Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Casey Comets FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Wyndham Vale North Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Wyndham Vale Soccer Club Tarneit United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Women's State League 3 South) Old Mentonians SC Mornington SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North Reserves) RMIT FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) RMIT FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Broadmeadows Stars SC RMIT FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 17:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Broadmeadows Stars SC Craigieburn City FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Seaford United SC Doveton SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Casey Panthers SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Frankston Pines FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 16:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Boroondara - Carey Eagles - Reserves
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 18:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Westvale SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Cleeland United SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC East Bentleigh U18 Thunder
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Sandringham SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights FC Westvale SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) RMIT FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Thornbury Athletic FC FC Clifton Hill Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 15C) Knox United SC Ringwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 15A) Gisborne SC Tarneit United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Lightning Glen Eira (Predators)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC (Riley) Templestowe United FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 14C) Collingwood City FC Blue (Craig) Mooroolbark SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Craigieburn City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Monash City FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Bundoora United FC Moreland Zebras FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 2 North-West) FC Clifton Hill Hume City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham Wolves Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Devils Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Bayside Argonauts FC East Bentleigh U16 Strikers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters South) Bayside Argonauts FC Kingston City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Richmond SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Mill Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Sandringham Stars Gippsland Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 15-16C) Sandringham Dolphins Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Blue Essendon Royals SC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Croydon City Arrows SC Collingwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Seaford United SC Narre Warren City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:30 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 15-16C) Seaford United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 13-14C) Boroondara Eagles FC (MMR) Ringwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (AS) Ashburton United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Greenvale United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:30 Wallace Reserve - Pitch 3 (Women's State League 3 North) Moreland Eagles FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Cardinals) North Caulfield Senior FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 1) Old Scotch SC Melbourne University Soccer Club Blues
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) West Point SC Sunbury United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Chelsea FC
Appt Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 YELLOW Beaumaris Panthers
Appt Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 BLACK South East United FC
Appt Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Skye United FC Berwick City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Berwick City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Maidstone United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Deakin Ducks FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 5 North-West) ETA Buffalo Craigieburn City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Seniors East Kew F.C
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Metropolitan League 4 South-East) Mount Waverley City SC Chelsea FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Sandringham SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh Strikers Riversdale SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Riversdale SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 19:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) East Bentleigh U13 Lightning Skye United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) East Bentleigh U14 Lightning Skye United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks Beaumaris SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Chelsworth Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Old Ivanhoe SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale SC U16 Girls Wonga Wizards FC (PM)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys Ascot Vale Vikings FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Westside Strikers Caroline Springs FC Yarraville FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Sportsmart Boys' East 17A) Albert Park SC Glen Waverley SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mt Lilydale Old Collegians SC Old Ivanhoe SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Macedon Blues United FC U18a Ashburton United SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Brighton Leopards East Bentleigh U12 Samurai
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Ashburton United (YL) Richmond FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Elwood City SC
Appt Referee 22/05/19 (Wed) 18:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC Mt Martha U17 Mariners
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Knox United SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Blue) Mount Eliza U12 Blue Glen Eira (Scorpions)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:20 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Blue) Mount Eliza u12 Red Berwick City Lions
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Lawton Park Reserve - MiniRoos (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Langwarrin SC Casey Comets FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Seaford United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions East Bentleigh Thunder
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Bailey Reserve - Mini 3 (U9) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) East Bentleigh U12 Titans Glen Eira (Samurai)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 14F) Brighton Phoenix Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Bulls Cleeland United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Women's State League 4 South) Brighton SC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Bears Mt Martha U12 Captains
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Aspendale SC Rosebud Heart Junior SC W
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:20 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16C) Aspendale SC Pakenham United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:15 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Aspendale SC Ashburton United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Tigers Berwick City Sharks
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Berwick City SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC Glen Eira (Gunners)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Williamstown SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Spring Hills FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC West Point SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC Blue Albion Rovers FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Sydenham Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13B) Doncaster Rovers SC Middle Park FC Green (Andrew)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Healesville Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:45 Hayes Park - Pitch 2 - Senior (Sportsmart Boys' North 13D) Northern Falcons SC Blue Old Ivanhoe SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Deakin Ducks FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Barkley Square - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Kyneton District SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Barkley Square - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Kyneton District SC Point Cook FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Kyneton District SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Caulfield United Cobras SC Mornington SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Wonga Wizards FC (MS) Malvern City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Metropolitan League 9 South-East) Wonga Wizards FC Glen Eira (Vultures)
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Knox United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Berwick City Firebirds Beaumaris Sapphires
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Scorpions Chelsea Phoenix
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City SC Frankston Pines FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 10:15 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 14B) Mazenod Victory FC Silver Knox United SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:30 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 15C) Mazenod Victory Football Club Ringwood City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Balmoral FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers SC Knox United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Knox United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC East Bentleigh U14 Girls Strikers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Casey Comets FC Caulfield United Cobras
