Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Fairbairn Park - Pitch 5 (SSF) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Ascot Vale Vikings FC Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 16B) Moonee Valley Knights FC Western Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Women's State League 5 North-West) Moonee Valley Knights FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 18A) Moonee Valley Knights FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 01:00 POSTPONED (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Mornington SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) FC Strathmore Glenroy Lions FC
Appt Referee 19/08/19 (Mon) 18:10 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 19/08/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 01/09/19 (Sun) 15:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Point Cook SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:20 Progress Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Broadmeadows Stars SC Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Progress Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Broadmeadows Stars SC Kingsbury United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Seaford United SC Sandringham Tigers
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3b (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Glen Eira (Samurai) Sandringham Raiders
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:10 Lord Reserve - Pitch 3b (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Glen Eira (Rascals) Sandringham Cyclones
Appt Assessor 18/08/19 (Sun) 10:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 15A) Gippsland Football Club Brighton Galaxy
Appt Assessor 18/08/19 (Sun) 11:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Beaumaris SC
Appt Assessor 18/08/19 (Sun) 13:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club U16 Girls Point Cook FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:40 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) East Bentleigh U12 Titans Brighton Tornadoes
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Williamstown SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC) Albion Rovers FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Barnstoneworth United Junior FC Blue (A) Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Endeavour United SC Casey Kings FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Endeavour United SC Beaumaris SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC Chelsea FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Chelsea FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Altona City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Hume City 39er’s Green Gully SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Banyule City SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Banyule City SC Blue FC Strathmore
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Banyule City SC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC Epping City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 16:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West Reserves) Caroline Springs George Cross FC Preston Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15A) Hoppers Crossing SC Gisborne SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 16B) Hoppers Crossing SC Gold Truganina Hornets SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 15B) Templestowe United FC Healesville Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Templestowe United FC Gold Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Sunbury United FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Red Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Truganina Hornets SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mt Lilydale Old Collegians SC Boronia SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Boronia SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Sunbury United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Nunawading City FC A Glen Eira (Storm)
Appt Referee 28/09/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Assistant 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North 13-14C) Watsonia Heights FC Red Darebin Falcons Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Watsonia Heights FC Keilor Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Caroline Springs George Cross FC Keilor Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC Maroon
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (s) (Sportsmart Boys' West 13A) Caroline Springs George Cross FC Albion Rovers FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North Reserves) Old Xaverians SC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Macedon Blues United FC U12w Knox United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Macedon Blues United FC u12k North Caulfield FC Boys U12 Rockets
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15C) Macedon Blues United FC U15c Glen Waverley U15 MT
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Melton Phoenix FC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Pascoe Vale FC Yarra Jets FC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 18) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Appt Assessor 28/09/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Assessor 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Cheltenham Park - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Hampton Strikers Glen Eira (Velocity)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Knights) Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Glen Eira (Giants) Casey Panthers Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Mackie Road Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Eira (Dodos) Glen Waverley SC Metro 1
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Mackie Road Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Sandringham SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 14C) Elwood City SC Red East Bentleigh U14 Sharks
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Maidstone United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 4 North) La Trobe University SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC FC Clifton Hill
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 18:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) La Trobe University SC New Boys Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC St Albans Saints SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - MiniRoos (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Langwarrin SC Glen Eira (Storm)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Langwarrin SC Aspendale SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Kangaroos Aspendale Storm
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Collingwood City FC (Colin) Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Mazenod Victory Football Club Monash City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Mazenod Victory Football Club Ringwood City FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Meadow Park SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Meadow Park SC Moreland United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Bundoora United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Altona City SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Altona City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Albert Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Marcellin College (Metropolitan League 5 North-West) Marcellin Old Collegians SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East Reserves) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 17A) Brighton Glory East Bentleigh U17 Thunder
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Renegades Essendon Royals SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 4 South-East) Mount Waverley City SC Brighton Sunday Reserves
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 18:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's Metropolitan Masters East) Juventus Old Boys SC Chisholm United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:10 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Gold Mount Eliza U12 Navy
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh Strikers Monash City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Monash City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Banyule City SC Craigieburn City FC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Bulleen Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Templestowe United FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Bulleen Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC Malvern City FC 12 Kangaroos Blue
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Monash City FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) East Bentleigh U16 Girls Strikers Bunyip District SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Sandringham SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Whitehorse United SC (Chris) Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Joe B) South Yarra SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC East Kew F.C
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Westgate FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Rowville Eagles SC Macedon Blues United FC - U13/14B Girls
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves Yarra Jets FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC South East United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 13A) North Caulfield FC U13 Colts Boroondara Eagles FC (SV)
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 14/09/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' East 14C) Templestowe United FC Red Croydon City Arrows SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 13-14C) Glen Waverley SC Healesville SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 3 East) Glen Waverley Women Swinburne FC Women
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 FORFEIT (Women's State League 5 South-East) Glen Waverley SC Women S5 Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 FORFEIT (Metropolitan League 9 South-East) South East United FC Ashburton United SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Metropolitan League 9 South-East) Lyndale United Football Club South East United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:20 Dendy Park - SSF Y (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton Raiders East Bentleigh U12 Strikers
