Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 13-14C) Maribyrnong Swifts FC Avondale FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Coonans Hill SC Coburg City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14D) Coonans Hill SC Mill Park SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Casey Panthers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) Meadow Park SC Kingsbury United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Gladstone Park Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Meadow Park SC Craigieburn City FC A
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Meadow Park SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Yarraville FC FC Clifton Hill
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC FC Clifton Hill
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon United FC FC Birrarung Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Red Altona City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Keon Park FC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 11:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Mornington SC Orange
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Brighton Hailstorm Templestowe United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Westside Strikers Caroline Springs FC Altona Magic SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Sandringham Strikers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 20/05/19 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Lalor United FC
Appt Assistant 20/05/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Lalor United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Red Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Whittlesea United SC Eltham Redbacks FC Blue
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC La Trobe University SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Greenvale United SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Boroondara Eagles FC (LC) Bentleigh Greens SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Stradbroke North (Sportsmart Boys' East 17A) Boroondara Eagles FC (DK) Glen Waverley SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 13C) Gisborne SC Yellow Point Cook SC Harriers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Glen Eira (Condors) Gippsland Football Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Essendon Royals SC BLUE Watsonia Heights FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Preston Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC FC Strathmore
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Caulfield United Cobras SC Doveton SC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Doveton SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14D) Thomastown Raiders FC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West Reserves) Old Xaverians SC Moreland Zebras FC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Moreland Zebras FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 14:00 Morshead Park - Synthetic 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Point Cook FC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Surf Coast FC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Surf Coast FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Bundoora United FC Fawkner SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Bundoora United FC Sydenham Park SC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Bundoora United FC Northern Falcons SC Green
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 18A) North Caulfield FC Boys U18 Macedon Blues United FC U18a
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Hampton Park United Sparrows FC East Bentleigh U12 Girls Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Old Melburnians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) Hampton Park United Sparrows FC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Hume United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Princes Park Oval #6 (Sportsmart Boys' North 16C) FC Birrarung Nillumbik Junior SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Hampton Park United Sparrows FC Mount Eliza U12 Red
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Upfield SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Upfield SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights FC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 YELLOW Noble Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC Senior Women Malvern City FC Women
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Bunyip District SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Monash University SC (Caulfield) East Bentleigh Thunder
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Yarra Jets FC Red Bundoora United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Yarra Jets FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Yarra Jets FC La Trobe University SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:35 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Coonans Hill SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 18A) Westside Strikers Caroline Springs FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Aspendale SC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 10:15 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 12:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC Brighton Galaxy
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC Collingwood City FC (CCFC)
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 14:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Peninsula Strikers JFC Skye United FC U14
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 14:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' West 13C) Balmoral FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' North West 14A) Balmoral FC Sydenham Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Balmoral FC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Waverley Wanderers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Willsmere Park (Metropolitan League 10 South-East) East Kew FC Noble Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC Senior Women Malvern City FC Women
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Skye United FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Preston Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Monash City FC Knox City FC U14 Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Wildfire Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Brighton Hailstorm Templestowe United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Women's State League 4 South) Brighton SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (All Abilities League Joeys) Berwick Emus Barnies All Abilities
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:35 State Football Centre - Pitch 2 (S) (All Abilities League Joeys) Mitchell Rangers SC Barnies All Abilities
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:10 State Football Centre - Pitch 2 (S) (All Abilities League Joeys) Mitchell Rangers SC Berwick Emus
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 14C) Moreland United SC Blue Meadow Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 16B) Barnstoneworth United Junior FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Westside Strikers Caroline Springs FC West Joeys Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Sandringham SC Old Scotch SC (Cardinals)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Sandringham SC Elwood City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North West 16A) Essendon Royals SC Blue Altona City SC Maroon
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Essendon Royals SC Oak Park SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Blue Thunder East Bentleigh U12 Titans
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 16C) St Kilda Soccer Club Green South Yarra SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Alma Park East (Women's State League 4 East) St Kilda Soccer Club Elwood City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Central Park Rangers Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters East) Central Park Rangers O35s South Yarra SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 15D) Riversdale U15 Blue Glen Waverley U15 Scorpions
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Riversdale U16 Blue Knox United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Frog Hollow Reserve (Sportsmart Boys' East 16C) Riversdale U16 White Boroondara Eagles FC (PA)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Sydenham Park SC Satellite City United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13A) Sydenham Park SC Sunbury United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Sydenham Park SC Craigieburn City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Reservoir Yeti SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) East Bentleigh U12 Thunder East Bentleigh U12 Samurai
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC East Bentleigh U13 Strikers
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Sandown Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 4 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Riversdale SC White Mount Waverley City SC - U12 Liam
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley Cheetahs Mount Waverley City SC - U15/16 Girls Marcel
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Women's State League 3 East) Glen Waverley Women Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 18:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Sandown Lions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Sandown Lions FC Ashburton United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:20 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Sandringham Cyclones Brighton Turtles
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 14C) Collingwood City FC Blue (Craig) Templestowe United FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Collingwood City FC (Chris) Richmond FC (VIC)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:15 Dendy Park - SSF Y (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Brighton Tornadoes Aspendale Tigers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 13-14C) Sandringham Tigers Seaford United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Tigers Hampton Park United Sparrows FC A
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Upfield SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Yarraville FC West Point SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Yarraville FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Yarraville FC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Yarraville FC FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley U13 Warriors East Kew Junior FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley U15 MT Malvern City FC 15C
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Glen Waverley Spartans Collingwood City FC (JI)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Chelsworth Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Old Ivanhoe SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Essendon Royals SC Gold Thomastown Raiders FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Ballarat SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 North-West) Tarneit United SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:30 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Nunawading City FC St Kilda ressies