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Casey Comets FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Casey Comets FC Brighton Thunderbolts
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Balmoral FC Williamstown SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' West 14A) Balmoral FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona Magic SC Maribyrnong Swifts Thunder
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Moreland Zebras FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Seaford United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Padua College (Sportsmart Boys' South 14D) Mt Martha U14 Mariners FC Noble Hurricanes
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC Beaumaris SC
Appt Referee 12/06/19 (Wed) 19:00 To Be Confirmed (Sportsmart Boys' South 15C) Mt Martha U15 Mariners Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 10 South-East) Macedon Blues United FC - Metro 10 Lynbrook Falcons Sports Club
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 18:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) FC Strathmore Craigieburn City FC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Craigieburn City FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 18:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) La Trobe University SC New Boys RMIT FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Knox United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Richmond SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bentleigh Greens SC Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Glen Eira (Rhinos)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Peninsula Strikers JFC Pakenham United FC Yellow
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Knox City FC U13 Blue Glen Waverley U13 Warriors
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Knox City FC U14 Blue Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 10:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 East Kew Junior FC Red
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 YELLOW Beaumaris Panthers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Mayer Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13D) Darebin United SC Alphington FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Darebin United SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Mayer Park (Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:10 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Mornington SC Chelsea FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 18A) Mornington SC B Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Terrara Park - U16's Pitch 5 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Whitehorse United SC (John K) North Caulfield FC Boys U12 Rockets
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Terrara Park - U16's Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 13A) Whitehorse United SC (Jordan/Brett) Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Collingwood City FC Blue (Aresh)) Boroondara Eagles FC (JE)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 (Sportsmart Boys' East 13C) Richmond FC (VIC) Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Richmond FC (VIC) Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U10/U11) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Western Eagles SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U10/U11) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Altona City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Red Nillumbik SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) Craigieburn City FC FC Strathmore
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Aston Fields - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Craigieburn City FC Epping City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Crinigan Road South Reserve (Women's State League 4 South) Latrobe United Womens FC Endeavour Hills SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Brandon Park SC Beaumaris SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 WJ Turner Reserve (Metropolitan League 9 South-East) South East United FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/19 (Thu) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 05/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 13D) Mount Waverley City SC - U13 Mooroolbark SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Pascoe Vale FC Womens State 3 Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 West (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC (GM) Monash City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Balmoral FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Upfield SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (JT/CD) Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 4 North) Melbourne University Soccer Club Whittlesea United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne University Soccer Club Bundoora United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Bundoora United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Yarraville FC Keilor Park SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Keilor Park SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Balmoral FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Glen Waverley U12 Warriors Croydon City Arrows SC Hawks
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Bundoora United FC Moreland Zebras FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley Cheetahs Rowville Eagles SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 5 South-East) Glen Waverley SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Caulfield United Cobras SC Bunyip District SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Victory Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Caulfield United Cobras SC Boronia SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) South Springvale Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) South Springvale Elwood City SC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Brighton Wave
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 East Kew Junior FC Red
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Noble Park SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Boroondara Eagles FC (DC)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Gisborne SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Langwarrin SC Sandringham Tigers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South 16A) Peninsula Strikers JFC Gippsland Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17A) Peninsula Strikers JFC Pakenham United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Lord Reserve - Pitch 2a (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) Glen Eira (Redbacks) Glen Eira (Highlanders)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) Brighton Wizards Brighton Raiders
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Glen Eira (Storm) North Caulfield FC Girls U12 Blaze
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Sandringham Cyclones
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) South Yarra SC Mooroolbark SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Gisborne Soccer Club Point Cook FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Keilor Park SC Geelong Galaxy United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Altona City SC Point Cook SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Altona City SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Maidstone United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunshine Heights Junior SC Sunbury United FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Castley Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Sunshine Heights Junior SC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Skye United FC Reserves Middle Park FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors Middle Park FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Upfield SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:15 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Endeavour United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Yarra Jets FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Yarra Jets FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Upfield SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Healesville SC Ringwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Healesville SC Monbulk Rangers Spells
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Dandenong City SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Paisley Park - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Altona Magic SC Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Moreland Zebras FC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Moreland Zebras FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) White Star Dandenong SC Port Melbourne SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Seniors East Kew F.C
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Trinity Sports Ground (Women's State League 3 East) Old Trinity Grammarians SC Knox City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Berwick City
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Jaguars) Endeavour United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Cairnlea Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Albion Rovers FC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Albion Rovers FC Altona City SC Maroon
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Albion Rovers FC Western Eagles SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Old Mentonians SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC Mornington SC Orange
