Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team   Away Team
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 13B) FC Birrarung Gold   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15C) FC Birrarung Blue   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) EUSC - U14B   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Reema Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) EUSC - 2nds   vs   Skye United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West Reserves) Fitzroy City SC   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Cairnlea FC Red   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Cairnlea FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Yarraville FC   vs   Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Yarraville FC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Yarraville FC   vs   Balmoral FC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Langwarrin SC   vs   Mornington SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Langwarrin SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) East Bentleigh U13 Strikers   vs   Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) East Bentleigh U12 Strikers   vs   Sandringham SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Berwick City SC   vs   Hampton JSC Royals
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Berwick City SC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC   vs   Brunswick Zebras FC Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 17:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Keysborough SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City Lions   vs   Chelsea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' East 15C) South Yarra SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Point Cook SC   vs   Spring Hills FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Point Cook SC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Point Cook SC   vs   Spring Hills FC Blue
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Coonans Hill SC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 15-16C) Sunbury United FC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Tarneit United SC   vs   Spring Hills FC Blue
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   White Star Dandenong SC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Upfield SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Banyule City SC Red   vs   FC Birrarung Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Wilson Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Nillumbik Junior SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Wilson Reserve (Sportsmart Boys' North 13E) Nillumbik Junior SC   vs   Whittlesea United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Glen Waverley U14 Thunder United   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:35 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15B) Glen Waverley U15 JG   vs   Templestowe United FC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West Reserves) Ballarat Eureka Strikers   vs   University of Melbourne SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Terrara Park (Men's State League 4 East Reserves) Whitehorse United SC   vs   Ashburton United SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Darebin Falcons Womens SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Capp Reserve (Women's State League 4 North) Darebin Falcons Womens SC   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Capp Reserve (Women's State League 3 North) Darebin Falcons Womens SC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 East) Old Xaverians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Assessor 20/08/17 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC   vs   Doveton SC Reserves
Appt Assessor 20/08/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Henry Scott Oval 13 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) South Melbourne Womens FC   vs   Pascoe Vale FC Girls 15/16A
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Henry Scott Oval 13 (Women's State League 2 North-West) South Melbourne Womens FC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Rosebud Heart SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) South Springvale U15/16 girls   vs   Dandenong City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 18B) South Springvale U18s   vs   Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 17:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 14/08/17 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Reserves   vs   Whittlesea United SC
Appt Assistant 14/08/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Gisborne SC   vs   Deakin Ducks FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West) Gisborne SC   vs   Deakin Ducks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale SC   vs   North Caulfield Junior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Riversdale SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Park Avenue Reserve (S) (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Manningham United Blues FC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Terrara Park (Men's State League 4 East Reserves) Whitehorse United SC   vs   Ashburton United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Terrara Park (Sportsmart Boys' East 17B) Whitehorse United SC   vs   Chisholm United FC Blue
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Ringwood City FC U13-14girls   vs   Seaford United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC   vs   Monash Uni Stallions
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Old Scotch SC   vs   Central Park Rangers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Croydon City Arrows SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Croydon City Arrows SC   vs   Glen Waverley Girls Wolves
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Gisborne SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' West 16) Gisborne SC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Gold   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Anderson Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Craigieburn City FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Cairnlea FC   vs   Hume United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Cairnlea FC   vs   Hume United FC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Boroondara Eagles FC (DT)   vs   Waverley Victory FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Castley Reserve (Men's State League 1 North-West) Westgate FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East) Mooroolbark SC Senior Women   vs   Boroondara Eagles FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Waverley Victory FC Blue   vs   Ashburton Utd (LS)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Waverley Victory FC Purple   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Waverley Victory FC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Fawkner SC Blue   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Glen Eira (Sharks)   vs   Brighton Bulls
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Glen Eira (Jets)   vs   Hampton JSC Hammerheads
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Women's State League 3 East) Kings Domain FC   vs   Ringwood City FC SW Orange
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Orange   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:30 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Satellite City United SC Blue   vs   Tarneit United SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 4 North-West) FC Strathmore Old Boys   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC   vs   Melbourne City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Melbourne City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 PEGS Sporting Fields (Women's State League 4 West) PEGS Soccer Club   vs   Yarraville FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Essendon Royals SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13E) Brighton Centaurs   vs   Mt Martha Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Brighton SC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Sandringham Devils   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham Strikers   vs   Chelsea FC Vikings
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Beaumaris SC   vs   Glen Eira (Galaxy)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Beaumaris Cosmos   vs   Hampton JSC Shooters
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' South 13E) Beaumaris SC   vs   Mount Eliza Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) FC Strathmore   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Knox United SC Red   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Knox United SC Green   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 13C) Knox United SC   vs   St Kilda Soccer Club Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East Reserves) Brighton SC   vs   Elwood City SC Reserves
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Manningham United Blues FC   vs   St Albans Saints SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Manningham United Blues FC   vs   Collingwood City FC Jamie
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Jaguars)   vs   Beaumaris Galaxy
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Stingrays)   vs   Gippsland Football Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Berwick City Lions   vs   Brighton Bullets
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Berwick City Tigers   vs   Mt Martha White
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 14D) Glen Waverley SC Hammers   vs   Ringwood City FC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Glen Waverley SC Cheetahs   vs   North Caulfield Junior FC Gold
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:50 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 13E) Glen Waverley U13 Scorpions   vs   South Yarra SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Waverley Girls Dynamites   vs   East Bentleigh U14G Strikers
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 4 East Reserves) St Kevins Old Boys SC   vs   Kings Domain FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 4 East) St Kevins Old Boys SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:00 Jubilee Park (S) (Women's State League 4 East) Ringwood City FC SW Blue   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Bayside Argonauts FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Frankston Pines FC   vs   Beaumaris SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Frankston Pines FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Springvale City SC   vs   Springvale City SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14E) Glen Eira (Giants)   vs   Glen Eira (Missiles)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Intensity)   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15B) Glen Eira (Challengers)   vs   EUSC - U15B
