Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Balmoral FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) Sunshine Heights Junior SC Point Cook SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Lalor United FC FC Strathmore
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC FC Strathmore
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC Preston Lions FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Preston Lions FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 East) Watsonia Heights FC Knox City FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2b (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Vipers) Clarinda United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2b (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Highlanders) Hampton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) East Bentleigh U13 Sharks Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) East Bentleigh U14 Girls Strikers Chelsea FC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Brimbank Stallions FC Sunbury United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Middle Park FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 Ashburton Utd (TB)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 14B) North Caulfield FC Boys U14 Monash City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (SK) Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 14B) Preston Lions FC Fawkner SC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Findon Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15D) Mill Park SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Findon Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Mill Park SC Eltham Redbacks FC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Findon Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Mill Park SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 POSTPONED (Sportsmart Girls' West 13-14C) Gisborne Soccer Club Truganina Hornets SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Point Cook FC
Appt Assessor 14/06/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Point Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Watsonia Heights FC Fitzroy City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 14B) Watsonia Heights FC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Collingwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (PM) East Kew Junior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (MC) Knox City FC U14 Blue
Appt Assessor 16/06/19 (Sun) 13:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Assessor 16/06/19 (Sun) 15:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Brighton Leopards
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Collingwood City FC Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Collingwood City FC (JI) Templestowe United FC Gold
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 4 East) Elwood City SC Glen Waverley Women S4
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) South Springvale Rosebud Heart Junior SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) South Springvale SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) South Springvale Brighton Thunderbolts
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Warriors) Brighton Bulls
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:30 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Aspendale SC Berwick City Tigers
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Mornington SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Wallabies Aspendale Storm
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:45 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 13B) St Kilda Soccer Club Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 16C) St Kilda Soccer Club Green Riversdale U16 White
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Richmond SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Park Ridge Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Rowville Eagles SC Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Rosebud SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Rosebud SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Comets FC Brighton A United
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Casey Comets FC Chelsea FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Casey Comets FC Glen Waverley Renegades
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Bell Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Barber Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Barber Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Somerville Eagles Soccer Club St Kilda casuals
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Mount Waverley City SC Red 17 - Michael Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Hume City FC La Trobe University SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East Reserves) Chisholm United FC Lyndale United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Lyndale United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (All Abilities League Wallaroos) Northern Falcons FC A Mitchell Rangers SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:50 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (All Abilities League Kangaroos) Pascoe Vale FC Ashburton United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:40 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (All Abilities League Wallaroos) Collingwood City Eagles Glen Eira Rangers
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC Red Riversdale U13 White
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bayside Argonauts FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bayside Argonauts FC Aspendale SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Yarra Jets FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Lyndale United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 17A) Sandringham SC Brighton Glory
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Ashburton United SC Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Glen Waverley Women
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:30 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC Sandringham SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1c (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Glen Eira (Velocity) Glen Eira (Samurai)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:10 Lord Reserve - Pitch 1c (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Scorpions) Brighton Raiders
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Aspendale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Ringwood City FC Macedon Blues United FC u16a
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13D) Ringwood City FC Whitehorse United SC (David)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Macedon Blues United FC u15a
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh U14 Girls Lightning Rowville Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) East Bentleigh U16 Girls Strikers Brighton Lightning Bolts
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) East Bentleigh Strikers St Kilda Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Seaford United SC Chelsea FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Chelsea FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Swinburne FC Red Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Knox United SC Aspendale SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Aspendale SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Wolves Glen Eira (Jacyntas)
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Dandenong South SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Chelsea FC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:15 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Chelsea FC Westernport SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Dandenong South SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) South Springvale SC Dandenong Tigers Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 09:00 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Tornadoes Bayside Argonauts FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:10 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Brighton Turtles Glen Eira (Rascals)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Pumas) Mount Eliza Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Glen Eira (Kyras) Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) Bentleigh Greens SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC Tullamarine FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Tullamarine FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Essendon United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC West Preston SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Willsmere Park (Metropolitan League 10 South-East) East Kew FC Swinburne FC Black
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:10 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Orange Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Avondale FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Avondale FC Keilor Park SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Chaplin Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Caroline Springs George Cross FC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets FC Richmond SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Richmond SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Diamond Valley United SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North 13-14D) Diamond Valley United SC Yarra Jets FC Orange
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Dandenong South SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Dandenong South SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) White Star Dandenong SC Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Noble Park SC Old Melburnians SC U-23
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Knox City FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC - Under 18A East Bentleigh U18 Lightning
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona North SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Deepdene Park (Metropolitan League 5 South-East) Old Camberwell Grammarians SC Dandenong South SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (All Abilities League Kangaroos) Victorian CP Team A Glen Eira Rangers
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:50 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (All Abilities League Wallaroos) Victorian CP Team B Northern Falcons FC B
