Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Melton Phoenix FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 MacPherson Park (Metropolitan League 6 North-West) Melton Phoenix FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 15/04/19 (Mon) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Craigieburn City FC
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Somerville Eagles Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Roxburgh Park United SC FC Strathmore
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Roxburgh Park United SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Strathmore FC Birrarung Black
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16A) FC Strathmore Bundoora United FC Orange
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) FC Strathmore Whittlesea United SC
Appt Referee 17/04/19 (Wed) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Nike F.C. Cup) Spring Hills FC FC Bullen Lions
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16A) Essendon Royals SC Blue Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Essendon Royals SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Mill Park SC Pascoe Vale FC Womens State 3
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Frankston Pines FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' East 14D) South Yarra SC Mount Waverley City SC - U14 Elijah
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon United FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Templestowe United FC Gold Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Templestowe United FC Gold Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Gisborne Soccer Club Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Point Cook SC Harriers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14A) Lalor United Junior SC Yellow Bundoora United FC Gold
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow Bundoora United FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Bundoora United FC Moreland Zebras FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) White Star Dandenong SC Westernport SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) South Springvale SC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Riversdale U15 Blue Wonga Wizards FC (MS)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Findon Reserve - Pitch 3 (Metropolitan League 2 North-West) Mill Park SC Altona City SC Masters
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Delacombe Park (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Athenas Seaford United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15A) North Caulfield FC U15 Colts Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Girls' South-East 18) North Caulfield FC Girls U18 Gold Glen Eira (Fury)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Rayner Reserve (Women's State League 4 North) Oak Park SC RMIT FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Mornington SC Casey Panthers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Mornington SC White Star Dandenong SC Masters
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC - LANCE Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Red 17 - Michael Wonga Wizards FC (RF)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:00 Park Ridge Reserve (Women's State League 3 West) Rowville Eagles SC Brunswick City SC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Monbulk Rangers SC Bayside United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Craigieburn City FC Kingsbury United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Craigieburn City FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Coburg City FC FC Birrarung
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Epping City SC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:30 Jubilee Park (S) (Nike F.C. Cup) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Whittlesea United SC Upfield SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bayside Argonauts FC Casey Panthers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC Old Mentonians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Collingwood City FC Chisholm United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Collingwood City FC Ashburton United (YL)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Sunbury United FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Sunbury United FC Balmoral FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 13C) Riversdale U13 White Richmond FC (VIC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Boroondara Eagles FC (ND)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC Glen Eira (Vultures)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Wildfire Macedon Blues United FC - U13/14B Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Terrara Park - U16's Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) Macedon Blues United FC u15a
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Caulfield United Cobras SC South Springvale
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Caulfield United Cobras SC Glen Eira (Wolverines)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Victory Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Caulfield United Cobras SC Monash Uni Womens 2nds
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Eagles) Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 East) Glen Eira (Sirens) Elwood City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (AA) Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Boroondara Eagles FC (JW) Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards FC (LW) Whitehorse United SC (George)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Richmond SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15B) Keilor Park SC Hawks Point Cook SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Panthers SC Mornington SC - Wallabies
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Panthers SC Sandringham Devils
Appt Referee 22/05/19 (Wed) 18:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC Mt Martha U17 Mariners
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) South Yarra SC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Whitehorse United SC (Bob) Brandon Park SC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 11:15 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 13D) Whitehorse United SC (David) Monash City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 18A) Aspendale SC South Springvale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Glen Eira (Storm) Langwarrin SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs Glen Eira (Comets)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 14B) Brighton Storm Casey Panthers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 14A) Brighton Vipers Clarinda United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Aspendale Storm Endeavour United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 13D) Aspendale SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 16D Defunct) Aspendale SC Seaford United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Bunyip District SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bunyip District SC Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Bunyip District SC Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Sydenham Park SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Sydenham Park SC Red Spring Hills FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Sydenham Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Terrara Park - U16's Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) Macedon Blues United FC u15a
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Joe B) Riversdale U16 White
