 06/09/19 (Fri) 18:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Women's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Keilor Park SC Reserves
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Beaumaris SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Scorpions
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14A) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Brighton Vipers
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Caulfield United Cobras SC Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) Caulfield United Cobras SC Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) FC Noble Hurricanes Mount Eliza Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) FC Noble Hurricanes Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) FC Noble Hurricanes Bayside Argonauts FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Glen Eira (Comets)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 Macedon Blues United FC - U13
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 14B) North Caulfield FC Boys U14 Knox City FC U14 Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 15D) Mazenod Victory FC Whitehorse United SC (Damian)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 15B) Mazenod Victory Football Club Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Williamstown SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Williamstown SC FC Strathmore
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Blue Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Gold Mill Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 6 North-West) North Melbourne Athletic FC Maidstone United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Langwarrin SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Western Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Coburg City FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Coburg City FC Middle Park FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Doveton SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) East Kew FC Boroondara Eagles FC (AA)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Lyndale United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Lyndale United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:10 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Mooroolbark SC Ringwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC Senior Women Knox City FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Diamond Valley United SC Banyule City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North 13-14D) Diamond Valley United SC Darebin Falcons Purple
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Doveton SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Doveton SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East Reserves) East Brighton United FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Monash University SC (Caulfield) Parkmore SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Whitehorse United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Burnley Oval (Metropolitan League 8 South-East) Collingwood City FC (CCFC) Riversdale ML8
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC Mount Waverley City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Berwick City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 WJ Turner Reserve (Women's State League 5 South-East) FC Noble Hurricanes South East United FC Women's
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC Melbourne City FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Northern Falcons FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Northern Falcons FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Falcons Boroondara Eagles FC (SOB)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Tigers Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:15 Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Bears Berwick City Sharks
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Chisholm United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16C) Riversdale U16 White Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale ML5 Kings Domain FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Skye United FC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton United SC (AA) Monbulk Rangers Sapphires
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) Sunshine Heights Junior SC Satellite City United SC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Preston Lions FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Ballarat SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Eagles Point Cook SC Phantoms
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) Keilor Park SC Eagles Gisborne SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Keilor Park SC Eagles North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 14:15 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Essendon Royals SC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:15 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Pirates Westernport SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Mornington SC Sandringham Stars
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Peninsula Grammar School (The Detmold) (Women's State League 5 South-East) TOPSA Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 14E) Brighton Phoenix Hampton JSC Devils
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Gunners) Brighton Galaxy
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Glen Eira (Falcons) Glen Eira (Phoenix)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Whitehorse United Stallions Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 2nds Casey Panthers SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Monash Uni Womens 3rds Beaumaris SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Hampton JSC 19/20 Doveton SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Casey Panthers Blue Mornington SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Essendon Royals SC BLUE Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Essendon Royals SC Greenvale United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Essendon Royals SC Williamstown SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Essendon Royals SC Dandenong City SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Sunbury United FC West Point SC Victory
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Sunbury United FC Sydenham Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sunbury United FC Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Sunbury United FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Sunbury United FC Whittlesea United SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sunbury United FC West Point SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Northern Falcons SC Banyule City SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Ashburton Utd
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Fawkner SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Epping City SC
Appt Assistant 15/09/19 (Sun) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Berwick City SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Berwick City SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin Ducks FC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Lara United FC Essendon Royals SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona City SC FC Strathmore
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC FC Strathmore
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC FC Strathmore
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) South Springvale Berwick City Tigers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) South Springvale Keysborough SC U14
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) South Springvale SC Skye United FC U14
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Comets FC Rosebud SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:15 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Comets FC Glen Eira (Warriors)
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 20:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 15D) Alphington FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 14D) Alphington FC Coonans Hill SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Glen Eira (Giants)
Appt Referee 07/09/19 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Casey Comets FC Marc Brighton Raiders
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Mount Waverley City SC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (DC) Glen Waverley Cheetahs
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:45 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Boroondara Eagles FC (LC) Ashburton United SC (N.O)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17A) Boroondara Eagles FC (DK) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Samurai Glen Eira (Rascals)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Renegades Point Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 4 South-East) East Brighton United FC Chelsea FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Monash City FC Middle Park FC Green (Andrew)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Monash City FC Malvern City FC 14B
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Wonga Wizards FC (RF)
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 12:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Devils Mount Eliza Green
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 16B) Westside Strikers Caroline Springs FC Hoppers Crossing SC Gold
Appt Referee 26/08/19 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Westvale SC
Appt Assistant 26/08/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Westvale SC