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Brighton Victory   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Brighton Storm   vs   Elwood City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Golden Plains SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Lara United FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Lara United FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 12:30 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14D) Beaumaris SC   vs   Hampton JSC Hammerheads
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Fawkner SC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Fawkner SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Fawkner SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:50 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13D) Western Eagles SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Western Eagles SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC   vs   Maidstone United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Baxter SC   vs   Mount Eliza Red
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 10:10 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Mount Eliza Blue   vs   Brighton Phoenix
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Whitehorse United SC   vs   Croydon City Arrows SC Red
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South) Sandown Lions FC   vs   Bunyip District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters South) Noble Park SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:15 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 16C) Cleeland United SC   vs   Mt Martha Mariners
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC   vs   Dandenong Warriors FC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Brandon Park SC   vs   Knox City FC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Point Cook SC   vs   St Albans Saints SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Ron Barassi Snr Reserve (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Point Cook SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 West) Point Cook SC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) West Point SC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) West Point SC   vs   Altona City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Glen Waverley U13 Knights   vs   Monash City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Glen Waverley U14 Gunners   vs   Ashburton Utd (WH)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Glen Waverley SC Infernos   vs   Middle Park FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) North City Wolves FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Balmoral FC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 15C) Truganina Hornets SC   vs   Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Point Cook SC Yellow   vs   West Point SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13D) Laverton Park SC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Laverton Park SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Laverton Park SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 13D) Mt Martha Blue   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 09:00 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mount Eliza Red   vs   Skye United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13C) Barnstoneworth United Junior FC Blue   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Knott Reserve (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Yarra Jets FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Knott Reserve (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Yarra Jets FC   vs   Mazenod United Football Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Dandenong Warriors FC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 5 South) Dandenong Warriors FC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Mornington SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Langwarrin SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 15:15 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Mount Eliza Blue   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Wallace Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 14D) North City Wolves FC   vs   FC Birrarung Gold
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Mt Martha Green   vs   Mount Eliza Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Mazenod United FC Silver   vs   Malvern City FC 12W
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Dandenong Thunder SC   vs   Mt Martha Maroon
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Point Cook SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Point Cook SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Point Cook SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Hoppers Crossing SC   vs   Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15A) Mazenod United FC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Aspendale SC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South) Sandown Lions FC   vs   Bunyip District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 3 (Sportsmart Boys' South 14A) Mornington SC   vs   East Bentleigh U14 Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona Magic SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:30 Paisley Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Altona Magic SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13A) Ashburton Utd   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:45 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14A) Ashburton Utd (MB)   vs   Monash City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (SK)   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Epping City SC Green   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC 2   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Epping City SC Yellow   vs   Essendon Royals SC WHITE
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) FC Birrarung Green   vs   Darebin United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 13B) FC Birrarung Gold   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 16A) Doncaster Rovers SC   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:00 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Doncaster Rovers SC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Anderson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Craigieburn City FC   vs   FC Birrarung Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Anderson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13D) Craigieburn City FC   vs   Lalor United Junior SC Navy
Appt Assessor 14/08/17 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Reserves   vs   Whittlesea United SC
Appt Assessor 14/08/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Athletic   vs   Boroondara Eagles FC (EK/MG)
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Dingley Stars FC   vs   Brandon Park SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC   vs   Brandon Park SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 12:45 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) West Point SC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) West Point SC   vs   Altona City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13A) Sandringham SC   vs   Brighton Galaxy
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham SC   vs   Doveton SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 5 South) Dandenong Warriors FC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Brighton United
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Langwarrin SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC Reserves
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Richmond FC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Altona City SC Maroon   vs   Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters   vs   FC Strathmore
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Sandringham SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Sandringham SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC Blizards
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Healesville SC   vs   Boroondara Eagles FC (SP)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 5 South) Dandenong Warriors FC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Casey Comets FC   vs   Hampton JSC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Casey Comets FC   vs   Doveton SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Geelong SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Skye United FC   vs   Westernport SC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Mount Eliza Red   vs   Brighton Thunder
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 12:30 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Mount Eliza Green   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Mornington SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Dallas Brooks Park - Junior 3 (Sportsmart Boys' South 15C) Mornington SC   vs   Mt Martha Blue
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 17:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona City SC   vs   Westvale SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Altona City SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Mount Eliza Blue   vs   Keysborough SC U12
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Mount Eliza Red   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15B) Monash City FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Monash City FC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:30 Edithvale Common Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea FC   vs   Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 30/08/17 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 14A) Mornington SC   vs   Glen Eira (Condors)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Yarraville FC   vs   Sydenham Park SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne Knights FC   vs   Keilor Park SC Reserves
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Town Park (Sportsmart Boys' East 13C) Croydon City Arrows SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Town Park (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Croydon City Arrows SC Cobras   vs   Mazenod United FC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:40 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 14C) Yarra Jets FC   vs   Greenvale United SC Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 13D) Yarra Jets FC   vs   Coonans Hill SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East) Riversdale SC   vs   Noble Park United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Gunners)   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Piranhas)   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   South Springvale SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 10:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (All Abilities - Kangaroos Metro League) Doveton SSS   vs   FFV State Team Yellow