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Reservoir Yeti SC Keon Park FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Keon Park FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 16:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West Reserves) Fitzroy City SC Corio SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Corio SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Rosebud SC White Beaumaris SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 14C) East Kew Junior FC Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:45 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Richmond FC (VIC)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 YELLOW Rosebud SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Beaumaris Sapphires Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Gabonia Avenue Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights FC Maidstone United SC
Appt Referee Mentor 15/06/19 (Sat) 11:00 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Pirates Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 17A) Mt Martha U17 Mariners Brighton Rangers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:45 Padua College (Sportsmart Boys' South 18A) Mt Martha U18 Mariners Brighton Fire
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Devils Casey Panthers SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Central Park Rangers Kings Domain FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Central Park Rangers O35s Old Ivanhoe SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Satellite City United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14B) Barnstoneworth United Junior FC Altona City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Caulfield United Cobras SC Keysborough SC U14
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Rayner Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Oak Park SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Rayner Reserve (Women's State League 4 North) Oak Park SC Epping City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC East Bentleigh U15 Strikers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions Old Mentonians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts Elwood City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Brandon Park SC Ashburton United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) St Albans Saints SC Altona Magic SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC Vipers Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Warriors Macedon Blues United FC - U13
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley U15 MT Knox United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East Reserves) Alphington FC Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Whittlesea United SC FC Birrarung
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Whittlesea United SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Red Glenroy Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Yarra Jets FC Northern Falcons FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Blue Darebin Falcons Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Yarra Jets FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Red Coburg City FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Essendon Royals SC
Appt Referee 17/06/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Western Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Red Epping City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Roxburgh Park United SC Upfield SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Roxburgh Park United SC Essendon Royals SC Gold
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC FC Strathmore
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Oak Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 4 North) Melbourne University Soccer Club Diamond Valley United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 3 North) Melbourne University Soccer Club Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC Point Cook SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Bell Park SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Point Cook SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Altona City SC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Whitehorse United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Monash City FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Albert Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves Whitehorse United SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Whitehorse United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 16C) South Yarra SC Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Berwick City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Mount Waverley City SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Mornington SC Orange Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Mornington SC Aspendale SC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Referee Mentor 15/06/19 (Sat) 10:10 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Orange Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee Mentor 15/06/19 (Sat) 11:20 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Green Mount Eliza U12 Red
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Chelsea FC
Appt Referee Mentor 16/06/19 (Sun) 10:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Skye United FC Caulfield United Cobras
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Skye United FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC Ashburton United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' East 13-14C) North Caulfield FC Girls U13/14 Blue South Melbourne Womens FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 12:30 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Barnstoneworth United Junior FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Balmoral FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Balmoral FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 16:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Spring Hills FC Williamstown SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior SC Altona City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:10 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Kensington Junior SC Gippsland Football Club U16 Girls
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 North-West) Kensington City Soccer Club ETA Buffalo
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 14:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters Coburg City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Green Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Barnstoneworth United Junior FC Blue (A) Tarneit United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Point Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 14C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Sydenham Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 14B) Darebin United SC FC Birrarung Black
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Healesville SC Boroondara Eagles FC (MMR)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Healesville Soccer Club Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:10 Marcellin College (Men's State League 4 North Reserves) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Brighton SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Brighton SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC Narre Warren City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Bayside Argonauts FC Beaumaris SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Richmond SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Yarra Jets FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Monash City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Casey Panthers SC Sandringham Dolphins
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC Skye United FC U17
Appt Referee 03/09/19 (Tue) 19:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Stars) Berwick City Bears
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Glen Eira (Sharks) Rosebud SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Leopards) Brighton Vipers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Croydon City Arrows SC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Noble Park SC Monash City FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Monash City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Aspendale SC East Bentleigh U13 Lightning
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Keysborough SC U16
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Aspendale SC Boroondara Eagles FC (LC)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Chelsea FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Essendon Royals SC GOLD Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Coonans Hill SC Darebin Falcons Purple
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Coonans Hill SC Spring Hills FC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Baxter SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Endeavour United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Dandenong City SC Point Cook FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Collingwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) FC Noble Hurricanes Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) FC Noble Hurricanes Aspendale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) FC Noble Hurricanes Pakenham United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton The Bees Langwarrin SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Eltham Redbacks FC Moreland Eagles FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Eltham Redbacks FC Blue Essendon Royals SC BLACK
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Wildfire Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs East Bentleigh U13 Strikers
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 Park Avenue Reserve (S) (Metropolitan League 10 South-East) Macedon Blues United FC - Metro 10 Lynbrook Falcons Sports Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Bundoora United FC FC Clifton Hill
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Sandringham Strikers Glen Eira (Devannas)
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Sunbury United FC Altona City SC Yellow
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Sunbury United FC Altona City SC Maroon
