Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC Gold Moreland United SC Blue
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne City FC
Appt Referee 09/08/19 (Fri) 19:15 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Coonans Hill SC Essendon Royals SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Coonans Hill SC Greenvale United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 1 North-West Reserves) Caroline Springs George Cross FC Yarraville FC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Yarraville FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 19:15 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Sydenham Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Westgate FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Essendon Royals SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Wyndham United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Satellite City United SC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Satellite City United SC Point Cook SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Lightning Brighton Turtles
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) East Bentleigh U12 Titans Hampton Strikers
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 10:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club U16 Girls Essendon Royals SC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 11:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 16A) Gippsland Football Club Peninsula Strikers JFC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 13:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 18A) Gippsland Football Club Brighton Fire
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Westside Strikers Caroline Springs FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC) Westvale SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 16B) Barnstoneworth United Junior FC Altona City SC Yellow
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Green Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 16A) North Caulfield FC Boys U16 Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 18A) North Caulfield FC Boys U18 Malvern City FC 18A
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 14B) North Caulfield FC Boys U14 Boroondara Eagles FC (MC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 16A) North Caulfield FC Boys U16 Boroondara Eagles FC (LV)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Richmond SC Wonga Wizards FC (MA)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Altona City SC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Altona City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Yarraville FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Hume United FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Sportsmart Boys' North 15B) Epping City SC 2 Bundoora United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Metropolitan League 3 North-West) Epping City SC Hume United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Men's Metropolitan Masters North) Epping City SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Lalor United Junior SC Yellow Balmoral FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Lalor United Senior FC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) Sunshine Heights Junior SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 9 North-West) Caroline Springs George Cross FC Wyndham Vale Soccer Club
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC West Preston SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Laverton FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Yellow Brimbank Stallions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:45 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Truganina Hornets SC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Glen Waverley SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 15C) Brighton Thunderbolts Heatherton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 17A) Brighton Glory Casey Panthers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Lalor United Junior SC Altona City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Lalor United Junior SC FC Birrarung Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:35 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Bundoora United FC Orange Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Bundoora United FC Blue Eltham Redbacks FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Heidelberg Stars U13 FC Strathmore
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Heidelberg Stars U18 Essendon Royals SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC FC Strathmore
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow Fawkner SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Old Xaverians SC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 16A) Gippsland Football Club Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Upfield SC FC Birrarung
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:10 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Upfield SC Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Darebin Falcons Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons Red Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Blue Kensington Junior SC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Banyule City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Pascoe Vale FC Darebin Falcons Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 18) Pascoe Vale FC Bundoora United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 7 South-East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Cleeland United SC - Under 16B Endeavour United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC - Under 18A Mornington SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Lyndale United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) South Springvale SC Casey Kings FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Doveton SC Macedon Blues United FC U20a
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Markham Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Ashburton United SC Dandenong South SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Casey Comets FC Titus Aspendale SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:10 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Rosebud Heart SC Casey Comets FC Jono
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Capp Reserve (Women's State League 5 North-West) Darebin Falcons Womens SC Keon Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Capp Reserve (Women's State League 4 North) Darebin Falcons Womens SC RMIT FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Upfield SC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 4 North) La Trobe University SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC Lara United FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC Williamstown SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) North Sunshine Eagles SC Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) North Sunshine Eagles SC Westvale SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:30 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Langwarrin SC Hampton Hashbrowns
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Langwarrin SC Berwick City Firebirds
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 3 South-East) Kings Domain FC Albert Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 4 South-East) East Brighton United FC Brighton Sunday Reserves
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Glen Waverley Rangers Macedon Blues United FC u16a
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Wonga Wizards FC (PM)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale U16 Girls Boroondara Eagles FC (DC)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Hume City 39er’s Brighton Renegades
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Upfield SC Banyule City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Upfield SC FC Clifton Hill Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Ryder Oval (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Brunswick Zebras FC Bundoora United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Ryder Oval (Women's State League 4 West) Brunswick Zebras FC Avondale FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 Sandringham Steel
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Skye United FC White Star Dandenong SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Brunswick City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Yarra Jets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC Glen Waverley Rangers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20A) Nunawading City FC Berwick City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Mazenod Victory FC Elwood City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 FORFEIT (Women's State League 3 East) Knox City FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East Reserves) Ashburton United SC Whitehorse United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Whitehorse United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Glen Waverley SC Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Capital Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley SC Metro 1 Glen Eira (Dodos)
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Tullamarine FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East Reserves) Brighton SC Croydon City Arrows SC Reserves
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Banyule City SC Northern Falcons FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Eltham Redbacks FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' East 16C) South Yarra SC Riversdale U16 White
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Bulleen Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Templestowe United FC Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Bulleen Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' East 13A) Templestowe United FC Red Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Bulleen Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Templestowe United FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Macedon Blues United FC - U14A Richmond SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls Brighton Wildfire
Appt Referee 19/08/19 (Mon) 18:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls Boroondara Eagles FC (AS)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 15B) Northern Falcons SC Green Essendon Royals SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Northern Falcons SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Deepdene Park (Metropolitan League 5 South-East) Old Camberwell Grammarians SC Ashburton United SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Kings Domain FC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Chisholm United FC Wonga Wizards FC (TS)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 18:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's Metropolitan Masters East) Chisholm United FC Middle Park FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Croydon City Arrows SC Hawks Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Croydon City Arrows SC Eagles Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Glen Waverley SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:15 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Pirates Chelsea FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Glen Waverley Rangers Macedon Blues United FC u16a
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC - Reserves Casey Comets Women Reserves
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Casey Comets FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (AC) Whitehorse United SC (Damian)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 16C) Boroondara Eagles FC (PA) Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Referee 07/08/19 (Wed) 18:30 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC East Kew F.C
Appt Assistant 07/08/19 (Wed) 20:30 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC East Kew F.C
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Albert Park Field 7/8 (S) (Metropolitan League 2 North-West) Middle Park FC South Yarra SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale U16 Girls Rowville Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Malvern City FC 16B
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC South East United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Greenvale United SC Kensington Junior SC Gold
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Greenvale United SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Eagles Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club RMIT FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Bundoora United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13D) Malvern City FC 13D Boroondara Eagles FC (PM)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14B) Malvern City FC 14B Knox United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Panthers SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Panthers SC Glen Eira (Jaguars)
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Chisholm United FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 2 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) East Kew FC Monbulk Rangers Sapphires
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Hislop Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) East Kew FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17A) Boroondara Eagles FC (DK) Nunawading City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Dandenong South SC Springvale City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 15:00 Lyndale Secondary College (Metropolitan League 9 South-East) Lyndale United Football Club South East United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 13A) North Caulfield FC U13 Colts Ringwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Monash City FC Whitehorse United SC (David)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Monash City FC Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton United SC (AA) Croydon City Arrows SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 09:00 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Tornadoes Glen Eira (Velocity)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Brighton Leopards Glen Eira (Rascals)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13C) Ashburton Utd (TB) Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13A) Ashburton Utd (GC) North Caulfield FC U13 Colts
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Berwick City SC Croydon City Arrows SC Reserves
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Seaford United SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Tullamarine FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Old Mentonians SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC White Star Dandenong SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC White Star Dandenong SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Sydenham Park SC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sydenham Park SC Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Point Cook FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Barkley Square - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Kyneton District SC Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Barkley Square - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Kyneton District SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Kyneton District SC Maidstone United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Metropolitan League 5 North-West) Marcellin Old Collegians SC Gisborne SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Skye United FC Mount Eliza U12 Orange
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Blue Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Boys' North 13E) Kensington Junior SC Epping City SC Blue
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Ballarat SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Maribyrnong Swifts FC Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Rowville Eagles SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Mt Lilydale Old Collegians SC St Kilda casuals
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Doveton SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 17:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Women's State League 2 South-East) Templestowe United FC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Old Mentonians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Uni Hill Eagles FC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Uni Hill Eagles FC Fitzroy Lions SC
Appt Referee Mentor 20/07/19 (Sat) 09:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Blue Thunder Glen Eira (Samurai)
Appt Referee Mentor 20/07/19 (Sat) 10:10 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton Wizards Glen Eira (Highlanders)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Collingwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Tatterson Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) FC Noble Hurricanes Mt Martha U14 Mariners
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Tatterson Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) FC Noble Hurricanes Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Betula Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Casey Kings FC Glen Eira (Dodos)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Betula Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Casey Kings FC Doveton SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Hillsmeade Park - Junior (Women's State League 3 South) Narre Warren City FC Boronia SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Bears Keysborough SC U13
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Berwick City Firebirds Mornington SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC - Under 18A East Bentleigh U18 Lightning