Appt Referee 01/09/19 (Sun) 15:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Point Cook SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:15 Balmoral Park (Metropolitan League 3 North-West) Balmoral FC Hume United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Northern Falcons SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Glen Eira (Devannas)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 26/08/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Westvale SC
Appt Referee 06/09/19 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Coburg City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Brunswick Zebras FC Red
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 16:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Meadow Park SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 14C) Moreland United SC Blue Roxburgh Park United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Green North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Lalor United Junior SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Barnstoneworth United Junior FC Red Point Cook SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Brandon Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Quarries Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) FC Clifton Hill Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 2 North-West) FC Clifton Hill Yarra Jets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Westside Strikers Caroline Springs FC Keilor Park SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Barwon SC Wyndham United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Wyndham United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Skye United FC Seniors
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20A) Glen Waverley Renegades Malvern City FC 20A
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 18A) Boroondara Eagles FC (JD) Malvern City FC 18A
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Beaumaris SC Aspendale SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Spring St Oval (Metropolitan League 4 South-East) Sandringham SC Monash Uni Mens 3rds
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 14B) Sandringham SC Berwick City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 15-16C) Sandringham Dolphins Pakenham United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Lawson Poole Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Lynbrook Falcons Sports Club Swinburne FC White
Appt Referee 07/09/19 (Sat) 10:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Aspendale SC Mount Eliza U12 Red
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Ringwood City FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Hampton Hashbrowns
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Nunawading City FC Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Nunawading City FC Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Knights) Hampton JSC Hurricanes
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Stingrays) Gippsland Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:45 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Condors) Peninsula Strikers JFC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Aspendale SC Casey Panthers SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Noble Park SC Mornington SC
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Spring Hills FC Satellite City United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Spring Hills FC Bundoora United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Bundoora United FC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC Essendon Royals SC Gold
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 12:30 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) White Star Dandenong SC Masters Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Sandown Lions FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:15 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 13D) Darebin United SC Diamond Valley United SC Red
Appt Referee 26/08/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC SG Ashburton United SC (RV)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Warriors Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Preston Lions FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Albion Rovers FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red West Point SC Victory
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brimbank Stallions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Western Eagles SC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Western Eagles SC Keon Park SC
Appt Referee 26/08/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Westvale SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 14:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Rosebud SC Old Mentonians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Power Reserve (Women's State League 4 South) Endeavour Hills SC Rosebud SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Ringwood City FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Hampton Hashbrowns
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC Meadow Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Meadow Park SC
Appt Assistant 21/08/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Old Ivanhoe SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Willsmere Park (Metropolitan League 10 South-East) East Kew FC Old Melburnians SC U-23
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 14C) East Kew Junior FC Collingwood City FC Blue (Craig)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Templestowe United FC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 19:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves Croydon City Arrows SC Reserves
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Mooroolbark SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Mooroolbark SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC Beaumaris SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Berwick City SC Glen Eira (Intensity)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Wallabies Endeavour United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Bell Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Whitehorse United SC (Bob) Malvern City FC 12 Joeys
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 14D) Whitehorse United SC (George) Wonga Wizards FC (LW)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Casey Comets FC Titus Chelsea FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:15 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Jono Mt Martha U12 Destroyers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Aspendale Storm Mornington SC - Kangaroos
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Bulls Cleeland United SC - Under 16B
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16A) Brighton United Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Women's State League 4 South) Brighton SC Port Melbourne SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves East Bentleigh Lightning
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:45 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Whitehorse United SC (Simon)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Monash City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Barkley Square - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Kyneton District SC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Sandown Lions FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Healesville SC East Kew Junior FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Healesville SC South Melbourne Womens FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Healesville Soccer Club Richmond FC (VIC)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 17:00 Balmoral Park (Men's State League 5 West Reserves) Balmoral FC Lara United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Lara United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Heidelberg Stars U13 FC Birrarung
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Heidelberg Stars U15 Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 2A (U9) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 14B) Williamstown SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Moomba Park (Women's State League 5 North-West) Moreland United SC Albion Rovers FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Williamstown SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 20:35 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Beaumaris SC Aspendale SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 JT Gray Reserve - Pitch 2C (U10/11) (Sportsmart Boys' West 13A) Williamstown SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Satellite City United SC Gisborne SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) West Point SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) West Point SC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West Reserves) Ballarat City FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East Reserves) Boroondara - Carey Eagles - Reserves South Springvale SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles South Springvale SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC Casey Panthers SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Aspendale SC Casey Panthers SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Hume United FC
Appt Referee 27/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Corio SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC - Reserves Berwick City SC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Berwick City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Doncaster Rovers SC Middle Park FC Green (Bill)