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Rosebud SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC Boronia SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Boronia SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Eltham Redbacks FC Moreland Eagles FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Eltham Redbacks FC Essendon Royals SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:10 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Boroondara Eagles FC (PK) Knox City FC U12 Blue
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:30 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (SOB) Ashburton United SC (SD)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16B) Boroondara Eagles FC (ND) Ashburton Utd
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (LV) Nunawading City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 18A) Boroondara Eagles FC (JD) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 15B) Mazenod Victory Football Club Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 16A) Mazenod Victory FC North Caulfield FC Boys U16
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) North Caulfield FC Boys U12 Rockets Croydon City Arrows SC Hawks
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) North Caulfield FC Boys U12 Tigers East Kew FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Wolverines) Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Warriors) Brighton Bulls
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Keon Park FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 4 South-East) East Brighton United FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Beaumaris SC Glen Eira (Rhinos)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Beaumaris SC East Bentleigh U14 Sharks
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 18:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Middle Park FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dingley Stars FC Keysborough SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Keysborough SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Mornington SC Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC B Gippsland Football Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC Doveton SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Sumner Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Brunswick Zebras FC Fitzroy Lions SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 5 North-West) Brunswick Zebras FC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC RMIT FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 17:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC Greenvale United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East Reserves) Brighton SC Reserves South Yarra SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts South Yarra SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC Point Cook SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Melbourne Lions SC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) West Point SC Western Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) West Point SC Gisborne SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Berwick City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue Whitehorse United SC (Jordan/Brett)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14B) Knox United SC Malvern City FC 14B
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Boronia SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 14A) Boroondara Eagles FC (ML) Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (AC) Riversdale U15 Blue
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Lyndale United FC
Appt Referee 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Bayside Argonauts FC Brighton Wave
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mazenod Victory Football Club Warragul United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Warragul United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 18A) North Caulfield FC Boys U18 Rowville Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) South Yarra SC East Kew FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Nunawading City FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Nunawading City FC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 18) Macedon Blues United FC - U18A Girls South Yarra SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Macedon Blues United FC U20a Whitehorse United SC (Jerry)
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 7 South-East) Glen Eira (Dodos) St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 East) Glen Eira (Sirens) FC Clifton Hill
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC Swinburne FC Women
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 2 South-East) Ringwood City FC Senior Women Templestowe United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's Metropolitan Masters East) Juventus Old Boys SC Chisholm United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Skye United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Nunawading City FC A Macedon Blues United FC- U12W Girls
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Langwarrin SC Mt Martha Girls U13/14 Pirates
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Langwarrin SC Sandringham Stars
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Westernport SC Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 10:10 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brunswick City SC Pascoe Vale FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Coonans Hill SC Meadow Park SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Upfield SC Sunbury United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Sunbury United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14D) Berwick City SC Mt Martha U14 Mariners
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15D) Berwick City SC Bunyip District SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City SC Heatherton United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Victory Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Caulfield United Cobras SC Casey Panthers SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Pakenham United FC James Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15E) Pakenham United FC Sandringham Steel
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:15 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Hampton Park United Sparrows FC Sandringham Hurricanes
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Aspendale SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Kensington Junior SC Riversdale SC White
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Knox City FC U12 Silver Mount Waverley City SC - U12 Liam
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Boronia SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Healesville SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 4 North-West) Melbourne University Soccer Club Essendon Royals SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 2 North-West) Melbourne University Soccer Club Maribyrnong Swifts Silvers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 20A) FC Birrarung Gold Essendon Royals SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Knox City FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC East Brighton United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Ringwood City FC Dandenong City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Northern Falcons SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 13E) Northern Falcons FC Kensington Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Greenvale United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Warragul United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC - LANCE Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC White Star Dandenong SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC White Star Dandenong SC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Heatherton United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Wonga Wizards FC (TS) Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Metropolitan League 9 South-East) Wonga Wizards FC Lyndale United Football Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Whitehorse United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Monash City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14D) Ashburton Utd South Yarra SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton Utd Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (PK) Mount Waverley City SC 15 - Gus
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Bundoora United FC Epping City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Bundoora United FC Spring Hills FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Bundoora United FC Banyule City SC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Wolves SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Paisley Park - Pitch 2 (Women's State League 3 West) Altona Magic SC Spring Hills FC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Point Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Albion Rovers FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Albion Rovers FC Meadow Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Albion Rovers FC Westvale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Albion Rovers FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 10:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Meadow Park SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Falcons Ashburton United SC (JT)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC Whitehorse United SC (John K)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Collingwood City FC (Riley)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Casey Comets FC Titus Hampton Park United Sparrows FC A
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:10 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Jono Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Mazenod Victory Football Club Boroondara Eagles FC (ND)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 15D) Mazenod Victory FC Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Knox City FC U13 Blue Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Knox City FC Mazenod Victory FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:20 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton Wizards Glen Eira (Redbacks)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC (Luke M) North Caulfield FC U15 Colts
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:35 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) Boroondara Eagles FC (PA)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Debneys Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Newmarket Phoenix FC Epping City SC Blue