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Eagles Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Keilor Park SC Eagles Sunbury United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Ballarat City FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Ballarat City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Knox City FC Sandringham SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Endeavour United SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 15C) Endeavour United SC Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Endeavour United SC Beaumaris SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 10:15 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 14B) Mazenod Victory FC Silver Knox United SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:30 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 15C) Mazenod Victory Football Club Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 13D) Whitehorse United SC (David) Monash City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 15D) Whitehorse United SC (Damian) Mazenod Victory FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Fitzroy City SC Mill Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 15C) Fitzroy City SC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 18A) Fitzroy City SC Eltham Redbacks FC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Lawson Poole Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Lynbrook Falcons Sports Club East Kew FC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 09:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Casey Comets FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) West Point SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) West Point SC Sydenham Park SC
Appt Referee 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Reggio Calabria Club (Women's State League 4 West) Avondale FC Point Cook FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Padua College (Sportsmart Boys' South 18A) Mt Martha U18 Mariners Mornington SC
Appt Referee 12/06/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' South 15C) Mt Martha U15 Mariners Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 19:30 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) La Trobe University SC New Boys RMIT FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monbulk Rangers Spells South Melbourne Womens FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Monbulk Rangers Outlaws Nunawading City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick Ashburton Utd
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) North Caulfield FC Boys U12 Rockets Riversdale SC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Beaumaris Secondary College (Women's State League 4 South) Beaumaris SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Beaumaris Secondary College (Women's State League 3 South) Beaumaris SC Narre Warren City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC Greenvale United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) La Trobe University SC Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Chelsea FC Chargers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Mornington SC Orange Gippsland Football Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Mornington SC Glen Eira (Giants)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Mooroolbark SC East Kew Junior FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Mooroolbark SC Macedon Blues United FC - U13B
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Mooroolbark SC Glen Waverley Dashers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Ashburton United SC (RV) Collingwood City FC Roberto
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Ashburton United SC (AM) Collingwood City FC Americo
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Collingwood City FC (JI) Ashburton Utd (BM)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13B) Barnstoneworth United Junior FC Red Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14B) Barnstoneworth United Junior FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Cleeland United SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Endeavour United SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Lyndale Secondary College (Metropolitan League 9 South-East) Lyndale United Football Club Wonga Wizards FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Avondale FC Satellite City United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Fairbairn Park - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 18A) Moonee Valley Knights FC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Nike F.C. Cup) Spring Hills FC FC Bullen Lions
Appt Referee 18/04/19 (Thu) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) Boroondara Eagles FC (AS)
Appt Referee Mentor 05/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Watsonia Heights FC Fawkner SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:45 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Watsonia Heights FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Plenty Valley Lions FC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Plenty Valley Lions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Uni Hill Eagles FC Maidstone United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Moreland Zebras/Moreland Youth Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 17/04/19 (Wed) 20:30 Jubilee Park (S) (Nike F.C. Cup) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Whitehorse United SC (Bob) Brandon Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Bundoora United FC Moreland Zebras FC
Appt Assessor 14/04/19 (Sun) 10:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Gippsland Football Club Mazenod Victory Football Club
Appt Assessor 14/04/19 (Sun) 11:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club St Albans Saints SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Ashburton Park (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC Ringwood City FC Senior Women
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Mount Eliza Green
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 WJ Turner Reserve (Metropolitan League 9 South-East) South East United FC Ashburton United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Hampton Menace Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 17A) Mazenod Victory Football Club Knox United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Mornington SC Casey Panthers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Mornington SC Orange East Bentleigh U13 Strikers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Metropolitan League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Monash Uni Mens U23
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:35 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 18A) North Caulfield FC Boys U18 Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Elwood City SC Red Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Skye United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Galaxy Casey Panthers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 14B) Gisborne SC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Thornbury Athletic FC Hume United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Thornbury Athletic FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC Boroondara Eagles FC (LV)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Nunawading City FC Boroondara Eagles FC (DK)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 20A) Nunawading City FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Cairnlea Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Albion Rovers FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Albion Rovers FC West Point SC Victory
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16A) Albion Rovers FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Women's State League 5 North-West) Moonee Valley Knights FC Darebin Falcons Womens SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Keilor Park SC Geelong Galaxy United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Berwick City Wolves Sandringham Wolves
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Berwick City SC Doveton SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC Boroondara Eagles FC (LV)
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Berwick City SC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (JM) Riversdale SC U12 Girls
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Wonga Wizards FC (PM) Glen Waverley Cheetahs
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) Tarneit United SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Tarneit United SC FC Birrarung