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 11:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (All Abilities - Kangaroos Metro League) FFV State Team Green   vs   Doveton SSS
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (All Abilities - Kangaroos Metro League) FFV State Team Yellow   vs   FFV State Team Green
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Terrara Park (Women's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Ringwood City FC SW Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' South-East 18B) Mount Waverley City SC   vs   Glen Eira (Impact)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South Reserves) Sandown Lions FC   vs   Bunyip District SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South) Sandown Lions FC   vs   Bunyip District SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Seaford United SC   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Rosebud Heart SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Rosebud Heart SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 15:00 Centenary Park (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 10:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 13C) Sunshine Heights Junior SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Sunshine Heights Junior SC   vs   Tarneit United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Broadmeadow Stars SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:45 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 16B) Brunswick Zebras FC Red   vs   Broadmeadow Stars SC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East) Mooroolbark SC Senior Women   vs   Boroondara Eagles FC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat Eureka Strikers   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Glen Waverley U12 Storm   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 13E) Glen Waverley U13 Pirates   vs   Templestowe United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Golden Plains SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:45 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:45 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Knox City FC U16   vs   Monbulk Rangers SC Stingers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:45 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 14E) Pakenham United FC   vs   Berwick City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Cairnlea FC   vs   Hume United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Altona City SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Templestowe United FC   vs   North Caulfield Junior FC Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Gladstone Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Meadow Park SC   vs   Mill Park SC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Gladstone Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13C) Meadow Park SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Knox City FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Frankston Pines FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC   vs   St Kilda SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 1) Old Scotch SC   vs   La Trobe University SC Eagles
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Lalor United FC   vs   Northern Falcons SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Thomastown Raiders FC   vs   Campbellfield Lions Soccer Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 FORFEIT (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Old Xaverians SC - Thirds   vs   Westvale SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 4 East) Old Xaverians SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Hays Paddock (Women's State League 2 South-East) Old Xaverians SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 13A) Brunswick Zebras FC Red   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 16B) Brunswick Zebras FC Green   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Bundoora United FC Gold   vs   Upfield SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Bundoora United FC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Laverton Park SC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Laverton Park SC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Green) Altona Magic SC   vs   Brunswick Zebras
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Mornington SC   vs   Glen Eira (Warriors)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 3 (Men's State League 5 North Reserves) Reservoir Yeti SC   vs   Campbellfield Lions SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 3 (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC   vs   Campbellfield Lions SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Whitehorse United SC   vs   Croydon City Arrows SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Upfield SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Kensington Junior Girls SC u14A   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 15-16C) Kensington Junior Girls SC u16C   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt Assistant 14/08/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Whittlesea United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Sunbury United FC   vs   Cairnlea FC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15C) Sunbury United FC   vs   Sydenham Park SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Ron Barassi Snr Reserve (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:50 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13D) Western Eagles SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Western Eagles SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Western Eagles SC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Chisholm United FC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Chisholm United FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) West Point SC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) West Point SC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Plenty Valley Lions FC   vs   Keon Park FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Keon Park FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Anderson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14E) Craigieburn City FC   vs   Broadmeadow Stars SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Anderson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Craigieburn City FC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Anderson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Green) Craigieburn City FC   vs   Keilor Park SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC   vs   West Brunswick Wanderers FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 East) Brunswick Zebras FC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks   vs   Glen Eira (Eclipse)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) East Bentleigh U15 Lightning   vs   Mt Martha White
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Essendon Royals SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:00 Balmoral Park (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Balmoral FC   vs   Oak Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Yarraville FC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Yarraville FC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 15D) Brighton United   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 16C) Brighton Raptors   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Langwarrin SC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Yarra Jets FC   vs   Fawkner SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' South 15-16B) Bentleigh Greens SC   vs   Brighton Barbarians
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Monash City FC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Beaumaris SC   vs   Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   North Caulfield JFC Women A
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Skye United FC Reserves   vs   Knox City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Knox City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Old Trinity Grammarians SC   vs   Old Melburnians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Boroondara Eagles Carey FC   vs   EUSC - 3rds
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Boroondara Eagles FC (AH)   vs   Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SC/MW)   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 14D) Boroondara Eagles FC (PB)   vs   Whitehorse United SC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat Eureka Strikers   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Casey Comets Joeys   vs   Brighton Sharks
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Casey Comets   vs   EUSC - U13D
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Lord Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards)   vs   Aspendale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17B) Glen Eira (Odyssey)   vs   Brighton SC (VIC)
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Rosebud Heart SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Alphington FC   vs   Ivanhoe City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 13E) Alphington FC   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 14D) Alphington FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Padua College (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Mt Martha Maroon   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Padua College (Sportsmart Boys' South 14D) Mt Martha Blue   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Condors)   vs   Gippsland Football Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Extreme)   vs   Gippsland Football Club
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC   vs   Yarraville FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 15A) Preston Lions FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 16A) Preston Lions FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' 18A Green) Preston Lions FC Red   vs   Preston Lions FC Yellow
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West Reserves) Diamond Valley United SC   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 17:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Pascoe Vale FC Womens State 4   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Ashburton Park (Women's State League 3 East) Ashburton United SC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Ivanhoe City SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 15B) Yarra Jets FC   vs   Moreland Eagles FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe Grammarians SC   vs   Glen Waverley SC Reserves