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Girls' West 13-14C) Hoppers Crossing SC Keilor Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13B) Hoppers Crossing SC Red Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 16B) Hoppers Crossing SC Gold Melton Phoenix FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Macedon Blues United FC U16b Chisholm United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 2 South-East) Richmond SC Ashburton United SC
Appt Referee Mentor 21/07/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (JT/CD) Templestowe United FC
Appt Referee Mentor 21/07/19 (Sun) 10:30 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) South Yarra SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:10 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea United SC Northcote City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Glen Waverley Rangers Macedon Blues United FC u16a
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17A) Boroondara Eagles FC (DK) Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Tarneit United SC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Tarneit United SC FC Birrarung
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Ringwood City FC South Melbourne Womens FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Ringwood City FC Richmond FC (VIC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ringwood City FC Spring Hills FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Casey Panthers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Wonga Wizards FC (DP)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC Healesville Soccer Club
Appt Assistant 07/08/19 (Wed) 20:30 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC East Kew F.C
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Aspendale SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 14D) Mt Martha U14 Mariners Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Padua College (Sportsmart Boys' South 13C) Mt Martha U13 Captains Berwick City Bears
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (MC) North Caulfield FC Boys U14
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Elwood City SC Red Seaford United SC U12 YELLOW
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Bayside Argonauts FC Brighton Lorikeets
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Chelsea FC Wildcats White Star Dandenong SC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 11:15 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South 13-14D) Mt Martha Girls U13/14 Destroyers Brighton Wave
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Civic Reserve (Sportsmart Boys' South 15C) Mt Martha U15 Mariners Frankston Pines FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:30 Civic Reserve (Sportsmart Boys' South 18A) Mt Martha U18 Mariners Doveton SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC Glen Eira (Kyras)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) Skye United FC U17 Pakenham United FC
Appt Referee Mentor 11/08/19 (Sun) 10:10 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Seaford United SC Langwarrin SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Brighton Phoenix
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Seaford United SC Aspendale SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Dingley Stars FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Burnley Oval (Metropolitan League 8 South-East) Collingwood City FC (CCFC) Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Keysborough SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Alan Bain Reserve (Metropolitan League 3 North-West) Melbourne Rovers Soccer Club FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Alan Bain Reserve (Metropolitan League 8 North-West) Melbourne Rovers Soccer Club Meadow Park SC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Chisholm United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (PK) Croydon City Arrows SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Glen Eira (Sharks) Sandringham Devils
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Glen Eira (Ninjas) Aspendale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Glenroy Lions FC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Doveton SC Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC Glen Eira (Stingrays)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 16A) Clarinda United FC Glen Eira (Condors)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Endeavour United SC East Bentleigh U14 Strikers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Endeavour United SC Aspendale SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Endeavour United SC East Bentleigh U16 Strikers
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) South Springvale Chelsea Phoenix
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) South Springvale Casey Comets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Noble Park SC East Kew FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Malvern City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Sandringham Tigers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves South Yarra SC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC South Yarra SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda ressies Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC Red FC Birrarung
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15B) Essendon Royals SC Red Fitzroy City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Epping City SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Chisholm United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:45 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Yarraville FC Kyneton District SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona Magic SC Darebin Falcons White
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Boroondara Eagles FC (ML)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Nunawading City FC Monbulk Rangers Outlaws
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Macedon Blues United FC u12k Nunawading City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Macedon Blues United FC- U12W Girls Langwarrin SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Fawkner SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Epping City SC Hume United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC Banyule City SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Epping City SC Blue Craigieburn City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (JM) East Kew FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Wonga Wizards FC (DP) Healesville SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Falcons Riversdale U12 Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14D) Coonans Hill SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Coonans Hill SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Coonans Hill SC FC Birrarung
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Western Eagles SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Casey Panthers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Roxburgh Park United SC Epping City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:15 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Blue Banyule City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Craigieburn City FC Darebin Falcons Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Girls' North 13-14C) FC Birrarung Pascoe Vale FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15D) FC Birrarung Mitchell Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 2 North-West) Melbourne University Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 3 North) Melbourne University Soccer Club Pascoe Vale FC Womens State 3
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 16:30 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 4 North) Melbourne University Soccer Club Oak Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne University Soccer Club Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Preston Lions FC
Appt Assessor 14/07/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Altona City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Point Cook SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers Sapphires Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monbulk Rangers Spartans Mount Waverley City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Mount Waverley City SC - U12 Liam Kensington Junior SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13D) East Kew Junior FC Mooroolbark SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Kyneton District SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 6 North-West) Castlemaine Goldfields FC Kyneton District SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 8 North-West) Castlemaine Goldfields FC Tarneit United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Preston Lions FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Casey Comets FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 14C) Elwood City SC Red South Springvale
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 15B) Elwood City SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 15B) Mazenod Victory Football Club Montrose SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) White Star Dandenong SC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Lawson Poole Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Lynbrook Falcons Sports Club Glen Waverley SC Metro 2
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 KM Reedy Reserve - Junior (Metropolitan League 8 South-East) Hampton Park United Sparrows FC Riversdale ML8
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Caulfield United Cobras Casey Comets FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Mazenod Victory FC Red Macedon Blues United FC - U13
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Mazenod Victory Football Club Templestowe United FC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Mazenod Victory FC Silver Knox City FC U14 Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Healesville SC Knox United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Healesville SC Collingwood City FC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Tigers Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Clarinda United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14B) Berwick City SC Endeavour United SC
Appt Referee 17/07/19 (Wed) 19:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Berwick City SC Macedon Blues United FC U20a
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Casey Panthers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC Elwood City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Clarinda United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Langwarrin SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13C) Brighton Spartans Doveton SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Argyle Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monash City FC Boronia SC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Point Cook FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:15 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Lalor United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Scovell Reserve (Women's State League 3 West) Maidstone United SC Altona City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Scovell Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Maidstone United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 14:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters Coburg City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Albion Rovers FC Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Albion Rovers FC Spring Hills FC Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13C) Williamstown SC Satellite City United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13A) Williamstown SC Sunbury United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Williamstown SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:40 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 14B) Williamstown SC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 24/07/19 (Wed) 18:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Aspendale SC Brighton Hailstorm
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Aspendale SC Chelsea FC Wildcats
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel Ashburton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick Knox United SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Seaford United SC
Appt Referee Mentor 21/07/19 (Sun) 09:15 Belmont Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Mooroolbark SC
Appt Referee Mentor 21/07/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Wonga Wizards FC (DP)
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC St Kilda SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Darebin Falcons Red FC Clifton Hill
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Darebin Falcons White Altona City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Capp Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Darebin Falcons Purple Melbourne Knights FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Watsonia Heights FC Northern Falcons FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 14B) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North 13-14C) Watsonia Heights FC Red Darebin Falcons White
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:30 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Watsonia Heights FC Yarraville FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Pakenham United FC Bunyip District SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 FORFEIT (Women's State League 4 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Bunyip District SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 2nds Mornington SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Parkfield Reserve (Women's State League 5 South-East) Noble Park United FC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 5 South-East) Glen Waverley SC Women S5 Skye United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 4 East) Glen Waverley Women S4 St Kilda Soccer Club
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Riversdale SC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mount Waverley City SC Glen Eira (Raptors)
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City FC Kings Domain FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Kings Domain FC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Glen Eira (Giants) Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee Mentor 11/08/19 (Sun) 13:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 3 East) Glen Waverley Women Kings Domain FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC Brighton SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) South Springvale SC Mornington SC B
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) South Springvale SC Noble Park United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Mornington SC B
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 18:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Mornington SC
Appt Referee 03/09/19 (Tue) 19:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Monash City FC Boroondara Eagles FC (GM)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 Glen Waverley U13 Warriors
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:15 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Rowville Eagles SC Ashburton United SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale U16 Girls Boroondara Eagles FC (DC)
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assessor 10/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Assessor 10/08/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Mens U23 Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Monash Uni Womens 3rds Rosebud SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Chelsea FC Dingley Stars FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Dingley Stars FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Brandon Park SC Monash Uni Mens U23
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Endeavour United SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Endeavour United SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Springvale City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Esther Park Reserve (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC Senior Women Ringwood City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Knox United SC Casey Panthers SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Casey Panthers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Balfe Park (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Brunswick Zebras FC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Balfe Park (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Brunswick Zebras FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Ashburton Utd (MO) Malvern City FC 12 Kangaroos Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ashburton United SC (AM) Brandon Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Heatherton United SC Parkmore SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Heatherton United SC Peninsula Strikers JFC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC South Yarra SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Whitehorse United SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors Elwood City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC Bunyip District SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Bunyip District SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Aspendale SC East Bentleigh U14 Sharks
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Aspendale SC Skye United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Aspendale SC East Bentleigh U14 Girls Strikers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Aspendale SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) North Caulfield FC Boys U12 Rockets Whitehorse United SC (John K)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Americo Croydon City Arrows SC Eagles