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Tullamarine FC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Glen Eira (Phoenix) Glen Eira (Falcons)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Knox United SC Whitehorse United Stallions
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Berwick City Firebirds Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Gippsland Football Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Berwick City Firebirds Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC Vipers Templestowe United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton Ninjas Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Doveton SC Berwick City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC Beaumaris SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham United SC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Eagles West Point SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) Keilor Park SC Eagles Sydenham Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Keilor Park SC Hawks North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Keilor Park SC Eagles Altona City SC Maroon
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Preston Lions FC Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Preston Lions FC Fitzroy City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Mazenod Victory Football Club Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club East Bentleigh Lightning
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles Berwick City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Brighton SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Malvern City FC 12 Joeys Brandon Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale ML5 Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Keilor Park SC Point Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Point Cook FC Satellite City United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Point Cook SC Sydenham Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Point Cook FC Greenvale United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC A Ashburton Utd (MO)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Roxburgh Park United SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Casey Comets FC Frankston Pines FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Comets FC Cleeland United SC - Under 16B
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 15D) Alphington FC Northern Falcons FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:40 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 14D) Alphington FC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Sharks
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Noble Park SC Beaumaris Panthers
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East Reserves) Ashburton United SC Collingwood City FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United SC Collingwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Watsonia Heights FC FC Birrarung
Appt Referee 17/07/19 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves Glen Waverley SC
Appt Assistant 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - SSF3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Samurai Glen Eira (Predators)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:15 Bailey Reserve - SSF3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Thunder Mount Eliza u12 Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Beaumaris Secondary College (Metropolitan League 6 South-East) Beaumaris SC Parkmore SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:30 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Beaumaris SC Endeavour United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Sandringham SC Chelsea FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Sandringham SC Monash Uni Mens U23
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 14A) Spring Hills FC Balmoral FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Spring Hills FC Sunbury United FC
Appt Referee 17/06/19 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Western Eagles SC
Appt Assistant 17/06/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Western Eagles SC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) FC Strathmore Old Boys Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Point Cook SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona North SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Westvale SC Blue La Trobe University SC New Boys
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Preston Lions FC Bundoora United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Stingrays) Brighton Galaxy
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Condors) Brighton United
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Lara United FC St Albans Saints SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Truganina Soccer Club Inc Brimbank Stallions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Truganina Soccer Club Inc - 13B Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Truganina Soccer Club Inc Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:40 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina Hornets SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 16B) FC Clifton Hill Blue Diamond Valley United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 2 North-West) FC Clifton Hill Essendon Royals SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Manningham United Blues FC Alphington FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's Metropolitan Masters East) Juventus Old Boys SC Chisholm United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 18:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC Malvern City FC 18A
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15B) Diamond Valley United SC Fitzroy City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15D) Diamond Valley United SC FC Birrarung
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts South Yarra SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park - Junior (Women's State League 3 East) Malvern City FC Women Kings Domain FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 8 South-East) Albert Park SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Wolves Glen Eira (Jacyntas)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Women's State League 4 East) Albert Park SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 3 South-East) Albert Park SC Beaumaris SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Betula Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Kings FC Mornington SC - Kangaroos
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Betula Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Casey Kings FC Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Betula Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Casey Kings FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:40 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Glen Waverley Thunder United
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale SC U16 Girls Glen Waverley Cheetahs
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 14C) Elwood City SC Red Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 15B) Elwood City SC Rosebud SC Red
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 13:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Healesville Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Beaumaris Bears Hampton Hornets
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Mornington SC Chisholm United FC George
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Brighton Mockingjays
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Keon Park FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC St Kilda SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Peninsula Strikers JFC Mt Martha U15 Mariners
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC East Bentleigh Thunder
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Bell Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 17:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC Paul North Caulfield FC Girls U18 Gold
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Endeavour United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Darebin Falcons Purple South Melbourne Womens FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:15 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14D) Darebin Falcons Red Craigieburn City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:30 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Darebin Falcons Pascoe Vale FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Rowville Eagles SC Glen Eira (Vultures)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Women's State League 3 West) Rowville Eagles SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners Brighton Lorikeets
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh Strikers Ringwood City FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Bundoora United FC Craigieburn City FC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Spring Hills FC Sydenham Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Spring Hills FC Williamstown SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 18A) North Sunshine Eagles SC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Mooroolbark SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Power Reserve (Women's State League 4 South) Endeavour Hills SC Beaumaris SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew F.C Albert Park SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Albert Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 13D) Knox United SC Mooroolbark SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 16B) Knox United SC Macedon Blues United FC U16b
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14B) Knox United SC Malvern City FC 14B
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Riversdale SC U12 Girls
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:20 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Green Mount Eliza U12 Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13C) Boroondara Eagles FC (JE) Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (DC) South Yarra SC Red
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Bears Skye United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Berwick City Wolves Berwick City Eagles