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Lyndale United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Meadow Park SC Fitzroy City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Meadow Park SC Banyule City SC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Gisborne Soccer Club Point Cook FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Williamstown SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Spring Hills FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Orange Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15E) Peninsula Strikers JFC Sandringham Steel
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Peninsula Strikers Junior FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 18) Macedon Blues United FC - U18A Girls Bentleigh Greens SC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Berwick City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Maidstone United SC West Point SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Western Suburbs SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) St Albans Saints SC Hume City 39er’s
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Green Gully Reserve - SSF 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Green Gully SC Fawkner SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 13/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assessor 23/08/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Malvern City FC
Appt Assessor 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Malvern City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Victory Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Caulfield United Cobras SC Narre Warren City FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Northern Falcons SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Whitehorse United SC (Luke M)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Capital Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley SC Metro 1 Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 18:15 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Mornington SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Boneo Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Rosebud Heart SC Berwick City Eagles
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 14:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Rosebud SC Old Mentonians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Somerville Secondary College (S) (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Pakenham United FC
Appt Assistant 29/08/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Kingston City FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Lalor United FC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Keilor Park SC
Appt Referee 06/09/19 (Fri) 20:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne University Soccer Club Spring Hills FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Spring Hills FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Mill Park SC Kingsbury United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15D) Mill Park SC Nillumbik SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Mill Park SC Craigieburn City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Mill Park SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 15D) Northern Falcons FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Meadow Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Essendon Royals SC Blue Bundoora United FC Orange
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Upfield SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14B) Barnstoneworth United Junior FC Gisborne SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Western Eagles SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Old Scotch SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:15 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' North 18A) Bundoora United FC Blue Whittlesea United SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 13F) Rosebud Heart Junior SC W Mt Martha U13 Pirates
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC Rosebud SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Mitchell Rangers SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons Red Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brunswick City SC Bundoora United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Maidstone United SC West Point SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Meadow Park SC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:40 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Meadow Park SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Mornington SC Orange
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Jaguars) Gippsland Football Club
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC West Preston SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC Craigieburn City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Preston Lions FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC Upfield SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Lalor United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Barkley Square - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Kyneton District SC Sunbury United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Kyneton District SC West Preston SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Kyneton District SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Renegades Point Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Brighton Hailstorm Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Meadow Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Craigieburn City FC Fawkner SC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Greenvale United SC Coonans Hill SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Spring Hills FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC Gisborne SC
Appt Referee 01/09/19 (Sun) 13:10 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Assistant 13/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Riversdale U12 Girls Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) East Kew FC Boroondara Eagles FC (AA)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Riversdale U15 Blue Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale U16 Girls Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Melbourne Lions SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Metropolitan League 9 South-East) Wonga Wizards FC Glen Eira (Vultures)
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Spring Hills FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC Yarraville FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Yarraville FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Falcons Boroondara Eagles FC (SOB)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons White Pascoe Vale FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Darebin Falcons Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Capp Reserve (Women's State League 5 North-West) Darebin Falcons Womens SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Elwood City SC
Appt Referee 31/08/19 (Sat) 13:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Clarinda United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13D) Diamond Valley United SC Red Nillumbik Junior SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 14B) Diamond Valley United SC FC Birrarung Black
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15B) Diamond Valley United SC Northern Falcons SC Green
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15D) Diamond Valley United SC Northern Falcons FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC La Trobe University SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon United FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Meadow Park SC Black
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC Mill Park SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:15 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Chelsea FC Berwick City Wolves
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Girls Brighton Lorikeets
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Destroyers Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) FC Strathmore Old Boys Truganina Hornets SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 9 North-West) Caroline Springs George Cross FC Western Eagles SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Moreland United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Knox United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Cleeland United SC - Under 12 Joeys Rosebud SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC - Under 18A Aspendale SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Mornington SC Mount Eliza Red
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Meadow Park SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Maribyrnong Swifts FC Satellite City United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Brunswick City SC
Appt Referee 09/09/19 (Mon) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Darebin United SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Point Cook SC Westvale SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Ballarat SC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Quarries Park (Men's State League 5 East Reserves) Yarra Jets FC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Princes Park Oval #6 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) FC Birrarung Meadow Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Epping City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs Doveton Ninjas