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Point Cook SC West Point SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Gippsland Football Club Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Gippsland Football Club St Albans Saints SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Endeavour United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Riversdale SC U16 Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 FORFEIT (Women's State League 3 West) Altona Magic SC Westgate FC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Nike F.C. Cup) Spring Hills FC FC Bullen Lions
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13E) Beaumaris SC Caulfield United Cobras
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Beaumaris SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 4 East) Glen Waverley Women S4 Alphington FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Maribyrnong Swifts FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Maribyrnong Swifts FC Kyneton District SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Kyneton District SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Brandon Park SC Ashburton Utd
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Brandon Park SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 19:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13B) Malvern City FC 13B Middle Park FC Green (Andrew)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Malvern City FC 12 Kangaroos Blue East Kew FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:10 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Malvern City FC 12 Joeys Templestowe United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Riversdale SC U16 Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Macedon Blues United FC U12w Whitehorse United SC (Simon)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Sandringham SC Swinburne FC Black
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Sandringham SC East Bentleigh Lightning
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Sandringham SC Brandon Park SC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Metropolitan League 6 South-East) Old Mentonians SC Monash Uni Stallions
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC (N.O) Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Swinburne FC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Frank Holohan Soccer Complex - Mini 1(U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Dandenong City SC Elwood City SC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Beaumaris Panthers Cleeland United SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Mill Park SC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Bulls Glen Eira (Warriors)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 17A) Brighton United Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 20A) Brighton Bruisers Glen Eira (Intensity)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Macedon Blues United FC U12w Whitehorse United SC (Simon)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (MS) Riversdale SC Green
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Wonga Wizards FC (PM) Glen Waverley Cheetahs
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Wonga Wizards FC (TS) Macedon Blues United FC U16b
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 Knox City FC U13 Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 13A) North Caulfield FC U13 Colts Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 16A) Clarinda United FC Brighton United
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Bayside Argonauts FC Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Gisborne Soccer Club Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bayside Argonauts FC Aspendale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC Boroondara Eagles FC (JD)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Markham Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Ashburton United SC Skye United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Sandringham Steel Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South 20A) Peninsula Strikers Senior FC Doveton SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC South Yarra SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Fairfield Park - Senior (Women's State League 5 North-West) Fitzroy City SC Meadow Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 North) Fitzroy City SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 16:30 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 West) Fitzroy City SC Spring Hills FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 18:30 Fairfield Park - Senior (Men's Metropolitan Masters North) Fitzroy City SC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14B) Knox United SC Knox City FC U14 Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:30 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 16B) Knox United SC Glen Waverley Thunder United
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC Vipers Boroondara Eagles FC (ND)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley U15 MT Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale SC Dandenong South SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 19:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Women's State League 2 South-East) Templestowe United FC Monash Uni Womens 1sts
Appt Referee 17/04/19 (Wed) 20:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Monbulk Rangers SC Bayside United FC
Appt Referee 23/04/19 (Tue) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 2 South-East) South Yarra SC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters East) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Gold (Pedge) Croydon City Arrows SC Eagles
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Green (Bill) Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Mazenod Victory Football Club Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Brighton Sunday Reserves
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16B) Malvern City FC 16B Ashburton Utd
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 20A) Malvern City FC 20A Macedon Blues United FC U20a
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Old Ivanhoe SC Central Park Rangers O35s
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 7 South-East) Old Trinity Grammarians SC Casey Kings FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Healesville Soccer Club Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC West Point SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 8 North-West) Castlemaine Goldfields FC Balmoral FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Epping City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Fawkner SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 16A) Fawkner SC Whittlesea United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:40 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Fawkner SC Green Gully SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Chelsea FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 24/04/19 (Wed) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Bentleigh Greens SC Macedon Blues United FC - U18A Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13F) Brighton Cobras Mount Eliza Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 2 North-West) Melbourne University Soccer Club Yarra Jets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 20A) FC Birrarung Gold Fawkner SC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Eagles Truganina Hornets SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Tigers Berwick City Scorpions
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC Glen Eira (Stingrays)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Glen Eira (Condors)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC George Mornington SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 17A) Sandringham SC Pakenham United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) East Bentleigh U13 Sharks Keysborough SC U12
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) East Bentleigh U14 Sharks Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Mt Martha U13 Captains