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Roberto Middle Park FC Green (Bill)
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Elwood City SC Macedon Blues United FC- U12W Girls
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club U16 Girls Essendon Royals SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Gippsland Football Club Sandringham Stars
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Beaumaris Bears
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Brandon Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Victory Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Caulfield United Cobras SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Ballarat City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East Reserves) Whitehorse United SC Brighton SC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC Brighton SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (JT/CD) Templestowe United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC (GM) Mooroolbark SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:20 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Gold Berwick City Eagles
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 12:00 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Destroyers Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:10 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Mill Park SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Mill Park SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Mill Park SC Hume United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Bailey Reserve - SSF2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) East Bentleigh U12 Girls Strikers Beaumaris Sapphires
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Bailey Reserve - SSF2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) East Bentleigh U12 Girls Lightning Seaford United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Elwood City SC Beaumaris Wolves
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Wildfire Boroondara Eagles FC (AS)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs Gippsland Football Club
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Sunbury United FC Wyndham Vale Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Red Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC West Point SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Endeavour United SC Pakenham United FC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 20:00 To Be Confirmed (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City FC Ringwood City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Ringwood City FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Eltham Redbacks FC Coonans Hill SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Eltham Redbacks FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Watsonia Heights FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 14C) Eltham Redbacks FC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Yarraville FC Satellite City United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Yarraville FC Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Brighton A United Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Ringwood City FC Glen Waverley Dashers
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Ringwood City FC East Kew Junior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Ringwood City FC Knox United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC - LANCE Malvern City FC 14B
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Glen Waverley SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Mazenod Victory FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 18A) Macedon Blues United FC U18a Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Richmond SC Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Richmond FC (VIC) Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15E) Sandringham Steel Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Sandringham Dolphins Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 3 South) Casey Comets FC Narre Warren City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 14A) Brighton Vipers Gippsland Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Bears Keysborough SC U13
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Berwick City Firebirds Mornington SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Golden Plains SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 15A) Gisborne SC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Whittlesea Ranges FC ETA Buffalo
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Central Park Rangers Brandon Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC (Fairview) Baxter SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Wolverines) Rosebud SC White
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Chelsea FC Chargers Rosebud SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Chelsea FC Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 HD Thomas Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Chelsea FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Brighton SC Reserves
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South 16A) Peninsula Strikers JFC Chelsea FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South-East 20A) Peninsula Strikers Senior FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Skye United FC Reserves Elwood City SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors Elwood City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:00 Baxter Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Baxter SC Noble Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13B) Altona City SC Yellow Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Fitzroy City SC Banyule City SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 North) Fitzroy City SC Greenvale United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 West) Fitzroy City SC Brunswick City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 17:00 Fairfield Park - Senior (Men's Metropolitan Masters North) Fitzroy City SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Old Xaverians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Sumner Park (Metropolitan League 9 North-West) Brunswick Zebras FC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 5 North-West) Brunswick Zebras FC Moreland United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC Mill Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Nunawading City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16A) Brighton United Gippsland Football Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Renegades Dandenong City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 09:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Blue Thunder Glen Eira (Samurai)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC Preston Lions FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Ashburton United SC Boroondara Eagles FC (DC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC Monash Uni Womens 1sts
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Cleeland United SC - Under 12 Joeys Noble Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Cleeland United SC - Under 16B Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 13D) Knox United SC Mount Waverley City SC - U13
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14B) Knox United SC Monash City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 16B) Knox United SC Ashburton Utd
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Healesville Soccer Club Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:45 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 14A) Templestowe United FC Gold Macedon Blues United FC - U14A
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 15A) Templestowe United FC Gold Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Knox City FC U13 Blue Boroondara Eagles FC (JE)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Knox City FC U14 Blue Mount Waverley City SC - LANCE
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 14:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Montrose SC
Appt Referee 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Keysborough SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 19:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's Metropolitan Masters East) Juventus Old Boys SC South Yarra SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Seaford United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:30 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' East 13-14C) North Caulfield FC Girls U13/14 Blue Monbulk Rangers Spells
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:10 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 18) North Caulfield FC Girls U18 Gold Glen Eira (Fury)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Leopards) Berwick City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Hampton JSC Hammerheads Casey Panthers Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Hampton JSC 19/20 Malvern City FC 20A
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Tullamarine FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Capital Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Glen Waverley SC Metro 2 Macedon Blues United FC - Metro 10
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Capital Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley SC Metro 1 St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets FC Malvern City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Malvern City FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 FORFEIT (Women's State League 2 South-East) Knox City FC Templestowe United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Casey Comets FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 2 South-East) Ringwood City FC Senior Women Knox City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Doveton SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Templestowe United FC Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 18A) Templestowe United FC Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 13D) Alphington FC Diamond Valley United SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Coburg City FC Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Moreland Zebras/Moreland Youth Roxburgh Park United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC Vipers Riversdale U12 Green
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Chelsea FC Strikers Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 HD Thomas Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14C) Chelsea FC Berwick City Phoenix
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Beaumaris SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC Ashburton United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Peninsula Strikers Junior FC Berwick City Firebirds
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers Sapphires Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monbulk Rangers Spartans Mount Waverley City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 3 West) Melbourne University Soccer Club Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers Melbourne University Soccer Club Blues
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 4 North-West) Melbourne University Soccer Club RMIT FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Blues South Yarra SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers St Kilda Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Moreland Eagles FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 East) Watsonia Heights FC Swinburne FC Women
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Old Xaverians SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Old Xaverians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Mill Park SC Craigieburn City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Mill Park SC Heidelberg Stars U18
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Mill Park SC FC Strathmore
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Lalor United Senior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Aspendale Storm South Springvale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Keysborough SC U16 East Bentleigh U16 Strikers
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 16B) Aspendale SC Brighton Bulls
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 14C) Casey Comets FC Beaumaris SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 15B) Casey Comets FC Sandringham Strikers
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Brighton Lorikeets Peninsula Strikers JFC - Athenas
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC Collingwood City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Collingwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Clarinda United FC Hampton Hornets
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 13A) Clarinda United FC Sandringham Spartans
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 14A) Clarinda United FC Glen Eira (Leopards)
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Glen Eira (Comets)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) East Bentleigh U13 Sharks Mt Martha U13 Captains
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) East Bentleigh U14 Girls Strikers Mt Martha Girls U13/14 Pirates
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Stingrays) Mornington SC Orange
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:45 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Condors) Casey Comets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:15 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Firebirds
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Sandringham Wolves
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Scorpions Rosebud Heart Junior SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14D) Berwick City SC Pakenham United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Beaumaris Secondary College (Women's State League 4 South) Beaumaris SC Port Melbourne SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Beaumaris Secondary College (Women's State League 3 South) Beaumaris SC Casey Panthers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 3 South-East) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Girls' South-East 18) South Yarra SC Chisholm United FC Paul
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC Red North Caulfield FC Boys U13
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 JC Donath Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Kingsbury United SC Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 JC Donath Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Kingsbury United SC FC Birrarung
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Altona City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Reddish Reserve (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Melbourne Knights FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Reddish Reserve (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 8 South-East) Albert Park SC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Women's State League 4 East) Albert Park SC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Lyndale United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Ringwood City FC Brighton The Bees
Appt Assistant 07/08/19 (Wed) 20:30 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Chelsea FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC FC Strathmore
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:15 Belmont Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Mooroolbark SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC West Preston SC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC West Preston SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Brandon Park SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Brandon Park SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Trinity Sports Ground (Women's State League 3 East) Old Trinity Grammarians SC Malvern City FC Women
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Mazenod Victory Football Club Ringwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC A Collingwood City FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Beaumaris SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC White East Kew FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South-East 20A) Glen Eira (Intensity) Brighton Bruisers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Warriors) FC Noble Hurricanes
Appt Referee 26/07/19 (Fri) 20:30 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Albert Park SC Macedon Blues United FC U17A - Rob
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 WJ Turner Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) South East United FC Elwood City SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Eltham Redbacks FC Blue Craigieburn City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Sydenham Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Spring Hills FC Keilor Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Spring Hills FC Darebin Falcons
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Essendon Royals SC Blue Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF1 (U12) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Point Cook FC Laverton FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Essendon Royals SC Yarra Jets FC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Point Cook FC Kensington Junior SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 17:00 Balmoral Park (Men's State League 5 West Reserves) Balmoral FC Ballarat SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Ballarat SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) West Point SC Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Fawkner SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Fawkner SC Bundoora United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) FC Clifton Hill Old Ivanhoe SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Red Darebin Falcons Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards FC (LW) Whitehorse United SC (George)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Nunawading City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 HV Jones Reserve - South Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Blue Knox United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Bears