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14A) Beaumaris SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 13-14C) Glen Waverley SC Chisholm United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) FC Noble Hurricanes Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) FC Noble Hurricanes Casey Comets FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Balmoral FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Hillsmeade Park - Junior (Women's State League 3 South) Narre Warren City FC Casey Comets FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors Middle Park FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Hampton Park United Sparrows FC Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Hampton Park United Sparrows FC Westernport SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Clarinda United FC Glen Eira (Jacyntas)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 13A) Clarinda United FC Doveton Ninjas
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 14A) Clarinda United FC Casey Comets FC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Sandringham Strikers Darebin Falcons Purple
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:15 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Tornadoes Sandringham Scorpions
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Brighton Mockingjays South Melbourne Womens FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Monash City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Endeavour United SC Mt Martha U18 Mariners
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 13D) Yarra Jets FC Blue Greenvale United SC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Bundoora United FC Preston Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC Whittlesea United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:35 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Bundoora United FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) East Bentleigh U13 Strikers Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) RMIT FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Maidstone United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Point Cook FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Sunbury United FC Satellite City United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Sunbury United FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Blue) Casey Comets FC Marc Glen Eira (Vipers)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Jono Skye United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Berwick City Wolves Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Glen Eira (Leopards)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Monash City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 17:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Monash City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Sandringham Spartans
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Alan Bain Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Fitzroy Lions SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Alan Bain Reserve (Metropolitan League 3 North-West) Melbourne Rovers Soccer Club La Trobe University SC Eagles
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Alan Bain Reserve (Metropolitan League 8 North-West) Melbourne Rovers Soccer Club Tarneit United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Parkmore SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Caulfield United Cobras SC Beaumaris SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 James Cook Reserve (Sportsmart Boys' South 14F) James Cook FC Hampton JSC Devils
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Yellow Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Hoppers Crossing SC Gold
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (BM) Whitehorse United SC (Luke M)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16B) Ashburton Utd Knox United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Bundoora United FC
Appt Referee 03/05/19 (Fri) 18:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Men's Metropolitan Masters South) Bentleigh Greens SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Pumas) Bunyip District SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15E) Skye United FC U14 Sandringham Steel
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC Glen Eira (Buzzards)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North 13-14C) Yarra Jets FC Orange Watsonia Heights FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Yarra Jets FC St Albans Saints SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:45 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Ryder Oval (Women's State League 4 West) Brunswick Zebras FC Point Cook FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 17:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC Craigieburn City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 15A) Beaumaris SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Beaumaris SC Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves Boroondara Eagles FC - Reserves
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Boroondara Eagles FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC FC Clifton Hill
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14B) Glen Eira (Panthers) Doveton SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC (Fairview) Old Mentonians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Nunawading City FC Collingwood City FC (JI)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Nunawading City FC Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC West Preston SC
Appt Referee 23/04/19 (Tue) 20:30 POSTPONED (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Riversdale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13D) Malvern City FC 13D Wonga Wizards FC (DP)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:40 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14B) Malvern City FC 14B Mount Waverley City SC - LANCE
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 18A) Malvern City FC 18A Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Doncaster Rovers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters East) South Yarra SC Ashburton United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Collingwood City FC (Chris) East Kew Junior FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:45 Elwood Park (Esplanade Oval) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Elwood City SC Ringwood City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts Frankston Pines FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Brighton SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Willsmere Park (Metropolitan League 10 South-East) East Kew FC Swinburne FC Black
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue North Caulfield FC U13 Colts
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Wonga Wizards FC (TS)
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Referee 24/04/19 (Wed) 19:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' South-East 18) Bentleigh Greens SC Macedon Blues United FC - U18A Girls
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Westernport SC Mt Martha U13 Pirates
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Westernport SC Bunyip District SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13C) Ashburton Utd (TB) Riversdale U13 White
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:10 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14A) Ashburton Utd (MB) Rowville Eagles SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East Reserves) Alphington FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 4 North-West) Melbourne University Soccer Club Westvale SC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers St Kilda Soccer Club
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Williamstown SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Uni Hill Eagles FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:05 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Uni Hill Eagles FC Oak Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Sycamore Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Uni Hill Eagles FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15B) Casey Comets FC Elwood City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East Reserves) Brighton SC Reserves Frankston Pines FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts Frankston Pines FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Hampton Hashbrowns Seaford United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Panthers SC Casey Kings FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Casey Panthers SC Brighton Cobras
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Panthers SC Glen Eira (Kyras)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) South Yarra SC Red Croydon City Arrows SC Falcons
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) South Yarra SC Red Mount Waverley City SC - U12 Liam
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Gold (Pedge) East Kew FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Springvale City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Brandon Park SC Wonga Wizards FC (MS)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Lalor United Junior SC Coburg City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Lalor United Junior SC Yellow Essendon Royals SC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16A) Lalor United Junior SC Whittlesea United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Port Melbourne SC Beaumaris SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ringwood City FC U12 Boys Joeys Boroondara Eagles FC (ND)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:30 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Navy Berwick City Eagles
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Chelsea FC Wildcats Beaumaris SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Chelsea FC Strikers Mount Eliza Green