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC St Kilda SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin Ducks FC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Springvale City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Croydon City Arrows SC Mooroolbark SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Croydon City Arrows SC Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC Ringwood City FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Hampton Park United Sparrows FC Berwick City Tigers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 KM Reedy Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15E) Hampton Park United Sparrows FC Sandringham Steel
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 WJ Turner Reserve (Metropolitan League 9 South-East) South East United FC Lyndale United Football Club
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Surf Coast FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina Hornets SC Hoppers Crossing SC Gold
Appt Referee 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (BM) Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Riversdale SC Middle Park FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:50 State Football Centre - Pitch 3 (S) (All Abilities League Kangaroos) Victorian CP Team A Northern Falcons FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:40 State Football Centre - Pitch 3 (S) (All Abilities League Kangaroos) Victorian CP Team A Pascoe Vale FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Casey Panthers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Watsonia Heights FC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 14B) Watsonia Heights FC FC Strathmore
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Watsonia Heights FC FC Clifton Hill Blue
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Northern Falcons SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13D) Healesville SC Monash City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14C) Healesville SC Ringwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Healesville Soccer Club Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Caulfield United Cobras SC Beaumaris SC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Mornington SC Berwick City Firebirds
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Mount Eliza Yellow Bunyip District SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 14A) Boroondara Eagles FC (ML) Wonga Wizards FC (MA)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:40 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 15D) Boroondara Eagles FC (AC) Mazenod Victory FC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers JFC Aspendale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) La Trobe University SC RMIT FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Mount Eliza Green
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Seaford United SC Berwick City Bears
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Peninsula Grammar School (The Detmold) (Women's State League 5 South-East) TOPSA Skye United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) Skye United FC U17 Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Knox City FC U13 Blue Riversdale U13 White
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13C) Ashburton Utd (TB) Macedon Blues United FC - U13
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton Utd East Kew Junior FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Bayside Argonauts FC Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Crinigan Road South Reserve (Women's State League 4 South) Latrobe United Womens FC Monash Uni Womens 3rds
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) South Springvale East Bentleigh U14 Sharks
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Brandon Park SC South Yarra SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mazenod Victory Football Club Casey Comets FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) FC Noble Hurricanes Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) FC Noble Hurricanes East Bentleigh U16 Girls Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 5 South-East) FC Noble Hurricanes Springvale White Eagles FC
Appt Assessor 19/05/19 (Sun) 16:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Assessor 19/05/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC West Preston SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC West Preston SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Hume City 39er’s Gippsland Football Club U16 Girls
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Hume City FC Lara United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Western Eagles SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne University Soccer Club North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 4 North) Melbourne University Soccer Club Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Melbourne University Soccer Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 1 North-West) Melbourne University Soccer Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Templestowe United FC A Richmond FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 16:00 Morshead Park - Synthetic 2 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Point Cook FC
Appt Referee 11/08/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Maribyrnong Swifts Lightning
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC North Caulfield FC Boys U16
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Nunawading City FC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Nunawading City FC Mount Waverley City SC Red 17 - Michael
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Hampton Hashbrowns East Bentleigh U14 Girls Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Hampton JSC Hammerheads Narre Warren City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Metropolitan League 6 South-East) Old Mentonians SC Parkmore SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Women's State League 3 South) Old Mentonians SC Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Collingwood City FC Blue (Aresh)) Mazenod Victory FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Collingwood City FC (Abdel) Middle Park FC Green (Andrew)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 13-14C) Boroondara Eagles FC (MMR) Chisholm United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (AS) Templestowe United FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City Scorpions Hampton JSC Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC Sandringham Strikers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13E) Chelsea FC Wildcats Skye United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea Phoenix South Springvale
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 HD Thomas Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Chelsea Warlocks Doveton SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Alphington FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Alphington FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Diamond Valley United SC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 11:00 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Rosebud SC South East United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Olympic Park Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Rosebud SC Pakenham United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Skye United FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:10 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) South Yarra SC Red Knox City FC U12 Yellow
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) South Yarra SC Red Knox City FC U12 Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Glen Eira (Storm) Brighton The Bees
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Gisborne Soccer Club Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Senior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Yarra Jets FC Fawkner SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Yarra Jets FC Red Darebin Falcons
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Yarra Jets FC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Padua College (Sportsmart Boys' South 13C) Mt Martha U13 Captains Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 17A) Mt Martha U17 Mariners Brighton Glory
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Keon Park FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Keon Park FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC Truganina Soccer Club Inc
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC Red Altona City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Westvale SC Blue Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC Keilor Park SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Keilor Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona City SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' North West 14A) Altona City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Altona City SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Kim Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC Masters Coburg City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) North Sunshine Eagles SC Gisborne Soccer Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' West 13A) North Sunshine Eagles SC Meadow Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Lloyd Reserve (Sportsmart Boys' North West 16A) North Sunshine Eagles SC Fawkner SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Seaford United SC Sandown Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Sandown Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 14:00 Morshead Park - Synthetic 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Point Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Williamstown SC Point Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Williamstown SC Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North West 16A) Williamstown SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Northern Falcons FC Banyule City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Knox United SC Monash City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:10 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 15C) Knox United SC Mount Waverley City SC 15 - Gus
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:10 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South 15-16C) Casey Panthers SC Brighton Lightning Bolts
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 18:00 FORFEIT (Women's State League 3 South) Casey Panthers SC Narre Warren City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC East Bentleigh Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:15 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Monash City FC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Keilor Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC Berwick City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Laverton FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Laverton FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Hampton Park United Sparrows FC East Bentleigh U12 Girls Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Hampton Park United Sparrows FC 2018 Old Melburnians SC