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Watsonia Heights FC Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Alan Bain Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Fitzroy Lions SC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC White Star Dandenong SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC White Star Dandenong SC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Doug Denyer Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC Old Mentonians SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 19:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Sunbury United FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC West Point SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Sunbury United FC Bundoora United FC Orange
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Doveton SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:40 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 East) Knox City FC Ashburton United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC West Point SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC West Point SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Bundoora United FC Gold Altona City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC Knox City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Knox City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Metropolitan League 6 South-East) Old Mentonians SC Monash Uni Stallions
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Beaumaris SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Richmond SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Richmond SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Point Cook FC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) West Point SC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Argyle Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monash City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Sandringham SC Templestowe United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Assistant 15/09/19 (Sun) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 20/09/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Old Mentonians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Ringwood City FC Monash City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Ringwood City FC Ashburton Utd
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ringwood City FC Fawkner SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee Mentor 08/09/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Casey Comets FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Referee Mentor 17/08/19 (Sat) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Lightning Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Girls Bayside Argonauts FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Mornington SC Seaford United SC
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 10:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) North Caulfield FC Girls U12 Blaze Nunawading City FC A
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 14:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15A) North Caulfield FC U15 Colts Monbulk Rangers Outlaws
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 2 South-East) Elwood City SC Brandon Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 4 East) Elwood City SC Manningham United Blues FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 2 South-East) Elwood City SC Ringwood City FC Senior Women
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 3 West) Melbourne University Soccer Club Altona City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15D) FC Birrarung Diamond Valley United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 HD Thomas Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14C) Chelsea FC Casey Comets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Chelsea FC Chargers Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Skye United FC Casey Comets Women Reserves
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Casey Comets FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Mornington SC Glen Eira (Fury)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Macedon Blues United FC - U14A Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Macedon Blues United FC- U12W Girls Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Richmond FC (VIC) Montrose SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 2 South-East) Richmond SC Knox City FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Chisholm United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Craigieburn City FC A Meadow Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Craigieburn City FC Mill Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Hume United FC Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Hume United FC Yarraville FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Aspendale SC Sandringham Dolphins
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 18A) Aspendale SC Gippsland Football Club
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Monash Uni Mens 3rds East Brighton United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Mens U23 Old Scotch SC (Cardinals)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 16:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 3 South) Casey Panthers SC Old Mentonians SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 3 South) Casey Comets FC Narre Warren City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' West 13-14C) Keilor Park SC Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Keilor Park SC Hawks Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Knox City FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona Magic SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Croydon City Arrows SC Hawks Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Croydon City Arrows SC Glen Waverley Cheetahs
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Craigieburn City FC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Craigieburn City FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monbulk Rangers Spartans Boronia SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers Sapphires South Yarra SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Orange Yarra Jets FC Red
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC Greenvale United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Ryder Oval (Metropolitan League 4 North-West) Brunswick Zebras FC Westvale SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Ryder Oval (Women's State League 4 West) Brunswick Zebras FC Kyneton District SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Plenty Valley Lions FC Essendon Royals SC GOLD
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Glen Waverley U12 Warriors Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Glen Waverley Dashers Collingwood City FC Blue (Craig)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 15D) Glen Waverley U15 Scorpions Mazenod Victory FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Altona City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Nillumbik SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 13D) Nillumbik Junior SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 16C) Nillumbik Junior SC Roxburgh Park United SC
Appt Assessor 18/08/19 (Sun) 14:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Gippsland Football Club Berwick City Firebirds
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Power Reserve (Women's State League 4 South) Endeavour Hills SC Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Dandenong City SC Kensington Junior SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Somerville Secondary College (S) (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Rosebud SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14C) Casey Comets FC South Springvale
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Comets FC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Casey Comets FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 16A) Casey Comets FC Brighton United
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Boronia SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Barton Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Narre Warren City FC Hampton JSC Hammerheads
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Barton Recreation Reserve (Women's State League 3 South) Narre Warren City FC Monash Uni Womens 2nds
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC West Point SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Dandenong South SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Dandenong South SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Mornington SC Skye United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Sandringham Strikers
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC Mt Martha U18 Mariners
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Satellite City United SC Sydenham Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Satellite City United SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Satellite City United SC Barnstoneworth United Junior FC Green
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Williamstown SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:20 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Darebin Falcons White St Albans Saints SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons White FC Birrarung
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:55 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14D) Darebin Falcons Purple Darebin Falcons Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:10 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Red Yarraville FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 14:10 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Riversdale ML8 Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 16:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 17A) Knox United SC Glen Waverley SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 17:00 Balmoral Park (Men's State League 5 West Reserves) Balmoral FC Wyndham United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Wyndham United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Truganina Soccer Club Inc - 13B Meadow Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Truganina Soccer Club Inc Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Truganina Hornets SC Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 13A) North Sunshine Eagles SC West Point SC Victory
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) North Sunshine Eagles SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' North-West 16A) North Sunshine Eagles SC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 14A) Clarinda United FC Glen Eira (Jaguars)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 16A) Clarinda United FC Gippsland Football Club