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Girls' North 13-14C) FC Birrarung Essendon Royals SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton Ninjas Beaumaris SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 11:00 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Essendon Royals SC RED Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:10 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Essendon Royals SC BLUE Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:20 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Essendon Royals SC GOLD Epping City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Essendon Royals SC BLACK Craigieburn City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Coonans Hill SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Coonans Hill SC Pascoe Vale FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Coonans Hill SC Fawkner SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Macedon Blues United FC U15b Richmond FC (VIC)
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13A) Doncaster Rovers SC Nunawading City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Banyule City SC Keilor Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC Epping City SC
Appt Referee 15/04/19 (Mon) 18:10 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 15/04/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Banyule City SC Red Mill Park SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Mazenod Victory Football Club Collingwood City FC (Riley)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 13D) Alphington FC Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 15D) Alphington FC Nillumbik SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 17B) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (DC) Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick Ashburton Utd
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Macedon Blues United FC U14b Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Mike Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:45 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13A) Sandringham Spartans Clarinda United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Gunners) Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) East Bentleigh U14 Strikers Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Upfield SC Coburg City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Upfield SC Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 POSTPONED (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Meadow Park SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Gladstone Park Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Meadow Park SC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Meadow Park SC Banyule City SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Montrose SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) South Yarra SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Blue Coonans Hill SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Pakenham United FC Noble Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Pakenham United FC East Bentleigh U14 Lightning
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 20A) Hampton JSC 19/20 Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Hislop Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) East Kew FC North Caulfield FC Boys U12 Tigers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Knott Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Yarra Jets FC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Yarra Jets FC Red Spring Hills FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:45 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Yarra Jets FC FC Clifton Hill
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Sunbury United FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Strathnaver Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) FC Strathmore Keilor Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Blue Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15D) FC Birrarung Mill Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Avondale FC Satellite City United SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Keilor Park SC Geelong Galaxy United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Greenvale United SC Blue Darebin United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Greenvale United SC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:45 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15B) Aspendale SC Rosebud SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16B) Aspendale SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 13:15 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 15-16C) Aspendale SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Banyule City SC Craigieburn City FC Blue
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Banyule City SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Templestowe United FC Malvern City FC 18A
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Boroondara Eagles FC Box Hill United SC
Appt Referee 23/04/19 (Tue) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves Glen Waverley SC
Appt Assistant 23/04/19 (Tue) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) FC Clifton Hill Darebin United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Cardinals) Brighton Sunday Firsts
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Blues) Elwood City SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' East 15B) Templestowe United FC Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Templestowe United FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Kensington Junior SC Dandenong City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 North-West) Kensington City Soccer Club Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' West 13-14C) Truganina Hornets SC Keilor Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Truganina Soccer Club Inc Balmoral FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Truganina Soccer Club Inc - 13B Point Cook SC Phantoms
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina Hornets SC Yarraville FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15A) North Caulfield FC U15 Colts Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 16A) North Caulfield FC Boys U16 Mazenod Victory FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (MC) Malvern City FC 14B
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (DB) Rowville Eagles SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 16C) Boroondara Eagles FC (PA) St Kilda Soccer Club Green
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Spring St Oval - SSF3 (U9) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Sandringham Hurricanes Mornington SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 14B) Sandringham SC Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham Strikers East Bentleigh U15 Strikers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC South Springvale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Kangaroos Baxter SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Alma Park East (Women's State League 4 East) St Kilda Soccer Club Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Keysborough SC U15 Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13C) Boroondara Eagles FC (JE) Ashburton Utd (TB)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:45 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (PM) Malvern City FC 13D
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 14A) Boroondara Eagles FC (ML) Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 10:00 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Brighton Lorikeets Mt Martha Girls U12 Mariners
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC Brighton Hailstorm