Appt Referee 03/09/19 (Tue) 19:00 The Grange Reserve [Clayton South] (Men's Metropolitan Masters South) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC Old Scotch SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Old Scotch SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Sportsmart Boys' South 14E) Brighton Phoenix Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Mooroolbark SC Boroondara Eagles FC (AA)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC Rowville Eagles SC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Reema Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Endeavour United SC South Springvale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash Uni Womens 1sts Richmond SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Mens U23 Elwood City SC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Darebin Falcons Red Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 GH Mott Reserve (Sportsmart Girls' North 13-14C) Darebin Falcons Red Watsonia Heights FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 13D) Malvern City FC 13D Ringwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Malvern City FC 12 Kangaroos Blue Collingwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Kooyong Park - SSF2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Malvern City FC 12 Joeys Ashburton United SC (AM)
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14C) Aspendale SC Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14C) Aspendale SC Berwick City Phoenix
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Aspendale SC Langwarrin SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Whitehorse United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Skye United FC Brighton Galaxy
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Noble Park United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Noble Park United FC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Glen Eira (Jacyntas)
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Altona City SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Aston Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Craigieburn City FC Red Banyule City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Beaumaris Sapphires Sandringham Hurricanes
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Old Scotch SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Croydon City Arrows SC Mooroolbark SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Croydon City Arrows SC Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Park Avenue Reserve (S) (Men's Metropolitan Masters East) Juventus Old Boys SC Middle Park FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Green) Mornington SC Berwick City Firebirds
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South 15-16C) Sandringham Dolphins Bentleigh Greens SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Panthers SC Glen Eira (Leopards)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 14E) Casey Panthers SC Rosebud SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Bayside Argonauts FC Glen Eira (Samurai)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Ringwood City FC North Caulfield FC Girls U12 Blaze
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls Rowville Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16B) Ashburton Utd Macedon Blues United FC U16b
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Brandon Park SC South Yarra SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 15A) Gisborne SC Point Cook SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Sportsmart Boys' West 16B) Gisborne Soccer Club Sunbury United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham Wolves Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Sandringham Devils Chelsea FC Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Spring St Oval - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Sandringham SC East Bentleigh U14 Strikers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) West Preston SC Gisborne SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 7 South-East) St Kevins Old Boys SC Glen Waverley SC Metro 1
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC (Riley) Whitehorse United SC (Jordan/Brett)
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club Endeavour Hills SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Metropolitan League 8 South-East) Somerville Eagles Soccer Club Glen Eira (Buzzards)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 5 North-West) Brunswick Zebras FC Albion Rovers FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Oak Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 17:00 Sumner Park (Women's State League 3 North) Brunswick Zebras FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Chisholm United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Girls' South-East 18) South Yarra SC Chisholm United FC George
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 MacPherson Park - MiniRoos (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Melton Phoenix FC Point Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 MacPherson Park - MiniRoos (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Melton Phoenix FC Point Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC Women Knox City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Swinburne FC Red Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC Black Swinburne FC White
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Macedon Blues United FC - U13/14B Girls Rowville Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC U17A - Rob Mount Waverley City SC Blue - U17 Nick
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 18) Macedon Blues United FC - U18A Girls Chisholm United FC Paul
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Terrara Park - Pitch 7 Full Pitch (Sportsmart Boys' East 14D) Whitehorse United SC (George) Ashburton Utd
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Terrara Park - Pitch 7 Full Pitch (Sportsmart Boys' East 15D) Whitehorse United SC (Damian) Boroondara Eagles FC (DB)
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Darebin United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13A) Boroondara Eagles FC (SV) North Caulfield FC U13 Colts
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) East Kew FC Boroondara Eagles FC (JT/CD)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton Utd (PK) Ashburton Utd (SK)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC Brighton SC Reserves
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Richmond FC (VIC) Doncaster Rovers SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Old Scotch SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 20A) Glen Waverley Renegades Nunawading City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East Reserves) East Brighton United FC Chisholm United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Chisholm United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Alan Bain Reserve (Metropolitan League 3 North-West) Melbourne Rovers Soccer Club Epping City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Alan Bain Reserve (Metropolitan League 8 North-West) Melbourne Rovers Soccer Club Balmoral FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC St Kilda SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Moreland Zebras FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Park Avenue Reserve (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Macedon Blues United FC - U14A Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Macedon Blues United FC u15a Monash City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC Malvern City FC 18A
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (DC) South Yarra SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Peninsula Strikers Junior FC Mt Martha Girls U15/16 Captains
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 10:10 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 4 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Riversdale SC White Mount Waverley City SC - U12 Liam
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 16:30 Sumner Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 4 North-West) Melbourne University Soccer Club Brunswick Zebras FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 1) Melbourne University Soccer Club Rangers Melbourne University Soccer Club Blues
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Uni Hill Eagles FC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Whittlesea United SC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Thomastown East Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea United SC Northcote City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 Doug Denyer Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Aspendale SC Mt Martha U12 Captains
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Casey Comets FC Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves Brighton SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Brighton SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Ashburton Park (Metropolitan League 8 South-East) Ashburton United SC St Kilda casuals
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Metropolitan League 9 South-East) Ashburton United SC Glen Eira (Vultures)
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Lemnos Club (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Clarinda United FC Elwood City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 13A) Clarinda United FC Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 16A) Clarinda United FC Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 13A) South Yarra SC Red Templestowe United FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Parkmore Soccer Club (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Parkmore SC Beaumaris Wolves
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Ballarat SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC Red Fawkner SC Red
Appt Referee 21/05/19 (Tue) 18:00 Fairbairn Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Moonee Valley Knights FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC South Springvale SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 16:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Heatherton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 13D) Yarra Jets FC Blue Old Ivanhoe SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Knott Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Yarra Jets FC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 Knott Reserve (Sportsmart Boys' North 16C) Yarra Jets FC Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14C) Langwarrin SC Beaumaris SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Monterey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Frankston Pines FC Mt Martha U15 Mariners
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:15 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Monash City FC St Kilda Soccer Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 14B) Monash City FC Knox City FC U14 Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Monash City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Mill Park SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Mill Park SC Bundoora United FC Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Mill Park SC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 North-West) Broadmeadows Stars SC Meadow Park SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC South Springvale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Sportsmart Boys' East 17A) Albert Park SC Wonga Wizards FC (RF)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Women's State League 4 East) Albert Park SC Glen Eira (Sirens)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 3 South-East) Albert Park SC Brandon Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 8 South-East) Albert Park SC Riversdale SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Upfield SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Blue Coonans Hill SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 17B) Northern Falcons SC Red Moreland Eagles FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) White Star Dandenong SC Pakenham United FC Yellow
