Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Glen Eira (Rhinos) Keysborough SC U12
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14B) Glen Eira (Ninjas) Mount Eliza Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Leopards) Sandringham SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Maroon) Yarraville FC Altona City SC Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Yarraville FC Essendon United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Yarraville FC Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Yarraville FC Hume United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Blue) Wonga Wizards FC (IN) Ashburton Utd (JLo)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Wonga Wizards FC (DP) Ashburton Utd (BM)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Point Cook FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14D) Point Cook FC Sydenham Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Point Cook FC Fawkner SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC South Yarra SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Casey Panthers SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20A) Casey Panthers SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 17:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Yarraville FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Yarraville FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 8 North-West) Melbourne City FC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Mazenod Victory FC
Appt Assistant 17/08/18 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) FC Strathmore Watsonia Heights FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (Men's State League 5 West Reserves) Moonee Valley Knights FC Melbourne Lions SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (Men's State League 5 West) Moonee Valley Knights FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Red) Mill Park SC Bundoora United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Orange) Mill Park SC Blue Epping City SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) North Sunshine Eagles SC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Lloyd Reserve (Metropolitan League 1) North Sunshine Eagles SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North-West 17A) Whittlesea United SC Cairnlea FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea United SC Alphington FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 WJ Turner Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Harrisfield Hurricanes SC Glen Eira (Pumas)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 WJ Turner Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Harrisfield Hurricanes SC Casey Panthers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Western Eagles SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Western Eagles SC Ascot Vale Vikings FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Western Eagles SC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mornington SC Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Monash Uni Womens 3rds Glen Eira (Sirens)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:45 Henry Scott Oval 13 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A ) South Melbourne Womens FC Brighton Wolves
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Endeavour United SC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 17A) Endeavour United SC Berwick City SC
Appt Referee 22/08/18 (Wed) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) East Bentleigh SC - U13 Lightning South Springvale
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) East Bentleigh SC - U15 Sharks Casey Comets FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) East Bentleigh SC - U12 Strikers Cleeland United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Red) Berwick City Bears Doveton SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Berwick City Lions Doveton Ninjas
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City SC East Bentleigh SC - U13 Sharks
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys Orange) Westside Strikers Caroline Springs FC Tarneit United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Spring Hills FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC Geelong SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Geelong SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC Keilor Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Red) Lalor United Junior SC FC Strathmore
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Lalor United Junior SC Moreland Zebras Girls U12
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14A) Lalor United Junior SC Yellow Diamond Valley United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Lalor United Senior FC Banyule City SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Tarneit United SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Orange) Craigieburn City FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Craigieburn City FC Greenvale United SC Green
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red Sydenham Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Brimbank Stallions FC Williamstown SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Epping City SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Epping City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Peninsula Strikers JFC Casey Comets FC
Appt Assessor 12/08/18 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Sydenham Park SC
Appt Assessor 12/08/18 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Sydenham Park SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Yellow) Banyule City SC Blue Greenvale United SC Blue
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Brighton SC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC RMIT FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North 14A) Coburg City FC Epping City SC 2
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North 15C) Coburg City FC Coonans Hill SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Reddish Reserve (Women's State League 2 North-West) Moreland Zebras FC Ballarat Eureka Strikers
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Women's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Pascoe Vale FC U18 Girls Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Healesville Soccer Club Croydon City Arrows SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Seaford United SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East ) Old Scotch SC Monash Uni Mens U23
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 3 South-East) Old Scotch SC Brandon Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC (Caulfield) East Brighton United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 2 South-East ) Monash University SC (Caulfield) Brighton Sunday Firsts
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:45 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Hampton JSC Hammerheads Glen Eira (Jets)
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Caulfield United Cobras SC Richmond SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Richmond SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Brandon Park SC Malvern City FC 16B
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20A) Brandon Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West) Diamond Valley United SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 13C) Keilor Wolves SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Keilor Wolves SC Kyneton District SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mornington SC Orange Glen Eira (Knights)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' East 13-14D) Croydon City Arrows SC Collingwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 FORFEIT (Sportsmart Girls' East 15-16B) Croydon City Arrows SC Manningham United Blues FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Satellite City United SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Brimbank Stallions FC Kensington Junior SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 14C) Sunshine Heights Junior SC Williamstown SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' East 13-14C) Boroondara Eagles FC (EK/RT) Glen Waverley U14 Cheetahs
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13D) East Kew Junior FC Mount Waverley City SC - HAYDEN
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14B) East Kew Junior FC RCSC U14 JH
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Beaumaris SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Beaumaris SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Richmond SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13A) Baxter SC Chelsea Warlocks
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 11:15 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14D) Baxter SC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15D) Baxter SC Glen Eira (Jets)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Peninsula Strikers JFC South Springvale SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Banyule City SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 FORFEIT (Women's State League 3 East) Knox City FC Swinburne FC Women
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Knox City FC Kings Domain FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 4 East ) Glen Waverley Women S4 South Yarra SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Bundoora United FC Spring Hills FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Bundoora United FC Spring Hills FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 13D) Moreland United SC Blue Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Brighton Saints Chelsea FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) Hampton JSC Hammerheads Glen Eira (Giants)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Watsonia Heights FC Alphington FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Watsonia Heights FC Coonans Hill SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Mount Waverley City SC - U/12 MARCEL North Caulfield Junior FC Orange
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC (CL) Ashburton Utd
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Collingwood City FC (AG) Monash City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) RCSC U12 PC Riversdale U12 White
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Maroon) Hoppers Crossing SC Red Altona City SC Maroon
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14B) Hoppers Crossing SC Cairnlea FC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Gold Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 18A) Spring Hills FC Fawkner SC F
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Red) Doncaster Rovers SC Croydon City Arrows SC Jaguars
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 14C) Doncaster Rovers SC Riversdale U14 Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 16A) Doncaster Rovers SC RCSC U16 DC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Brighton Amigos Hampton JSC Sharks
Appt Referee 16/08/18 (Thu) 18:30 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Sandringham Strikers Glen Eira (Stars)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) South Yarra SC Nillumbik SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 5 South-East) South Yarra SC 'Casuals' Skye United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' East 13-14C) Boroondara Eagles FC (EK/RT) Glen Waverley U14 Cheetahs
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Mazenod Victory FC Monash City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards) Casey Kings FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Glen Eira (Sirens) Rowville Eagles SC
Appt Referee 24/08/18 (Fri) 19:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17B) Glen Eira (Intensity) Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Sandringham Stars Darebin Falcons Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Knox United SC Glen Waverley U12 Knights
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14C) Knox United SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 13C) Knox United SC Templestowe United FC Red
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Peninsula Strikers JFC - Sidewinders Casey Panthers SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Mazenod Victory FC Monash City FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14A) Mount Waverley City SC 14 - JIM Manningham United Blues FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Mount Waverley City SC 16 - MICK Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' East 13-14C) North Caulfield Junior FC Templestowe United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' East 15-16C) North Caulfield Junior FC Monbulk Rangers SC Sprites