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Yarraville FC Spring Hills FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Coburg City FC Hume United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Moreland Zebras/Moreland Youth Epping City SC
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Berwick City SC North Caulfield Women FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 2 South-East) FC Noble Hurricanes Monash Uni Womens 1sts
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Mazenod Victory Football Club Mornington SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Mazenod Victory FC Ashburton United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Frankston Pines FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) South Yarra SC Red Rowville Eagles SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:10 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) South Yarra SC Riversdale U12 Red
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee Mentor 08/09/19 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) FC Noble Hurricanes
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:15 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Aspendale Tigers Sandringham Scorpions
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Tullamarine FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Springvale City SC Riversdale ML5
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 18:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Casey Comets FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Assessor 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC Pakenham United FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Pakenham United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton Ninjas Glen Eira (Comets)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Doveton SC East Bentleigh U14 Strikers
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC North Caulfield Women FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 FORFEIT (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Seaford United SC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Collingwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Galaxy Casey Panthers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13F) Brighton Cobras Westernport SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:10 Progress Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Broadmeadows Stars SC Mill Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Essendon Royals SC Red Darebin United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Meadow Park SC Black Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Meadow Park SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Brighton Lorikeets Mt Martha Girls U12 Mariners
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC White Glen Waverley SC Metro 2
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC Black East Kew FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13B) Doncaster Rovers SC Boroondara Eagles FC (GM)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13A) Doncaster Rovers SC Riversdale U13 Blue
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Mount Eliza u12 Blue Brighton Leopards
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Old Xaverians SC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Sydenham Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Sydenham Park SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Sydenham Park SC Red Bundoora United FC
Appt Assistant 21/08/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Endeavour United SC Pakenham United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC Old Ivanhoe SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Mill Park SC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Mill Park SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Mill Park SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 14B) Brighton Storm Sandringham SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 15C) Brighton Thunderbolts South Springvale
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Bulls Glen Eira (Warriors)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Ashburton United SC (SD) Ashburton United SC (JT)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Templestowe United FC Boroondara Eagles FC (AS)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' East 14A) Templestowe United FC Gold Boroondara Eagles FC (ML)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' East 14C) Templestowe United FC Red Croydon City Arrows SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Knox United SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Old Mentonians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' South-East 20A) Macedon Blues United FC U20a Malvern City FC 20A
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 16C) Boroondara Eagles FC (PA) Whitehorse United SC (Jenkhan)
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC East Kew F.C
Appt Assistant 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Roberto Doncaster Rovers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Collingwood City FC Wonga Wizards FC (PM)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 15A) Collingwood City FC (JI) Glen Waverley Spartans
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC East Bentleigh U12 Girls Lightning
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Barwon SC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 16:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Preston Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Middle Park FC Green (Andrew) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Albert Park Field 7/8 (S) (Metropolitan League 2 North-West) Middle Park FC Altona Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Richmond FC (VIC) Collingwood City FC (Abdel)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Richmond SC Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Mornington SC Brighton Spartans
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Mornington SC Orange Gippsland Football Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Mornington SC Orange Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC B Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 29/08/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Kingston City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Fitzroy City SC Upfield SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 North) Fitzroy City SC Mill Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 West) Fitzroy City SC Altona Magic SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 17:15 Fairfield Park - Senior (Men's Metropolitan Masters North) Fitzroy City SC Northcote City FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 20:30 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) East Bentleigh U13 Strikers Beaumaris SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks Glen Eira (Wolverines)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) East Bentleigh U15 Strikers Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:10 Dendy Park - SSF Y (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Brighton Turtles East Bentleigh U12 Samurai
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West Reserves) North Melbourne Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Lara United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Chelsea FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13C) Ashburton Utd (TB) Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13A) Ashburton Utd (GC) Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (SK) Malvern City FC 15C
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Sandringham SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Sandringham SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda ressies Nunawading City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 16A) North Caulfield FC Boys U16 Mazenod Victory FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 18) North Caulfield FC Girls U18 Gold Chisholm United FC Paul
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Port Melbourne SC Rosebud SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Women's State League 5 South-East) Port Melbourne SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 19:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Metropolitan League 7 South-East) Old Trinity Grammarians SC Casey Kings FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Trinity Sports Ground (Women's State League 3 East) Old Trinity Grammarians SC Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 17:15 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Templestowe United FC Richmond FC (VIC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' South-East 20A) Whitehorse United SC (Jerry) Casey Comets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Whittlesea United SC Albion Rovers FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Rosebud SC Baxter SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Rosebud SC Seaford United SC Yellow
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Rosebud SC Red Casey Comets FC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 South Springvale SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC Monash Uni Stallions
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC East Bentleigh U14 Lightning
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers Old Melburnians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne University Soccer Club Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/09/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assistant 13/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Epping City SC Blue Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 3 North-West) Epping City SC Balmoral FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Clarinda United FC Sandringham SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 13D) Aspendale SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Aspendale SC Elwood City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Chelsea FC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 HD Thomas Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Chelsea FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Gisborne SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Collingwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Berwick City
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Glen Eira (Comets)
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Berwick City Wolves Sandringham Wolves