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) White Star Dandenong SC Glen Waverley SC Women S5
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Beaumaris SC Old Scotch SC (Fairview)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Beaumaris SC Kings Domain FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Macedon Blues United FC u16a Glen Waverley Rangers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17A) Macedon Blues United FC- U17A Red - Cor Knox United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Darebin United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Bayside Argonauts FC Berwick City Firebirds
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Bayside Argonauts FC Brighton Blizzards
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors South Yarra SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (All Abilities League Joeys) Northcote City DSR Collingwood City Eagles
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:35 State Football Centre - Pitch 2 (S) (All Abilities League Joeys) Ringwood City FC Collingwood City Eagles
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:10 State Football Centre - Pitch 2 (S) (All Abilities League Joeys) Ringwood City FC Northcote City DSR
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 2 (U10-11) (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Pascoe Vale FC Sydenham Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Thomastown Raiders FC Epping City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Falcons Ashburton United SC (SD)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Bears Peninsula Strikers JFC - Taipans
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Casey Panthers SC Mount Eliza Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Prospect Hill Reserve - SSF (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Casey Panthers SC Aspendale Storm
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Mazenod Victory Football Club Sandringham SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 09:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Caulfield United Cobras SC Glen Eira (Rascals)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC Malvern City FC 18A
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Whitehorse United SC (Simon) Mount Waverley City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 Terrara Park - UI4's Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Whitehorse United SC (Chris) Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Avondale FC Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 14C) Moonee Valley Knights FC Western Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Sportsmart Boys' West 18A) Moonee Valley Knights FC Williamstown SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Terrara Park - Pitch 7 Full Pitch (Sportsmart Boys' East 16C) Whitehorse United SC (Jenkhan) Whitehorse United SC (Joe B)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Terrara Park - Pitch 7 Full Pitch (Sportsmart Boys' East 20A) Whitehorse United SC (Jerry) Macedon Blues United FC U20a
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 19:30 FORFEIT (Women's State League 2 South-East) Templestowe United FC Mazenod Victory FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Mornington SC Orange Endeavour United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Mornington SC East Bentleigh U16 Strikers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Glen Eira (Falcons) Glen Eira (Phoenix)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Whitehorse United Stallions Knox United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Betula Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Casey Kings FC Brighton Storm
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Lois Twohig Reserve (Women's State League 5 South-East) Dandenong Tigers Soccer Club Mornington SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC Knox United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Knox United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Lawson Poole Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Lynbrook Falcons Sports Club Old Melburnians SC U-23
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Uni Hill Eagles FC Glenroy Lions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Thornbury Athletic FC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North West 14A) Sunbury United FC Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Bundoora United FC FC Clifton Hill
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC FC Birrarung
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Skye United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 10 South-East) Macedon Blues United FC - Metro 10 Glen Waverley SC Metro 2
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Barwon SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Keilor Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Craigieburn City FC FC Birrarung Black
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Aston Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Craigieburn City FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 3 (Women's State League 5 North-West) Craigieburn City FC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Lyndale United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Moreland United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 18A) Boroondara Eagles FC (JD) Wonga Wizards FC (KJ)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16B) Boroondara Eagles FC (ND) Ringwood City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC Bunyip District SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Bunyip District SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Casey Panthers Blue Glen Eira (Giants)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17A) Casey Panthers SC Hampton JSC Roar
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Cartledge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Heidelberg Stars U13 Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Cartledge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Heidelberg Stars U15 Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew F.C Waverley Wanderers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC - Reserves Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 18:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 19:30 FORFEIT (Women's State League 2 South-East) Templestowe United FC Mazenod Victory FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:00 Lord Reserve - Pitch 2a (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Highlanders) Glen Eira (Vipers)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton Bulls Aspendale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 17A) Brighton Rangers Pakenham United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves Monash Uni Mens 3rds
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Nillumbik SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Mount Waverley City SC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC North Caulfield FC Boys U16
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 15A) Nunawading City FC Templestowe United FC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 17A) Nunawading City FC Mount Waverley City SC Red 17 - Michael
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC La Trobe University SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Spring Hills FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North West 16A) Spring Hills FC Whittlesea United SC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) FC Strathmore Old Boys Melbourne Rovers Soccer Club
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Williams Landing Soccer Club Western Eagles SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Spring Hills FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (BM) Mount Waverley City SC 15 - Alex
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Keon Park FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Hoppers Crossing SC Altona City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Whitehorse United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 14A) Beaumaris SC Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Beaumaris Secondary College (Sportsmart Boys' South 16B) Beaumaris SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) East Bentleigh U15 Sharks Rosebud SC White
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17A) East Bentleigh U17 Thunder Sandringham SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Hampton Park United Sparrows FC Mount Eliza U12 Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Brandon Park SC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Dandenong South SC Kings Domain FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14C) Monbulk Rangers Spells Collingwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Monbulk Rangers Outlaws North Caulfield FC U15 Colts
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Ashburton United SC (AA) Wonga Wizards FC (JM)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 13D) Mount Waverley City SC - U13 East Kew Junior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (Sportsmart Boys' East 14D) Mount Waverley City SC - U14 Elijah Wonga Wizards FC (LW)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14B) Glen Eira (Panthers) Berwick City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC Lyndale United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Lyndale United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC Boronia SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Knox United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC Hampton Park United Sparrows FC 2018
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 15-16C) Seaford United SC Bunyip District SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Seaford United SC Keysborough SC U15
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC FC Clifton Hill
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Duffy Street Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Epping City SC Essendon Royals SC BLACK
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Duffy Street Reserve (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC Bundoora United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Duffy Street Reserve (Sportsmart Boys' North 13E) Epping City SC Blue Kensington Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Duffy Street Reserve (Sportsmart Boys' North 15B) Epping City SC 2 Meadow Park SC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Old Xaverians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Knights) Rosebud Heart Junior SC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15B) Glen Eira (Ninjas) Chelsea FC Chargers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 17:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 20/05/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Lalor United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Navy Mount Eliza U12 Gold