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North Reserves) University of Melbourne Soccer Club Thornbury Athletic FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Thornbury Athletic FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Craigieburn City FC FC Clifton Hill
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Craigieburn City FC Mitchell Rangers SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Craigieburn City FC Whittlesea United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Dandenong Warriors FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:30 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13D) Pakenham United FC East Bentleigh SC - U13 Scorpions
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Pakenham United FC Glen Eira (Wolverines)
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Rowville Eagles SC Drouin Dragons SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Mazenod Victory FC Red Mazenod Victory Football Club Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC East Bentleigh SC - U13 Strikers
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Dandenong South SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Dandenong South SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC Pakenham United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) White Star Dandenong SC Rosebud Heart Junior SC W
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) White Star Dandenong SC South Springvale
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC La Trobe University SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's Metropolitan Masters South-East) Caulfield United Cobras SC Springvale City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 13A) Mount Waverley City SC - LANCE Wonga Wizards FC (MA)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14D) Mount Waverley City SC - JAMES Mazenod Victory FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 14:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' South-East 16D) Mount Waverley City SC 16 - KHALIL Mt Martha U16 Mariners
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17B) East Kew Junior FC Chelsea FC Wanderers
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) La Trobe University SC Sunbury United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Caulfield United Cobras
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Mount Eliza Green
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Aspendale SC Skye United FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC Gold Eltham Redbacks FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Doveton SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Doveton SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC RMIT FC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) FC Strathmore Old Boys Glenroy Lions FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Geelong SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 18A) Essendon Royals SC Geelong SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 18:30 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Men's Metropolitan Masters West) Hoppers Crossing SC Williamstown SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14D) Baxter SC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Altona City SC Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Altona City SC Point Cook SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Yarraville FC Moreland Zebra Girls 13-14
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16B) Yarraville FC Spring Hills FC Yellow
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC Darebin United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Craigieburn City FC Preston Lions FC Yellow
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Moomba Park (Metropolitan League 2 North-West) Moreland United SC FC Strathmore
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Frankston Pines FC Mooroolbark SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Peninsula Strikers JFC - Cazman Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Peninsula Strikers JFC - Billy Heatherton United SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Langwarrin SC Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 13-14D) Glen Waverley U14 Green Tigers Riversdale U14G
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) RCSC U13 LD Monash City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) RCSC U14 MH Templestowe United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Thomastown Raiders FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) Epping City SC Heidelberg Stars SC Thirds
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Mornington SC Orange Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Monash Uni Mens Seniors Sandringham SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 15D) Pakenham United FC Chelsea FC Blues
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 14:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Casey Comets FC Brighton Thunder
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 17:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Balmoral FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys Orange) West Point SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 19:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers JFC Mt Martha U13/14 Girls Captains
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Hume United FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Skye United FC Reserves
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Skye United FC Seniors
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Williamstown SC Brimbank Stallions FC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Sandringham Eagles Brighton Cobras
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Hampton JSC Roar Skye United FC U16C
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Gisborne SC Kensington Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Kyneton District SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 13C) Northern Falcons SC FC Birrarung Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North-West 16B) Northern Falcons SC Red Brimbank Stallions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North-West 16C) Northern Falcons SC Blue Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Mooroolbark SC Middle Park FC Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 14C) Fitzroy City SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Epping City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15D) Craigieburn City FC Mill Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16C) Craigieburn City FC Sunbury United FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 3 North-West) Moreland United SC Fawkner SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Point Cook FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne University Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC Banyule City SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Banyule City SC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC SW Orange Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Beaumaris SC Berwick City Firebirds
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Monash Uni Womens 3rds Old Mentonians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Lois Twohig Reserve (Sportsmart Boys' South-East 17A) Dandenong Warriors FC Riversdale U17 Blue
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A ) Dandenong City SC RCSC U14 MD
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:15 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Pakenham United FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gladiators) Brighton Early
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Comets) Beaumaris SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A ) Brighton Victory Spring Hills FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Skye United FC Seniors
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Albert Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 12:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 19:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 3 South) Casey Panthers SC Casey Comets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Mornington SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 13:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' South 18A) Peninsula Strikers JFC Brighton SC
Appt Referee 30/08/18 (Thu) 19:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Peninsula Strikers JFC - Legends Brighton Raptors
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Sandringham Strikers Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Sandringham SC Chelsea FC
Appt Referee 24/08/18 (Fri) 20:15 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Giants) Narre Warren South Soccer Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Banyule City SC Blue Bundoora United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Banyule City SC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Aspendale SC Chelsea FC Eagles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Aspendale SC Hampton JSC Devils
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Glen Waverley U13 Matrix RCSC U13 LD
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Mazenod Victory FC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod Victory Football Club Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Harrisfield Hurricanes SC Baxter SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Seaford United SC Mt Martha U12 Girls Mariners
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers JFC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Peninsula Strikers JFC Bunyip District SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Epping City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Scovell Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Maidstone United SC Westvale SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Upfield SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:10 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) West Point SC Balmoral FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) West Point SC Sunbury United FC Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) West Point SC Williamstown SC
Appt Referee 14/08/18 (Tue) 20:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18A) Altona City SC U18 Preston Lions FC Red
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:15 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Maroon) Altona City SC Yellow Point Cook SC Harriers
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Seaford United SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Berwick City SC Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC East Bentleigh SC - U15 Strikers
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Centenary Park (Women's State League 3 South) Peninsula Strikers Senior FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18B) Chelsea FC Mornington SC - Black
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Kyneton District SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Lara United FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Altona City SC Yellow Melton Phoenix FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Yarraville FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Keilor Park SC Williamstown SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Fitzroy City SC Pascoe Vale FC U12 Girls
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 13D) Fitzroy City SC Greenvale United SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 15B) Fitzroy City SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Beaumaris SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Mornington SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 4 East ) Glen Waverley Women S4 Kings Domain FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 3 South) Glen Waverley SC Women Boronia SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 IYU Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Pakenham United FC Brighton SC
Appt Referee Mentor 19/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Peninsula Strikers JFC - Sidewinders Casey Panthers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Riversdale U12 Green Boroondara Eagles FC (GM)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Riversdale U13 Blue North Caulfield Junior FC Blue