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Yarraville FC Altona City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Altona City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Kings Domain FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions Old Mentonians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts Elwood City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC (Fairview) Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Blues) Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC - LANCE Mazenod Victory FC Silver
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona North SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC St Kilda ressies
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC St Kilda SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Endeavour United SC Casey Panthers Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Endeavour United SC South Springvale SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC Ballarat SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Ballarat SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Tarneit United SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 2 SOUTH (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Hoppers Crossing SC Ascot Vale Vikings FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Brunswick City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 15A) Barnstoneworth United Junior FC Blue Point Cook SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Darebin Falcons Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Women's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic) Point Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Beaumaris SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Wolverines) Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Leopards) Brighton Vipers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) East Bentleigh U14 Strikers Brighton Storm
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) East Bentleigh U14 Lightning Doveton SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Yarraville FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 2 SOUTH (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Hoppers Crossing SC Williamstown SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Women's State League 1 North-West) Hoppers Crossing SC Preston Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' North-West 16A) Hoppers Crossing SC Red Albion Rovers FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Beaumaris SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Jaguars) Beaumaris SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Altona City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Endeavour United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Endeavour United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Panthers SC Endeavour United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Panthers SC Brighton Galaxy
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Panthers SC Clarinda United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:20 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Raiders Brighton Blue Thunder
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:30 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Sandringham Cyclones East Bentleigh U12 Lightning
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Epping City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Bunyip District SC Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bunyip District SC Brighton Blizzards
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow Upfield SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Lalor United Junior SC Darebin Falcons White
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Lalor United Junior SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Gisborne Soccer Club Hoppers Crossing SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Gisborne Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Skye United FC Caulfield United Cobras
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC RMIT FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Fawkner SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Hume United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Malvern City FC 12 Kangaroos Blue Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Padua College (Sportsmart Boys' South 13F) Mt Martha U13 Pirates Brighton Cobras
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West Reserves) North Melbourne Athletic FC Laverton FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Tarneit United SC Spring Hills FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Nunawading City FC Riversdale U12 Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Macedon Blues United FC - U14A
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Nunawading City FC Ashburton Utd (BM)
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Skye United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Barwon SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Sydenham Park SC FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Sydenham Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Sunshine Heights Junior SC Point Cook FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Sunbury United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Westgate FC
Appt Referee 26/06/19 (Wed) 18:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) West Point SC Victory Brimbank Stallions FC Red
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Meadow Park SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Meadow Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Meadow Park SC Northern Falcons SC Green
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Meadow Park SC Point Cook SC Phantoms
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Keilor Park SC Satellite City United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monbulk Rangers Spells Glen Waverley SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Monbulk Rangers SC Raptors North Caulfield FC U13 Colts
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Monbulk Rangers Outlaws Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Balmoral Park (Metropolitan League 3 North-West) Balmoral FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Pirates Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Keysborough SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 YELLOW Rosebud SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Skye United FC Seniors
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) White Star Dandenong SC Masters Mornington SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:40 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Essendon Royals SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - SSF2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) East Bentleigh U12 Girls Lightning Casey Comets FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Essendon United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 2C (U10/11) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC West Point SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Williamstown SC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 16A) Williamstown SC Essendon Royals SC Blue
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:15 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Destroyers Skye United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Mitchell Rangers SC Nillumbik SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Mitchell Rangers SC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 18:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Baxter SC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Baxter SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Skye United FC Reserves
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Skye United FC Seniors
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Point Cook SC Harriers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Brimbank Stallions FC Red Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Brimbank Stallions FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brimbank Stallions FC Bundoora United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Scovell Reserve (Women's State League 3 West) Maidstone United SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Beaumaris SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13D) Malvern City FC 13D Mount Waverley City SC - U13
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 15C) Malvern City FC 15C Macedon Blues United FC U15c
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 13C) Balmoral FC Gisborne SC Yellow
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Balmoral FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:20 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe SC St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Mill Park SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Mill Park SC Kensington Junior SC Gold
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC Point Cook SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Sunbury United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Barkley Square - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Kyneton District SC West Point SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Kyneton District SC Gisborne SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Kyneton District SC Craigieburn City FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Albert Park Field 16 (Metropolitan League 5 South-East) Middle Park FC Springvale City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13C) Williamstown SC Gisborne SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13A) Williamstown SC West Point SC Victory
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 14B) Williamstown SC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Hume City 39er’s Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Eltham Redbacks FC FC Birrarung
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Girls' North-West 18) Eltham Redbacks FC Spring Hills FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Eltham Redbacks FC FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 30/06/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Lalor United Senior FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:20 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Rowville Eagles SC South Yarra SC Red