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Bears Doveton SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 17:15 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Templestowe United FC Richmond FC (VIC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Reggio Calabria Club (Women's State League 4 West) Avondale FC Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (SOB) Boroondara Eagles FC (DC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Casey Comets FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Monash City FC Macedon Blues United FC u15a
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Chisholm United FC North Caulfield FC Girls U13/14 Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Chisholm United FC Boroondara Eagles FC (ND)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 17:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC George Mornington SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Boroondara - Carey Eagles - Reserves
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Preston Lions FC FC Birrarung Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Preston Lions FC Mill Park SC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 16:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Preston Lions FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC Noble Park SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13C) Macedon Blues United FC - U13 Knox City FC U13 Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 16B) Macedon Blues United FC U16b Riversdale U16 Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club U16 Girls Point Cook FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Gippsland Football Club Berwick City Firebirds
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Frankston Pines FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Mt Lilydale Old Collegians SC Skye United FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Epping City SC Kingsbury United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Baxter SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Stars) East Bentleigh U13 Sharks
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Leopards) Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' North 17B) Ashburton Utd Banyule City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Markham Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Ashburton United SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Somerville Secondary College (S) (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Rosebud SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Sydenham Park SC Pascoe Vale FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Wyndham United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:00 Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Berwick City Lions Brighton Wizards
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Sharks Berwick City Tigers
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) South Springvale SC Mornington SC - Wallabies
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15C) Ringwood City FC Ashburton Utd (PK)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Ringwood City FC Malvern City FC 16B
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Gold (Pedge) Collingwood City FC Americo
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' West 13-14C) Keilor Park SC Maribyrnong Swifts FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne Knights FC Ballarat City FC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC Ballarat City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Essendon Royals SC BLUE Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC Gold Meadow Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Essendon Royals SC Red FC Birrarung
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Baxter SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Baxter SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Alma Park East (Metropolitan League 8 South-East) St Kilda casuals Albert Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Alma Park East (Metropolitan League 1) St Kilda Soccer Club Melbourne University Soccer Club Blues
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Brandon Park SC Mount Waverley City SC - U14 Elijah
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Heatherton United SC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Knox City FC U12 Green Brighton The Bees
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Knox City FC U14 Blue Malvern City FC 14B
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 21/08/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Casey Panthers Blue Mornington SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:00 JJ Holland Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Kensington Junior SC Riversdale U12 White
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Barwon SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Essendon Royals SC Gold FC Birrarung
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Essendon Royals SC Red Banyule City SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Essendon Royals SC Gold Coonans Hill SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Essendon Royals SC Blue Preston Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC Gold Whittlesea United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Banyule City SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Sunbury United FC West Point SC Victory
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 19:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sunbury United FC West Point SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Darebin United SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC Greenvale United SC
Appt Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Fawkner SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Epping City SC
Appt Assistant 15/09/19 (Sun) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - SSF1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) East Bentleigh U12 Girls Strikers Mornington SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Deakin Ducks FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) West Point SC Altona City SC Yellow
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) West Point SC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) East Kew FC Collingwood City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers SC Tullamarine FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Tullamarine FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Pakenham United FC Yellow Skye United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Pakenham United FC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Comets FC Rosebud SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:15 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Comets FC Glen Eira (Warriors)
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 20:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Altona City SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Old Ivanhoe SC Craigieburn City FC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Old Ivanhoe SC Oak Park SC
Appt Referee 07/09/19 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Casey Comets FC Marc Brighton Raiders
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Yarra Jets FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Cleeland United SC - Under 18A
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Altona City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Beaumaris Secondary College (Women's State League 4 South) Beaumaris SC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Beaumaris Secondary College (Women's State League 3 South) Beaumaris SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel Mooroolbark SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Red 17 - Michael Macedon Blues United FC U17A - Rob
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 12:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) Templestowe United FC Gold
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Tarneit United SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 North-West) Tarneit United SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 01/09/19 (Sun) 15:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Point Cook SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Altona North SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Williamstown SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Laverton FC Williams Landing SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Princes Park Oval #6 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) FC Birrarung Hume United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #6 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Birrarung Roxburgh Park United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Wave Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Blizzards FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Lightning Bolts Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:45 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Truganina Hornets SC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Truganina Hornets SC Avondale FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 3 South-East) Albert Park SC Ashburton United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) East Bentleigh U16 Girls Strikers Casey Panthers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) East Bentleigh U16 Strikers Mornington SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) East Bentleigh Lightning South Yarra SC 'Casuals'
Appt Referee 07/09/19 (Sat) 10:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Aspendale SC Mount Eliza U12 Red
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Ringwood City FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Hampton Hashbrowns
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15A) North Caulfield FC U15 Colts Monbulk Rangers Outlaws
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 FORFEIT (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Seaford United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Betula Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Kings FC Aspendale Storm
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Gippsland Football Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Brighton A United Langwarrin SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 14A) Brighton Vipers Casey Panthers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red Sunbury United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Brimbank Stallions FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Thomastown Raiders FC Northern Falcons FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Thomastown Raiders FC Meadow Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Thomastown Raiders FC Alphington FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Thomastown Raiders FC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 Pakenham United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) Skye United FC U17 Brighton Rangers