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Darebin United SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Banyule City SC Red Mill Park SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Monash City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 18:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Heidelberg Eagles SC Greenvale United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Greenvale United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Blue Mitchell Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Craigieburn City FC Coonans Hill SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 18A) Craigieburn City FC Essendon Royals SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Glen Eira (Stingrays) Doveton SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Condors) Clarinda United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East Reserves) Whitehorse United SC Ashburton United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Ashburton United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Ringwood City FC Nunawading City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 18:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Albert Park SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC South Yarra SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC Rosebud SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Rosebud SC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC South Yarra SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Old Scotch SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Casey Comets FC Titus Mount Eliza U12 Gold
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Boroondara Eagles FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Dorothy Laver Reserve (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Malvern City FC Women
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Dorothy Laver Reserve (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC Richmond SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Bundoora United FC Banyule City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 14A) Bundoora United FC Gold Fawkner SC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15B) Bundoora United FC Epping City SC 2
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16A) Bundoora United FC Orange Essendon Royals SC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC Preston Lions FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Point Cook SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Altona North SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Altona North SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15B) Point Cook SC Satellite City United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 18) Point Cook FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Upfield SC Meadow Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Upfield SC Fitzroy City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Wonga Wizards FC (JM)
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Barwon SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Kensington Junior SC FC Clifton Hill
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 13-14D) Kensington Junior SC Blue Greenvale United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Moonee Valley Knights FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Avondale FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Macedon Blues United FC u15a Templestowe United FC Gold
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a North Caulfield FC Boys U16
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 19:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Women's State League 2 South-East) Templestowe United FC Knox City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mt Martha U12 Pirates Berwick City Wolves
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Peninsula Strikers Junior FC Langwarrin SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14F) Peninsula Strikers JFC Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Glen Eira (Phoenix) Glen Eira (Falcons)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Knox United SC Whitehorse United Stallions
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Old Mentonians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) FC Noble Hurricanes Brighton Blizzards
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 13D) East Kew Junior FC Monash City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC Tullamarine FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Tullamarine FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Keysborough SC U12 Berwick City Bears
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Keysborough SC U13 East Bentleigh U14 Sharks
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Altona North SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Moreland Eagles FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC South Springvale SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 2 South-East) Ringwood City FC Senior Women Monash Uni Womens 1sts
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Bell Park SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Monash City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' West 13-14C) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Keilor Park SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Keilor Park SC Altona Magic SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Keilor Park SC Geelong Galaxy United FC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Craigieburn City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Macedon Blues United FC- U12W Girls Knox City FC U12 Green
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Reservoir Yeti SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14D) Thomastown Raiders FC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Thomastown Raiders FC Nillumbik Junior SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Westgate FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Westgate FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 17A) Knox United SC Wonga Wizards FC (RF)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Waverley Wanderers SC St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Monash City FC Knox United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Monash City FC Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Mount Waverley City SC Red 17 - Michael
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 13:15 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 15-16C) Aspendale SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13B) Fawkner SC Red FC Birrarung
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Fawkner SC Sydenham Park SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Banyule City SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 18A) Boroondara Eagles FC (JD) North Caulfield FC Boys U18
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (LV) Glen Waverley Rangers
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Boroondara Eagles FC Box Hill United SC
Appt Referee 23/04/19 (Tue) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves Glen Waverley SC
Appt Assistant 23/04/19 (Tue) 20:30 POSTPONED (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Ashburton United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Glen Eira (Raptors)
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Brighton SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East Reserves) Whitehorse United SC South Yarra SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC South Yarra SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Swinburne FC Red Glen Waverley SC Metro 1
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Boroondara Eagles FC (ML)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Monbulk Rangers Outlaws
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 GH Mott Reserve (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Quarries Park (Men's State League 5 East Reserves) Yarra Jets FC Boronia SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Boronia SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Moreland United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Keilor Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 17A) FC Birrarung Barnstoneworth United Junior FC Blue (A)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Hoppers Crossing SC Yarraville FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:45 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC West Point SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 4 North) La Trobe University SC Epping City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC Maribyrnong Swifts Silvers
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC West Point SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Manningham United Blues FC Glen Eira (Sirens)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Renegades Kensington Junior SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 17A) Brighton Rangers Hampton JSC Roar
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 14C) Templestowe United FC Red Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Bulleen Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 15B) Templestowe United FC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Glen Waverley SC SG Monbulk Rangers Spartans
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Sandringham Hurricanes East Bentleigh U12 Girls Strikers
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 10:00 Dendy Park - SSF Z (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Brighton Lorikeets Mt Martha Girls U12 Mariners
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15B) Glen Eira (Ninjas) Sandringham Strikers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) Brighton Lightning Bolts
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:15 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Noble Park SC Aspendale Storm
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) Skye United FC U17 Brighton United
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Berwick City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Thunder Brighton Turtles