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Brighton Hailstorm Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 13D) Mount Waverley City SC - U13 Whitehorse United SC (David)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14D) Mount Waverley City SC - U14 Elijah South Yarra SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC - LANCE Knox United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:15 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Brighton Turtles Brighton Leopards
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Stars) Mt Martha U13 Captains
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Leopards) Beaumaris SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Marlborough Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) Ashburton United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Wolverines) Mount Eliza Yellow
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club U16 Girls Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Ringwood City FC Nunawading City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 18:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC North Caulfield FC Boys U18
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Mooroolbark SC Ringwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Ashburton United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Rowville Eagles SC Collingwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Women's State League 3 West) Rowville Eagles SC Fitzroy City SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:30 Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mazenod Victory Football Club Whitehorse United SC (Simon)
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC La Trobe University SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Lalor United Junior SC Fawkner SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC RED
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow Hume United FC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 16:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Meadow Park SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Sydenham Park SC Meadow Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles South Springvale SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Yarraville FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Fitzroy City SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Old Scotch SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Old Scotch SC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC Yarraville FC
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Yarraville FC
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 12:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Ashburton Utd
Appt Assessor 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Mornington SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Maidstone United SC West Point SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) West Point SC Williamstown SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Elwood City SC Red Baxter SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Nunawading City FC Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Whitehorse United SC (Jordan/Brett)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Nunawading City FC A Knox City FC U12 Green
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:45 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Coonans Hill SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (MC) Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 14A) Boroondara Eagles FC (ML) Richmond SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:40 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (AC) Glen Waverley U15 Scorpions
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Ashburton United SC (SD) South Yarra SC
Appt Assessor 20/08/19 (Tue) 19:30 MacPherson Park (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Seaford United SC Keysborough SC U13
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Banyule City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 East) Watsonia Heights FC Kings Domain FC
Appt Assistant 27/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Corio SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Brimbank Stallions FC Point Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Dobson Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Melbourne Knights FC Brighton Mockingjays
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) East Bentleigh U14 Strikers Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks Beaumaris SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Alphington FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Alphington FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Whitehorse United SC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Whitehorse United SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Williams Landing SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC West Preston SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Keilor Park SC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Keilor Park SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Point Cook SC Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' North-West 18) Point Cook FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Point Cook SC Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Sandringham Strikers Darebin Falcons Purple
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Glen Eira (Storm) Dandenong City SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 18:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton The Bees Ringwood City FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Mooroolbark SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Avondale FC West Point SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Avondale FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Wyndham United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Old Xaverians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Old Xaverians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (ND) Riversdale U12 Green
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC A Templestowe United FC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Moreland United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Point Cook FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Point Cook FC Keilor Park SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Glenroy Lions FC
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC Riversdale U12 Blue
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Ringwood City FC Langwarrin SC
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Brandon Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Point Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 6 North-West) Castlemaine Goldfields FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 05/09/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC Red Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Women's State League 4 East) Albert Park SC Elwood City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Central Park Rangers O35s Middle Park FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Altona City SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters FC Strathmore
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' West 18A) Altona City SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Old Ivanhoe SC Juventus Old Boys SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 3 South-East) Albert Park SC Kings Domain FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 8 South-East) Albert Park SC Ashburton United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Upfield SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Upfield SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC West Point SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC Maidstone United SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Williams Landing Soccer Club Nillumbik SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:40 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Western Suburbs SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Western Suburbs SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Yarraville FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Whitehorse United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Glen Waverley SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Boneo Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Rosebud Heart SC Berwick City Eagles
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Chelsea FC Wildcats Casey Comets FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Mornington SC South East United FC Women's
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC West Point SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Maidstone United SC West Point SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Malvern City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) St Albans Saints SC Sydenham Park SC
Appt Referee 03/09/19 (Tue) 19:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 07/09/19 (Sat) 10:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Mount Eliza Green Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Grange Reserve - Pitch 2 NORTH (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Hoppers Crossing SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC West Preston SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC West Preston SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 14A) Bundoora United FC Red Altona City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Upfield SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Bundoora United FC Blue Heidelberg Stars U18
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 East) Watsonia Heights FC Ashburton United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles South Springvale SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Old Boys Epping City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Craigieburn City FC Pascoe Vale FC Womens State 3