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Casey Comets FC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Epping City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Kings Domain FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 13C) Northern Falcons SC Blue Heidelberg Stars U13
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 15D) Northern Falcons FC Alphington FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 15B) Northern Falcons SC Green Epping City SC 2
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Glen Eira (Intensity) Glen Waverley Renegades
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 South-East) Glen Eira (Vultures) Rowville Eagles SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:20 Delacombe Park (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Peninsula Strikers JFC - Taipans Hampton Park United Sparrows FC A
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC South Springvale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Monbulk Rangers SC Raptors Ringwood City FC
Appt Referee 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Epping City SC Kingsbury United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Albion Rovers FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Albion Rovers FC Whittlesea Ranges FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 WJ Turner Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) South East United FC Cleeland United SC - Under 12 Joeys
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 WJ Turner Reserve (Women's State League 5 South-East) South East United FC Women's South Springvale SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Ringwood City FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Hampton Hashbrowns
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Elwood City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Mount Waverley City SC 15 - Gus Croydon City Arrows SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Mount Waverley City SC 15 - Alex Ashburton Utd (BM)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:30 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick Boroondara Eagles FC (DK)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Berwick City Phoenix Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Berwick City Firebirds Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 19:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Keysborough SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC Seaford United SC U12 BLACK
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13D) East Kew Junior FC Mount Waverley City SC - U13
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC Red Boroondara Eagles FC (JE)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 14C) East Kew Junior FC Mooroolbark SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Roxburgh Park United SC Yarra Jets FC Blue
Appt Assistant 11/09/19 (Wed) 19:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Rosebud SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Hampton Menace Melbourne Knights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Sandringham Stars Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 15E) Sandringham Steel South Springvale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 17A) Sandringham SC Hampton JSC Roar
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 15A) Gippsland Football Club Brighton Galaxy
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13C) Hoppers Crossing SC Red Gisborne SC Yellow
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13B) Hoppers Crossing SC Red Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' North-West 14A) Hoppers Crossing SC Sydenham Park SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Warragul United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Warragul United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Hampton Park United Sparrows FC Beaumaris Sapphires
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15E) Hampton Park United Sparrows FC Peninsula Strikers JFC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Albert Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East Reserves) Brighton SC Boroondara Eagles FC - Reserves
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Melbourne Lions SC Bundoora United FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Watsonia Heights FC Epping City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Watsonia Heights FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Watsonia Heights FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 17B) Watsonia Heights FC Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Albert Park Field 16 (Metropolitan League 5 South-East) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Altona City SC Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Sandringham Hurricanes Berwick City Firebirds
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13A) Sandringham Spartans Brighton Bulldogs
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Glen Eira (Rhinos) Beaumaris SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Brandon Park SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Aspendale SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Bunyip District SC Rosebud Heart Junior SC W
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 17A) Pakenham United FC Casey Panthers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 IYU Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Pakenham United FC Latrobe United Womens FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Blue Thunder Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Ashburton Utd (MO) Templestowe United FC A
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Point Cook SC Phantoms Spring Hills FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Point Cook SC Tarneit United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Point Cook SC FC Birrarung
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Point Cook FC Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Mazenod Victory FC Red North Caulfield FC Boys U13
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Mazenod Victory FC Silver North Caulfield FC Boys U14
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Beaumaris SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Mitchell Rangers SC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15D) Mitchell Rangers SC Mill Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Mitchell Rangers SC Oak Park SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Mount Eliza Red Casey Panthers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Mount Eliza Green Brighton Phoenix
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Henry Scott Oval 13 - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) South Melbourne Womens FC Darebin Falcons Purple
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Civic Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Mt Martha Girls U13/14 Destroyers Glen Eira (Kyras)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Civic Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Mt Martha U13 Pirates Glen Eira (Pumas)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Mornington SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Maidstone United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Maidstone United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Westgate FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 MacPherson Park (Metropolitan League 6 North-West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Caroline Springs George Cross FC Keilor Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 9 North-West) Caroline Springs George Cross FC Nillumbik SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Caroline Springs George Cross FC Sydenham Park SC
Appt Referee 13/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Knox United SC Old Mentonians SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Old Mentonians SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Knox City FC U12 Blue Boroondara Eagles FC (PK)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Knox City FC U12 Yellow Croydon City Arrows SC Falcons
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC West Point SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Frankston Pines FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Frankston Pines FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Edithvale Common Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Chelsea FC Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Civic Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Mt Martha U14 Mariners East Bentleigh U14 Lightning
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 18:15 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Mornington SC Peninsula Strikers JFC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Dandenong South SC
Appt Assistant 29/08/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Kingston City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 01:00 POSTPONED (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon Royals SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Fawkner SC Blue Essendon United FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Meadow Park SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Sunbury United FC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC Ballarat City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Uni Hill Eagles FC Roxburgh Park United SC Red
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Bundoora United FC Gold Diamond Valley United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Bundoora United FC Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Bundoora United FC Blue Whittlesea United SC Red
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC Rosebud SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East Reserves) Ashburton United SC Elwood City SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Elwood City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Blue Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Craigieburn City FC A Meadow Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Craigieburn City FC Mill Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 14D) South Yarra SC Whitehorse United SC (George)
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Lalor United Junior SC Altona City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Lalor United Junior SC Yellow Spring Hills FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC Ballarat City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Warragul United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 18A) East Bentleigh U18 Lightning South Springvale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) East Bentleigh Thunder Baxter SC