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Westside Strikers Caroline Springs FC Lalor United Junior SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Glen Eira (Devannas)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 13B) Rosebud Heart Junior SC Red Brighton Spartans
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Rosebud SC Red Chelsea FC Chargers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Olympic Park Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Rosebud SC Monash Uni Womens 3rds
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 14B) North Caulfield FC Boys U14 Macedon Blues United FC U14b
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 15E) Pakenham United FC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Dandenong South SC Ashburton United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Meadow Park SC Black
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC Preston Lions FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Keilor Park SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Banyule City SC Blue FC Birrarung
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Banyule City SC Red Fitzroy City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Banyule City SC Blue Diamond Valley United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Banyule City SC Northern Falcons SC Red
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 GH Mott Reserve (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Wildfire East Bentleigh U14 Girls Lightning
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves East Brighton United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 2 South-East) Brighton Sunday Firsts Old Scotch SC (Blues)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Gisborne SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Gisborne SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:45 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Essendon Royals SC GOLD
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Westvale SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 2nds Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Bundoora United FC Moreland Zebras FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Preston Lions FC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:20 Delacombe Park (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes Mt Martha U12 Destroyers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Mace Oval - Mini 2 (U11) (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mt Martha Girls U12 Mariners East Bentleigh U12 Girls Lightning
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Tullamarine FC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Moreland Zebras FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Hampton Park United Sparrows FC 2018 St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC Pakenham United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Hampton Park United Sparrows FC Collingwood City FC (CCFC)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Wolverines) Mount Eliza Yellow
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 20A) Glen Eira (Intensity) Doveton SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Glen Eira (Dodos) Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Boroondara Eagles FC (SV)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 18A) North Sunshine Eagles SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West Reserves) Keilor Wolves SC Lara United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Lara United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Upfield SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Upfield SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC West Point SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC West Point SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 3 West) Spring Hills FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne Knights FC Preston Lions FC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC Preston Lions FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/19 (Thu) 19:30 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Preston Lions FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC South Yarra SC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC South Yarra SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) South Springvale SC Rosebud SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15E) South Springvale SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) South Springvale SC Gippsland Football Club
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Rowville Eagles SC Riversdale SC White
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) North Sunshine Eagles SC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 13A) North Sunshine Eagles SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) North Sunshine Eagles SC Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Upfield SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Rosebud SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ringwood City FC Essendon Royals SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Bundoora United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Bundoora United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 17:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Eltham Redbacks FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 19:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 12:45 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 15B) East Kew Junior FC Whitehorse United SC (Chris)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC RED
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Lalor United Junior SC Banyule City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Darebin Falcons Red Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Capp Reserve (Women's State League 5 North-West) Darebin Falcons Womens SC Meadow Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Melbourne Lions SC Thomastown Raiders FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Thomastown Raiders FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Yarraville FC La Trobe University SC Old Boys
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Macedon Blues United FC - U13B Ringwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Macedon Blues United FC - U14A Templestowe United FC Gold
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Balmoral FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Balmoral FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Nunawading City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:10 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Western Eagles SC Williamstown SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Western Eagles SC Nillumbik SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Williams Landing SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West Reserves) Epping City SC Corio SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Corio SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Truganina Hornets SC Gisborne SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Truganina Soccer Club Inc Sydenham Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Truganina Hornets SC FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Templestowe United FC Whitehorse United SC (Bob)
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Darebin United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Roxburgh Park United SC Craigieburn City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Roxburgh Park United SC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Roxburgh Park United SC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Gisborne SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Red Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Brimbank Stallions FC Fawkner SC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brimbank Stallions FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Seaford United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Seaford United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Somerville Eagles Soccer Club Albert Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC Sandown Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC South Yarra SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Surf Coast FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Mazenod College - Main Gate (G) (Sportsmart Boys' East 15D) Mazenod Victory FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Brandon Park SC South Yarra SC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Lara United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Debneys Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC Red Bundoora United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Debneys Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Essendon Royals SC Red Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Debneys Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Essendon Royals SC Gold Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Debneys Park - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Essendon Royals SC RMIT FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 19:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Berwick City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' West 16B) Barnstoneworth United Junior FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 16A) Williamstown SC Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Lalor United Junior SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Wilson Reserve - Wattle Glen (Sportsmart Boys' North 15D) Nillumbik SC Mill Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Sydenham Park SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Sydenham Park SC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Sydenham Park SC Spring Hills FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Strathmore Heidelberg Stars U13