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC   vs   Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Casey Panthers SC 20 Boys   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Quarries Park (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) FC Clifton Hill   vs   FC Birrarung
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 3 North) FC Clifton Hill   vs   Moreland Zebras FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:30 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Chelsea FC Blues   vs   Cleeland United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea FC Chargers   vs   Mornington SC Orange
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 20:45 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Mill Park SC   vs   West Preston SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Mill Park SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Montrose SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Montrose SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 18:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters South) Waverley Victory FC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 4 South) Elwood City SC   vs   Glen Eira (Sirens)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Spring St Oval (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Sandringham SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:45 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Ashburton Utd   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Highfield Park - North East - Junior (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton Utd   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Hoppers Crossing SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15A) Hoppers Crossing SC   vs   Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Essendon Royals SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC WHITE   vs   Essendon Royals SC RED
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Essendon Royals SC Red   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Essendon Royals SC   vs   Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17B) Hampton JSC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC   vs   FC Strathmore
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North-West 17B) Plenty Valley Lions FC   vs   FC Birrarung Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 13E) Plenty Valley Lions FC   vs   Moreland Eagles FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Hume United FC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 10:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Greenvale United SC Blue   vs   Mill Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Ron Barassi Snr Reserve (Men's State League 4 West Reserves) North Melbourne Athletic FC   vs   Balmoral FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Ron Barassi Snr Reserve (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Spring Hills FC   vs   Pascoe Vale FC Girls 13/14A
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 4 West) Spring Hills FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Western Eagles SC   vs   Bell Park SC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North Reserves) Boroondara-Carey Eagles   vs   Greenvale United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North) Boroondara - Carey Eagles   vs   Greenvale United SC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Mill Park SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 13A) Mt Martha White   vs   Beaumaris SC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Mornington SC   vs   East Bentleigh U15 Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Mount Eliza Blue   vs   Brighton Fire
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:45 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Mount Eliza Red   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Aspendale SC   vs   South Springvale U12 joeys
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Aspendale SC   vs   Casey Panthers SC 13/14D Girls
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14B) Aspendale SC Blue   vs   Hampton JSC Hornets
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Hoppers Crossing SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13D) Hoppers Crossing SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 16) Hoppers Crossing SC Red   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Casey Comets
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Healesville Soccer Club Seniors   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Collingwood City FC Red (Eldar)   vs   Riversdale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Collingwood City FC ( Chris)   vs   Montrose SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Collingwood City FC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC Reserves
Appt Referee 16/08/17 (Wed) 18:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Altona City SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14D) FC Clifton Hill   vs   Greenvale United SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Quarries Park (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) FC Clifton Hill   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Waverley Victory FC Blue   vs   Ashburton Utd (LS)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Langwarrin SC   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Monash City FC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Monash City FC   vs   Glen Waverley U12 Dashers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) East Bentleigh U13 Lightning   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) East Bentleigh U12 Sharks   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Sharks   vs   Aspendale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Berwick City Tigers   vs   Brighton Vipers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 17:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Chisholm United FC   vs   Monash City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 19:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Chisholm United FC   vs   Glen Waverley SC U20
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton Utd   vs   Glen Waverley SC Flames
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (MC)   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Cairnlea FC   vs   Hume United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Langwarrin SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Manningham United Blues FC   vs   Monbulk Rangers SC Spells
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC   vs   Kyneton District SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Melbourne Knights FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Wonga Wizards JFC   vs   Ringwood City FC U12Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 13E) Wonga Wizards JFC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Leopards)   vs   Mt Martha White
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Pythons)   vs   Berwick City Lions
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Whittlesea United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Panthers   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 17B) East Kew JFC   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Warriors   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Doveton SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Doveton SC   vs   Glen Eira (Trojans)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Healesville SC   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15D) Healesville SC   vs   Ringwood City FC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters East) Healesville SC   vs   Templestowe United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 4 East) St Kevins Old Boys SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Summerland Metropolitan League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Monash Uni Mens 3rds
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Montrose SC   vs   Boroondara Eagles FC (DK)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Monbulk Rangers SC Outlaws   vs   North Caulfield Junior FC Colts A
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Monbulk Rangers SC Cubs   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Monash City FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Mill Park SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Wonga Wizards JFC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Wonga Wizards JFC   vs   Glen Waverley U16 PA
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (AV)   vs   Manningham United Blues FC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 5 West Reserves) Spring Hills FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 5 West) Spring Hills FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Melton Phoenix FC   vs   Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 MacPherson Park (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Melton Phoenix FC   vs   Westvale SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Geelong SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 East) Manningham United Blues FC   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' South-East 18B) North Caulfield Junior FC   vs   Riversdale SC A
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Girls' East 15-16C) North Caulfield Junior FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 30/08/17 (Wed) 19:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Knox City FC   vs   Middle Park FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Bell Park SC   vs   Point Cook FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15C) FC Birrarung Blue   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Summerland Metropolitan League 2 North-West) Melbourne University SC   vs   West Point SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 4 South) Endeavour Hills Fire SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Albert Park Field 16 (Sportsmart Boys' East 15D) Middle Park FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Albert Park Field 16 (Summerland Men's Metropolitan Masters East) Middle Park FC   vs   Monash City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) South Springvale U14s   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) North Caulfield Junior FC Orange   vs   Monash City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14C) North Caulfield Junior FC Blue   vs   Knox United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Mornington SC   vs   Glen Eira (Gladiators)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Mornington SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Castlemaine Goldfields FC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Healesville Soccer Club Reserves   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Healesville Soccer Club Seniors   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Terrara Park (Sportsmart Boys' East 17B) Whitehorse United SC   vs   Chisholm United FC Blue