Appt Referee 24/08/18 (Fri) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Beaumaris SC Mt Martha U13/14 Girls Captains
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West Reserves) Diamond Valley United SC Brimbank Stallions FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West) Diamond Valley United SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 14B) Elwood City SC Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 16C) Elwood City SC Pakenham United FC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Manningham United Blues FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (SA) Glen Waverley U16 Dynamites
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Boroondara Eagles FC (EK/MG) Hume City FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 23/08/18 (Thu) 18:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Early Brighton Blizzards
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Whitehorse United SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Chelsea FC Pakenham United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC Pakenham United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Aspendale SC Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 15-16B) Aspendale SC Casey Comets FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Geelong SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Mazenod Victory FC Boroondara Eagles FC (MC)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Doveton SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 1 South-East) Richmond SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Templestowe United FC Gold Knox United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' East 15-16B) Boroondara Eagles FC (LP) Glen Waverley U16 Glory
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Anderson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Craigieburn City FC Greenvale United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Anderson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Craigieburn City FC Greenvale United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Meadow Park SC Alphington FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Meadow Park SC Brunswick Zebras FC Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Rayner Reserve (Metropolitan League 4 North-West) Oak Park SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Red) Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes South Springvale
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) East Bentleigh SC - U12 Girls Strikers Spring Hills FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Keilor Park SC Yarraville FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Casey Comets FC Skye United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13F) Casey Comets FC James Cook FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC East Kew F.C. Reserves
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC East Kew F.C
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Blue) Wonga Wizards FC (IN) Ashburton Utd (JLo)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Wonga Wizards FC (DP) Ashburton Utd (BM)
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 18:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) Mooroolbark SC Reserves Skye United FC
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East) Mooroolbark SC Senior Women Skye United FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC Reserves Glen Waverley SC Reserves
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 14D) Boroondara Eagles FC (MC) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 19:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Women's State League 2 South-East) Templestowe United FC Monash Uni Womens 1sts
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Casey Comets FC Glen Eira (Condors)
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC Knox United SC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Knox United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Fawkner SC Red Epping City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13C) Fawkner SC Red Bundoora United FC Gold
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Preston Lions FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North Reserves) Uni Hill Eagles FC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 14C) Brighton Thunder Casey Comets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Girls' South 13-14C) Brighton Lightningbolts Casey Comets FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Anderson Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Craigieburn City FC Greenvale United SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Sydenham Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC Res Sandown Lions FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Mornington SC Orange Gippsland Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Sandringham SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Mornington SC Hampton JSC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South-East) Mornington SC Noble Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Eltham Redbacks FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 18A) Eltham Redbacks FC Blue Fawkner SC T
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Sumner Park (Metropolitan League 5 North-West) Brunswick Zebras FC Westvale SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 15A) Brighton United Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16A) Brighton Rangers Bayside Argonauts FC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing Soccer Club - Masters Point Cook SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:45 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Point Cook SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Red) RCSC U12 BJ Manningham United Blues FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Albert Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Whitehorse United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) St Kevins Old Boys SC Old Xaverians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Old Xaverians SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod Victory Football Club Doncaster Rovers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East ) Mazenod Victory Football Club Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South-East) Mazenod Victory Football Club Central Park Rangers O35s
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 East Reserves) East Bentleigh SM Strikers (Reserves) Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 East) East Bentleigh SM Strikers Waverley Wanderers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 4 South-East) Kings Domain FC Manningham United Blues FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 3 South-East) Kings Domain FC South Yarra SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) East Bentleigh SC - U16 Strikers Berwick City SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 4 East ) Ringwood City FC SW Blue Montrose SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Metropolitan League 7 North-West) Uni Hill Eagles FC Upfield SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC Keilor Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Eltham Redbacks FC Pascoe Vale FC U18 Girls
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Chadwick Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Dingley Stars FC Reds Sandringham Steel
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Blizzards Bayside Argonauts FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 14D) FC Birrarung Blue Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15C) FC Birrarung Blue FC Birrarung Gold
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North-West 18B) FC Birrarung Gold Banyule City SC
Appt Referee 14/09/18 (Fri) 18:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 North Reserves) Melbourne University Soccer Club Craigieburn City FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Lalor United FC Darebin United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC Darebin United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16C) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Meadow Park SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:30 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Bunyip District SC Casey Panthers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14C) Bunyip District SC Sandringham Dolphins
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South-East) Bayside Argonauts FC Juventus Old Boys SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) FC Strathmore Williamstown SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Williamstown SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Greenvale United SC Green FC Birrarung Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Caulfield United Cobras SC Brighton Wasps
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Caulfield United Cobras SC South Springvale
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Casey Panthers SC Elwood City SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Panthers SC Seaford United SC
Appt Referee 15/08/18 (Wed) 19:15 Sumner Park (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Brunswick Zebras FC Pascoe Vale FC 13/14 Girls
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Middle Park FC Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Seaford United SC Yellow Mornington SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:45 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Peninsula Strikers JFC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 14:30 Ballam Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14A) Peninsula Strikers JFC Berwick City SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Brighton Spartans Hampton JSC Hurricanes
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Sportsmart Girls' South 15-16B) Bentleigh Greens SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Sydenham Park SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Sydenham Park SC
Appt Assistant 13/08/18 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 2 North-West) Whittlesea United SC Westgate FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Brandon Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 2 North-West) South Yarra SC Mill Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Old Scotch SC
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) East Kew Junior FC Red North Caulfield Junior FC Orange
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) East Kew Junior FC Ashburton Utd (MZ)
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Terrara Park - Junior 5 (Sportsmart Boys' East 14A) Whitehorse United SC (Luke M) RCSC U14 BJ
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20B) Brandon Park SC Ashburton Utd
Appt Referee 09/09/18 (Sun) 10:10 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Orange) Epping City SC Blue Mill Park SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20B) Riversdale U20 Blue Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC Monash City FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Boroondara Eagles FC (DB) Whitehorse United SC (Matthew)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (JD) Manningham United Blues FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' South-East 17A) Boroondara Eagles FC (SV) Brighton Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13E) Diamond Valley United SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 14D) Diamond Valley United SC Northern Falcons FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Dandenong Warriors FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Dandenong Warriors FC
Appt Assistant 17/08/18 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Dandenong Warriors FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Blue) Mazenod Victory Football Club Riversdale U12 Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Boys' East 13C) Mazenod Victory Football Club Mooroolbark SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Mazenod College - Main Gate (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Mazenod Victory Football Club East Bentleigh SC - U14 Girls Strikers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Sandringham Eagles Brighton Cobras