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16A) FC Strathmore Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Mill Park SC Kingsbury United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Mill Park SC Bundoora United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Mill Park SC Preston Lions FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 14A) Fawkner SC Blue Bundoora United FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Essendon Royals SC Spring Hills FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 13-14C) Essendon Royals SC Darebin Falcons White
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Women's State League 2 North-West) Essendon Royals SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 03/05/19 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Coburg City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) East Bentleigh U18 Lightning Brighton Fire
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) East Bentleigh Lightning Monash Uni Mens 3rds
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Maribyrnong Swifts FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Avondale FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Yarraville FC Altona City SC Maroon
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Yarraville FC Sunbury United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Lalor United FC Williamstown SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC Williamstown SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green Coonans Hill SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Greenvale United SC Bundoora United FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Greenvale United SC Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Greenvale United SC Fitzroy City SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Eagles Altona City SC Yellow
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Brunswick City SC Fitzroy City SC
Appt Referee 23/06/19 (Sun) 13:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brunswick City SC Bundoora United FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Old Scotch SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Bundoora United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North 13-14C) Yarra Jets FC Blue FC Birrarung
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 13A) Watsonia Heights FC Craigieburn City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 14B) Watsonia Heights FC Darebin United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Watsonia Heights FC Spring Hills FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC Truganina Soccer Club Inc - 13B
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Point Cook SC Laverton FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Springvale City SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Springvale City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Girls Brighton Lorikeets
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Mount Eliza Red Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 14C) Eltham Redbacks FC Meadow Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Sportsmart Boys' North 18A) Eltham Redbacks FC Blue Eltham Redbacks FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East Reserves) Chisholm United FC Noble Park SC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Noble Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) East Bentleigh U15 Strikers Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Beaumaris SC Aspendale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Albert Park SC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC West Point SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC Fitzroy City SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Fitzroy City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Keilor Park SC Eagles Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Keilor Park SC Sydenham Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Keilor Park SC FC Birrarung Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Wolves SC Keilor Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Keilor Wolves SC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Ashburton United SC (SD) Knox City FC U12 Blue
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:10 Markham Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Ashburton United SC (JT) Knox City FC U12 Yellow
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Dorothy Laver Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Ashburton United SC Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) East Kew FC Collingwood City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Blue Thunder Aspendale Tigers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Americo Middle Park FC Green (Bill)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Roberto Ashburton United SC (AM)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 20A) Hampton JSC 19/20 Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Debneys Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Essendon Royals SC Red Northern Falcons SC Green
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:10 Debneys Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Essendon Royals SC Gold Northern Falcons FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Debneys Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14A) Essendon Royals SC BLUE Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Springvale City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North Reserves) Old Xaverians SC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Sandringham SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley U15 MT Ashburton Utd (SK)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans North Caulfield FC U15 Colts
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC South Springvale SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC South Springvale SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Riversdale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Collingwood City FC (Colin) Richmond SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Collingwood City FC (Abdel) Mooroolbark SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Westvale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 17:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East Reserves) Mooroolbark SC Berwick City SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 19:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Berwick City SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Warragul United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Altona North SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 15C) Mount Waverley City SC 15 - Gus Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 19:30 Morshead Park - Stadium Pitch (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Preston Lions FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 18:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) Croydon City Arrows SC Reserves Brighton SC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Brighton SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Boroondara Eagles FC (LC) Templestowe United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17A) Boroondara Eagles FC (DK) Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:40 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (AC) Whitehorse United SC (Damian)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 16C) Boroondara Eagles FC (PA) Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Nunawading City FC Macedon Blues United FC u12k
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Wonga Wizards FC (MA)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Willsmere Park (Sportsmart Boys' East 14C) East Kew Junior FC Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East Reserves) North Caulfield Women FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Monbulk Rangers SC
Appt Assessor 07/06/19 (Fri) 18:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assessor 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dingley Stars FC Chelsea FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 BLACK South East United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Mill Park SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Mill Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 14C) Moreland United SC Blue Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 15C) Moreland United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 17B) Moreland United SC Coonans Hill SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Moomba Park (Women's State League 5 North-West) Moreland United SC Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Warriors) Endeavour United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Glen Eira (Giants) Keysborough SC U15
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 15A) Brighton Galaxy Mornington SC Orange
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16A) Brighton United Casey Comets FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Rowville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' East 20A) Whitehorse United SC (Jerry) Malvern City FC 20A
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC FC Clifton Hill
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC FC Clifton Hill
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Melton Phoenix FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16A) Melton Phoenix FC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Red Macedon Blues United FC U12w
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 HV Jones Reserve - North Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Blue Monash City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham United SC Maidstone United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Maidstone United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Williamstown SC Albion Rovers FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Williamstown SC Yarraville FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Williamstown SC Darebin Falcons