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton Utd Collingwood City FC Blue (Craig)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (SK) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Monash City FC Collingwood City FC (Abdel)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Argyle Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Monash City SC Boronia SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #6 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung Bundoora United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) FC Birrarung Essendon Royals SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South 13-14D) Mt Martha Girls U13/14 Destroyers Glen Eira (Kyras)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 13F) Mt Martha U13 Pirates FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC Williamstown SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC Altona City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13D) Diamond Valley United SC Red Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15B) Diamond Valley United SC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15D) Diamond Valley United SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 16B) Diamond Valley United SC Upfield SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 South Springvale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC Albert Park SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Fitzroy City SC Roxburgh Park United SC
Appt Assistant 15/04/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 7 South-East) St Kevins Old Boys SC Glen Eira (Dodos)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC White Glen Waverley SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Coonans Hill SC Heidelberg Stars U15
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 4 South-East) East Brighton United FC South Yarra SC 'Casuals'
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Laverton FC Williams Landing SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Men's Metropolitan Masters South) Sandown Lions FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Hume United FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 3 West) Melbourne University Soccer Club Maidstone United SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Bundoora United FC Moreland Zebras FC
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Mt Martha U13 Captains
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Doveton SC Mornington SC Orange
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:40 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC Brighton Galaxy
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 BLACK Seaford United SC U12 YELLOW
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Ringwood City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Ringwood City FC Mount Waverley City SC 15 - Gus
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC Melbourne Knights FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) South Yarra SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14F) James Cook FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:45 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Firebirds
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14A) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Gippsland Football Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15E) Hampton Park United Sparrows FC Pakenham United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:45 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) East Bentleigh U16 Strikers Casey Panthers Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:35 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) East Bentleigh Thunder Baxter SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Keilor Park SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Ballarat City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Parkmore Soccer Club (Metropolitan League 6 South-East) Parkmore SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13C) Hoppers Crossing SC Red Tarneit United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13B) Hoppers Crossing SC Red West Point SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 16A) Hoppers Crossing SC Red Melton Phoenix FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Ballarat City FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/19 (Thu) 19:30 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Bears Clarinda United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Reggio Calabria Club (Women's State League 4 West) Avondale FC Point Cook FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 16A) Gippsland Football Club Mornington SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 18A) Gippsland Football Club East Bentleigh U18 Lightning
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Chelsea FC Wildcats Aspendale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea Warlocks Casey Kings FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Chelsea FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Bailey Reserve - Mini 3 (U9) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) East Bentleigh U12 Girls Strikers Beaumaris Sapphires
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 14D) Thomastown Raiders FC Alphington FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Lalor United Senior FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Macedon Blues United FC U14b Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC Red Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14C) East Kew Junior FC Templestowe United FC Red
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:45 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Darebin Falcons Bundoora United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Red Yarraville FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Blue Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Macedon Blues United FC u12k Croydon City Arrows SC Hawks
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Ringwood City FC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 11:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Macedon Blues United FC U12w Whitehorse United SC (Simon)
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Macedon Blues United FC U14b Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Dixon Field Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Gisborne SC Kyneton District SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 East Caulfield Recreation Reserve (Women's State League 5 South-East) Monash University SC (Caulfield) FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Monash University SC (Caulfield) Old Scotch SC (Fairview)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Women's State League 1 North-West) Hoppers Crossing SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 15/04/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Women's State League 1 North-West) Hoppers Crossing SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Beaumaris SC Mt Martha Girls U13/14 Pirates
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Beaumaris SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15D) Beaumaris SC Rosebud SC White
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC Mt Martha U14 Mariners
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC B Doveton SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Mike Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Middle Park FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 7 North-West) Melbourne City FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Casey Comets FC Knox City FC U12 Green
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 15C) Endeavour United SC Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red Altona City SC Maroon
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Brimbank Stallions FC Essendon Royals SC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Essendon Royals SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC Gold FC Birrarung
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Essendon Royals SC BLUE Craigieburn City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 14B) Essendon Royals SC Red Bundoora United FC Gold
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Altona City SC Yellow Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Nillumbik SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 13D) Nillumbik Junior SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 6 North-West) North Melbourne Athletic FC Westvale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Westgate FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Greenvale United SC Darebin Falcons Purple