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC   vs   Sandringham SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Clarinda United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Brighton SC Rangers
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 5 South Reserves) Lyndale United FC   vs   Old Mentonians SC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   Pakenham United FC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Mazenod United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Middle Park FC   vs   Templestowe United FC Gold
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Middle Park FC Yellow   vs   Mount Waverley City SC Hayden
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Castley Reserve (Men's State League 1 North-West) Westgate FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Ashburton Utd (JV)   vs   Ashburton Utd (JS)
Appt Referee 02/09/17 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) East Bentleigh U15 Lightning   vs   Mornington SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 08/09/17 (Fri) 19:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Ringwood City FC U15-16 girls Orange   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC   vs   Berwick City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Knox City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) South Yarra SC Red   vs   Boroondara Eagles FC (JD)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:45 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Baxter SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Heidelberg Eagles SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 5 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 15-16C) Brimbank Stallions FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Brimbank Stallions FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 2 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 3 North-West) Melbourne City FC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC   vs   Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Brandon Park SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Thornbury Athletic FC Reserves   vs   Craigieburn City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Thornbury Athletic FC Seniors   vs   Craigieburn City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North) RMIT FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 14A) Eltham Redbacks FC A   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Langwarrin SC Blue   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 East) Old Xaverians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/08/17 (Fri) 18:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Orange   vs   Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Greenvale United SC Blue   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green   vs   Coburg City FC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Lara United FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 10:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 13C) Sunshine Heights Junior SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Sunshine Heights Junior SC   vs   Tarneit United SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 14:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Westgate FC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 James Cook Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) James Cook FC   vs   Narre Warren South Soccer Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Spring Hills FC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Point Cook SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Western Eagles SC   vs   Golden Plains SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Golden Plains SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Essendon Royals SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Essendon Royals SC   vs   Western Suburbs SC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 3 North-West) Melbourne City FC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Upfield SC   vs   Melbourne University SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Summerland Metropolitan League 4 South-East) South Yarra SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Summerland Metropolitan League 1) South Yarra SC   vs   Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Sunbury United FC   vs   Cairnlea FC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15C) Sunbury United FC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 15-16C) Sunbury United FC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:30 Barkley Square - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Kyneton District SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Sandringham SC   vs   West Point SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Sandringham SC   vs   Casey Comets Women Reserves
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mt Martha Blue   vs   Mornington SC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat Eureka Strikers   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West Reserves) Melton Phoenix FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Mill Park SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 11:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Whitehorse United Stallions   vs   Glen Eira Falcons
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Knox United SC   vs   Glen Eira Phoenix
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:45 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Casey Comets Wallabies   vs   Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Comets FC   vs   Noble Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14E) Coburg City FC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Coburg City FC   vs   Bundoora United FC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Mill Park SC   vs   Diamond Valley United SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Mill Park SC Green   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Mitchell Rangers SC Green   vs   Nillumbik Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Mitchell Rangers SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Mitchell Rangers SC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) North Caulfield Junior FC Blue   vs   Collingwood City FC (Andrea)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Larissa Reserve (Summerland Metropolitan League 1) North Sunshine Eagles SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 12:45 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Essendon United FC   vs   Hume United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC   vs   Oak Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Castlemaine Goldfields FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 13:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC Reserves
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Melbourne City FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North) Boroondara - Carey Eagles   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Spring Hills FC   vs   Pascoe Vale FC Girls 13/14A
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Altona City SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Capital Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley Girls Storm   vs   South Yarra SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Glen Waverley SC Thirds   vs   Middle Park FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:30 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Infinity)   vs   EUSC - U16
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Eltham Redbacks FC   vs   Banyule City SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Keilor Park SC Eagles   vs   Hume City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 15A) North Sunshine Eagles SC   vs   Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 16) Keilor Park SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) East Bentleigh U14 Sharks   vs   Aspendale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) East Bentleigh U16 Strikers   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Edithvale Common Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Chelsea FC Wanderers   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Edithvale Common Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Chelsea FC Blue   vs   Hampton JSC Roar
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Montrose SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Montrose SC   vs   Alphington FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Templestowe United FC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 16C) Templestowe United FC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Richmond FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16C) Ringwood City FC Blue   vs   South Yarra SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' South-East 18B) Ringwood City FC Blue   vs   Aspendale SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Keysborough SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC   vs   Brighton Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC   vs   Brunswick Zebras FC Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Aberfeldie Park - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Essendon United FC   vs   Point Cook SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Keilor Park SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Keilor Park SC Eagles   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Keilor Park SC Hawks   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Mill Park SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Altona City SC Maroon   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North 14C) Fawkner SC   vs   FC Birrarung Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North 16A) Fawkner SC   vs   Greenvale United SC Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:30 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North 14A) Fawkner SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Riversdale SC   vs   Noble Park United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East) Riversdale SC   vs   Noble Park United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC Women   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Swinburne FC Thirds   vs   Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) St Kevins Old Boys SC   vs   Keysborough SC Metro
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC   vs   Darebin United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 14:15 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Manningham United Blues FC   vs   Brighton SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Clarinda United FC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Clarinda United FC   vs   EUSC - U12 Kangaroos