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:15 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Mount Eliza u12 Blue East Bentleigh U12 Lightning
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Delacombe Park (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Athenas Brighton Lorikeets
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Coonans Hill SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Casey Comets FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC Albion Rovers FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Albion Rovers FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Metropolitan League 9 North-West) Wyndham Vale Soccer Club Nillumbik SC
Appt Referee 20/05/19 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Lalor United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Men's State League 5 South) Aspendale SC Bunyip District SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC Glen Eira (Stars)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North Reserves) University of Melbourne Soccer Club Meadow Park SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Meadow Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green Bundoora United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Westvale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Ringwood City FC Brighton A United
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ringwood City FC Green Gully SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Ringwood City FC Mazenod Victory FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Collingwood City FC Monash Uni Mens Reserves
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 3 South-East) Collingwood City FC Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Doveton SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC Glen Eira (Gunners)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) Doveton SC Brighton Fire
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Nunawading City FC North Caulfield FC Boys U12 Rockets
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Ashburton Utd (GC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC Mooroolbark SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Montrose SC East Kew Junior FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Casey Comets FC Jono Berwick City Wolves
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:15 Comets Stadium - Mini 1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Casey Comets FC Titus Mount Eliza U12 Green
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Keysborough SC U12 Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Keysborough SC U13 Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Bundoora United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC Mornington SC Orange
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 16A) Berwick City SC Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 20A) Berwick City SC Doveton SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Dorothy Laver West Reserve (Sportsmart Girls' South-East 15-16B) Ashburton United SC Ashburton United SC (N.O)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 3 East) Ashburton United SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Dorothy Laver West Reserve (Women's State League 2 South-East) Ashburton United SC Knox City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:15 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Riversdale U13 Blue Doncaster Rovers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Riversdale SC U16 Girls Collingwood City FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Progress Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Broadmeadows Stars SC FC Clifton Hill
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Caulfield United Cobras SC Doveton SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Doveton SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles North Caulfield Senior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue West Point SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook SC Phantoms
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North West 14A) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 2 North-West) Spring Hills FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Keilor Park SC West Point SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Cairnlea Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' West 13C) Albion Rovers FC Gisborne SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 16:00 Morshead Park - Synthetic 2 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Point Cook FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 4 East) East Brighton United FC Chisholm United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Williamstown SC Pascoe Vale FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Alan Bain Reserve (Sportsmart Boys' North 14D) Fitzroy Lions SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Alan Bain Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Fitzroy Lions SC Spring Hills FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC Avondale FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Metropolitan League 6 North-West) Castlemaine Goldfields FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) South Springvale East Bentleigh U14 Sharks
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) South Springvale SC Pakenham United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) South Springvale SC East Bentleigh U18 Lightning
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) East Bentleigh U12 Strikers Brighton Raiders
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Pumas) Mt Martha U13 Pirates
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Albion Rovers FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Point Cook SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:40 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 14C) Northern Falcons SC Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club Mornington SC Orange
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Pascoe Vale FC Womens State 3 Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC Whitehorse United SC (Luke M)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Diamond Valley United SC Nillumbik SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Partingtons Flat (Women's State League 4 North) Diamond Valley United SC Epping City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Baxter SC Beaumaris Panthers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Mornington SC Cleeland United SC - Under 12 Joeys
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Mornington SC Gippsland Football Club
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Meadow Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 13A) Fawkner SC Blue Banyule City SC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC Essendon Royals SC Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Seaford United SC U12 BLACK Elwood City SC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Seaford United SC East Bentleigh U12 Girls Lightning
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Ballarat SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Ballarat SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13A) Williamstown SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 14B) Williamstown SC Gisborne SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East Reserves) Whitehorse United SC Berwick City SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC Berwick City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 1 North-West) Old Xaverians SC Moreland Zebras FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Brighton Leopards Glen Eira (Predators)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:15 Dendy Park - SSF X (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton Wizards Berwick City Lions
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 Castley Reserve (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Sunshine Heights Junior SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 15B) Sunshine Heights Junior SC Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Laverton FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC West Preston SC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC FC Strathmore
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC FC Strathmore
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Old Xaverians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Arena Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Roxburgh Park United SC Kingsbury United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Sandringham Stars Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC Collingwood City FC (CCFC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Skye United FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Springvale City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Old Xaverians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Skye United FC Berwick City Sharks
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren City FC Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North West 16A) Keilor Park SC Eagles FC Strathmore
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Ashburton Utd (MO) East Kew FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles North Caulfield Senior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13B) Altona City SC Yellow Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 18A) Altona City SC Spring Hills FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Eltham Redbacks FC Preston Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC La Trobe University SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC La Trobe University SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13D) Diamond Valley United SC Red Alphington FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 14B) Diamond Valley United SC Bundoora United FC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15D) Diamond Valley United SC Nillumbik SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North-West 18) Pascoe Vale FC Spring Hills FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Casey Comets FC Beaumaris SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Casey Comets FC South Springvale
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Casey Comets FC Aspendale SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mazenod Victory Football Club Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Bayside Argonauts FC Casey Comets FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC West Preston SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Point Cook SC Maidstone United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Kensington Junior SC Upfield SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:10 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior SC Darebin Falcons Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 North-West) Kensington City Soccer Club Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Laverton FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 14:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Heatherton United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 16:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Heatherton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Richmond FC (VIC) Templestowe United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13A) Glen Eira (Comets) Doveton Ninjas