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Point Cook FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Spring Hills FC Point Cook FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 18) Spring Hills FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16A) Essendon Royals SC Blue Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Essendon Royals SC Blue Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Essendon Royals SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:30 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Essendon Royals SC Point Cook FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Bundoora United FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 14A) Fawkner SC Blue Bundoora United FC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Ballarat City FC
Appt Referee 15/04/19 (Mon) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Craigieburn City FC
Appt Referee 03/05/19 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Coburg City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' East 13-14C) North Caulfield FC Girls U13/14 Blue Healesville SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 13A) North Caulfield FC U13 Colts Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Skye United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC) Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Williamstown SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Templestowe United FC Glen Waverley SC SG
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Templestowe United FC Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Templestowe United FC Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:10 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Western Eagles SC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Western Eagles SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Glenroy Lions FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Wallace Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Moreland Eagles FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Regrade Result (Metropolitan League 9 North-West) Nillumbik SC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Craigieburn City FC Mill Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:10 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Craigieburn City FC Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:10 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Craigieburn City FC Watsonia Heights FC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton Ninjas Beaumaris SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 18) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Lalor United Junior SC Greenvale United SC Green
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Sydenham Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Sydenham Park SC Williamstown SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:20 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 15A) Sydenham Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 17/04/19 (Wed) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 7 North-West) Westgate FC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:30 Jubilee Park (S) (Nike F.C. Cup) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Skye United FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC South Springvale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 17B) Watsonia Heights FC Greenvale United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14 Girls Lightning Bentleigh Greens SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) East Bentleigh U14 Girls Strikers Aspendale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East Reserves) Brighton SC Skye United FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Skye United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) West Point SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon United FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Point Cook SC West Point SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Point Cook SC Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Point Cook SC Kyneton District SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC Brighton Renegades
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Gisborne SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 16:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Spring Hills FC Williamstown SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Brimbank Stallions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Keilor Park SC Eagles Sunbury United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton JSC Hurricanes Rosebud Heart Junior SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Leopards) Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Knox United SC Montrose SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 13D) Knox United SC Healesville SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Old Ivanhoe SC Oak Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Northern Falcons FC Preston Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Banyule City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Moreland United SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Monbulk Rangers SC Bayside United FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 13B) Brighton Spartans South Springvale
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Macedon Blues United FC u12k Croydon City Arrows SC Hawks
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Preston Lions FC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Glen Waverley U15 Scorpions Boroondara Eagles FC (AC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Rowville Eagles SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Macedon Blues United FC - U14A
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC Richmond FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Templestowe United FC Red Whitehorse United SC (Jordan/Brett)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) North Caulfield FC Boys U12 Rockets Riversdale SC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East Reserves) South Yarra SC Croydon City Arrows SC Reserves
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Croydon City Arrows SC
Appt Assessor 07/06/19 (Fri) 18:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assessor 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14C) FC Clifton Hill Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Quarries Park (Women's State League 4 East) FC Clifton Hill North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 16B) FC Clifton Hill Blue FC Birrarung
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East Reserves) North Caulfield Women FC Casey Comets Women Reserves
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Berwick City SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Westside Strikers Caroline Springs FC Satellite City United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Westside Strikers Caroline Springs FC Hume City 39er’s
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC Mt Martha U14 Mariners
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:45 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC Endeavour United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 5 (SSF) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Ascot Vale Vikings FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Ringwood City FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Ringwood City FC Chisholm United FC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 10:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Mooroolbark SC East Kew Junior FC
Appt Referee Mentor 14/04/19 (Sun) 11:15 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley SC Metro 1 Old Melburnians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) East Bentleigh U16 Girls Strikers Westernport SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 18A) East Bentleigh U18 Thunder Brighton Fire
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Boroondara Eagles FC Box Hill United SC