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Malvern City FC 12 Kangaroos Blue Templestowe United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 20A) Berwick City SC Casey Comets FC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 13:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Warragul United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Boroondara Eagles FC (PK) Knox City FC U12 Silver
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Riversdale SC Green Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Eltham Redbacks FC Preston Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16B) Eltham Redbacks FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 16:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Richmond SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Richmond SC
Appt Assistant 18/04/19 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Boroondara Eagles FC Box Hill United SC
Appt Assistant 23/04/19 (Tue) 20:30 POSTPONED (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC Seniors
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:30 Balmoral Park (Metropolitan League 3 North-West) Balmoral FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC Lara United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 3 (Metropolitan League 7 North-West) Altona East Phoenix SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West Reserves) North Melbourne Athletic FC Surf Coast FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Surf Coast FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) West Point SC Victory Sunbury United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) West Point SC Point Cook SC Phantoms
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) West Point SC Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Frank Holohan Soccer Complex - Mini 1(U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Dandenong City SC Nunawading City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Assessor 20/04/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Middle Park FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Tarneit United SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Tarneit United SC Point Cook SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Skye United FC Mount Eliza U12 Green
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Boys' South 13C) Mt Martha U13 Captains East Bentleigh U13 Sharks
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South 13-14C) Mt Martha Girls U13/14 Pirates Chelsea FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Westgate FC
Appt Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 11:20 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Sandringham Spartans
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Epping City SC Northern Falcons FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Epping City SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Eltham Redbacks FC FC Clifton Hill
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Eltham Redbacks FC Hume United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Eltham Redbacks FC Pascoe Vale FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Spring Hills FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 North-West) Greenvale United SC Gisborne SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Corio SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Corio SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Brighton Vipers
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC Tullamarine FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Casey Panthers SC Berwick City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC Sandringham SC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Upfield SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Aspendale SC Chelsea FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:45 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Tigers
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13D) Diamond Valley United SC Red Nillumbik Junior SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 14B) Diamond Valley United SC Preston Lions FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15D) Diamond Valley United SC FC Birrarung
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Darebin United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Darebin United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Hume United FC Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Hume United FC Epping City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Glen Waverley SC Vipers Malvern City FC 12 Joeys
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Red Bundoora United FC Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Fitzroy City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Croydon City Arrows SC Eagles Ashburton United SC (RV)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC West Preston SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Diamond Valley United SC Bundoora United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North 13-14D) Diamond Valley United SC Kensington Junior SC Gold
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Partingtons Flat (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Diamond Valley United SC Mill Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Partingtons Flat (Women's State League 4 North) Diamond Valley United SC Oak Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Barwon SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Barwon SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC Fawkner SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Meadow Park SC Craigieburn City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Meadow Park SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Meadow Park SC Balmoral FC
Appt Assistant 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 26/04/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Noble Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Chelsea FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 2 South-East) Elwood City SC Sandringham SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 2 South-East) Elwood City SC Mazenod Victory FC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 14D) Alphington FC Coonans Hill SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Alphington Park Oval (Women's State League 4 East) Alphington FC FC Clifton Hill
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Coburg City FC Middle Park FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Elwood City SC Hampton Hornets
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Elwood City SC Red Beaumaris Wolves
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:10 Dorset Recreation Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Riversdale U15 Blue
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards FC (LW) South Yarra SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bentleigh Greens SC Pakenham United FC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Ringwood City FC Casey Comets FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Mornington SC Berwick City Firebirds
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Wallabies Pakenham United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Mornington SC Orange Brighton Storm
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC South Springvale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 14D) Ashburton Utd Mount Waverley City SC - U14 Elijah
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:45 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Ashburton Utd Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City Arrows SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Betula Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Casey Kings FC Sandringham SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Noble Park SC Glen Waverley SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC FC Clifton Hill
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC Firsts Frankston Pines FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 16:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Casey Panthers SC East Bentleigh U16 Girls Strikers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 18:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 3 South) Casey Panthers SC Beaumaris SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Albion Rovers FC Western Suburbs SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Western Suburbs SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Whitehorse United SC (Simon) Templestowe United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Whitehorse United SC (Jerry) Bentleigh Greens SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Terrara Park - U14'S Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 14D) Whitehorse United SC (George) Brandon Park SC
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 09:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Warriors Collingwood City FC Blue (Aresh))
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 19:00 Esther Park Reserve (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Berwick City SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Mill Park SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC Women Watsonia Heights FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Elwood City SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Westside Strikers Caroline Springs FC Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC FC Birrarung
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 16B) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona City SC Yellow
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Westside Strikers Caroline Springs FC Williamstown SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Surf Coast FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Larissa Reserve (Metropolitan League 1) North Sunshine Eagles SC Old Melburnians SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Keilor Park SC Geelong Galaxy United FC