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Bundoora United FC Banyule City SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 3 North-West) Moreland United SC Fawkner SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 (Sportsmart Boys' East 13A) Richmond SC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mornington SC Orange Casey Comets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Blue) Mooroolbark SC Whitehorse United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 13-14D) Mooroolbark SC Wonga Wizards FC (PM)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West) Gisborne SC Barwon SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Sunbury United FC Williamstown SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys Orange) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Balmoral FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Maroon) Barnstoneworth United Junior FC Red Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Diamond Valley United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 JH Allan Reserve (Men's Metropolitan Masters West) Essendon United FC Laverton FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 15C) Mornington SC Berwick City SC
Appt Referee 31/08/18 (Fri) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 16B) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A ) Keilor Park SC Casey Comets FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Newmarket Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Kensington City Maidstone United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Newmarket Reserve (Men's State League 5 West) Kensington City Maidstone United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) West Point SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Williamstown SC Brimbank Stallions FC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Collingwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 15D) Alphington FC Greenvale United SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 15B) Boroondara Eagles FC (EP) Chisholm United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' South-East 16D) Boroondara Eagles FC (NC) Mt Martha U16 Mariners
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20B) Croydon City Arrows SC Mooroolbark SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 Argyle Reserve (Sportsmart Boys' East 13E) Monash City FC Croydon City Arrows SC Panthers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Argyle Reserve (Sportsmart Girls' South-East 18) Monash City FC Collingwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Argyle Reserve (Sportsmart Boys' East 16C) Monash City FC Boroondara Eagles FC (DK)
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 14C) Brighton Thunder Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Brighton Saints Chelsea FC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 10:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Thunder Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 11:20 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Brighton Amigos Hampton JSC Sharks
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Noble Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Berwick City SC Glen Eira (Firebirds)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Berwick City SC Gippsland Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Berwick City Pheonix Langwarrin SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Blue) Glen Waverley U12 Warriors Montrose SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Glen Waverley U14 Knights Collingwood City FC (JI)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Gunners Riversdale U15 Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) FC Strathmore Epping City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 13E) Glen Waverley U13 DT Brandon Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Dashers KCFC U13 BLUE
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Knox City FC Kings Domain FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 16A) Doncaster Rovers SC RCSC U16 DC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Seaford United SC Chelsea Phoenix
Appt Referee 22/08/18 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers JFC Templestowe United FC
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 09:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' East 15C) East Malvern Mambas St Kilda Soccer Club Green
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 11:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Knox United SC Whitehorse United Stallions
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 12:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Glen Eira Falcons Glen Eira (Phoenix)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 15D) Narre Warren South Soccer Club Seaford United SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Brighton SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Tarneit United SC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Lyndale United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Clarinda United FC East Bentleigh SC - U12 Strikers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 13A) Clarinda United FC Glen Eira (Jaguars)
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 11:10 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Glen Eira (Meerkats)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Pascoe Vale FC 13/14 Girls Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys Orange) Satellite City United SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 14D) Satellite City United SC Yellow Gisborne SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod Victory Football Club Doncaster Rovers SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC SW Orange Ashburton United SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Brighton SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 15B) Malvern City FC 15B Monbulk Rangers SC Cubs
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Monash City FC Boroondara Eagles FC (PB)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monash City FC RCSC U14 DS
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Glen Eira (Stars) Sandringham Strikers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Eagles) Gippsland Football Club
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Dandenong South SC Old Mentonians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Mazenod Victory FC Red Mount Waverley City SC - JO ANN
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mt Lilydale Old Collegians SC Albert Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Albert Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20B) Mooroolbark SC Templestowe United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16B) Mooroolbark SC Chisholm United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 16C) Knox United SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC Brandon Park SC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Brandon Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13C) Collingwood City FC Blue (Riley) South Yarra SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 14C) Collingwood City FC ( Chris) Monash City FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC Campbellfield Lions SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Campbellfield Lions SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Spring Hills FC Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC Blue Point Cook SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Spring Hills FC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:30 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 14C) North Sunshine Eagles SC Western Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Sandringham Devils Peninsula Strikers JFC - Bruce
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Warriors Seaford United SC
Appt Referee Mentor 11/08/18 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Mill Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Doveton SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 10:40 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (All Abilities - Geelong) Geelong Rangers SC Lara United FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 11:20 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (All Abilities - Geelong) Lara United FC Bell Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Mill Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Mill Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Brandon Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monash City FC RCSC U14 DS
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Monash City FC Mazenod Victory FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Monash City FC Richmond SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 7 North-West) Old Melburnians SC U-23 Point Cook SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 2 South-East ) Old Melburnians SC Sandringham SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Beaumaris SC Baxter SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Beaumaris SC Brighton SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Harrisfield Hurricanes SC Baxter SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Parkmore Soccer Club (Sportsmart Boys' South 16C) Parkmore SC Casey Panthers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Dandenong South SC Old Mentonians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mount Waverley City SC - ANDY South Yarra SC
Appt Referee 15/08/18 (Wed) 19:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17B) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC FC Strathmore
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Mount Eliza Red Berwick City Wolves
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mount Eliza Blue Rosebud Heart Junior SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Mount Eliza Red Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 18:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Peninsula Strikers JFC - Billy Casey Panthers SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Peninsula Strikers JFC Glen Eira (Firebirds)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Blue) Malvern City FC 12K Blue South Yarra SC Red
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Hoppers Crossing SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Bayside Argonauts FC Beaumaris SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Sydenham Park SC Spring Hills FC Red
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 17:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Yarraville FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Yarraville FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Beaumaris SC Brighton Centaurs
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14A) Beaumaris SC Brighton Galaxy
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Monash Uni Mens Seniors Sandringham SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14D) Coonans Hill SC Ivanhoe City SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 East) East Bentleigh SM Strikers Waverley Wanderers SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC Brandon Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Brandon Park SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Frankston Pines FC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Mazenod Victory FC Monash City FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Beaumaris SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Mazenod Victory FC Red Ringwood City FC U18A
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Terrara Park (Women's State League 4 East ) Whitehorse United SC Kings Domain FC
Appt Referee 13/08/18 (Mon) 18:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 2 North-West Reserves) Whittlesea United SC Westgate FC
Appt Assistant 13/08/18 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 2 North-West) Whittlesea United SC Westgate FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North-West 16C) Brunswick Zebras FC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Williamstown SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Spring Hills FC FC Birrarung Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13A) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Essendon United FC Orange
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Westside Strikers Caroline Springs FC FC Clifton Hill
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Westside Strikers Caroline Springs FC Pascoe Vale FC 15/16 Girls
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Westside Strikers Caroline Springs FC Kensington Junior SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 18:30 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Altona City SC Masters
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 17:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Balmoral FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Western Suburbs SC Keilor Park SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC Keilor Park SC