Appt Assistant 23/04/19 (Tue) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Burnley Oval (Metropolitan League 8 South-East) Collingwood City FC (CCFC) Ashburton United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 5 South-East) Kings Domain FC Middle Park FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Balmoral FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Tarneit United SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Laverton FC Williams Landing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Berwick City Firebirds Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Berwick City Firebirds Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Alma Park East (Metropolitan League 1) St Kilda Soccer Club Old Melburnians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Knights) Chelsea Phoenix
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards) Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 19:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's Metropolitan Masters East) Chisholm United FC Juventus Old Boys SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Hoppers Crossing SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Altona City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Langwarrin SC Mornington SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Old Ivanhoe SC Central Park Rangers O35s
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Bundoora United FC Heidelberg Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Bundoora United FC Fawkner SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Bundoora United FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Bundoora United FC Blue Glenroy Lions FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Poplar Oval (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Upfield SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Metropolitan League 8 North-West) RMIT FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Peninsula Grammar School (The Detmold) (Women's State League 5 South-East) TOPSA Noble Park United FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 10 South-East) Old Melburnians SC U-23 Noble Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Bears Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Glen Eira (Jaguars)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Gippsland Football Club
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Hosken Reserve - Pitch 2 (U10-11) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Pascoe Vale FC Altona City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Epping City SC Kingsbury United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Bundoora United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Epping City SC 2 Banyule City SC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Boroondara Eagles FC (JW) Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Healesville Soccer Club Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Preston Lions FC Upfield SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 14B) Preston Lions FC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 East) Watsonia Heights FC Glen Waverley Women
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Tarneit United SC Keilor Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Tarneit United SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 14C) Moreland United SC Blue Northern Falcons SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 15C) Moreland United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Moomba Park (Metropolitan League 2 North-West) Moreland United SC South Yarra SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Moomba Park (Metropolitan League 4 North-West) Moreland United SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Bundoora United FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 13-14C) Eltham Redbacks FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Eltham Redbacks FC Keilor Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Eltham Redbacks FC Epping City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Bayside Argonauts FC Mount Eliza U12 Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards FC (LW) Whitehorse United SC (George)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Richmond SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mount Waverley City SC Monbulk Rangers Spartans
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC - LANCE Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Glen Eira (Rhinos) Mornington SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Stars) Pakenham United FC Yellow
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Darebin Falcons Purple South Melbourne Womens FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC Skye United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Boroondara Eagles FC (JW) Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 13E) Rosebud Heart Junior SC W East Bentleigh U13 Lightning
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 14F) Rosebud Heart Junior SC Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:45 WJ Turner Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) South East United FC Rosebud SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 WJ Turner Reserve (Women's State League 5 South-East) South East United FC Women's Dandenong Tigers FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Endeavour United SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Williamstown SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Port Melbourne SC Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Macedon Blues United FC U14b Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 09:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Warriors Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Ringwood City FC Chisholm United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 17:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC Macedon Blues United FC U18a
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) Hampton JSC Roar Skye United FC U17
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 20A) Hampton JSC 19/20 Berwick City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Club Italia Sporting Club - SSF (U11) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Brimbank Stallions FC Wyndham Vale Soccer Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red Altona City SC Maroon
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Brimbank Stallions FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Westvale SC Blue Essendon Royals SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Boys' West 13C) Williamstown SC Gisborne SC Yellow
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:30 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Green Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Women's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic) Sunbury United FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Keilor Park SC Geelong Galaxy United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Hampton Hashbrowns Langwarrin SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Markham Reserve (Metropolitan League 3 South-East) Ashburton United SC Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Power Reserve (Women's State League 4 South) Endeavour Hills SC Pakenham United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Marcellin College (Metropolitan League 5 North-West) Marcellin Old Collegians SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Manningham United Blues FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Frankston Pines FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons Red Darebin Falcons White
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Darebin Falcons White Altona Magic SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:15 Capp Reserve (Women's State League 4 North) Darebin Falcons Womens SC La Trobe University SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Albion Rovers FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Albion Rovers FC Moreland United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Metropolitan League 3 South-East) Kings Domain FC Central Park Rangers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Women's State League 3 East) Kings Domain FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Howard Glover Reserve (Women's State League 2 North-West) Lara United FC Maribyrnong Swifts Silvers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 5 South-East) Glen Waverley SC Port Melbourne SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Mornington SC Seaford United SC Yellow