Appt Referee 15/09/19 (Sun) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Rosebud SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Roxburgh Park United SC Northern Falcons SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Eltham Redbacks FC FC Clifton Hill
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Eltham Redbacks FC La Trobe University SC Eagles
Appt Referee 01/09/19 (Sun) 13:10 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Assistant 13/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Essendon Royals SC BLACK Eltham Redbacks FC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:10 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Essendon Royals SC RED Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Old Ivanhoe SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Keilor Park SC Eagles Williamstown SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Keilor Park SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Mount Waverley City SC - U12 Liam Knox City FC U12 Silver
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Riversdale U13 White Glen Waverley U13 Warriors
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Greenvale United SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Point Cook FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Greenvale United SC Pascoe Vale FC Womens State 3
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Caulfield United Cobras Chelsea FC Wildcats
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Caulfield United Cobras SC Clarinda United FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13D) Diamond Valley United SC Red Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 16B) Diamond Valley United SC Preston Lions FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Bell Park SC Gisborne SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Gisborne SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Wyndham Vale North Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Wyndham Vale Soccer Club Keilor Wolves SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Green Skye United FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Destroyers Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 19/08/19 (Mon) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Craigieburn City FC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) FC Strathmore Old Boys Truganina Hornets SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Keysborough SC U13 Mt Martha U13 Captains
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Keysborough SC U14 Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:40 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Keysborough SC U16 Seaford United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Peninsula Strikers JFC Seaford United SC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Casey Comets FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Mornington SC Mount Eliza Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 3 (Metropolitan League 7 North-West) Altona East Phoenix SC Melbourne City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Altona City SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 09/09/19 (Mon) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Darebin United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 19:15 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC Wyndham United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Blue Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Boys' North 13E) Kensington Junior SC Northern Falcons FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior SC Altona City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 North-West) Kensington City Soccer Club Western Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Metropolitan League 8 North-West) RMIT FC Meadow Park SC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) East Bentleigh U14 Girls Strikers Hampton Hashbrowns
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14 Girls Lightning Glen Eira (Melinas)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Delacombe Park (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Athenas Seaford United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East Reserves) Mooroolbark SC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Baxter SC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Old Mentonians SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Monash City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16C) Glen Waverley Thunder United St Kilda Soccer Club Green
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Glen Waverley SC Albert Park SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Albert Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Nunawading City FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 12:30 Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mazenod Victory Football Club Whitehorse United SC (Simon)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East Reserves) Alphington FC St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Wallace Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Moreland Eagles FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Wallace Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 17B) Moreland Eagles FC Northern Falcons SC Red
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13B) Fawkner SC Red Greenvale United SC Green
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 14B) Fawkner SC Blue Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 17B) Fawkner SC Coonans Hill SC
Appt Assessor 20/09/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Gisborne SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF1 (U12) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Point Cook FC Balmoral FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Point Cook FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) North Caulfield FC Boys U12 Tigers East Kew FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) North Caulfield FC Girls U12 Blaze Nunawading City FC A
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (DB) Boroondara Eagles FC (AC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (LV) Nunawading City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (AA) Mooroolbark SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 East (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (JT/CD) East Kew FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 13D) Knox United SC Boroondara Eagles FC (PM)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14B) Knox United SC Boroondara Eagles FC (MC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:30 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 15C) Knox United SC Wonga Wizards FC (MS)
Appt Referee 19/08/19 (Mon) 18:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls Boroondara Eagles FC (AS)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Truganina Hornets SC
Appt Assessor 20/08/19 (Tue) 19:30 MacPherson Park (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Bayside Argonauts FC East Bentleigh U13 Lightning
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bayside Argonauts FC Seaford United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Epping City SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Epping City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:45 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Coonans Hill SC Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Coonans Hill SC Fitzroy Lions SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Brunswick City SC Westgate FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Sandringham SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:20 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Red Mount Eliza U12 Orange
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Henry Scott Oval 13 (Sportsmart Girls' East 13-14C) South Melbourne Womens FC Boroondara Eagles FC (MMR)
Appt Referee 28/08/19 (Wed) 18:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton The Bees Ringwood City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Collingwood City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Collingwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Keilor Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Keilor Park SC Hawks Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons SC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mount Waverley City SC Montrose SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Epping City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Maidstone United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Altona City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 05/09/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Gunners) Mornington SC Orange
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards) Collingwood City FC (CCFC)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West Reserves) Keilor Wolves SC Barwon SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Barwon SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Maribyrnong Swifts FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts Silvers Spring Hills FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Boronia SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards FC (LW) Ashburton Utd
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 16B) Wonga Wizards FC (TS) Knox United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 16:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Preston Lions FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) FC Strathmore Sunbury United FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Sunbury United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Yarraville FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Gisborne Soccer Club Sydenham Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Dixon Field Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Gisborne SC Kyneton District SC
Appt Referee 02/09/19 (Mon) 13:00 POSTPONED (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Lalor United FC Fawkner SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Women's State League 4 East) North Melbourne Athletic FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 6 North-West) North Melbourne Athletic FC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Westgate FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Old Mentonians SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Mornington SC South East United FC Women's