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Williams Landing Soccer Club Moreland United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Fitzroy City SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers SC Knox United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:45 Alma Park East (Metropolitan League 8 South-East) St Kilda casuals Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Alma Park East (Women's State League 4 East) St Kilda Soccer Club Glen Waverley Women S4
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Waratah Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Doveton SC Pakenham United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC Sandringham SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Sandringham SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Frankston Pines FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Frankston Pines FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Nunawading City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Sumner Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Brunswick Zebras FC Craigieburn City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 5 North-West) Brunswick Zebras FC Kensington City Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Sydenham Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) Sydenham Park SC Point Cook SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 4 South-East) South Yarra SC 'Casuals' Sandringham SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 3 North) South Yarra SC Mill Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Pakenham United FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Pakenham United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 5 West) Barnstoneworth United Senior FC Barwon SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Gisborne SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash Uni Mens Reserves Elwood City SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash Uni Mens Seniors Elwood City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Mornington SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Mornington SC Narre Warren City FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Waverley Wanderers SC St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 5 South-East) FC Noble Hurricanes Skye United FC
Appt Referee 18/04/19 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Boroondara Eagles FC Box Hill United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Old Ivanhoe SC Juventus Old Boys SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Sandringham SC Old Melburnians SC U-23
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC Fitzroy City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Upfield SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Upfield SC Essendon United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Upfield SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 07/06/19 (Fri) 18:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Bayside Argonauts FC Berwick City Phoenix
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bayside Argonauts FC Ashburton United SC (N.O)
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Mornington SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Endeavour United SC Mornington SC - Kangaroos
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Glen Waverley SC East Kew F.C
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC Seniors East Kew F.C
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC South Yarra SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 19:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) St Albans Saints SC Green Gully SC
Appt Assistant 28/04/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Melbourne Knights FC Preston Lions FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors Middle Park FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Lois Twohig Reserve (Women's State League 5 South-East) Dandenong Tigers FC Springvale White Eagles FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Albert Park SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Doveton SC Nunawading City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Doveton SC Nunawading City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Anderson Park (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Doncaster Rovers SC North Caulfield FC Boys U12 Tigers
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Monash City FC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Monash City FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Westgate FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Girls' South-East 18) South Yarra SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Pakenham United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) South Springvale SC South East United FC Women's
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Brandon Park SC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Westvale SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Westvale SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 2 North-West) Spring Hills FC Lara United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Spring Hills FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC Macedon Blues United FC U15b
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 17:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC Templestowe United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Fawkner SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Glenroy Lions FC FC Strathmore
Appt Referee 26/04/19 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 7 North-West) Westgate FC Williamstown SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona City SC St Albans Saints SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14C) Altona City SC Sunbury United FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Altona City SC Darebin Falcons Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:45 Kim Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters FC Strathmore
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda ressies Warragul United SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC Warragul United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Satellite City United SC Point Cook SC Harriers
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Kurunjang Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Girls' West 13-14C) Satellite City United SC Yarraville FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Western Suburbs SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Chisholm United FC Macedon Blues United FC U16b
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Monash University SC (Caulfield) Parkmore SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Monash University SC (Caulfield) Kings Domain FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 2 South-East) Monash University SC (Caulfield) Monash Uni Mens U23
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 19:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 GH Mott Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons SC Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 GH Mott Reserve (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills Fire SC Rosebud SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 East) Alphington FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (SOB) South Yarra SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:00 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (DC) Riversdale SC Red
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Riversdale SC U12 Girls Monbulk Rangers Sapphires
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Riversdale SC Blue Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:20 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Ringwood City FC Glen Waverley SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 18:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Glen Eira (Devannas) Sandringham Strikers
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Cheltenham Park - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Hampton Strikers Glen Eira (Rascals)
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Cheltenham Park - Mini 2 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) Hampton FC Clarinda United FC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Mornington SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Greenvale United SC
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - Mini 3 (U9) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) East Bentleigh U12 Strikers Sandringham SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:10 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton United SC (AA) Boroondara Eagles FC (AA)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Essendon Royals SC FC Strathmore
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 13:10 Marcellin College (Men's State League 4 North Reserves) Marcellin Old Collegians SC West Preston SC
Appt Assistant 27/04/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC West Preston SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:15 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Glen Waverley Dashers Ringwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Glen Waverley U15 Scorpions Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Glen Waverley Thunder United Ringwood City FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (PM) Whitehorse United SC (David)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:10 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Boroondara Eagles FC (JW) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Monbulk Rangers SC Raptors Malvern City FC 13B
Appt Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Ashburton United SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Flemington Road Oval (Women's State League 4 East) North Melbourne Athletic FC Elwood City SC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Albion Rovers FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Avondale FC
Appt Referee 28/04/19 (Sun) 14:45 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Green Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC)
Appt Referee 05/05/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Avondale FC
--ABOVEADS--