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Preston Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Sydenham Park SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:40 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Sydenham Park SC Red Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Coburg City FC Bundoora United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Moreland Zebras/Moreland Youth Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Moreland Zebras/Moreland Youth Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 23/06/19 (Sun) 15:15 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brunswick City SC Bundoora United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (All Abilities League Joeys) Ringwood City FC Berwick Emus
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 10:35 Sweeny Reserve - Pitch 3 (All Abilities League Joeys) Ringwood City FC Collingwood City Eagles
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (All Abilities League Joeys) Berwick Emus Collingwood City Eagles
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Chelsea FC Strikers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Casey Comets FC Glen Eira (Ninjas)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Whitehorse United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 13C) Brighton Spartans Keysborough SC U13
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 14E) Brighton Phoenix Mount Eliza Green
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Croydon City Arrows SC Eagles Middle Park FC Green (Bill)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Croydon City Arrows SC Glen Waverley Dashers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Wonga Wizards FC (MS)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 14A) Bundoora United FC Gold Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:35 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 16A) Bundoora United FC Orange FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Bundoora United FC Blue Essendon Royals SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 2 North-West) Spring Hills FC Yarra Jets FC
Appt Referee 12/08/19 (Mon) 19:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Metropolitan League 7 North-West) Moonee Valley Knights FC Williamstown SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Westernport SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Westernport SC Glen Eira (Gryphons)
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Upfield SC Sunbury United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Balfe Park (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Brunswick Zebras FC Essendon Royals SC RED
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:10 Balfe Park (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Brunswick Zebras FC Banyule City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Hampton JSC Devils Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) Hampton JSC Roar Pakenham United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Bayside Argonauts FC Hampton JSC Hammerheads
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Wyndham Vale North Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Wyndham Vale Soccer Club Sunbury United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Western Eagles SC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Laverton FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Epping City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Epping City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Spring Hills FC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Western Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Blue Craigieburn City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Glen Eira (Storm) Elwood City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Mazenod Victory Football Club Richmond FC (VIC)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Mazenod Victory Football Club Monbulk Rangers Spartans
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Mazenod Victory Football Club Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:20 Spring St Oval - SSF2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Scorpions East Bentleigh U12 Titans
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:30 Spring St Oval - SSF2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC East Bentleigh U12 Strikers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs East Bentleigh U13 Strikers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Brighton Hailstorm Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Metropolitan League 2 South-East) Brighton Sunday Firsts Elwood City SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Hampton JSC 19/20 Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Essendon Royals SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC Gold Fitzroy City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Essendon Royals SC Gold Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Essendon Royals SC Red Upfield SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC Aspendale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 17:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC - Reserves Skye United FC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Skye United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Glen Waverley SC Yarra Jets FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Yarra Jets FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC East Brighton United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Epping City SC Upfield SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Epping City SC Banyule City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona North SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles Berwick City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' South-East 20A) Malvern City FC 20A Doveton SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Heatherton United SC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Heatherton United SC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 13:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East Reserves) Alphington FC Waverley Wanderers SC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Waverley Wanderers SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13A) Sandringham Spartans Mornington SC Orange
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Sandringham Tigers Berwick City Phoenix
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Whitehorse United SC (George) Mount Waverley City SC - U14 Elijah
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15D) Whitehorse United SC (Damian) Glen Waverley U15 Scorpions
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC A Ashburton Utd (MO)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (JM) Templestowe United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Wonga Wizards FC (DP) Monash City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Wonga Wizards FC (MA) Templestowe United FC Gold
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 2 North-West) South Yarra SC Moreland United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Melbourne University Soccer Club Rangers
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Balmoral FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) North Caulfield FC Girls U12 Blaze Knox City FC U12 Green
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Heidelberg Stars U18
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea United SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mt Lilydale Old Collegians SC Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Mount Waverley City SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 17:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Brighton SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC (GM) Collingwood City FC (Abdel)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13C) Boroondara Eagles FC (JE) Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Scovell Reserve (Women's State League 3 West) Maidstone United SC Fitzroy City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Meadow Park SC RMIT FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 14:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point SC Barwon SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Barwon SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Altona City SC Yellow Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Altona City SC West Point SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ashburton United SC (RV) Glen Waverley SC SG
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton United SC (AA) Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton Park United Sparrows FC Glen Eira (Knights)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Hampton Park United Sparrows FC Skye United FC U14
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Whitehorse United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Whitehorse United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC St Kilda SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Sunbury United FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 14A) Sunbury United FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Williams Landing Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Yarraville FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Yarraville FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Yarraville FC Western Eagles SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC RMIT FC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Essendon Royals SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Bell Park SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Bell Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC Gold Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 14B) Essendon Royals SC Red FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Essendon Royals SC Blue Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Rob Wonga Wizards FC (RF)
Appt Assistant 17/07/19 (Wed) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC White Noble Park SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC Essendon United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Essendon United FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Williams Landing Soccer Club Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 7 North-West) Westgate FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:40 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Mill Park SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Mill Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC West Preston SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Balmoral Park (Metropolitan League 8 North-West) Balmoral FC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton Ninjas Casey Comets FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Casey Comets FC Frankston Pines FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Comets FC Cleeland United SC - Under 16B