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 13A) Clarinda United FC   vs   Doveton SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Brimbank Stallions FC   vs   Satellite City United SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Brimbank Stallions FC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16) Brimbank Stallions FC Blue   vs   Williamstown SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 17B) Glen Waverley U17 Renegades   vs   Chisholm United FC Blue
Appt Referee 14/08/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Keilor Wolves SC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:50 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13D) Western Eagles SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Western Eagles SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Western Eagles SC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Albert Park SC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Women's State League 4 East) Albert Park SC   vs   RMIT FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South 15B) Brighton Thunder   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (LV)   vs   Mazenod United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 15B) Boroondara Eagles FC (AC)   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Thornbury Athletic FC Seniors   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Meadow Park SC   vs   Epping City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Meadow Park SC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Meadow Park SC   vs   RMIT FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Manningham United Blues FC   vs   Collingwood City FC (Phil)
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Fawkner SC Senior Men
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Essendon United FC Orange   vs   Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 14C) Essendon United FC Silver   vs   Williamstown SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 13A) Essendon United FC White   vs   Essendon United FC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 14A) Essendon United FC Green   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Essendon United FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Melbourne City FC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Brunswick Zebras FC Green   vs   Fawkner SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Ryder Oval (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Brunswick Zebras FC   vs   Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 15C) Brunswick Zebras FC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Langwarrin SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Glen Eira (Cheetahs)   vs   East Bentleigh U12 Scorpions
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:30 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Truganina Hornets SC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Cartledge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Heidelberg Stars SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Cartledge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Heidelberg Stars SC Blue   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC   vs   Monash Uni Mens Reserves
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC   vs   Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 James Cook Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) James Cook FC   vs   Narre Warren South Soccer Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Reema Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) EUSC - U15A   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 15:15 POSTPONED (Sportsmart Boys' South 16C) Mount Eliza Blue   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:45 Quarries Park (Men's State League 1 South-East Reserves) FC Clifton Hill   vs   Manningham United Blues FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Manningham United Blues FC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Richmond FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Knox Italian Community Club (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Knox United SC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' South-East 18B) Knox United SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Brighton Blue Lightning   vs   Chelsea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 14B) Brighton Bulls   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Brighton Warriors   vs   South Springvale U12 wallabies
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:45 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Riversdale SC   vs   Collingwood City FC Blue (Riley)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC   vs   Keysborough SC Res
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Keysborough SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Chadwick Reserve (Summerland Men's Metropolitan Masters South) Dingley Stars FC   vs   White Star Dandenong SC Masters
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Tarneit United SC   vs   Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Tarneit United SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Spring Hills FC   vs   West Point SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Spring Hills FC   vs   Ringwood City U12girls Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) East Bentleigh U12 Strikers   vs   Sandringham SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC   vs   Doveton SC Reserves
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 4 East) St Kevins Old Boys SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Summerland Metropolitan League 6 South-East) South Yarra SC 'Casuals'   vs   Baxter SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Summerland Metropolitan League 2 South-East) South Yarra SC   vs   Old Melburnians SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) East Bentleigh U12G Strikers   vs   Brighton BK's
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' 18A Green) Essendon Royals SC   vs   Fawkner SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Essendon Royals SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Mazenod United FC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Seaford United SC   vs   Old Scotch SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Monash City FC   vs   North Caulfield Junior FC Colts B
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13E) Monash City FC   vs   North Caulfield Junior FC Orange
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 19:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Knox City FC   vs   Monash Uni Womens 2nds
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Eltham Redbacks FC B   vs   Banyule City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Eltham Redbacks FC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Eltham Redbacks FC   vs   Lalor United Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Hampton JSC Devils   vs   Bunyip District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Hampton JSC Hashtags   vs   FC Birrarung
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Tigers   vs   East Bentleigh U13 Mambas
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Berwick City Lions   vs   Mt Martha Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Sydenham Park SC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Sydenham Park SC   vs   Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Northern Falcons FC   vs   Oak Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Northern Falcons SC Green   vs   Greenvale United SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Northern Falcons FC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 18:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) Mooroolbark SC Reserves   vs   Boroondara Eagles FC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East) Mooroolbark SC Senior Women   vs   Boroondara Eagles FC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC   vs   Richmond FC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Richmond FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Epping City SC   vs   La Trobe University SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   La Trobe University SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 4 East Reserves) St Kevins Old Boys SC   vs   Kings Domain FC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 4 East) St Kevins Old Boys SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17B) Boroondara Eagles FC (SK)   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens FC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Gisborne SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13D) Gisborne SC   vs   West Point SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 14C) Gisborne SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 15C) Gisborne SC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 15D) Mount Waverley City SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:50 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 13B) Mount Waverley City SC   vs   Ashburton Utd
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Mill Park SC Yellow   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Red) Mill Park SC   vs   FC Clifton Hill
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) North City Wolves FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Lightning   vs   Seaford United SC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Monbulk Rangers SC Lions   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Galvin Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Werribee City FC   vs   Ringwood City FC U15-16 girls Orange
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 16C) Yarra Jets FC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Yarra Jets FC   vs   Maidstone United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 4 South) Endeavour Hills Fire SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Casey Panthers SC 13C Boys   vs   Hampton JSC Hammers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Casey Panthers SC   vs   Heatherton United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 13D) North Caulfield Junior FC Blue   vs   Glen Waverley U13 RI
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 15D) North Caulfield Junior FC   vs   East Kew Junior FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Berwick City SC   vs   Knox United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC   vs   Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Casey Panthers SC 12 Boys Wallabies   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Casey Panthers SC 12 Joeys   vs   Chelsea FC Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 13E) Brighton Phoenix   vs   Skye United FC Blue