Appt Referee 20/08/18 (Mon) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder St Albans Saints SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Western Eagles SC Kyneton District SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Hillsmeade Park - Junior (Women's State League 4 South) Narre Warren South Soccer Club Bayside Argonauts FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Men's Metropolitan Masters West) Hoppers Crossing SC Williamstown SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (Men's State League 5 West) Moonee Valley Knights FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Melton Phoenix FC Yarraville FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 MacPherson Park (Metropolitan League 6 North-West) Melton Phoenix FC Gisborne SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 3 West) Gisborne SC Greenvale United SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC Lyndale United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Lyndale United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Berwick City SC Sandringham SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC Sandringham SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC St Kilda SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Betula Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Casey Kings FC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Lyndale United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 WJ Turner Reserve (Women's State League 3 South) Harrisfield Hurricanes SC Beaumaris SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Manningham United Blues FC Boroondara Eagles FC (AH)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Manningham United Blues FC Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 13C) Templestowe United FC Red Mazenod Victory FC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Whitehorse United SC (Mikaela) Monbulk Rangers SC Sapphires
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13E) Whitehorse United SC (David) Wonga Wizards FC (LW)
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Point Cook SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Beaumaris SC Parkmore SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Beaumaris SC Noble Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Beaumaris SC Rosebud SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Ashburton Utd (BM) Templestowe United FC Red
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Western Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Point Cook SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Terrara Park - Junior 5 (Sportsmart Boys' East 14A) Whitehorse United SC (Luke M) RCSC U14 BJ
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:45 Terrara Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 15C) Whitehorse United SC (Joe B) Riversdale U15 White
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves Croydon City Arrows SC Reserves
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Truganina Hornets SC Blue Tarneit United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Blue) North Caulfield Junior FC Colts Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC Gold Whittlesea United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Essendon Royals SC Blue Bundoora United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17B) Essendon Royals SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Blizzards Bayside Argonauts FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Reserves Mornington SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Mornington SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Emil Madsen Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Mount Eliza Red Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Emil Madsen Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Mount Eliza Red Ashburton Utd
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Peninsula Strikers JFC - Cazman Mount Eliza Red
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers JFC - Bruce Sandringham Steel
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Peninsula Strikers JFC Sandringham Strikers
Appt Referee 27/08/18 (Mon) 18:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers JFC - Bruce Casey Comets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 13-14C) Mount Eliza Red Brighton BBK 2.0
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Mount Eliza Yellow Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:15 Padua College (Sportsmart Girls' South 13-14C) Mt Martha U13/14 Girls Priates Mornington SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 West) St Albans Saints SC Hume City FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West) Gisborne SC Barwon SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Altona City SC 14A Maroon Gisborne SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 17:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 3 East) Casey Panthers SC State 3 East Womens Albert Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 15A) Preston Lions FC Essendon Royals SC Blue
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16B) Banyule City SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 14C) Plenty Valley Lions FC Essendon Royals SC White
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Sycamore Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Plenty Valley Lions FC Satellite City United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Mitchell Rangers SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Mitchell Rangers SC Oak Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Darebin Falcons Purple Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Darebin Falcons Yarra Jets FC Blue
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Brunswick City SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Gold Altona City SC Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Riversdale U15 Green Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Yellow) Diamond Valley United SC Red Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Diamond Valley United SC Greenvale United SC Green
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC West Point SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Surf Coast FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Satellite City United SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Brimbank Stallions FC Blue Williamstown SC
Appt Referee 22/08/18 (Wed) 19:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) FC Strathmore Old Boys Eltham Redbacks FC
Appt Referee 23/08/18 (Thu) 19:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Truganina Hornets SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Mill Park SC
Appt Referee 13/08/18 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 2 North-West) Whittlesea United SC Westgate FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 14D) Glen Waverley U14 KM Mount Waverley City SC 14 - ALEX
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley Thunder United Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Wilson Reserve (Sportsmart Boys' North 13A) Nillumbik Junior SC Essendon Royals SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Wilson Reserve (Sportsmart Boys' North 15D) Nillumbik Junior SC Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Wilson Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Nillumbik SC Ivanhoe City SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 10:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Glen Waverley U14 Knights Collingwood City FC (JI)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 14E) Mt Martha U14 Pirates Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Padua College (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Mt Martha U17 Mariners Brighton Raptors
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Dandenong Warriors FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Peninsula Strikers JFC - Legends Sandringham SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Infernos RCSC U15 SS
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley SC Metro 1 Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Harrisfield Hurricanes SC Baxter SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Brunswick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Point Cook SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts Silvers Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) North Caulfield Junior FC Blue Collingwood City FC (ZW)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14B) North Caulfield Junior FC Colts B Whitehorse United SC (Chris)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Newmarket Reserve (Men's State League 5 West) Kensington City Maidstone United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Westside Strikers Caroline Springs FC Pascoe Vale FC 15/16 Girls
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Westside Strikers Caroline Springs FC Kensington Junior SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Surf Coast FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Surf Coast FC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) La Trobe University SC Sunbury United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Brimbank Stallions FC Blue Williamstown SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC RMIT FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (ALDI Boys' Sunday West 11 Joeys Yellow) Moonee Valley Knights FC Sunbury United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Fairbairn Park - Pitch 9 (Sportsmart Boys' West 13B) Moonee Valley Knights FC Sydenham Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 2 South-East ) Elwood City SC Rosebud SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 3 South-East) Elwood City SC Boroondara Eagles Carey FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 4 South) Elwood City SC Morwell Pegasus SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18B) East Bentleigh SC - U18 Strikers Heatherton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20B) East Bentleigh SC - U20 Strikers Croydon City Arrows SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) FC Birrarung Yellow Ashburton Utd (JL)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) FC Birrarung Blue Bundoora United FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Reserves Swinburne FC Reserves
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Swinburne FC Seniors
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Arena Recreation Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Orange) Roxburgh Park United SC Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Arena Recreation Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Roxburgh Park United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 09/09/18 (Sun) 10:10 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Orange) Mitchell Rangers SC Craigieburn City FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Dandenong Warriors FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Keysborough SC U13 Chelsea FC Strikers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Keysborough SC U15 Mornington SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Aspendale SC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Epping City SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton Utd RCSC U12 DM
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13B) Ashburton Utd Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Collingwood City FC Brighton Firebirds
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Thomastown Raiders FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13A) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Essendon United FC Orange
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Westside Strikers Caroline Springs FC FC Clifton Hill
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15C) Beaumaris SC Casey Panthers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16B) Beaumaris SC Sandringham SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC Keilor Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Blue) RCSC U12 NB KCFC U12 BLUE