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Glen Eira (Jaguars) Brighton Vipers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Ringwood City FC Brighton A United
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Western Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 3 (Metropolitan League 7 North-West) Altona East Phoenix SC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Paisley Park - Pitch 2 (Women's State League 3 West) Altona Magic SC Maidstone United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 18:30 Sumner Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13D) Greenvale United SC Blue Nillumbik Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Coonans Hill SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brunswick City SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Brunswick City SC Spring Hills FC
Appt Referee 30/06/19 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's Metropolitan Masters North) Watsonia Heights FC Lalor United Senior FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Banyule City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Banyule City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) FC Strathmore Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 23/06/19 (Sun) 13:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Brunswick City SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Glen Eira (Melinas) East Bentleigh U14 Girls Lightning
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gryphons) Pakenham United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Banyule City SC Red Roxburgh Park United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15B) Banyule City SC Blue Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 17B) Banyule City SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Laverton FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Women's State League 2 North-West) Essendon Royals SC Maribyrnong Swifts Silvers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC Whitehorse United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 20A) Casey Comets FC Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Point Cook SC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Westvale SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Endeavour Hills Fire SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Green) Heatherton United SC Beaumaris Bears
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Heatherton United SC Brighton Thunderbolts
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Brighton SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Eltham Redbacks FC Preston Lions FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC Preston Lions FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Lawton Park Reserve - MiniRoos (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Langwarrin SC Macedon Blues United FC- U12W Girls
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Langwarrin SC Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Women's State League 4 North) RMIT FC La Trobe University SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Moreland United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Quarries Park (Men's State League 5 East Reserves) Yarra Jets FC Mount Waverley City SC - MSL5 Reserves
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 East) Yarra Jets FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Warner Reserve - SSF 4 (U11) Ashburton (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Blue) Ashburton Utd (MO) East Kew FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:45 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South-East 18) Glen Eira (Fury) Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Truganina Soccer Club Inc Wyndham Vale Soccer Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Truganina Hornets SC Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Truganina Hornets SC Hume United FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Laverton FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Duane Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Greenvale United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North West 16A) Keilor Park SC Eagles FC Strathmore
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Boroondara Eagles FC (ND) Ashburton United SC (RV)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton Bulldogs Sandringham Spartans
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 15A) Brighton Galaxy Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East Reserves) North Caulfield Women FC South Yarra SC
Appt Referee 09/06/19 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 20A) Hampton JSC 19/20 Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Metropolitan League 4 South-East) East Brighton United FC Glen Eira (Raptors)
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 14:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Women's State League 1 South-East) Whitehorse United SC Berwick City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Olympic Park Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Rosebud SC South East United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew F.C Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew F.C Waverley Wanderers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Manningham United Blues FC Glen Waverley Women S4
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Bayside Argonauts FC Casey Panthers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Bayside Argonauts FC Aspendale SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Banyule City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Heidelberg Stars U18 FC Strathmore
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC South Springvale SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC South Springvale SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assessor 17/05/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 13-14C) Boroondara Eagles FC (MMR) Chisholm United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (AS) Templestowe United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Collingwood City FC (Abdel) Middle Park FC Green (Andrew)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Ringwood City FC Boroondara Eagles FC (JW)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Ringwood City FC U12 Boys Joeys Glen Waverley SC SG
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (PM) Knox United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC (GM) Ringwood City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Roberto East Kew FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC Albion Rovers FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Wave Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Alphington FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:45 Lord Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Glen Eira (Dodos) Casey Kings FC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Assessor 07/06/19 (Fri) 18:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assessor 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assessor 08/06/19 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Assessor 08/06/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:20 Delacombe Park (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Peninsula Strikers JFC - Rattlesnakes Westernport SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 14B) North Caulfield FC Boys U14 Mount Waverley City SC - LANCE
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Moreland United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Moreland United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Women's State League 5 North-West) Uni Hill Eagles FC Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Sycamore Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Uni Hill Eagles FC Westvale SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Rowville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 4 South) Rowville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC - Reserves Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 18:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Banyule City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Albion Rovers FC Brimbank Stallions FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Albion Rovers FC Barnstoneworth United Junior FC Red (VIC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:15 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Whitehorse United SC (John K) Croydon City Arrows SC Hawks
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Surf Coast FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Surf Coast FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Point Cook FC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North West 14A) Point Cook SC Bundoora United FC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Point Cook FC St Albans Saints SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 18) Point Cook FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) South Yarra SC Monbulk Rangers Sapphires
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Frank Holohan Soccer Complex - Mini 1(U11) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Dandenong City SC Knox City FC U12 Green
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Dandenong City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Findon Reserve - Pitch 3 (Metropolitan League 2 North-West) Mill Park SC Altona Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Heidelberg Eagles SC Old Xaverians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC Old Xaverians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Langama Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North West 14A) Sunbury United FC Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 14C) Sunbury United FC West Point SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Meadow Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC Senior Women Malvern City FC Women
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Bundoora United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Mazenod Victory Football Club Macedon Blues United FC u12k
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Mazenod Victory Football Club Mooroolbark SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Centenary Park (Sportsmart Boys' South 16A) Peninsula Strikers JFC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:15 Hartwell Reserve - SSF 4 (U11) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Riversdale SC U12 Girls Mount Waverley City SC - Under 12 Girls Andrew
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC Williams Landing SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Keon Park FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Eagles Truganina Soccer Club Inc - 13B