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Mornington SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (Women's State League 5 South-East) Springvale White Eagles FC White Star Dandenong SC
Appt Referee 18/04/19 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Boroondara Eagles FC Box Hill United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Glen Eira (Rhinos) Mornington SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Stars) Pakenham United FC Yellow
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16B) Malvern City FC 16B Ashburton Utd
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Blues North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers South Yarra SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 3 North) Melbourne University Soccer Club Greenvale United SC
Appt Assistant 17/04/19 (Wed) 20:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 07/06/19 (Fri) 18:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 7 South-East) Old Trinity Grammarians SC Casey Kings FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Mike Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC - Reserves Whitehorse United SC
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 18:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Whitehorse United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Rosebud SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Skye United FC South Springvale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 18:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 2 South-East) Richmond SC Mazenod Victory FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Lightning Bolts Sandringham Dolphins
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 15C) Brighton Thunderbolts South Springvale
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Gladstone Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Meadow Park SC Black Fawkner SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:10 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Meadow Park SC Banyule City SC Blue
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Meadow Park SC Greenvale United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (JM) Riversdale SC U12 Girls
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Wonga Wizards FC (DP) Montrose SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) Boroondara Eagles FC (AS)
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 14C) Elwood City SC Red Aspendale SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:45 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 15B) Elwood City SC Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Kooyong Park (Women's State League 3 East) Malvern City FC Women Knox City FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Monash City FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Monash City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:45 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Boroondara Eagles FC (SV)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) FC Noble Hurricanes Seaford United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 2 South-East) FC Noble Hurricanes Elwood City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Yarraville FC Williamstown SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Yarraville FC Sunbury United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Yarraville FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Yarraville FC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC (N.O) Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Women's State League 1 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 14/04/19 (Sun) 13:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Women's State League 1 North-West) Hoppers Crossing SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 16B) Hoppers Crossing SC Gold Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 17/04/19 (Wed) 20:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Hoppers Crossing SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Altona City SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 16A) North Sunshine Eagles SC Altona City SC Maroon
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Geelong Rangers SC Barnstoneworth United Junior FC Blue (A)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Comets FC Chelsea FC Strikers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:45 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Sandringham Stars
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Casey Comets FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Altona City SC Laverton FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Point Cook FC Spring Hills FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' West 13-14C) Point Cook FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 16A) Hoppers Crossing SC Red Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Collingwood City FC Ashburton United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' South-East 18) Collingwood City FC Chisholm United FC Paul
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Sumner Park (Metropolitan League 4 North-West) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC New Boys
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Nunawading City FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Broadford Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Mitchell Rangers SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Aurora Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Epping City SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Whittlesea United SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Blizzards Pakenham United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 13C) Heidelberg Stars U13 Bundoora United FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Ringwood City FC Macedon Blues United FC- U12W Girls
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Collingwood City FC Ashburton United (YL)
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Red Yarra Jets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:15 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Craigieburn City FC Fitzroy Lions SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 18A) Craigieburn City FC Whittlesea United SC Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1c (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Glen Eira (Jacyntas) Elwood City SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Uni Hill Eagles FC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 13-14C) Sandringham Tigers Casey Comets FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Gold Darebin Falcons Red
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Boys' North 13E) Kensington Junior SC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Altona City SC Kensington Junior SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 09:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13A) Casey Comets FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Casey Comets FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:10 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Ringwood City FC Mount Waverley City SC - U13
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 10:00 Highfield Park - North East - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Ashburton United SC Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (MC) Malvern City FC 14B
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 16A) North Caulfield FC Boys U16 Mazenod Victory FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC Women Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 13:00 Ashburton Park (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Ringwood City FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 11:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Western Eagles SC Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 12:15 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 16B) Williamstown SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/04/19 (Sun) 14:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 18A) Williamstown SC Spring Hills FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Avondale FC
--ABOVEADS--