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Berwick City Firebirds Beaumaris Sapphires
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Berwick City Wolves Aspendale SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:40 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Ringwood City FC Gippsland Football Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Glen Waverley Spartans
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Sydenham Park SC Red FC Clifton Hill
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:45 Terrara Park - Pitch 7 Full Pitch (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) South Yarra SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Monbulk Rangers SC Raptors Whitehorse United SC (Jordan/Brett)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Monbulk Rangers Outlaws Ashburton Utd (BM)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monbulk Rangers Spells Boroondara Eagles FC (MMR)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC SG Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Glen Waverley U15 Scorpions Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley U15 MT Ashburton Utd (PK)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Essendon Royals SC RED Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:10 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Essendon Royals SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:20 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Essendon Royals SC BLUE Banyule City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 13D) Mount Waverley City SC - U13 Ringwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Mount Waverley City SC 15 - Alex North Caulfield FC U15 Colts
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Hampton JSC Hurricanes
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea Warlocks Sandringham SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Chelsea FC Chargers East Bentleigh U15 Strikers
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Keysborough SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Keysborough SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East Reserves) North Caulfield Women FC Boroondara Eagles FC - Reserves
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:45 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Pakenham United FC Yellow Chelsea FC Wildcats
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Pakenham United FC Doveton SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Panthers SC Pakenham United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Casey Panthers SC Mornington SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Panthers SC Narre Warren City FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Aspendale SC Chelsea FC Wildcats
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Rayner Reserve (Women's State League 4 North) Oak Park SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ringwood City FC U12 Boys Joeys Malvern City FC 12 Joeys
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC North Caulfield FC Boys U12 Rockets
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Riversdale U13 Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Casey Panthers Blue Mornington SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13E) Casey Comets FC Pakenham United FC Yellow
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Casey Comets FC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 18:00 To Be Confirmed (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 18:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 20:00 To Be Confirmed (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Wyndham United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:30 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Kensington Junior SC Ringwood City FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Sunbury United FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Sunbury United FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Sunbury United FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Wyndham United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Wyndham United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sunbury United FC Altona City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC Point Cook FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 14B) Fawkner SC Blue FC Birrarung Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Bundoora United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Fawkner SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 17B) Fawkner SC Banyule City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Fawkner SC Blue Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Epping City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Gabonia Avenue Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 01:00 POSTPONED (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Fawkner SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 7 South-East) Old Trinity Grammarians SC Swinburne FC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 18A) Boroondara Eagles FC (JD) Ashburton United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Mooroolbark SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Bayside Argonauts FC Caulfield United Cobras
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Ballarat City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 13A) North Sunshine Eagles SC Altona City SC Maroon
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Western Eagles SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Boroondara Eagles FC (JW) Riversdale U12 Blue
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 09:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Rowville Eagles SC Boroondara Eagles FC (PK)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Rayner Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Oak Park SC Alphington FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Wallace Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Moreland Eagles FC Bundoora United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Wallace Reserve - Pitch 3 (Women's State League 3 North) Moreland Eagles FC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Comets FC Clarinda United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:45 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Comets FC Rosebud SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Comets FC Glen Eira (Warriors)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Noble Park SC Chisholm United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Chisholm United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Keysborough SC U13 Mornington SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Keysborough SC U14 Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:40 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Keysborough SC U16 Pakenham United FC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 20:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Northern Falcons SC Meadow Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 15D) Northern Falcons FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Tigers Chelsea FC
Appt Referee 17/07/19 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves Glen Waverley SC
Appt Assistant 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Alphington FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Hume United FC Essendon Royals SC Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Hume United FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 18A) Gippsland Football Club Brighton Fire
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley Cheetahs Collingwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 3 East) Glen Waverley Women Knox City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Gold (Pedge) North Caulfield FC Boys U12 Tigers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Port Melbourne SC Pakenham United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC White Swinburne FC Black
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Alma Park East (Metropolitan League 1) St Kilda Soccer Club Old Scotch SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:10 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Cardinals) Old Scotch SC (Blues)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Whitehorse United SC (Chris) Templestowe United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Joe B) Glen Waverley Thunder United
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) St Kilda Soccer Club Green
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Macedon Blues United FC - U18A Girls Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Wolves SC Tarneit United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) (Women's State League 4 West) Avondale FC Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Women's State League 4 East) North Melbourne Athletic FC Glen Eira (Sirens)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Williamstown SC
Appt Referee 22/07/19 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Sunbury United FC
Appt Assistant 22/07/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Mill Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Caroline Springs George Cross FC FC Strathmore
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 3 West) Spring Hills FC Maidstone United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC Blue Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:00 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mt Martha U12 Captains Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Chisholm United FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC George South Yarra SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 17:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC Paul Macedon Blues United FC - U18A Girls
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Chisholm United FC Wonga Wizards FC (TS)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles Knox City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Quarries Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) FC Clifton Hill Yarra Jets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 2 North-West) FC Clifton Hill Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Berwick City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin Ducks FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Hume United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15B) Whitehorse United SC (Chris) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Whitehorse United SC (Jerry) Glen Waverley Renegades
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) East Bentleigh U17 Thunder Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) East Bentleigh Thunder Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) East Bentleigh U14 Lightning FC Noble Hurricanes
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) East Bentleigh U16 Girls Strikers Sandringham Dolphins
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) East Bentleigh U18 Lightning Gippsland Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Parkmore Soccer Club (Metropolitan League 6 South-East) Parkmore SC Old Mentonians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Doveton SC Skye United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Sandown Lions FC Riversdale ML5
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (DC) Mooroolbark SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17A) Boroondara Eagles FC (DK) Mount Waverley City SC Red 17 - Michael
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15D) Beaumaris SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Beaumaris SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Caulfield United Cobras SC Elwood City SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) Caulfield United Cobras SC Berwick City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Healesville Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13D) Glen Eira (Rhinos) Berwick City Wolves
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 13F) Rosebud Heart Junior SC W FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 13B) Rosebud Heart Junior SC Red Glen Eira (Knights)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Rosebud SC White East Bentleigh U15 Sharks
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Civic Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Mt Martha Girls U15/16 Captains Ashburton United SC (N.O)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Civic Reserve (Sportsmart Boys' South 15C) Mt Martha U15 Mariners Casey Comets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Civic Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Mt Martha U17 Mariners Hampton JSC Roar
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' East 14D) South Yarra SC Mount Waverley City SC - U14 Elijah
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Bayside Argonauts FC Aspendale Tigers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Brighton Bulldogs
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Jaguars) Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Caroline Springs George Cross FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Caroline Springs George Cross FC FC Strathmore
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Westside Strikers Caroline Springs FC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Nillumbik SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:05 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 13D) Nillumbik Junior SC Greenvale United SC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:10 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 15D) Nillumbik SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:35 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 16C) Nillumbik Junior SC Thomastown Raiders FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Keon Park FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Peninsula Grammar School (The Detmold) (Women's State League 5 South-East) TOPSA South Springvale SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Skye United FC Kings Domain FC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Hampton Hornets Elwood City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton JSC Hurricanes Berwick City Scorpions
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Hampton JSC Devils Seaford United SC Yellow
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Dingley Stars FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13B) Fawkner SC Red Coburg City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Fawkner SC St Albans Saints SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Green Hampton Park United Sparrows FC A
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:20 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Navy Mt Martha U12 Destroyers
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East Reserves) East Brighton United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Kings Domain FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC West Preston SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Bulls Casey Comets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves Sandringham SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mazenod Victory Football Club Boronia SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Dandenong City SC Fawkner SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 WJ Turner Reserve (Women's State League 5 South-East) South East United FC Women's Glen Waverley SC Women S5
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Sumner Park (Metropolitan League 4 North-West) Brunswick Zebras FC Upfield SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC Keon Park FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Keon Park FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Rob Albert Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Glen Waverley SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Park Avenue Reserve (S) (Metropolitan League 10 South-East) Macedon Blues United FC - Metro 10 Noble Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 15C) Knox United SC Macedon Blues United FC U15c
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 17A) Knox United SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Knox City FC U12 Green Dandenong City SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Casey Comets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:45 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Mornington SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Myers Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Geelong Rangers SC Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (MS) Ashburton United SC (RV)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards FC (LW) South Yarra SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Knox City FC U12 Green Dandenong City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Craigieburn City FC A Mill Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Craigieburn City FC Darebin Falcons Purple
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Hampton Hashbrowns
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Keilor Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Point Cook FC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 WJ Turner Reserve (Metropolitan League 9 South-East) South East United FC Glen Eira (Vultures)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 18:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bayside Argonauts FC Brighton Hailstorm
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC Monash Uni Womens 2nds
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC Monash Uni Mens Reserves