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Edithvale Common Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Skye United FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Skye United FC   vs   Westernport SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) Skye United FC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:15 Padua College (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mt Martha Maroon   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Collingwood City FC (Chris U)   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC (Colin)   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Collingwood City FC   vs   Monbulk Rangers SC Sprites
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Hays Paddock (Men's State League 4 East Reserves) Old Xaverians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 East) Old Xaverians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 17:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Northern Falcons SC Red   vs   Banyule City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:15 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16A) Northern Falcons SC   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West Reserves) Ballarat Eureka Strikers   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Riversdale SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Riversdale SC   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Highfield Park - North East - Junior (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Ashburton Utd (JK)   vs   Boroondara Eagles FC (JS)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Markham Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Ashburton Utd   vs   Brighton Wolves
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Fawkner SC Senior Men
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Sunbury United FC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Sunbury United FC   vs   Hume United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Frankston Pines FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC   vs   Swinburne FC Reserves
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC   vs   Swinburne FC Seniors
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East Reserves) Brighton SC Reserves   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters East) Central Park Rangers O35s   vs   South Yarra SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Keilor Park SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Debneys Park (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Newmarket Phoenix FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Debneys Park (Sportsmart Boys' North 13C) Newmarket Phoenix FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Essendon Royals SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Greenvale United SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Greenvale United SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Lalor United Junior SC   vs   Mitchell Rangers SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Lalor United Junior SC Yellow   vs   Mill Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Lalor United Senior FC   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 5 West) Spring Hills FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:45 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North Reserves) RMIT FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North) RMIT FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 26/08/17 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Mill Park SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung Gold   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North-West 17B) FC Birrarung Gold   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' 18A Red) FC Birrarung   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Chelsea Warlocks
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 12:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Chisholm United FC   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 15D) Chisholm United FC   vs   Knox United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   South Springvale SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Heidelberg Stars SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Heidelberg Stars SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Lalor United Junior SC   vs   Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Duane Reserve (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Altona North SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Laverton Park SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Laverton Park SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West Reserves) Keilor Wolves SC   vs   Maidstone United SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC   vs   Maidstone United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14E) Preston Lions FC   vs   Nillumbik Junior SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC   vs   Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Summerland Metropolitan League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 4 South) North Caulfield JFC Women B   vs   Brighton Bobcats
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets   vs   South Springvale SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   South Springvale SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Eltham Redbacks FC   vs   Hume United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC   vs   Essendon Royals SC Reserves
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Coburg City FC   vs   Heidelberg Stars SC Thirds
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Brighton SC Lightningbolts   vs   Skye United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Sandringham Steel   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Melbourne City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Spring Hills FC   vs   West Point SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Spring Hills FC   vs   Ringwood City U12girls Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Rosebud Heart Junior SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Rosebud Heart Junior SC   vs   Langwarrin SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   White Star Dandenong SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Dandenong Thunder SC   vs   Brighton SC Blue Bullets
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Dandenong Thunder SC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 3 South) Harrisfield Hurricanes SC   vs   East Bentleigh SW Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mt Martha Blue   vs   Mornington SC Orange
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea FC Chargers   vs   Mornington SC Orange
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Mount Eliza Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Mount Eliza Blue   vs   Langwarrin SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Sandringham SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Langwarrin SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Langwarrin SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Dandenong South SC   vs   Old Melburnians SC Flack
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North) Boroondara - Carey Eagles   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:15 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Epping City SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Epping City SC   vs   Fawkner SC Senior Women
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Epping City SC   vs   Heidelberg Eagles SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Centenary Park (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Skye United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Wonga Wizards JFC   vs   Knox City FC U12 Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Wonga Wizards JFC   vs   Templestowe United FC Gold
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East) Riversdale SC   vs   Noble Park United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Mooroolbark SC   vs   Boroondara Eagles FC (EP)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Mooroolbark SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/08/17 (Fri) 18:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Orange   vs   Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Orange   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Gisborne SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Gisborne SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13D) Gisborne SC   vs   West Point SC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 14C) Gisborne SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 15C) Gisborne SC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC   vs   Fawkner SC Reserves
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Fawkner SC Senior Men
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Yarraville FC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Yarraville FC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:45 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 16C) Mazenod United Football Club   vs   Malvern City FC 16C
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 16A) Mazenod United FC   vs   Boroondara Eagles FC (SV)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:45 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Knox City FC U16   vs   Monbulk Rangers SC Stingers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13B) Ringwood City FC Blue   vs   East Kew Junior FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Glen Eira (Dodos)   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors)   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 10:00 Hayes Park - Pitch 1 (All Abilities - Wallabies Green League) Doveton SSS   vs   Northern Falcons FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 10:30 Hayes Park - Pitch 2 (All Abilities - Wallabies Green League) Ringwood City FC   vs   Doveton SSS
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 11:15 Hayes Park - Pitch 1 (All Abilities - Wallabies Yellow League) Northern Falcons FC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:00 Hayes Park - Pitch 1 (All Abilities - Wallabies Yellow League) Collingwood City FC   vs   Doveton SSS
