Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North Reserves) RMIT FC Melbourne Lions SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North) RMIT FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC Yarraville FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Yarraville FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Darebin United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North) RMIT FC Melbourne Lions SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Craigieburn City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Craigieburn City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Alphington FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 18:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Pascoe Vale FC Mazenod Victory FC
Appt Assessor 22/03/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assessor 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC Somerville Eagles SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Springvale City SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC St Kilda SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Skye United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Darebin United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Darebin United SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 17:15 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Moreland Eagles FC North Caulfield Women FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC West Preston SC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Keysborough SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Westvale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Western Suburbs SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:30 Howard Glover Reserve (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Berwick City SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 16:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:30 Howard Glover Reserve (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Thomastown Raiders FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Thomastown Raiders FC Reservoir Yeti SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Berwick City SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Brunswick City SC Glen Eira FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Mill Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 12:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Hume CIty FC Preston Lions FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Somerville Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Dingley Stars FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Malvern City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Brighton SC Firsts
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Springvale City SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 20:00 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Greenvale United SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 17:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC Somerville Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Maidstone United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 11:00 Esther Park Reserve (Nike F.C. Cup) Mooroolbark SC Avondale FC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Whitehorse United SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Alphington FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Nike F.C. Cup) Caulfield United Cobras SC St Albans Saints SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Mooroolbark SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:00 Jubilee Park (S) (Nike F.C. Cup) Monash University SC Ringwood City FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Nike F.C. Cup) Monash University SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:30 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Nike F.C. Cup) Elwood City SC Brighton SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC Riversdale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Riversdale SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 11:00 Victory Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Caulfield United Cobras SC Old Xaverians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 14:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North Reserves) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Lalor United FC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC South Springvale SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 11:00 Beaumaris Secondary College (Nike F.C. Cup) Beaumaris SC Altona Magic SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Noble Park SC East Brighton United FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC East Brighton United FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 17:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Mazenod Victory FC Ashburton United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne Knights FC Westgate FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 14:00 Barkley Square - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Kyneton Distric SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 12:30 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC Western Suburbs SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Western Suburbs SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC South Springvale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Keysborough SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 18:10 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Mooroolbark SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Moreland United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Moreland United SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 15:15 Deakin University - Top Field (Nike F.C. Cup) Deakin Ducks FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Riversdale SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Craigieburn City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:15 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Brunswick City SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Springvale City SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 12:50 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Mill Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Mill Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC South Springvale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC South Springvale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Old Xaverians SC Point Cook FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Brighton SC Firsts
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC Maidstone United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Maidstone United SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Templestowe United FC Keilor Park SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC West Preston SC
Appt Assessor 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Chelsea FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Riversdale SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Upfield SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Keysborough SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Keysborough SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Doveton SC St Kilda ressies
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC St Kilda SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 11:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Essendon Royals Meadow Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 12:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Nike F.C. Cup) Whitehorse United SC Malvern City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Yarraville FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Nike F.C. Cup) Hoppers Crossing SC Keilor Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Bell Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Craigieburn City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC Alphington FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Alphington FC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:30 Howard Glover Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:30 Howard Glover Reserve (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 12:00 Howard Glover Reserve (Nike F.C. Cup) Barwon SC Spring Hills FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Upfield SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Brighton SC Reserves
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Brighton SC Firsts
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Moreland United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Westvale SC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 17:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Berwick City SC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Berwick City SC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Malvern City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Malvern City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Yarraville FC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Doveton SC St Kilda ressies
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC St Kilda SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Nike F.C. Cup) RMIT FC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Darebin United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) FC Strathmore Westvale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Westvale SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Dingley Stars FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 20:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Malvern City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Heidelberg Eagles SC West Preston SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC West Preston SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Craigieburn City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 14:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Nike F.C. Cup) Maribynong Swifts FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Moreland United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East Reserves) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC East Brighton United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Nike F.C. Cup) Glen Waverley SC Old Mentonians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC East Brighton United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Maidstone United SC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Nike F.C. Cup) Old Mentonians SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Alex Nelson Reserve (Nike F.C. Cup) FC Noble Hurricanes Essendon Royals
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Brighton SC Avondale FC
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 11:00 Olympic Park Recreation Reserve (Nike F.C. Cup) Rosebud SC Ashburton United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC Mooroolbark SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Mill Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Referee 17/03/19 (Sun) 15:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Epping City SC Swinburne University SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West Reserves) Epping City SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Fitzroy City SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Swinburne University SC Yarra Jets FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Western Suburbs SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Dingley Stars FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Lois Twohig Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Dingley Stars FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC St Kilda SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
--ABOVEADS--