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Chelsea FC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:15 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Chelsea FC Westernport SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Peninsula Strikers JFC - Athenas
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Seaford United SC Mt Martha U13 Captains
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Mornington SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Corio SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 18) Glen Eira (Fury) Bentleigh Greens SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:30 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Glen Eira (Intensity) Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Markham Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Ashburton United SC South East United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Markham Reserve (Men's Metropolitan Masters East) Ashburton United SC South Yarra SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Markham Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Ashburton United SC Kings Domain FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Men's Metropolitan Masters South) Bentleigh Greens SC Kingston City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Macedon Blues United FC u12k Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona North SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona North SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Essendon Royals SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC RMIT FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC RMIT FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Banyule City SC FC Clifton Hill
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Banyule City SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Girls Bayside Argonauts FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Uni Hill Eagles FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Women's State League 5 North-West) Uni Hill Eagles FC Meadow Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Greenvale United SC Bundoora United FC Gold
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Greenvale United SC Heidelberg Stars U15
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC Darebin United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Brimbank Stallions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 17B) Fawkner SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:45 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Fawkner SC Blue FC Birrarung Blue
Appt Referee Mentor 16/06/19 (Sun) 12:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 16A) Gippsland Football Club Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Crinigan Road South Reserve (Women's State League 4 South) Latrobe United Womens FC Port Melbourne SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Monash Uni Womens 3rds Pakenham United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 2nds Old Mentonians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West Reserves) Ballarat City FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 JC Donath Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Kingsbury United SC Epping City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Uni Hill Eagles FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Ryder Oval (Metropolitan League 9 North-West) Brunswick Zebras FC Nillumbik SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers Sapphires Boroondara Eagles FC (AA)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Monbulk Rangers Outlaws Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 13D) Yarra Jets FC Blue Diamond Valley United SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Yarra Jets FC Red Bundoora United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Yarra Jets FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:45 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Yarra Jets FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:30 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 16C) Yarra Jets FC FC Birrarung
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Hume United FC FC Birrarung
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 18A) Craigieburn City FC FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Hume United FC FC Birrarung
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Craigieburn City FC Fitzroy City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West Reserves) Keilor Wolves SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:45 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Williams Landing Soccer Club West Point SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 2 SOUTH (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Hoppers Crossing SC Ascot Vale Vikings FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Epping City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Moomba Park (Metropolitan League 4 North-West) Moreland United SC Upfield SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Moomba Park (Women's State League 5 North-West) Moreland United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Keysborough SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards) Riversdale ML8
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Glen Eira (Raptors) Monash Uni Mens 3rds
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Greenvale United SC Kensington Junior SC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Fitzroy City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 17B) Moreland Eagles FC Banyule City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Old Ivanhoe SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Chelsworth Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Old Ivanhoe SC Nillumbik Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham Wolves Berwick City Wolves
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 14B) Sandringham SC Endeavour United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Mooroolbark SC Middle Park FC Green (Andrew)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Mooroolbark SC Templestowe United FC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East Reserves) South Yarra SC Berwick City SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Berwick City SC
Appt Referee 20/06/19 (Thu) 19:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Macedon Blues United FC - U18A Girls North Caulfield FC Girls U18 Gold
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix Berwick City Scorpions
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Chelsea FC Wildcats Bayside Argonauts FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea Warlocks Mornington SC Orange
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Macedon Blues United FC U18a Croydon City Arrows SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Cardinals) Brandon Park SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts South Yarra SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung Essendon Royals SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North-West 17A) FC Birrarung Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 04/08/19 (Sun) 11:45 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Black FC Birrarung Blue
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Baxter SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) South Springvale SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) South Springvale SC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC Gippsland Football Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Berwick City SC Hampton JSC 19/20
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Beaumaris SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Gardiners Park Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Old Melburnians SC Glen Waverley SC Metro 1
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Preston Lions FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC FC Strathmore
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Brimbank Stallions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Boronia SC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Healesville SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Barwon SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 East Caulfield Recreation Reserve (Women's State League 5 South-East) Monash University SC (Caulfield) Port Melbourne SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Skye United FC Seniors
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Ballarat SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC FC Birrarung
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Westside Strikers Caroline Springs FC Essendon Royals SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Rosebud SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Women's State League 4 South) Brighton SC Rosebud SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves South Yarra SC 'Casuals'
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Berwick City Firebirds East Bentleigh U12 Girls Strikers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Tigers Hampton JSC Hurricanes
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - SSF 2 (U9) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Whitehorse United SC (Bob) Riversdale U12 Green
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC Boronia SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Monash City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Glen Waverley SC Boroondara Eagles FC (DK)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Capital Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Glen Waverley SC Metro 2 Swinburne FC White
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Doveton SC Beaumaris SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Beaumaris SC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC Green Gully SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16B) Malvern City FC 16B Chisholm United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' South-East 20A) Malvern City FC 20A Doveton SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Geelong Rangers SC Point Cook SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Wonga Wizards FC (PM) Ashburton United SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers SC Somerville Eagles SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC Kings Domain FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Kings Domain FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Red Darebin United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Craigieburn City FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:10 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Craigieburn City FC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 11:00 Peninsula Grammar School (The Detmold) (Women's State League 5 South-East) TOPSA Mornington SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Albert Park SC