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Doveton SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Chisholm United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) RMIT FC Keon Park FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Rayner Reserve (Women's State League 4 North) Oak Park SC Darebin Falcons Womens SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Aspendale SC Casey Panthers SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 3 West (Sportsmart Boys' East 13C) Boroondara Eagles FC (JE) Riversdale U13 White
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Macleay Park 3 West (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) Doncaster Rovers SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons Red Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Upfield SC Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Upfield SC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Upfield SC FC Clifton Hill
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' North-West 20A) Upfield SC Keilor Park SC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Malvern City FC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Malvern City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Yarra Jets FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Blue Bundoora United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Yarra Jets FC FC Clifton Hill
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North 13-14D) Yarra Jets FC Orange Craigieburn City FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Surf Coast FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Uni Hill Eagles FC Oak Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Women's State League 5 North-West) Uni Hill Eagles FC Kensington City Soccer Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Women's State League 5 North-West) Whittlesea Ranges FC Craigieburn City FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Surf Coast FC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Western Eagles SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Western Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Whittlesea United SC Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Red FC Strathmore
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 FORFEIT (Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea United SC Fitzroy City SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Noble Park United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Gardiners Park Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Warriors) Endeavour United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Gardiners Park Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) Aspendale SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Gardiners Park Reserve (Sportsmart Girls' South-East 18) Glen Eira (Fury) Chisholm United FC George
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Park Reserve (Women's State League 4 East) Glen Eira (Sirens) St Kilda Soccer Club
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 18:30 Spring St Oval (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Marlborough Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Glen Eira (Vultures) Ashburton United SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Marlborough Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:15 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North 13-14D) Yarra Jets FC Orange Essendon Royals SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Alan Bain Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Fitzroy Lions SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Alan Bain Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Fitzroy Lions SC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 14D) Ashburton Utd Brandon Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (PK) Macedon Blues United FC U15c
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Knox United SC Monbulk Rangers Spartans
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 16B) Knox United SC Ringwood City FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14E) Hampton JSC Devils Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Red Thomastown Raiders FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Roxburgh Park United SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bentleigh Greens SC Brighton Blizzards
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 4 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Riversdale U12 Red Knox City FC U12 Yellow
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Ballarat SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Ballarat SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) FC Birrarung Spring Hills FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Blue FC Strathmore
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 17A) FC Birrarung Tarneit United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Aspendale SC Casey Panthers SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 13A) Clarinda United FC East Bentleigh U13 Strikers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 16A) Clarinda United FC Chelsea FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Noble Park SC Glen Waverley SC Metro 2
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Keilor Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Riversdale U12 Girls Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Riversdale U15 Blue Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale U16 Girls Croydon City Arrows SC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Casey Comets FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:50 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Moreland United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Moreland United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Wonga Wizards FC (DP) Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Wonga Wizards FC (PM) Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Wonga Wizards FC (TS) Ashburton Utd
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC Lalor United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Lalor United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 14A) Spring Hills FC Bundoora United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC Blue Point Cook SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC Ringwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 16:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Spring Hills FC Fawkner SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Reservoir Yeti SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 7 North-West) Melbourne City FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Fitzroy City SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Sportsmart Boys' East 17A) Albert Park SC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC (Fairview) Old Mentonians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Blues) Monash Uni Mens U23
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve - SSF (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Panthers SC South Springvale SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Rowville Eagles SC Riversdale U12 White
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (AS) Bentleigh Greens SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (PM) Ringwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Knox City FC U13 Blue Ashburton Utd (TB)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Knox City FC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC Women Malvern City FC Women
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Swinburne FC Red Glen Eira (Dodos)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Sandown Lions FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Sandown Lions FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne City FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Deepdene Park (Metropolitan League 5 South-East) Old Camberwell Grammarians SC Skye United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Metropolitan League 5 South-East) Ashburton United SC Springvale City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green Essendon Royals SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Greenvale United SC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Glenroy Lions FC Fitzroy City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Wyndham United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Sunbury United FC Ascot Vale Vikings FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Wolves SC Williamstown SC
Appt Referee Mentor 24/08/19 (Sat) 09:00 Delacombe Park (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee Mentor 24/08/19 (Sat) 10:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Orange Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 09:00 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Wallabies Endeavour United SC
Appt Referee Mentor 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Destroyers Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Mackie Road Reserve H2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Highlanders) Berwick City Lions
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:10 Mackie Road Reserve H2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Vipers) Glen Eira (Scorpions)
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Assistant 21/08/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Old Scotch SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Skye United FC Reserves
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Skye United FC Seniors