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Brighton Hailstorm Ashburton United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Pakenham United FC Brighton Lightning Bolts
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Women's State League 4 South) Brighton SC Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Olympic Park (Women's State League 4 South) Latrobe United Womens FC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Balmoral FC Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew Boroondara Eagles FC (AA)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mount Waverley City SC Monash City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Golden Plains SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Mazenod Victory FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Mazenod Victory Football Club Wonga Wizards FC (RF)
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Casey Panthers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) South Springvale SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) South Springvale SC Aspendale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers Sapphires Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monbulk Rangers Spartans Mount Waverley City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Beaumaris Bears
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Balmoral FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' North-West 14A) Balmoral FC Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC Melbourne City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' North-West 14A) Hoppers Crossing SC Bundoora United FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Grange Reserve - Pitch 2 NORTH (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Hoppers Crossing SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Watsonia Heights FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Watsonia Heights FC Darebin Falcons Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 16B) Watsonia Heights FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13D) Diamond Valley United SC Red Old Ivanhoe SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 14B) Diamond Valley United SC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15D) Diamond Valley United SC Mill Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 16B) Diamond Valley United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) St Albans Saints SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) St Albans Saints SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Churchill Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) St Albans Saints SC Yarra Jets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 5 North-West) ETA Buffalo Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 1 North-West Reserves) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Noble Park United FC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Noble Park United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Mooroolbark SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 14E) Brighton Phoenix Mornington SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Wave Brighton Galaxy
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Stars) Brighton Spartans
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Glen Eira (Kyras) South Springvale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Pumas) Westernport SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Thunder Sandringham Cyclones
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) East Bentleigh U12 Strikers Glen Eira (Vipers)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Hampton Menace Darebin Falcons Purple
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Brighton Mockingjays Glen Eira (Devannas)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Collingwood City FC Malvern City FC 12 Kangaroos Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 15A) Collingwood City FC (JI) Macedon Blues United FC u15a
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 8 North-West) Castlemaine Goldfields FC Broadmeadows Stars SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Casey Comets FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC St Kilda ressies
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC St Kilda SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Brandon Park SC Berwick City SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Berwick City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) Berwick City SC Glen Eira (Wolverines)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Berwick City Firebirds Boroondara Eagles FC (LC)
Appt Referee 17/07/19 (Wed) 19:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Casey Comets FC Malvern City FC 20A
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Endeavour United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Endeavour United SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Springvale City SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Springvale City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Spring St Oval - SSF2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC Glen Eira (Scorpions)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:20 Spring St Oval - SSF2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Raiders Sandringham Scorpions
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Sydenham Park SC Fitzroy Lions SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Moreland United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 3 (Metropolitan League 7 North-West) Altona East Phoenix SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 7 North-West) Melbourne City FC Craigieburn City FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Corio SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Hume City 39er’s Spring Hills FC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC Brighton SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers Sapphires Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monbulk Rangers Spartans Mount Waverley City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) South Yarra SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Whittlesea United SC Bundoora United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Preston Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:10 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Red Mill Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 13E) Craigieburn City FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 13A) Craigieburn City FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 14B) Craigieburn City FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Craigieburn City FC Keilor Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Meadow Park SC Essendon Royals SC GOLD
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Meadow Park SC Mill Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:40 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Meadow Park SC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Meadow Park SC Keon Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Gisborne Soccer Club Avondale FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Henry Scott Oval 13 - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) South Melbourne Womens FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 29/07/19 (Mon) 18:00 Henry Scott Oval 13 - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) South Melbourne Womens FC Brighton Mockingjays
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Mount Eliza Red Brighton Cobras
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Mount Eliza Yellow Beaumaris SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:10 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Mount Eliza Green Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 14A) Boroondara Eagles FC (ML) Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (DB) Riversdale U15 Blue
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Casey Comets FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Somerville Eagles SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Spring Hills FC Sydenham Park SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Albion Rovers FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Strathmore Whittlesea United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) FC Strathmore Altona City SC Maroon
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:15 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Albion Rovers FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:30 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) FC Strathmore Whittlesea United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Maribyrnong Swifts FC West Point SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts Silvers La Trobe University SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Altona Magic SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Point Cook SC Williams Landing SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Park SC Tarneit United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Old Xaverians SC
Appt Assessor 10/08/19 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Monbulk Rangers SC
Appt Assessor 10/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (SK) Glen Waverley U15 MT
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' North 17B) Ashburton Utd Meadow Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Spring St Oval - Pitch 2 (Women's State League 2 South-East) Sandringham SC Mazenod Victory FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Upfield SC Darebin Falcons White
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Upfield SC Northern Falcons SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Craigieburn City FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Strathmore Bundoora United FC Gold
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Williamstown SC
Appt Referee 02/08/19 (Fri) 19:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC Mt Martha U17 Mariners
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 2 North-West) Spring Hills FC Hume City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Laverton FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Altona North SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 BLACK Cleeland United SC - Under 12 Joeys
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Baxter SC Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton The Bees Glen Eira (Storm)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC Monash Uni Stallions
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Endeavour United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Mornington SC Glen Eira (Eagles)
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors Elwood City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:45 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Mornington SC Berwick City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Berwick City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 4 East) Elwood City SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:45 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton Park United Sparrows FC South Springvale
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Junior (Metropolitan League 7 South-East) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Casey Kings FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:40 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Moreland United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Moreland United SC
Appt Assistant 22/07/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sunbury United FC
Appt Referee 09/08/19 (Fri) 19:15 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Corio SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Corio SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Essendon Royals SC Gold Nillumbik Junior SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Essendon Royals SC Blue North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Essendon Royals SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Essendon Royals SC Fitzroy City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Albion Rovers FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Hoppers Crossing SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Williamstown SC Fitzroy Lions SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Williamstown SC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Thornbury Athletic FC Upfield SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Bundoora United FC Greenvale United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Bundoora United FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Bundoora United FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:40 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Bundoora United FC Gold Fawkner SC Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Bundoora United FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Mitchell Rangers SC Darebin United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Mitchell Rangers SC Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Kings FC Casey Panthers SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Heatherton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Brimbank Stallions FC Bundoora United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Brimbank Stallions FC Tarneit United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brimbank Stallions FC Brunswick City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15C) Essendon Royals SC Gold Heidelberg Stars U15
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) FC Strathmore Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Yarra Jets FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Orange Kensington Junior SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Red Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:30 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14D) Yarra Jets FC Orange Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Thornbury Athletic FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon United FC Banyule City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Craigieburn City FC A
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Red Northern Falcons FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Roxburgh Park United SC Heidelberg Stars U13
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Glen Eira (Giants) Bayside Argonauts FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14A) Ashburton Utd (MB) Templestowe United FC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (BM) Collingwood City FC (JI)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16B) Ashburton Utd Ringwood City FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Plenty Valley Lions FC Heidelberg Stars U15
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Plenty Valley Lions FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Thomastown Raiders FC Kingsbury United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Thomastown Raiders FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Westvale SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Westvale SC Blue Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Essendon Royals SC Gold Nillumbik Junior SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 16B) Moonee Valley Knights FC Hoppers Crossing SC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 14C) Moonee Valley Knights FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Metropolitan League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Old Scotch SC (Cardinals)
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Berwick City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 MacPherson Park (Metropolitan League 6 North-West) Melton Phoenix FC Point Cook SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Point Cook FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Point Cook FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Westvale SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Red Bundoora United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Craigieburn City FC Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Craigieburn City FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Craigieburn City FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Keon Park FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Greenvale United SC Blue Alphington FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green Hume United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Greenvale United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC Altona North SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls East Bentleigh U14 Girls Lightning
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Macedon Blues United FC U15c Mount Waverley City SC 15 - Gus
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Alphington FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 13D) Nillumbik Junior SC Darebin United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Churchill Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) St Albans Saints SC Yarra Jets FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Yarraville FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Gold Darebin Falcons Purple
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Blue Essendon Royals SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Boys' North 13E) Kensington Junior SC Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Blue Diamond Valley United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Yarra Jets FC Craigieburn City FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Yarra Jets FC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Yarra Jets FC Maribyrnong Swifts Silvers
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Glen Eira (Rhinos) Sandringham Wolves
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Knights) Berwick City Tigers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 14B) Glen Eira (Panthers) Brighton Storm