Appt Referee 14/07/19 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 20A) Hampton JSC 19/20 Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Seaford United SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Seaford United SC Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 5 South-East) FC Noble Hurricanes White Star Dandenong SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Gardiners Park Reserve (Metropolitan League 1) Old Melburnians SC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 19:30 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Old Boys Hume United FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Essendon Royals SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Bundoora United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Bundoora United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Coburg City FC FC Strathmore
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Macedon Blues United FC U18a Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Clarinda United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Mornington SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Riversdale SC East Brighton United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC East Brighton United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC Whitehorse United SC (John K)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Collingwood City FC (Riley)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee Mentor 16/06/19 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Gisborne Soccer Club Hoppers Crossing SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Gisborne Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Fawkner SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Fawkner SC Meadow Park SC Black
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 CB Smith Reserve - Pitch 4 (D) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Fawkner SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Tullamarine FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (Women's State League 5 South-East) Springvale White Eagles FC Skye United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 5 South-East) FC Noble Hurricanes White Star Dandenong SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East Reserves) Boroondara - Carey Eagles - Reserves Berwick City SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles Berwick City SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (AS) Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC (DC) Collingwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Americo Middle Park FC Gold (Pedge)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Collingwood City FC East Kew FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Chelsea FC Strikers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Narre Warren City FC Pakenham United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Ringwood City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks Mount Eliza Yellow
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) East Bentleigh U16 Strikers Glen Eira (Giants)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) East Bentleigh U17 Thunder Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Brandon Park SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Mooroolbark SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Brandon Park SC Wonga Wizards FC (LW)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Parkfield Reserve (Women's State League 5 South-East) Noble Park United FC Glen Waverley SC Women S5
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 6 North-West) North Melbourne Athletic FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 16B) Melton Phoenix FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Beaumaris Sapphires Mornington SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Warragul United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:20 HV Jones Reserve - North Pitch (Women's State League 3 South) Boronia SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 18:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Westvale SC Point Cook FC
Appt Assistant 14/06/19 (Fri) 20:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Point Cook FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 3 (Metropolitan League 7 North-West) Altona East Phoenix SC Melbourne City FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 7 North-West) Westgate FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC Senior Women Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 HV Jones Reserve - South Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Blue Whitehorse United SC (Simon)
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 13:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 18A) North Sunshine Eagles SC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC (N.O) Langwarrin SC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 14:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Macedon Blues United FC u15a
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Cheltenham Park - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Hampton Strikers Aspendale Tigers
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Knox City FC
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Knox City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Keilor Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 04/08/19 (Sun) 12:15 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 MacPherson Park - MiniRoos (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Melton Phoenix FC Yarraville FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:15 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Satellite City United SC Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC)
Appt Assistant 17/06/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Western Eagles SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Whittlesea United SC
Appt Referee 14/06/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Heatherton United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 16C) South Yarra SC Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Assistant 16/06/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Women's State League 1 South-East) South Yarra SC Berwick City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 18:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC Corio SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Banyule City SC Red Craigieburn City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 JC Donath Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Kingsbury United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:45 JC Donath Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Kingsbury United SC Nillumbik Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 17:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Broadmeadows Stars SC Williamstown SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Broadmeadows Stars SC Tarneit United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Eagles Epping City SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Skye United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) South Springvale Aspendale SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Sandown Lions FC Skye United FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC Richmond SC
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 16:30 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Upfield SC Kensington Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Upfield SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 12:00 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Upfield SC Roxburgh Park United SC
Appt Assessor 15/06/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Albert Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:15 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Elwood City SC Red Mornington SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Moonee Valley Knights FC Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 14C) Moonee Valley Knights FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Albert Park SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Nunawading City FC Knox United SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 15:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20A) Nunawading City FC Brighton Bruisers
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Berwick City Lions Casey Comets FC Marc
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 09:00 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:10 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Heatherton United SC Clarinda United FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Doncaster Rovers SC Collingwood City FC Roberto
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13A) Doncaster Rovers SC Templestowe United FC Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:15 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Collingwood City FC (Chris)
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13D) Monash City SC Boroondara Eagles FC (PM)
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monbulk Rangers Spells Glen Waverley SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:15 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Monbulk Rangers SC Raptors North Caulfield FC U13 Colts
Appt Referee 15/06/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Mooroolbark SC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Assistant 15/06/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 10:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Yarraville FC Laverton FC
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 11:45 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Yarraville FC Darebin Falcons Red
Appt Referee 16/06/19 (Sun) 13:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Yarraville FC Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 2B (U10/11) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Avondale FC
--ABOVEADS--