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Old Boys Balmoral FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Red) Hume United FC Coburg City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Hume United FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Pascoe Vale FC Womens State 3 RMIT FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Newmarket Reserve (Men's State League 5 West) Kensington City Maidstone United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Fawkner SC Blue Preston Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North-West 16C) Fawkner SC Tarneit United SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13D) Greenvale United SC Blue Fitzroy City SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC South Yarra SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Skye United FC Reserves
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Skye United FC Seniors
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Dingley Stars FC Brighton SC Reserves
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18B) Casey Comets FC Mornington SC - Orange
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:45 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Doveton SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Peninsula Strikers JFC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Knox United SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 4 East Reserves) Elwood City SC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 4 East) Elwood City SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:45 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Essendon Royals SC Gold Moreland United SC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Essendon Royals SC Blue Point Cook SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A ) Essendon Royals SC Blue Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Debneys Park (Sportsmart Boys' North 15C) Newmarket Phoenix FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Maroon) Point Cook SC Harriers Williamstown SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Point Cook SC Phantoms Gisborne SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A ) Point Cook FC Sandringham Scorpions
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Point Cook SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Point Cook SC Coburg City FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Rowville Eagles SC Drouin Dragons SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Rowville Eagles SC Drouin Dragons SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC La Trobe University SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC La Trobe University SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Williamstown SC Nillumbik SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC Blue Darebin Falcons Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Red Greenvale United SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Spring Hills FC FC Birrarung Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys Orange) Cairnlea FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC Blue
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 18A) Aspendale SC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Sandringham Tigers Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Sandringham Wolves East Bentleigh SC - U12 Scorpions
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Peninsula Strikers JFC - Sidewinders Casey Panthers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Hampton JSC Hammers East Bentleigh SC - U14 Sharks
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Hampton JSC Heartbreakers Brighton Barbarians
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Collingwood City FC (ZW) Boroondara Eagles FC (PB)
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Collingwood City FC (JI) Mount Waverley City SC 14 - JIM
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Ringwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Terrara Park (Sportsmart Boys' South-East 16D) Whitehorse United SC (Eddie) Sandringham Demons
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Terrara Park (Sportsmart Boys' South-East 17A) Whitehorse United SC (Tom) Glen Waverley U17
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Swinburne FC Seniors
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 14A) Fawkner SC Preston Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15D) Fawkner SC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:45 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13D) Brighton Lightning Skye United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South-East 16D) Brighton United Wonga Wizards FC (RF)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Brighton Fire Peninsula Strikers JFC - AllStars
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Surf Coast FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Essendon Royals SC Red Preston Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Essendon Royals SC RED Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC Red Bundoora United FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Bundoora United FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 18A) Spring Hills FC Fawkner SC F
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Northern Falcons SC Blue Ivanhoe City SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe Grammarians SC Monash City FC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC Monash City FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Monash City FC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Manningham United Blues FC Glen Waverley Girls U18
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Manningham United Blues FC - U16B Glen Waverley U16
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Manningham United Blues FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Manningham United Blues FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC St Kilda SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 10:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (All Abilities - Geelong) Bell Park SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC Hume United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Hume United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Mill Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Eltham Redbacks FC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Eltham Redbacks FC Mill Park SC Yellow
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Hume United FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC RMIT FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC RMIT FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 4 East Reserves) Elwood City SC Croydon City Arrows SC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 4 East) Elwood City SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13D) RCSC U13 RB Whitehorse United SC (Joe C)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) RCSC U14 BJ Monbulk Rangers SC Outlaws
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Red) Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes South Springvale
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 10:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Peninsula Strikers JFC Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Peninsula Strikers JFC - Billy Heatherton United SC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Peninsula Strikers JFC Bunyip District SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 3 North-West Reserves) Moreland United SC Fawkner SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 3 North-West) Moreland United SC Fawkner SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Birrarung Green Banyule City SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Gold Northern Falcons SC Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20A) FC Birrarung Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Rowville Eagles SC Drouin Dragons SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC East Bentleigh SC - U16 Strikers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Red) Boroondara Eagles FC (JD) Whitehorse United SC (Jordan/Craig)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Yarraville FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:30 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' North-West 18A) North Sunshine Eagles SC Preston Lions FC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Boroondara Eagles FC (JW) Malvern City FC 12J Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Boroondara Eagles FC (PA) Mount Waverley City SC - U/12 MARCEL
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Spring Hills FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Bell Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Bell Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC Riversdale SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Riversdale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Berwick City Eagles East Bentleigh SC - U12 Stingers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Berwick City Tigers Cleeland United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Berwick City SC Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Brighton BBK 2.0
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Beaumaris SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea FC Chargers Mt Martha U14 Captains
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Chelsea FC Brighton Bulls
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Albert Park Field 7/8 (S) (Sportsmart Boys' East 13D) Middle Park FC Yellow Ashburton Utd (GD)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Albert Park Field 7/8 (S) (Metropolitan League 2 North-West) Middle Park FC Moreland United SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16A) Ashburton Utd Boroondara Eagles FC (JD)
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14B) Ashburton Utd (BM) North Caulfield Junior FC Colts B
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Gisborne SC Kensington Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 14A) Gisborne SC Altona City SC 14A Maroon
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Gisborne SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' North-West 16C) Gisborne SC Moreland United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Eltham Redbacks FC Boroondara Eagles FC (MM)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Eltham Redbacks FC Sydenham Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 18A) Eltham Redbacks FC Red Spring Hills FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Eltham Redbacks FC Fawkner SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (Men's State League 5 West) Moonee Valley Knights FC Melbourne Lions SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC South Yarra SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Noble Park United FC South Yarra SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Whitehorse United SC
Appt Referee Mentor 19/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Peninsula Strikers JFC - Taipans Seaford United SC
Appt Referee Mentor 19/08/18 (Sun) 12:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers JFC - Bruce Sandringham Steel
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Mornington SC Elwood City SC
Appt Referee Mentor 27/08/18 (Mon) 18:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Peninsula Strikers JFC - Bruce Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 31/08/18 (Fri) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South 16B) Mornington SC Beaumaris SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Swinburne FC Seniors
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Red) Doncaster Rovers SC Croydon City Arrows SC Jaguars
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 14C) Doncaster Rovers SC Riversdale U14 Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Metropolitan League 2 South-East ) North Caulfield Senior FC Malvern City FC Thirds
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 2 South-East) North Caulfield FC Women A Mazenod Victory FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Banyule City SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Cairnlea FC
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:45 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Casey Comets FC Sandringham Spartans
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Casey Comets FC Beaumaris Cosmos
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 12:20 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 13C) Peninsula Strikers JFC - Cazman Glen Eira (Panthers)
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Williamstown SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) La Trobe University SC Sunbury United FC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) La Trobe University SC Sunbury United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Newmarket Reserve (Men's State League 5 West) Kensington City Maidstone United SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15C) Yarraville Glory Whites Yarraville Glory Blues