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Knox United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Mazenod Victory Football Club Monash City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Mazenod Victory Football Club East Kew Junior FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15D) Mazenod Victory FC Riversdale U15 Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Northern Falcons FC Fawkner SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Banyule City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 MacPherson Park (Metropolitan League 6 North-West) Melton Phoenix FC Point Cook SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Golden Plains SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Altona City SC Masters
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Watsonia Heights FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Watsonia Heights FC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 17B) Watsonia Heights FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Springvale City SC Skye United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Mooroolbark SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC East Bentleigh U17 Thunder
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 18:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 3 South) Casey Panthers SC Casey Comets FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Altona Magic SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Lalor United FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Williamstown SC
Appt Referee 12/08/19 (Mon) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Pakenham United FC Mornington SC - Wallabies
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 16C) Pakenham United FC Hampton JSC Hammerheads
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 17A) Pakenham United FC Mt Martha U17 Mariners
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Noble Park United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) East Bentleigh U14 Sharks Keysborough SC U14
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) East Bentleigh U14 Strikers Chelsea Warlocks
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Gunners) Berwick City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Eagles) Berwick City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Collingwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 17A) Brighton Rangers Brighton Glory
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 2 South-East) Brighton Sunday Firsts Sandringham SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) West Point SC Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) West Point SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Altona City SC Yellow Meadow Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Altona City SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:40 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Altona City SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC West Point SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Altona City SC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Altona City SC Maroon Fawkner SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Yarraville FC Sydenham Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Yarraville FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Yarraville FC La Trobe University SC Eagles
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Birrarung Banyule City SC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 13B) FC Birrarung Fawkner SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 16B) FC Birrarung Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne University Soccer Club Laverton FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Laverton FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Darebin United SC FC Clifton Hill
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Mayer Park (Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:30 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 14D) Ashburton Utd Mount Waverley City SC - U14 Elijah
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Henry Scott Oval 13 (Sportsmart Girls' East 13-14C) South Melbourne Womens FC Chisholm United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC Vipers Whitehorse United SC (Bob)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Riversdale U12 Blue Croydon City Arrows SC Hawks
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Riversdale U12 Girls Wonga Wizards FC (JM)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks Bunyip District SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Bailey Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Glen Waverley Women S4
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) East Bentleigh Lightning Chelsea FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Hampton JSC 19/20 Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 16:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West Reserves) Fitzroy City SC Hume United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Hume United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Kings Domain FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 20:00 To Be Confirmed (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20A) Nunawading City FC Glen Waverley Renegades
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Park Avenue Reserve (S) (Women's State League 4 East) Manningham United Blues FC Albert Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bayside Argonauts FC Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Bayside Argonauts FC Narre Warren City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 3 West (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (ND) Brandon Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Mill Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Bundoora United FC Gold Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club RMIT FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Upfield SC Yarra Jets FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Upfield SC Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Upfield SC FC Birrarung
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sydenham Park SC Bundoora United FC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Sydenham Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Sportsmart Boys' East 17A) Albert Park SC Boroondara Eagles FC (DK)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 17:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC Richmond FC (VIC)
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Brandon Park SC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Sydenham Park SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Ringwood City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Collingwood City FC North Caulfield FC Girls U13/14 Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Collingwood City FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Collingwood City FC Blue (Aresh)) Riversdale U13 White
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:40 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Collingwood City FC Blue (Craig) Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Point Cook FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Point Cook FC Sunbury United FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) West Point SC Point Cook FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Keilor Park SC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Keilor Park SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15A) Keilor Park SC Eagles Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15B) Keilor Park SC Hawks Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' West 13-14C) Keilor Park SC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Keilor Park SC Eagles West Point SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Keilor Park SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 13C) Boroondara Eagles FC (JE) Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (PM) Montrose SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Whitehorse United SC (John K) Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 13A) Whitehorse United SC (Jordan/Brett) Templestowe United FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 14D) Whitehorse United SC (George) Brandon Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (AA) South Yarra SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Whitehorse United SC (Simon) Monbulk Rangers Spartans
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Whitehorse United SC (Jerry) Templestowe United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 15C) Mount Waverley City SC 15 - Gus Ashburton Utd (SK)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC Epping City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Epping City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Ballarat SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) North Caulfield FC Boys U12 Tigers Collingwood City FC Americo
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton Wizards Glen Eira (Highlanders)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Glen Eira (Storm) Nunawading City FC A
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 13F) Mt Martha U13 Pirates Casey Panthers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Langwarrin SC North Caulfield FC Girls U12 Blaze
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Malvern City FC 12 Joeys Ringwood City FC U12 Boys Joeys
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13B) Collingwood City FC (Abdel) Ringwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC (Riley) Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Fitzroy City SC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 18A) Fitzroy City SC FC Strathmore
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Junior (Women's State League 5 North-West) Fitzroy City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14D) Thomastown Raiders FC Oak Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Thomastown Raiders FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Whittlesea Ranges FC Fitzroy City SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Corio SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 16B) Wonga Wizards FC (TS) Riversdale U16 Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Metropolitan League 9 South-East) Wonga Wizards FC Yarra Jets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC East Kew Junior FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Rowville Eagles SC Seaford United SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Seaford United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Spring Hills FC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Spring Hills FC Keilor Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Spring Hills FC Darebin Falcons
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:30 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Red Berwick City Sharks
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Point Cook FC Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15A) Point Cook SC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Point Cook SC Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Girls' West 13-14C) Hoppers Crossing SC Satellite City United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Albion Rovers FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15A) Hoppers Crossing SC Point Cook SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 13B) St Kilda Soccer Club Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Caulfield United Cobras SC Casey Comets FC
Appt Referee 31/07/19 (Wed) 18:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton The Bees Ringwood City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Narre Warren City FC Endeavour United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Altona City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13A) Doncaster Rovers SC Collingwood City FC (Riley)
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Glen Waverley SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 15B) Boroondara Eagles FC (JW) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 16B) Boroondara Eagles FC (ND) Knox United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Spring Hills FC Bundoora United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Moreland United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC Fitzroy City SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Sunbury United FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Keilor Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Kyneton District SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Melton Phoenix FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Truganina Soccer Club Inc Keilor Wolves SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Truganina Soccer Club Inc Tarneit United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Truganina Soccer Club Inc West Point SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Truganina Hornets SC Altona City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Truganina Hornets SC Epping City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee Mentor 11/08/19 (Sun) 09:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Mornington SC Mount Eliza Red
Appt Referee Mentor 11/08/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC Rosebud SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Mornington SC Old Mentonians SC
Appt Referee 03/09/19 (Tue) 19:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Glen Waverley U12 Warriors Macedon Blues United FC u12k
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) East Bentleigh U13 Strikers Mornington SC Orange
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Point Cook SC Phantoms West Point SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Point Cook SC Harriers Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Point Cook SC Altona City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Point Cook FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 15/07/19 (Mon) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Tarneit United SC Point Cook SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 North-West) Tarneit United SC RMIT FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Altona North SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Altona North SC
Appt Assistant 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Skye United FC Seniors
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Croydon City Arrows SC Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC North Caulfield FC Boys U18
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Yarraville FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Spring Hills FC Altona City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC Lalor United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Lalor United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Williamstown SC Whittlesea United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Williamstown SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:40 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Albion Rovers FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Albion Rovers FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 13A) Caroline Springs George Cross FC West Point SC Victory
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Gisborne SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 18A) Caroline Springs George Cross FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 FORFEIT (Metropolitan League 8 South-East) Riversdale ML8 Ashburton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale ML5 Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Brandon Park SC Ashburton Utd
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Peninsula Strikers JFC James Cook FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Peninsula Strikers JFC Casey Comets FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:45 Monterey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Frankston Pines FC Brighton Thunderbolts
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC (Fairview) Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Blues) Brighton Sunday Firsts
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 15C) Malvern City FC 15C Wonga Wizards FC (MS)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park (Women's State League 3 East) Malvern City FC Women Ashburton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16B) Malvern City FC 16B Boroondara Eagles FC (ND)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' South-East 20A) Malvern City FC 20A Berwick City SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Beaumaris SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Chisholm United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 2 South-East) Monash University SC (Caulfield) North Caulfield Senior FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 East Caulfield Recreation Reserve (Women's State League 5 South-East) Monash University SC (Caulfield) Dandenong Tigers Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash University SC (Caulfield) Beaumaris SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mazenod Victory Football Club Mornington SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Rowville Eagles SC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 19:30 Balmoral Park (Metropolitan League 3 North-West) Balmoral FC La Trobe University SC Old Boys
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Yarraville FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Banyule City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Point Cook SC Spring Hills FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Point Cook FC Avondale FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Civic Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14C) Mt Martha Girls U13/14 Pirates Beaumaris SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Padua College (Sportsmart Girls' South 13-14D) Mt Martha Girls U13/14 Destroyers Bayside Argonauts FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14B) Barnstoneworth United Junior FC Brimbank Stallions FC Red