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) Keilor Park SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 20A) Keilor Park SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Keilor Park SC Eagles Brimbank Stallions FC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 13:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Melbourne Lions SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 North) Melbourne Lions SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Knott Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Yarra Jets FC Wonga Wizards FC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 10 South-East) Swinburne FC White Noble Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:30 Balmoral Park (Metropolitan League 3 North-West) Balmoral FC La Trobe University SC Eagles
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) West Point SC Victory Altona City SC Maroon
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North West 14A) West Point SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) West Point SC Point Cook FC
Appt Referee 05/07/19 (Fri) 19:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 North-West) Williams Landing Soccer Club Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC FC Strathmore
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC FC Strathmore
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Larissa Reserve (Sportsmart Boys' West 18A) North Sunshine Eagles SC Sydenham Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Western Eagles SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Western Eagles SC ETA Buffalo
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Skye United FC Reserves South Yarra SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors South Yarra SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Edithvale Common Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Chelsea FC Skye United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Westernport SC Brighton Cobras
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Westernport SC Aspendale SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West Reserves) Epping City SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Mahoneys Reserve (Men's State League 1 South-East) Nunawading City FC St Kilda SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC (Blues) North Caulfield Senior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 1) Old Scotch SC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 18:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's Metropolitan Masters East) Chisholm United FC Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Riversdale SC Blue Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Riversdale SC Green Templestowe United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 HV Jones Reserve - South Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Red Monbulk Rangers Spartans
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 HV Jones Reserve - South Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Blue Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC FC Clifton Hill
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 15A) Hoppers Crossing SC Sydenham Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' North West 16A) Hoppers Crossing SC Red Bundoora United FC Orange
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Joeys) Baxter SC Beaumaris Panthers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Padua College (Sportsmart Boys' South 14D) Mt Martha U14 Mariners James Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Williamstown SC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 12:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Clarinda United FC
Appt Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 14:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 15A) Gippsland Football Club Beaumaris SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Tullamarine FC Casey Panthers SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 South) Tullamarine FC Casey Panthers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Lalor United Junior SC Hume United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Lalor United Junior SC Bundoora United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Lalor United Senior FC Banyule City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:30 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Mount Eliza U12 Orange Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:10 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Mornington SC - Wallabies Mornington SC - Kangaroos
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West Reserves) Ballarat City FC Bundoora United FC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat City FC Bundoora United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC Melbourne Lions SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC Melbourne Lions SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Blue) Eltham Redbacks FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Eltham Redbacks FC Craigieburn City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Eltham Redbacks FC Spring Hills FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Eltham Redbacks FC Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16B) Eltham Redbacks FC FC Birrarung
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 18) Greenvale United SC Bundoora United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Greenvale United SC Moreland Eagles FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Moreland United SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Epping City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Whittlesea United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Eltham Redbacks FC Darebin United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Eltham Redbacks FC FC Birrarung
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Eltham Redbacks FC FC Clifton Hill
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions Baxter SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 2nds Beaumaris SC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Berwick City Wolves Glen Eira (Rhinos)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Berwick City SC Skye United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Berwick City SC Sandringham Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Coburg City FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Moreland Zebras/Moreland Youth Darebin Falcons White
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Templestowe United FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 South-East) Richmond SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Quarries Park (Sportsmart Girls' North-West 15-16B) FC Clifton Hill Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 2 North-West) FC Clifton Hill St Albans Saints SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (All Abilities League Wallaroos) Mitchell Rangers SC Victorian CP Team B
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:50 State Football Centre - Pitch 3 (S) (All Abilities League Kangaroos) Ashburton United SC Glen Eira Rangers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Northern Falcons SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Blue) Moreland Eagles FC Essendon Royals SC RED
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Glenroy Lions FC Keon Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 18A) Glenroy Lions FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Laverton FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Altona City SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Altona City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC Western Eagles SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Western Eagles SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Upfield SC Hume United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 13-14C) Upfield SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Upfield SC FC Birrarung Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:25 Gibb Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Upfield SC Essendon Royals SC Gold
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Upfield SC La Trobe University SC New Boys
Appt Assistant 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Noble Park United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Metropolitan League 4 South-East) South Yarra SC 'Casuals' Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 3 North) South Yarra SC Fitzroy City SC
Appt Referee 08/06/19 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 15D) Alphington FC Mill Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 14D) Alphington FC Oak Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Alphington Park Oval (Women's State League 4 East) Alphington FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 HV Jones Reserve - South Pitch (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Boronia SC Blue Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Croydon City Arrows SC Templestowe United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 09:00 Spring St Oval - SSF4 (U9) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Scorpions Hampton Strikers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Sportsmart Boys' South 14C) Elwood City SC Red Beaumaris SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Elwood Park (Esplanade Oval) (Sportsmart Boys' South 15B) Elwood City SC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (Sportsmart Girls' South-East 18) Bentleigh Greens SC North Caulfield FC Girls U18 Gold
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Bell Park SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Noble Park United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14E) Seaford United SC Yellow Mount Eliza Green
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Seaford United SC Berwick City Bears
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15E) Peninsula Strikers JFC Skye United FC U14
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) Croydon City Arrows SC Reserves Skye United FC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Skye United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 1 South-East) North Caulfield Women FC South Yarra SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Glen Waverley SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Brighton Wave Mt Martha Girls U13/14 Destroyers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 20A) Hampton JSC 19/20 Brighton Bruisers
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14B) FC Birrarung Blue Preston Lions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15D) FC Birrarung Mitchell Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North-West 17A) FC Birrarung Geelong Rangers SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 18A) Cleeland United SC - Under 18A Mornington SC B
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Parkfield Reserve (Women's State League 5 South-East) Noble Park United FC South East United FC Women's
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Kangaroos Green) Riversdale SC Blue Glen Waverley U12 Warriors
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Riversdale SC Green Templestowe United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors South Yarra SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Greenvale United SC Fawkner SC Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC Whittlesea United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Wonga Wizards FC (PM) Boroondara Eagles FC (DC)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Wonga Wizards FC (MS) Macedon Blues United FC U15c
