Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North Reserves) RMIT FC Melbourne Lions SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North) RMIT FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 RMIT Bundoora Sports Centre (Men's State League 5 North) RMIT FC Melbourne Lions SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Craigieburn City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Assessor 22/03/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assessor 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Darebin United SC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Westvale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Quarries Park (Nike F.C. Cup) FC Clifton Hill Moreland Zebras FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Malvern City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Brighton SC Firsts
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:30 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC La Trobe University SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Mazenod Victory FC Ashburton United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Hume United FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Knox United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 18:10 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 25/03/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 12:50 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Mill Park SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Brighton SC Firsts
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Assessor 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 20/04/19 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Assistant 20/04/19 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC Meadow Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Nike F.C. Cup) Hoppers Crossing SC Keilor Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Old Scotch SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Tullamarine FC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 20:30 Epping Soccer Stadium (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Sydenham Park SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Nunawading City FC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 12:00 Howard Glover Reserve (Nike F.C. Cup) Barwon SC Spring Hills FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Brighton SC Firsts
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Surf Coast FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Westvale SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Berwick City SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 20:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Malvern City FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Seaford United SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC West Point SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Aspendale SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) FC Strathmore Westvale SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 20:30 Tatterson Park - Pitch 3 (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Casey Panthers SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 20:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Malvern City FC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 18:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Albion Rovers FC
Appt Assistant 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Monash City FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Laverton FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Elwood City SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 25/03/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Williamstown SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Rosebud SC
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Nike F.C. Cup) Glen Waverley SC Old Mentonians SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Western Eagles SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Truganina Hornets SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 24/03/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC FC Clifton Hill
Appt Referee 24/03/19 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Nike F.C. Cup) Swinburne University SC Yarra Jets FC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Dingley Stars FC
Appt Assistant 23/03/19 (Sat) 15:00 Park Avenue Reserve (S) (Men's State League 5 East) East Kew F.C Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Clifton Park (S) (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Marcellin Old Collegians SC
--ABOVEADS--