Appt Referee 27/08/19 (Tue) 18:45 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) North Caulfield FC U15 Colts Ashburton Utd (BM)
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Assistant 14/09/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Rosebud Heart Junior SC Red
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea Warlocks Endeavour United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) South Springvale SC Springvale White Eagles FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Wildfire Rowville Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13C) Brighton Spartans Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 17:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's Metropolitan Masters East) Chisholm United FC South Yarra SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Fitzroy City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Meadow Park SC Fitzroy City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 16:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Meadow Park SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 18:10 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Meadow Park SC Balmoral FC
Appt Assistant 26/08/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Pumas) Mornington SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:10 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham Strikers Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Preston Lions FC
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Preston Lions FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Glen Waverley SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors South Yarra SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Noble Park United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Civic Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) Mt Martha U17 Mariners Skye United FC U17
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 18:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Men's Metropolitan Masters South) Bentleigh Greens SC Mornington SC
Appt Assistant 05/09/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Epping City SC Blue Fitzroy City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Epping City SC 2 Fitzroy City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) White Star Dandenong SC Caulfield United Cobras
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) White Star Dandenong SC Mornington SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 1 South-East Reserves) South Yarra SC Brighton SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Brighton SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) East Bentleigh U13 Sharks Berwick City Bears
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) East Bentleigh U17 Thunder Pakenham United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Alphington FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Bears Glen Eira (Jacyntas)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Beaumaris Sapphires East Bentleigh U12 Girls Strikers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Girls' South-East 18) South Yarra SC North Caulfield FC Girls U18 Gold
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Noble Park SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Noble Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) South Yarra SC 'Casuals'
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards) Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Parkfield Reserve (Women's State League 5 South-East) Noble Park United FC Skye United FC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC Berwick City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Berwick City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Old Mentonians SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Women's State League 3 West) Rowville Eagles SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Altona City SC Yellow
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Fawkner SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Westside Strikers Caroline Springs FC Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC)
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC South East United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC Banyule City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Banyule City SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Western Suburbs SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brimbank Stallions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 MacPherson Park (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Point Cook SC Laverton FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Yarraville FC Point Cook FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Yarraville FC Altona City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Yarraville FC Darebin Falcons Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Yarraville FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Altona Lions FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Raiders East Bentleigh U12 Titans
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 10:10 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Scorpions Glen Eira (Samurai)
Appt Assistant 23/08/19 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Heatherton United SC Elwood City SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC Hume United FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Hume United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Brighton SC Reserves
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Seaford United SC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Tarneit United SC Western Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Tarneit United SC Point Cook SC Harriers
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Hume City FC Maribyrnong Swifts Silvers
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West Reserves) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Assistant 27/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Corio SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Glen Waverley SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:30 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 23/08/19 (Fri) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 20:35 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Thornbury Athletic FC FC Birrarung
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 17:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Broadmeadows Stars SC Craigieburn City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Broadmeadows Stars SC RMIT FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Williamstown SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Williamstown SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Brandon Park SC Central Park Rangers
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC East Bentleigh U18 Lightning
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Boroondara Eagles FC (PK) Knox City FC U12 Silver
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC (GM) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Knox United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Americo Collingwood City FC Roberto
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC (Riley) North Caulfield FC U13 Colts
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 18:35 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 20:35 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 WJ Turner Reserve (Metropolitan League 9 South-East) South East United FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North Reserves) University of Melbourne Soccer Club Melbourne Lions SC
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Melbourne Lions SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 13D) Yarra Jets FC Blue Greenvale United SC Blue
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Yarra Jets FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Knott Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Yarra Jets FC Lyndale United Football Club
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 14:15 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 16C) Yarra Jets FC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Coburg City FC Altona Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Clarinda United FC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 12:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Thunder East Bentleigh U12 Lightning
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Glen Eira (Rhinos)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Malvern City FC 12 Kangaroos Blue East Kew FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Essendon Royals SC Darebin Falcons White
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:10 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Essendon Royals SC GOLD Craigieburn City FC A
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Bunyip District SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Wonga Wizards FC (JM)
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Mooroolbark SC Ringwood City FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Ashburton United SC
Appt Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Albion Rovers FC Keilor Park SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Albion Rovers FC Altona City SC Maroon
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Albion Rovers FC Keilor Park SC Hawks
Appt Assistant 24/08/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Lara United FC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Park SC Wyndham Vale Soccer Club
Appt Assistant 25/08/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne Knights FC
--ABOVEADS--