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew Riversdale U12 Girls
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Westgate FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Westgate FC
Appt Referee 19/08/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) West Point SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) West Point SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) West Point SC Bundoora United FC Red
Appt Referee 03/09/19 (Tue) 19:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:10 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Mount Eliza Green Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Epping City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Epping City SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14C) FC Clifton Hill Moreland United SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 16B) FC Clifton Hill Blue Thornbury Athletic FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Quarries Park (Women's State League 4 East) FC Clifton Hill Albert Park SC
Appt Referee 27/08/19 (Tue) 20:15 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Pascoe Vale FC Womens State 3
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Assistant 19/08/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Richmond SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Bunyip District SC Rosebud Heart Junior SC W
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Bunyip District SC Berwick City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Chelsea FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Alphington Park Oval (Women's State League 4 East) Alphington FC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ringwood City FC U12 Boys Joeys Templestowe United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Ringwood City FC Monbulk Rangers Spells
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13D) Ringwood City FC Malvern City FC 13D
Appt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Diamond Valley United SC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Craigieburn City FC Kingsbury United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Craigieburn City FC Fawkner SC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Craigieburn City FC Heidelberg Stars U15
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Craigieburn City FC Heidelberg Stars U18
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Lightning Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Rowville Eagles SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (JM) Ashburton United SC (AA)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 James Cook Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) James Cook FC Doveton SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Mount Waverley City SC - U12 Liam Knox City FC U12 Silver
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Thornbury Athletic FC Fawkner SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Lalor United Junior SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Lalor United Senior FC Whittlesea United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC Deakin Ducks FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Deakin Ducks FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Upfield SC Craigieburn City FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Craigieburn City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Upfield SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Upfield SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Upfield SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Upfield SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 20/08/19 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Western Suburbs SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Dandenong South SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Monash University SC (Caulfield) Old Scotch SC (Fairview)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Monash University SC (Caulfield) Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 2 South-East) Monash University SC (Caulfield) Brighton Sunday Firsts
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 Marlborough Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Glen Eira (Vultures) Ashburton United SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 15:00 Marlborough Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:50 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Glenroy Lions FC Epping City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) FC Clifton Hill Diamond Valley United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) FC Clifton Hill Bundoora United FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mt Lilydale Old Collegians SC Boronia SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Boronia SC
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' South 14E) Hampton JSC Devils Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Renegades Essendon Royals SC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers JFC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Peninsula Strikers JFC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Elwood City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Ashburton United SC Brighton Wildfire
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Ashburton United SC Riversdale U16 Girls
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC (N.O) Ashburton United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 13B) FC Birrarung Lalor United Junior SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Black Craigieburn City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Women's State League 4 North) RMIT FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Aspendale SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC Brighton SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (Women's State League 5 South-East) Springvale White Eagles FC Dandenong Tigers Soccer Club
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Warragul United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Caulfield United Cobras SC Clarinda United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Central Park Rangers Beaumaris SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Central Park Rangers O35s Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew Riversdale U12 Girls
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Richmond SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Skye United FC Seniors
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Albion Rovers FC Corio SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Corio SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Templestowe United FC Red South Yarra SC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Templestowe United FC Brighton Hailstorm
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Corio SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Altona North SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Altona North SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Brimbank Stallions FC Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Brimbank Stallions FC Upfield SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Brimbank Stallions FC Point Cook FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Corio SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC East Kew F.C
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 18A) Brighton Fire Doveton SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South-East 20A) Brighton Bruisers Hampton JSC 19/20
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Mazenod Victory Football Club Riversdale U12 Green
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 15B) Mazenod Victory Football Club East Kew Junior FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (DC) Rowville Eagles SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Metropolitan League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Sandringham SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Nunawading City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Coburg City FC Hume United FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Skye United FC Seniors
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 3 South-East) Kings Domain FC Brandon Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) (Metropolitan League 5 South-East) Kings Domain FC Sandown Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Women's State League 3 East) Kings Domain FC Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Westgate FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Westgate FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Monash City FC Macedon Blues United FC u15a
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC Rosebud SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Somerville Secondary College (S) (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Rosebud SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Deakin Ducks FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC St Albans Saints SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Bentleigh Greens SC Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bentleigh Greens SC Boroondara Eagles FC (LC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Bentleigh Greens SC Glen Eira (Fury)
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC Truganina Hornets SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Truganina Hornets SC
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 09:00 Delacombe Park (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Athenas Seaford United SC
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 11:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Langwarrin SC Aspendale SC
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 13:45 Civic Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Mt Martha U14 Mariners East Bentleigh U14 Lightning
Appt Referee Mentor 04/09/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Destroyers Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Mackie Road Reserve H2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Vipers) Glen Eira (Highlanders)
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Knox City FC
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Assistant 14/09/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Peninsula Strikers JFC Berwick City SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Peninsula Strikers JFC Berwick City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Pakenham United FC