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Sydenham Park SC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC South Yarra SC
Appt Assessor 18/08/18 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Noble Park United FC South Yarra SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 13:00 Ronald Reserve (Women's State League 3 South) Morwell Pegasus SC Monash Uni Womens 2nds
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) Epping City SC FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Broadmeadows Stars SC Melbourne City FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Cairnlea FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC Western Eagles SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Western Eagles SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Cairnlea FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Cairnlea FC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 3 North-West Reserves) Moreland United SC Upfield SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Hume United FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Noble Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:45 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC Sandringham SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Harrisfield Hurricanes SC Baxter SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Harrisfield Hurricanes SC Baxter SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Yarra Jets FC Greenvale United SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Peninsula Strikers JFC - Taipans Seaford United SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 14:45 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Balmoral FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 17:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Balmoral FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:10 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Maroon) Truganina Soccer Club Inc Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Richmond SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Sunbury United FC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Sunbury United FC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:30 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15C) Sunbury United FC Yarraville Glory Whites
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Keilor Park SC Eagles Spring Hills FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Red) Brunswick Zebras FC FC Clifton Hill
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Ryder Oval (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Brunswick Zebras FC Langwarrin SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Ryder Oval (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Brunswick Zebras FC Fawkner SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 14A) Brunswick Zebras FC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Clifton Park (G) - Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Moreland City SC Kensington Junior SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC Darebin United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Northern Falcons SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:45 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Heidelberg Stars SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Heidelberg Stars SC Blue Watsonia Heights FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Heidelberg Stars SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 17:00 Sumner Park (Sportsmart Boys' North-West 18B) Brunswick Zebras FC Hume United FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:00 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea Ranges FC Fitzroy City SC
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' North 14C) Whittlesea United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14D) Laverton FC Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 FORFEIT (Metropolitan League 6 North-West) Laverton FC Western Suburbs SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Westvale SC Fitzroy City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Orange) Upfield SC Darebin United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Upfield SC Coonans Hill SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Upfield SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 15C) Upfield SC FC Clifton Hill
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Upfield SC FC Strathmore
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Mayer Park (Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Dandenong South SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) East Bentleigh SC - U14 Strikers Glen Eira (Gunners)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 16D) East Bentleigh SC - U16 Sharks East Kew Junior FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 7 South-East) East Bentleigh SM Strikers (Metro7) Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Reddish Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Moreland Zebra Girls 13-14 Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Moreland Zebras Girls 15-16 Sydenham Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:15 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Coburg City FC La Trobe University SC Old Boys
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:45 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Hampton JSC Hurricanes Brighton Spartans
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Red) Hampton JSC Strike Pakenham United FC Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Spring Hills FC Collingwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Spring Hills FC Red Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Mt Martha U12 Pirates Peninsula Strikers JFC - Sidewinders
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 13D) Mt Martha U13 Captains Doveton SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13A) Malvern City FC 13A Knox United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14D) Malvern City FC 14D South Yarra SC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 13:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) St Kevins Old Boys SC Old Xaverians SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East Reserves) East Brighton United FC Ringwood City FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Ringwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Langwarrin SC Mornington SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 13D) North Caulfield Junior FC Orange Boroondara Eagles FC (JS)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15B) North Caulfield Junior FC Blue Wonga Wizards FC (TS)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 16C) North Caulfield Junior FC Ashburton Utd (CB)
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC Pakenham United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Berwick City SC Sandringham SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South 18A) Peninsula Strikers JFC Doveton SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Hoppers Crossing SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Yellow) Greenvale United SC Blue Kensington Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Greenvale United SC Green Essendon Royals SC WHITE
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Greenvale United SC Altona Magic SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Westvale SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Westvale SC Fitzroy City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (ALDI Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow) Whittlesea United SC Mill Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Noble Park SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Noble Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers JFC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Peninsula Strikers JFC Bunyip District SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Peninsula Strikers JFC Cleeland United SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Dandenong Warriors FC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Dandenong Warriors FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:15 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Peninsula Strikers JFC - AllStars South Yarra SC
Appt Referee 29/08/18 (Wed) 15:15 To Be Confirmed (Sportsmart Girls' South 15-16B) Peninsula Strikers JFC Brighton Barbarians
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17B) Wonga Wizards FC (KJ) Glen Eira (Intensity)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 18B) Wonga Wizards FC (HF) Mount Waverley City SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC Mooroolbark SC Reserves
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 4 East) Elwood City SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Spring Hills FC FC Birrarung Yellow
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16B) Sydenham Park SC Banyule City SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Williamstown SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Williamstown SC Point Cook SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Williamstown SC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Williamstown SC Preston Lions FC
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 8 North-West) Westgate FC Williamstown SC
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Maribyrnong Swifts Thunder
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Markham Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Ashburton United SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Markham Reserve (Metropolitan League 3 South-East) Ashburton United SC Central Park Rangers
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Sharks) James Cook FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gladiators) Langwarrin SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 14A) Clarinda United FC Glen Eira (Stingrays)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 15A) Clarinda United FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Whitehorse United SC (Luke M) North Caulfield Junior FC Colts A
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Terrara Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 15C) Whitehorse United SC (Jenkhan) Riversdale U15 White
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC Brighton SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC East Kew F.C
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15B) RCSC U15 PC Middle Park FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 16:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ringwood City FC Ashburton United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 18:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC U18A Manningham United Blues FC - U18A
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Berwick City SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Berwick City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Mayer Park (Women's State League 4 East ) Darebin United SC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Moreland Eagles FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Darebin Falcons Blue Sandringham Stars
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:00 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 15D) Alphington FC Yarra Jets FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Pascoe Vale FC U12 Girls FC Strathmore
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:15 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Darebin Falcons White Gisborne SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) FC Strathmore Yarra Jets FC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) FC Strathmore Lalor United Junior SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Essendon Royals SC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 4 West) Westgate FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Baxter Park (Warragul) (Sportsmart Boys' South 14D) Warragul United SC Skye United FC U14
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Templestowe United FC Red Riversdale U12 White
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Ringwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Thunder Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Vipers Gippsland Football Club
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Western Eagles SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Seaford United SC Boroondara-Carey Eagles