Appt Assessor 21/07/19 (Sun) 13:00 Olympic Park (Women's State League 4 South) Latrobe United Womens FC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Banyule City SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North Reserves) University of Melbourne Soccer Club RMIT FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club RMIT FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Epping City SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Epping City SC FC Birrarung
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South 13-14D) Mt Martha Girls U13/14 Destroyers Brighton Wave
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Mount Eliza u12 Blue Glen Eira (Predators)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 09:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Mornington SC Mount Eliza Red
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Uni Hill Eagles FC Reservoir Yeti SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North 13-14D) Diamond Valley United SC Mill Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Diamond Valley United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Partingtons Flat (Women's State League 4 North) Diamond Valley United SC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Heatherton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Bundoora United FC Coburg City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Bundoora United FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Bundoora United FC Essendon Royals SC Red
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Yarraville FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Northcote City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Monash Uni Mens 3rds East Bentleigh Lightning
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts Ringwood City FC Senior Women
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Kings Domain FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 16A) Casey Comets FC Brighton United
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Women's State League 5 North-West) Uni Hill Eagles FC Western Eagles SC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 12:45 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior SC Lalor United Junior SC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Springvale City SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Referee Mentor 14/07/19 (Sun) 10:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Bundoora United FC
Appt Referee Mentor 10/08/19 (Sat) 01:00 POSTPONED (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Fawkner SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 13C) Northern Falcons SC Blue Upfield SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Eltham Redbacks FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16B) Eltham Redbacks FC FC Clifton Hill Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Craigieburn City FC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Craigieburn City FC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:10 Aston Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 7 North-West) Craigieburn City FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Lara United FC Spring Hills FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Parkmore Soccer Club (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Parkmore SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Hampton Park United Sparrows FC Pakenham United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC Epping City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Preston Lions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Yarra Jets FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Yarra Jets FC Red Point Cook FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:15 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 16C) Yarra Jets FC Kingsbury United SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 15D) Northern Falcons FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Epping City SC FC Birrarung
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Epping City SC Roxburgh Park United SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Epping City SC La Trobe University SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 17:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Broadmeadows Stars SC Westgate FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Banyule City SC Blue Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Banyule City SC Red FC Clifton Hill
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Banyule City SC Blue Northern Falcons SC Green
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 09/08/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 14:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point SC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:45 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Meadow Park SC Black Preston Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:15 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Meadow Park SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 17:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Meadow Park SC Kensington City Soccer Club
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC FC Strathmore
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC FC Strathmore
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Craigieburn City FC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Craigieburn City FC Whittlesea United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Craigieburn City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Monash City FC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Macedon Blues United FC U17A - Rob
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Brighton United FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 South-East) Glen Eira (Vultures) Ashburton United SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Eltham Redbacks FC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Eltham Redbacks FC Point Cook FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Eltham Redbacks FC Balmoral FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Old Ivanhoe SC Preston Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Old Ivanhoe SC Nillumbik SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Old Ivanhoe SC Fitzroy Lions SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Old Ivanhoe SC Ashburton United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Old Ivanhoe SC Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Old Ivanhoe SC Coonans Hill SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Black FC Strathmore
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15D) FC Birrarung Nillumbik SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 16C) FC Birrarung Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Middle Park FC Green (Andrew) Doncaster Rovers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Collingwood City FC (Colin) Wonga Wizards FC (MA)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Collingwood City FC (Chris) Templestowe United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Warriors Knox City FC U13 Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Glen Waverley U15 Scorpions Boroondara Eagles FC (AC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Knox United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Yarra Jets FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Preston Lions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 14B) Preston Lions FC FC Birrarung Black
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Hampton Menace
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC Doveton Ninjas
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:45 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Peninsula Strikers JFC Berwick City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Peninsula Strikers JFC Beaumaris SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Hampton JSC Hurricanes
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea Warlocks Sandringham SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Mornington SC Aspendale SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Mornington SC Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Macedon Blues United FC U20a Casey Comets FC
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 15:15 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 18) North Caulfield FC Girls U18 Gold Bentleigh Greens SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 15A) Brunswick Zebras FC Red Hume United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Ryder Oval (Metropolitan League 9 North-West) Brunswick Zebras FC Wyndham Vale Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Blue Darebin United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung Epping City SC 2
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 17A) FC Birrarung Barnstoneworth United Junior FC Blue (A)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 20A) FC Birrarung Blue Upfield SC
Appt Referee 04/08/19 (Sun) 11:45 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Black FC Birrarung Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Aspendale SC East Bentleigh U15 Strikers
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Aspendale SC Brighton Lightning Bolts
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) Aspendale SC East Bentleigh U18 Lightning
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Noble Park United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East Reserves) Boroondara - Carey Eagles - Reserves Knox City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles Knox City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Metropolitan League 6 South-East) Old Mentonians SC East Bentleigh Thunder
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Women's State League 3 South) Old Mentonians SC Beaumaris SC
Appt Referee 07/08/19 (Wed) 20:30 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Chelsea FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Markham Reserve (Metropolitan League 3 South-East) Ashburton United SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Markham Reserve (Men's Metropolitan Masters East) Ashburton United SC Chisholm United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Malvern City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 2 South-East) Elwood City SC South Yarra SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 2 South-East) Elwood City SC Richmond SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 13C) Macedon Blues United FC - U13 East Kew Junior FC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Macedon Blues United FC- U12W Girls Dandenong City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15A) Macedon Blues United FC u15a Whitehorse United SC (Luke M)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Galaxy Skye United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:45 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13F) Brighton Cobras Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 14B) Brighton Storm Mornington SC Orange
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Sandringham SC Elwood City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC Richmond FC (VIC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Markham Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Ashburton United SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Markham Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Ashburton United SC Wonga Wizards FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Westside Strikers Caroline Springs FC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:15 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 13A) Caroline Springs George Cross FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 18A) Caroline Springs George Cross FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 16B) Westside Strikers Caroline Springs FC Williamstown SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:15 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Laverton FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Williamstown SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Devils Hampton JSC Devils
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 16C) St Kilda Soccer Club Green Riversdale U16 White
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Alma Park East (Metropolitan League 8 South-East) St Kilda casuals Glen Eira (Buzzards)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Alma Park East (Women's State League 4 East) St Kilda Soccer Club FC Clifton Hill
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Spring St Oval (Metropolitan League 4 South-East) Sandringham SC South Yarra SC 'Casuals'
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 15:15 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 17A) Sandringham SC Skye United FC U17
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton Ninjas East Bentleigh U13 Strikers
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Seaford United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 James Cook Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) James Cook FC Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Nunawading City FC A Elwood City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Women's State League 3 West) Rowville Eagles SC Westgate FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC Skye United FC Reserves
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Skye United FC Seniors
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Mazenod Victory Football Club Boroondara Eagles FC (JD)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club East Brighton United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Men's Metropolitan Masters South) Caulfield United Cobras SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mazenod Victory Football Club Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 14D) Alphington FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Alphington Park Oval (Women's State League 4 East) Alphington FC Elwood City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 4 South-East) South Yarra SC 'Casuals' Monash Uni Mens 3rds
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 2 North-West) South Yarra SC Coburg City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Epping City SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Barwon SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Westvale SC Western Eagles SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Western Eagles SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Ballarat City FC
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Ballarat City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC Alphington FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Alphington FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Marcellin College (Metropolitan League 5 North-West) Marcellin Old Collegians SC Kyneton District SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Glenroy Lions FC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Glenroy Lions FC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:45 Wallace Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 17B) Moreland Eagles FC Moreland United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Roxburgh Park United SC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Roxburgh Park United SC Craigieburn City FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 10/08/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Altona North SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters East) South Yarra SC Central Park Rangers O35s
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 2 South-East) South Yarra SC Brandon Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Old Melburnians SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Banyule City SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Banyule City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Sportsmart Boys' East 17A) Albert Park SC Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 3 South-East) Albert Park SC Central Park Rangers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 8 South-East) Albert Park SC Collingwood City FC (CCFC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Balmoral FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Red Gisborne SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Rosebud SC Mount Eliza Green
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:30 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Rosebud SC Red Mornington SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Olympic Park Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Rosebud SC Beaumaris SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:00 Barber Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Brighton SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Mornington SC Glen Eira (Fury)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) South Yarra SC Red South Yarra SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) South Yarra SC Red Knox City FC U12 Silver
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Hampton JSC 19/20 Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) South Springvale SC Heatherton United SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Heatherton United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Westernport SC Rosebud Heart Junior SC W
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:20 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC East Bentleigh U14 Lightning