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 FORFEIT (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Cairnlea FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Western Eagles SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 10:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (All Abilities - Joeys League) Ringwood City FC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 11:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (All Abilities - Joeys League) Collingwood City FC   vs   Northcote City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15C) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Tarneit United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Watsonia Heights FC   vs   Darebin Falcons Womens SC Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 14A) Watsonia Heights FC   vs   Lalor United Junior SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13D) Malvern City FC 13D   vs   Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14C) Malvern City FC 14C   vs   Riversdale SC Silver
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 18:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 18/08/17 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Healesville Soccer Club Seniors   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Cartledge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Heidelberg Stars SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Heidelberg Stars SC Thirds   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Assessor 19/08/17 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Edithvale Common Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Chelsea FC   vs   Lyndale United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Edithvale Common Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:50 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Berwick City SC   vs   Brighton Bombers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Panthers 16B   vs   Doveton SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15D) Langwarrin SC   vs   Sandringham Demons
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Edithvale Common Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts   vs   Mazenod United Football Club
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 14:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 3 South) Harrisfield Hurricanes SC   vs   Glen Waverley SC Women
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Sunbury United FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Sunbury United FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Sunbury United FC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 3 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC   vs   Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Referee Mentor 20/08/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Athletic   vs   Boroondara Eagles FC (EK/MG)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Poplar Oval (Summerland Metropolitan League 6 North-West) RMIT FC   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Summerland Metropolitan League 3 North-West) RMIT FC   vs   Coburg City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Summerland Metropolitan League 2 North-West) RMIT FC   vs   Altona Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Markham Reserve (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Ashburton United SC   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Markham Reserve (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Ashburton United SC   vs   Brighton Sunday Firsts
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:00 POSTPONED (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Central Park Rangers   vs   EUSC - 3rds
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 3 West) Spring Hills FC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 10:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Avondale FC Under 12 Girls   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 16) Keilor Park SC Hawks   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13C) Doncaster Rovers SC   vs   Healesville Soccer Club
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15A) Doncaster Rovers SC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 15D) Wonga Wizards JFC   vs   Boroondara Eagles FC (NC)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Keysborough SC U13
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Boroondara Eagles FC (EK)   vs   South Melbourne Womens FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Mount Waverley City SC James   vs   Templestowe United FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 5 South) Dandenong Warriors FC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Chadwick Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Dingley Stars FC Reds   vs   Heatherton United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Casey Comets FC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 09:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Diamond Valley United SC   vs   Epping City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13C) Diamond Valley United SC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park SC   vs   Springvale City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Springvale City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 13:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC Reserves
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC   vs   East Bentleigh SM Strikers (Reserves)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Parkmore Soccer Club (Sportsmart Boys' South 14E) Parkmore SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Power Reserve (Summerland Men's Metropolitan Masters South) Endeavour Hills SC   vs   Kingston City FC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Skye United FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) FC Strathmore   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Strathmore   vs   FC Clifton Hill Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Western Eagles SC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North) RMIT FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:45 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Western Suburbs SC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 20/08/17 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Croydon City Arrows SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:15 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Croydon City Arrows SC   vs   Glen Waverley Girls Wolves
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Upfield SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Point Cook SC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Point Cook SC   vs   Epping City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC   vs   White Star Dandenong SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   White Star Dandenong SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:00 Lois Twohig Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Dandenong Warriors FC   vs   EUSC - U16
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 3 (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC   vs   Campbellfield Lions SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 17B) Watsonia Heights FC   vs   Banyule City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 FORFEIT (Women's State League 4 North) Watsonia Heights FC   vs   Hume City FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Watsonia Heights FC   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Warragul United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:15 Kooyong Park (Summerland Metropolitan League 2 South-East) Malvern City FC   vs   Monash Uni Mens U23
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Kooyong Park (Sportsmart Boys' 18A Red) Malvern City FC 18A Red   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14A) Bundoora United FC Orange   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' 18A Red) Bundoora United FC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 12:45 JH Allan Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Essendon United FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 18/08/17 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 17:45 Prospect Hill Reserve (Women's State League 4 South) Casey Panthers SC State 4 Womens   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Bundoora United FC   vs   Greenvale United SC Green
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Bundoora United FC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 15B) Rosebud Heart Junior SC   vs   Mount Eliza Red
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Rosebud Secondary College (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Rosebud Heart Junior SC   vs   Ringwood City FC U15-16 girls Blue
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 14A) Eltham Redbacks FC A   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Eltham Redbacks FC   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 15-16C) Eltham Redbacks FC   vs   Brunswick City SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Mazenod United FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:30 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mazenod United Football Club   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 12:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Heatherton United SC   vs   Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 13:30 POSTPONED (Sportsmart Boys' South 15D) Heatherton United SC   vs   Glen Eira (Eclipse)
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC   vs   East Bentleigh SM Strikers (Reserves)
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC (Caulfield)   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee Mentor 20/08/17 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Chelsea Warlocks
Appt Referee Mentor 27/08/17 (Sun) 12:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 12:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Manningham United Blues FC   vs   Collingwood City FC Jamie
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:45 Castley Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Westgate FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Castley Reserve (Men's State League 1 North-West) Westgate FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:10 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 13C) Sunshine Heights Junior SC   vs   Keilor Park SC Red (Falcons)
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:20 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 14B) Westgate FC   vs   Altona City SC Yellow
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 14:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 4 West) Spring Hills FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 19/08/17 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 19/08/17 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 4 South) Endeavour Hills Fire SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 10:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Keysborough SC U14   vs   Sandringham SC
Appt Referee 20/08/17 (Sun) 11:30 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Keysborough SC U16   vs   Dandenong Warriors FC

Get into Football

Major Sponsor