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Seaford United SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 12:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC North Melbourne Athletic FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:45 Ballam Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16A) Peninsula Strikers JFC Gippsland Football Club
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Glen Eira (Dodos) Springvale City SC Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Pakenham United FC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mornington SC Orange Glen Eira (Knights)
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Mornington SC Orange Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee Mentor 19/08/18 (Sun) 11:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mornington SC Orange Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 22/08/18 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers JFC Templestowe United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 18/08/18 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Knox United SC
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East) Mooroolbark SC Senior Women Skye United FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale SC St Kilda SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC St Kilda SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) Mooroolbark SC Middle Park FC Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Blue) Mooroolbark SC Whitehorse United SC
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 10:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos Blue) North Caulfield Junior FC Colts Ashburton Utd (GC)
Appt Referee Mentor 12/08/18 (Sun) 11:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies ) North Caulfield Junior FC Blue Collingwood City FC (ZW)
Appt Referee Mentor 19/08/18 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) East Bentleigh SC - U12 Strikers Cleeland United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Bentleigh Greens SC Mt Martha U13/14 Girls Captains
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC La Trobe University SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 3 North) Melbourne University Soccer Club Mill Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Blues RMIT FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 3 West) Melbourne University Soccer Club Gisborne SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Manningham United Blues FC Collingwood City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Manningham United Blues FC Boroondara Eagles FC (ML)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Manningham United Blues FC Boroondara Eagles FC (LV)
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Manningham United Blues FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Manningham United Blues FC
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 Esther Park Reserve (Women's State League 1 South-East) Mooroolbark SC Senior Women Skye United FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC East Kew F.C
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC East Kew F.C
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Assistant 12/08/18 (Sun) 15:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Gisborne SC Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' North-West 16C) Gisborne SC Moreland United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:15 Quarries Park (Sportsmart Boys' North-West 17A) FC Clifton Hill Greenvale United SC Green
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Quarries Park (Sportsmart Boys' North-West 18A) FC Clifton Hill Altona City SC U18
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Mornington SC Peninsula Strikers JFC - Billy
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) South Springvale SC Glen Eira (Meerkats)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) South Springvale SC Montrose SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Bundoora United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gladiators) Brighton Early
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Comets) Beaumaris SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 13:45 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 16C) Elwood City SC Mount Eliza Red
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 14:15 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Darebin Falcons Bundoora United FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:30 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Darebin Falcons White Essendon Royals SC White
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Brighton SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Red) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Endeavour United SC Brighton Storm
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:30 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Aspendale SC Glen Eira (Warriors)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Aspendale SC U15D Endeavour United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Centenary Park (Women's State League 3 South) Peninsula Strikers Senior FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C) Peninsula Strikers JFC - Legends Sandringham SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Old Xaverians SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 North-West) Westvale SC Blue Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Skye United FC Seniors
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Marcellin College (Metropolitan League 6 North-West) Marcellin Old Collegians SC Kyneton District SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Trinity Sports Ground (Women's State League 3 East) Old Trinity Grammarians SC FC Clifton Hill
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 8 North-West) Westgate FC Yarra Jets FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Gisborne SC Barwon SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West) Gisborne SC Barwon SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14D) Monbulk Rangers SC Spells Healesville SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 18B) Monbulk Rangers SC Stingers Croydon City Arrows SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:30 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South-East 16D) Wonga Wizards FC (RF) Sandringham Demons
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 5 (Men's State League 5 North Reserves) Reservoir Yeti SC Yarra Jets FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 5 (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16C) Greenvale United SC Satellite City United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 FORFEIT (Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 4 West) Westgate FC West Point SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 9 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Kyneton District SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Mornington SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West Reserves) Diamond Valley United SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West) Diamond Valley United SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Eagles Cairnlea FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Keilor Park SC Hawks Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 18A) Keilor Park SC Fawkner SC F
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 14D) Glen Waverley U14 KM Mount Waverley City SC 14 - ALEX
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley Thunder United Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 10/08/18 (Fri) 20:00 FORFEIT (Women's State League 3 North) Spring Hills FC Fawkner SC Senior Women
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:15 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Yarraville FC FC Birrarung
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15C) Yarraville Glory Blues Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16B) Yarraville FC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 17/08/18 (Fri) 19:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13A) Hoppers Crossing SC Williamstown SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:45 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Girls' North-West 18) Hoppers Crossing SC Greenvale United SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Metropolitan League 5 North-West) Hoppers Crossing SC Darebin United SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters South-East) South Yarra SC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 10/08/18 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 2 North-West) Diamond Valley United SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Frankston Pines FC Mooroolbark SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Frankston Pines FC Mooroolbark SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Westvale SC Fitzroy City SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Watsonia Heights FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Maidstone United SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 North) Fitzroy City SC FC Strathmore
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 17:00 Fairfield Park - Senior (Men's Metropolitan Masters North) Fitzroy City SC Whittlesea Ranges FC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Monash Uni Mens Reserves Sandringham SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Monash Uni Mens Seniors Sandringham SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 East) East Bentleigh SM Strikers Waverley Wanderers SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 16:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC South Yarra SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's Metropolitan Masters South-East) Chisholm United FC South Yarra SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Manningham United Blues FC
Appt Assessor 11/08/18 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Beaumaris SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 12:45 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Hoppers Crossing SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Bell Park SC
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Frankston Pines FC Mooroolbark SC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 11:30 Baxter Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Baxter SC Pakenham United FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 12:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Mornington SC Peninsula Strikers JFC - Billy
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 11:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Essendon United FC Infatiles Sydenham Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Kensington Junior SC Darebin Falcons Blue
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Riversdale SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:15 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Templestowe United FC Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 14B) Templestowe United FC Gold Ashburton Utd (MD)
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 16B) Templestowe United FC Montrose SC
Appt Assistant 18/08/18 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC Monash City FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15C) Westside Strikers Caroline Springs FC Yellow Truganina Hornets SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Westside Strikers Caroline Springs FC Balmoral FC
Appt Referee 19/08/18 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15C) Cairnlea FC Gisborne SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Cairnlea FC Altona City SC Maroon
Appt Referee 11/08/18 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd Manningham United Blues FC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16C) Ashburton Utd (SK) RCSC U16 SW
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Bell Park SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:20 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13A) Spring Hills FC Essendon United FC Infatiles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 12:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 13:45 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 15:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 16B) Spring Hills FC Yellow Essendon Royals SC
Appt Assistant 11/08/18 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Dandenong South SC
Appt Referee 12/08/18 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions Watsonia Heights FC
--ABOVEADS--