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:45 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 South Springvale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:15 Tatterson Park - Pitch 2 (Women's State League 2 South-East) FC Noble Hurricanes Sandringham SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Bunyip District SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 KM Reedy Reserve - Junior (Women's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC Endeavour Hills SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Old Mentonians SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Elwood City SC Beaumaris Wolves
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Sandringham Spartans Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards) Skye United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 East) Glen Eira (Sirens) Manningham United Blues FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Bayside Argonauts FC White Star Dandenong SC Masters
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Keilor Park SC Reserves
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Keilor Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Coburg City FC Altona City SC Masters
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:50 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 14C) Moreland United SC Blue Upfield SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 17B) Moreland United SC Ashburton Utd
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Moomba Park (Metropolitan League 2 North-West) Moreland United SC Middle Park FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Moomba Park (Metropolitan League 4 North-West) Moreland United SC Westvale SC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:45 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 13-14C) Sandringham Tigers Aspendale SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Sandringham SC Casey Kings FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 14A) Beaumaris SC Brighton Vipers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 15A) Beaumaris SC Glen Eira (Gunners)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:10 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham Strikers Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) Monash City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' South-East 20A) Whitehorse United SC (Jerry) Glen Eira (Intensity)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 12:30 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Nunawading City FC Doveton SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Doveton SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Rowville Eagles SC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC Lyndale United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Lyndale United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Croydon City Arrows SC Ashburton Utd
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Malvern City FC 15C
Appt Referee 07/08/19 (Wed) 18:30 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Rowville Eagles SC Chelsea FC
Appt Assistant 07/08/19 (Wed) 20:30 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Chelsea FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC Mt Martha U18 Mariners
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Mornington SC Springvale White Eagles FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:45 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Mornington SC Berwick City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Berwick City SC
Appt Assistant 03/09/19 (Tue) 19:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15A) Barnstoneworth United Junior FC Blue Gisborne SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Barnstoneworth United Junior FC Blue (A) Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Women's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic) West Point SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Golden Plains SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Golden Plains SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Brunswick City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 9 North-West) Caroline Springs George Cross FC Wyndham Vale Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Gisborne Soccer Club Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:10 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Dixon Field Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Gisborne SC West Preston SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 Power Reserve (Women's State League 4 South) Endeavour Hills SC Latrobe United Womens FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Lois Twohig Reserve (Women's State League 5 South-East) Dandenong Tigers Soccer Club TOPSA
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC South Yarra SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East Reserves) South Yarra SC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Whitehorse United SC
Appt Referee 07/08/19 (Wed) 20:30 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC East Kew F.C
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Whitehorse United SC (Simon) Macedon Blues United FC U12w
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 13D) Whitehorse United SC (David) Malvern City FC 13D
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 15D) Whitehorse United SC (Damian) Mazenod Victory FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Glen Waverley Dashers Templestowe United FC Red
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Wolves Heatherton United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Beaumaris Panthers Rosebud SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Albert Park Field 16 (Metropolitan League 5 South-East) Middle Park FC Sandown Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's Metropolitan Masters East) Middle Park FC Juventus Old Boys SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Middle Park FC Green (Andrew) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Albert Park Field 16 (Metropolitan League 5 South-East) Middle Park FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles Knox City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Parkmore Soccer Club (Metropolitan League 6 South-East) Parkmore SC Monash Uni Stallions
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Point Cook SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Point Cook FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Point Cook SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Green (Bill) Middle Park FC Gold (Pedge)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:00 Lord Reserve - Pitch 2a (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Redbacks) Berwick City Lions
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Sandringham Hurricanes East Bentleigh U12 Girls Strikers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:15 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Sandringham Stars Brighton A United
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Spring Hills FC FC Birrarung
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 14A) Spring Hills FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Ron Barassi Snr Reserve 1 (Metropolitan League 6 North-West) North Melbourne Athletic FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC West Point SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Point Cook FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:45 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Sydenham Park SC Albion Rovers FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Essendon Royals SC Green Gully SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Essendon Royals SC St Albans Saints SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Wonga Wizards FC (MS) Ringwood City FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Wonga Wizards FC (RF) Mount Waverley City SC Red 17 - Michael
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC South East United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:15 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Riversdale U13 White Ashburton Utd (TB)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue South Yarra SC Red
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Bulleen Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC East Kew FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Banyule City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Gippsland Football Club Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Berwick City
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Casey Comets FC
Appt Referee 22/07/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Western Eagles SC Yarraville FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Western Eagles SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Western Eagles SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Essendon Royals SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Bell Park SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Ballarat SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Albion Rovers FC Gisborne SC Yellow
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:15 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Albion Rovers FC Fawkner SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Albion Rovers FC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:20 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton Raiders Casey Comets FC Marc
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Tigers Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Clarinda United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 11:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Clarinda United FC Hampton FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Berwick City Phoenix Seaford United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City SC South Springvale
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:15 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC Doveton SC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Beaumaris SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Beaumaris SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Altona City SC Maroon Meadow Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona City SC Pascoe Vale FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC Point Cook FC
Appt Referee 04/08/19 (Sun) 12:15 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Truganina Soccer Club Inc - 13B Spring Hills FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Truganina Hornets SC Satellite City United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina Hornets SC Western Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 MacPherson Park - MiniRoos (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Melton Phoenix FC Sydenham Park SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 MacPherson Park - MiniRoos (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Melton Phoenix FC Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 16B) Melton Phoenix FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Fawkner SC Spring Hills FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:45 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Fawkner SC Gippsland Football Club U16 Girls
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 14:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Fawkner SC Blue Keilor Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Banyule City SC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 18:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:15 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 10/08/19 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) (Metropolitan League 5 South-East) Kings Domain FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Assistant 14/07/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Whitehorse United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Beaumaris SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 19/07/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:00 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Diamond Valley United SC Craigieburn City FC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:10 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Diamond Valley United SC Upfield SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 4 North-West) Moreland United SC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Moreland Zebras/Moreland Youth Keilor Wolves SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 Moomba Park (Women's State League 5 North-West) Moreland United SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC Ringwood City FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Hume United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 18:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) La Trobe University SC New Boys Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 8 North-West) La Trobe University SC Balmoral FC
Appt Referee 19/07/19 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Bundoora United FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Glen Waverley SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) East Kew FC Ashburton Utd (MO)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Hislop Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) East Kew FC Collingwood City FC Roberto
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Riversdale U12 White Knox City FC U12 Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (AS) Glen Eira (Melinas)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Boroondara Eagles FC (LC) Langwarrin SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:30 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14C) FC Clifton Hill Roxburgh Park United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 12:30 Quarries Park (Women's State League 4 East) FC Clifton Hill Alphington FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:45 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Coonans Hill SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Coonans Hill SC Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Brunswick City SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) South Yarra SC Ashburton United SC (AA)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:05 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Skye United FC East Bentleigh U13 Lightning
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Mt Martha Girls U12 Mariners
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Seaford United SC East Bentleigh U13 Sharks
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC Rosebud SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC St Kilda SC
Appt Assessor 20/07/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Assessor 10/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Sandringham Hurricanes Mornington SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:15 Spring St Oval (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Sandringham Strikers Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC East Bentleigh U12 Samurai
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:10 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Elwood City SC Knox City FC U12 Green
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Avondale FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:20 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 16B) Moonee Valley Knights FC Hoppers Crossing SC Gold
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 14C) Moonee Valley Knights FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Riversdale U12 Girls
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Mooroolbark SC Monash City FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Mooroolbark SC Collingwood City FC (Abdel)
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 14C) Mooroolbark SC Collingwood City FC Blue (Craig)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (DC) Ashburton United SC (SD)
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 10:10 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (SOB) Knox City FC U12 Yellow
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Monash City FC Boroondara Eagles FC (PM)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:15 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Rowville Eagles SC Ashburton United SC
Appt Referee 20/07/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Skye United FC Seniors
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC Gold Roxburgh Park United SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 10:10 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Essendon Royals SC BLUE Fawkner SC Blue
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 15A) Essendon Royals SC Blue Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Caroline Springs George Cross FC Satellite City United SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Caroline Springs George Cross FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 20/07/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Somerville Eagles SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13C) Hoppers Crossing SC Red Point Cook SC Harriers
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Sunbury United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Keilor Park SC FC Strathmore
Appt Assistant 21/07/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 09:30 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC) Barnstoneworth United Junior FC Green
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 16B) Barnstoneworth United Junior FC Williamstown SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Yarraville FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 2B (U10/11) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Williamstown SC Altona City SC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 2C (U10/11) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 2B (U10/11) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Williamstown SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 13:15 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 21/07/19 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Western Eagles SC Nillumbik SC
--ABOVEADS--