Appt Assistant 18/08/19 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC North Caulfield Women FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Elwood City SC Red Noble Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Elwood City SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Old Scotch SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights FC Point Cook SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Monash City FC Healesville SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 14B) Monash City FC Mount Waverley City SC - LANCE
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Monash City FC Macedon Blues United FC u15a
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 11:10 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham Strikers Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Cleeland United SC - Under 16B Casey Comets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Doveton SC Berwick City SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Riversdale SC Noble Park SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC Noble Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Eagles) Casey Comets FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Mackie Road Reserve (Women's State League 4 East) Glen Eira (Sirens) Glen Waverley Women S4
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:15 Centenary Park (Sportsmart Boys' South 16A) Peninsula Strikers JFC Brighton United
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South-East 20A) Peninsula Strikers Senior FC Nunawading City FC
Appt Assistant 05/09/19 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Maidstone United SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Maidstone United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:45 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 15A) Brunswick Zebras FC Red Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Seaford United SC Sandringham Tigers
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC Skye United FC Reserves
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Skye United FC Seniors
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park (Women's State League 3 East) Malvern City FC Women Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 18A) Malvern City FC 18A Croydon City Arrows SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Bayside Argonauts FC Endeavour United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Eltham Redbacks FC Coonans Hill SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Eltham Redbacks FC Upfield SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Eltham Redbacks FC FC Birrarung
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Whitehorse United SC (Simon) Boronia SC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 13D) Whitehorse United SC (David) Wonga Wizards FC (DP)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) Ringwood City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Wolves Beaumaris Bears
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Beaumaris Panthers Seaford United SC U12 YELLOW
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 13B) St Kilda Soccer Club Mooroolbark SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters East) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Girls' South-East 18) South Yarra SC Macedon Blues United FC - U18A Girls
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 2 South-East) South Yarra SC Old Scotch SC (Blues)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC White Star Dandenong SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC North Caulfield Women FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Westvale SC Spring Hills FC Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Westvale SC Kyneton District SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Brighton Mockingjays Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 West (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (ND) Whitehorse United SC (Bob)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 15B) Boroondara Eagles FC (JW) Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Golden Plains SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:45 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Western Eagles SC Keilor Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Western Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Western Eagles SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Wonga Wizards FC (RF) Albert Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Wonga Wizards FC (KJ) Boroondara Eagles FC (JD)
Appt Referee 04/09/19 (Wed) 19:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC South East United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Mooroolbark SC Montrose SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 17:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Golden Plains SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Golden Plains SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Altona North SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Essendon Royals SC BLUE Banyule City SC Red
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Essendon Royals SC Darebin Falcons
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Essendon Royals SC Kensington Junior SC Gold
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Essendon Royals SC Yarra Jets FC
Appt Referee 20/08/19 (Tue) 19:30 MacPherson Park (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (DB) Boroondara Eagles FC (AC)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (LV) Nunawading City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 10:10 Mackie Road Reserve H2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Glen Eira (Predators) East Bentleigh U12 Thunder
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC White Star Dandenong SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Scorpions Chelsea Phoenix
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14B) Berwick City SC Chelsea Warlocks
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Bears Doveton SC
Appt Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Scorpions Chelsea Phoenix
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/09/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Noble Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Wyndham Vale North Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Wyndham Vale Soccer Club Keilor Wolves SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:45 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15B) Point Cook SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Altona City SC Maroon Sydenham Park SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Altona City SC Yellow Yarraville FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 16:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West Reserves) Fitzroy City SC Western Suburbs SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Western Suburbs SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh Strikers Monash City FC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Monash City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Bundoora United FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Riversdale U12 Blue Whitehorse United SC (John K)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 8 North-West) La Trobe University SC Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 POSTPONED (Metropolitan League 8 North-West) Castlemaine Goldfields FC Balmoral FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Golden Plains SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Parkmore Soccer Club (Metropolitan League 6 South-East) Parkmore SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Lyndale Secondary College (Metropolitan League 9 South-East) Lyndale United Football Club Wonga Wizards FC
Appt Referee 21/08/19 (Wed) 19:30 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew Riversdale U12 Girls
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) South Springvale SC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:45 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Fitzroy City SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 15B) Fitzroy City SC FC Birrarung
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Fairfield Park - Junior (Women's State League 5 North-West) Fitzroy City SC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 08/09/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Coburg City FC Altona Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Green (Bill) Croydon City Arrows SC Eagles
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 13B) Rosebud Heart Junior SC Red South Springvale
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 14E) Rosebud Heart Junior SC Mornington SC
Appt Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Uni Hill Eagles FC Roxburgh Park United SC Red
Appt Referee 28/09/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:15 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Glen Eira (Jacyntas) Parkmore SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Debneys Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Newmarket Phoenix FC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:00 Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Berwick City Wolves Casey Comets FC Jono
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Berwick City Eagles Mt Martha U12 Pirates
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Pakenham United FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Knox City FC U12 Blue Boroondara Eagles FC (PK)
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 12:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Knox City FC U12 Yellow Croydon City Arrows SC Falcons
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Whitehorse United SC (Jordan/Brett) Collingwood City FC (Riley)
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15D) Whitehorse United SC (Damian) Riversdale U15 Blue
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Hampton JSC Devils Narre Warren City FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Hampton Hornets Heatherton United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton JSC Hurricanes Berwick City Tigers
Appt Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC Noble Park SC
Appt Referee 11/09/19 (Wed) 15:00 To Be Confirmed (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Sandown Lions FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 5 North-West) ETA Buffalo Meadow Park SC
Appt Assistant 17/08/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Maidstone United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 09:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Westside Strikers Caroline Springs FC Tarneit United SC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/08/19 (Sun) 11:45 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Point Cook SC
--ABOVEADS--