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Hume United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Princes Park Oval #6 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies Green) FC Birrarung Epping City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) FC Birrarung Fawkner SC
Appt Assistant 08/06/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Brighton United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Spring Hills FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 7 North-West) Melbourne City FC Williamstown SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Aurora Fields - Casa D'Abruzzo (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Glen Waverley SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16A) Brighton United Chelsea FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Metropolitan League 2 South-East) Brighton Sunday Firsts South Yarra SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC Ashburton United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Spring Hills FC Yarraville FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC Meadow Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Spring Hills FC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' North West 14A) Spring Hills FC Bundoora United FC Red
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 16:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Heatherton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 2 North-West) South Yarra SC Middle Park FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Old Melburnians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin Ducks FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Marcellin College (Men's State League 4 North Reserves) Marcellin Old Collegians SC Darebin United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Darebin United SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 18:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Mill Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Roxburgh Park United SC Red Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Roxburgh Park United SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Surf Coast FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sunbury United FC Albion Rovers FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North West 16A) Sunbury United FC Albion Rovers FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Hampton Menace Glen Eira (Devannas)
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC Knox United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Keilor Wolves SC Ascot Vale Vikings FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Girls' North-West 15-16D) Keilor Wolves SC Mill Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Sportsmart Boys' North 13E) Northern Falcons FC Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC Brighton SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14B) Malvern City FC 14B Mazenod Victory FC Silver
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16B) Malvern City FC 16B Wonga Wizards FC (TS)
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 19:30 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Old Boys Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:50 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Hume United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Hume United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 17B) Moreland United SC Fawkner SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Moomba Park (Metropolitan League 2 North-West) Moreland United SC FC Strathmore
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Moomba Park (Women's State League 5 North-West) Moreland United SC Fitzroy City SC
Appt Referee 07/06/19 (Fri) 18:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 07/06/19 (Fri) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Melbourne City FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13C) Brighton Spartans East Bentleigh U13 Sharks
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City FC East Bentleigh Strikers
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Doveton SC
Appt Assistant 17/05/19 (Fri) 20:30 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Skye United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Montrose SC Macedon Blues United FC U12w
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Ashburton United SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 16:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham United SC Balmoral FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) South Springvale SC Glen Eira (Kyras)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Women's State League 5 South-East) South Springvale SC Port Melbourne SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Alphington FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Victory Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Caulfield United Cobras SC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 18:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Men's Metropolitan Masters South) Bentleigh Greens SC White Star Dandenong SC Masters
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 3 East) Ringwood City FC Kings Domain FC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 2 South-East) Ringwood City FC Senior Women FC Noble Hurricanes
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Joeys) Wonga Wizards FC (MS) Brandon Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Wonga Wizards FC (DP) Whitehorse United SC (David)
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:20 Spring St Oval (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC Clarinda United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Dendy Park - SSF W (U11) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Brighton Mockingjays South Melbourne Womens FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) East Bentleigh U13 Lightning Caulfield United Cobras
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) East Bentleigh U14 Lightning Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) East Bentleigh U15 Strikers Rosebud SC Red
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC Lyndale United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) East Bentleigh Lightning Mount Waverley City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) East Bentleigh Strikers FC Clifton Hill
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Kyneton District SC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Barkley Square - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 13-14C) Kyneton District SC Yarraville FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Kyneton District SC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Elwood Park (Esplanade Oval) (Sportsmart Girls' South-East 12 Wallabies) Elwood City SC Nunawading City FC A
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16B) Ashburton Utd Macedon Blues United FC U16b
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 18:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC FC Strathmore
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Spring Hills FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC Blue Westvale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 09/08/19 (Fri) 19:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Metropolitan League 7 North-West) Westgate FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Yellow) Whitehorse United SC (Simon) Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:40 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Fitzroy City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:45 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club Clarinda United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 15A) Gippsland Football Club Beaumaris SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 7 North-West) North Melbourne Athletic FC Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' North-West 20A) Essendon United FC FC Birrarung Gold
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC Spring Hills FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC Spring Hills FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Tarneit United SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Tarneit United SC Satellite City United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Tarneit United SC Barnstoneworth United Junior FC Blue
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:45 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Glen Waverley Thunder United Chisholm United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 10:10 Lord Reserve - Pitch 1c (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Redbacks) Hampton FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:20 Lord Reserve - Pitch 1c (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Scorpions) Casey Comets FC Marc
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Endeavour United SC Cleeland United SC - Under 16B
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16C) Endeavour United SC Pakenham United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Endeavour United SC Aspendale SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 16:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 18:20 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U10/U11) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys ) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Brimbank Stallions FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U10/U11) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Sunbury United FC Red
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 7 (U10/U11) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Green) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Laverton FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 14C) Melton Phoenix FC Sydenham Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 16B) Melton Phoenix FC Williamstown SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Westvale SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Westvale SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 17/05/19 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Glen Eira (Warriors) Casey Comets FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15D) Glen Eira (Wolverines) Berwick City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Ashburton United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East Reserves) Boroondara - Carey Eagles - Reserves North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 19/05/19 (Sun) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 2 South-East) Boroondara - Carey Eagles North Caulfield Senior FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Fitzroy City SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Glen Waverley Dashers Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Mayer Park (Sportsmart Boys' North 14B) Darebin United SC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 14:00 Morshead Park - Synthetic 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Point Cook FC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 16:00 Morshead Park - Synthetic 2 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Point Cook FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 20A) Lalor United Junior SC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 09:00 Park Ridge Reserve (Sportsmart Boys' Saturday East 12 Kangaroos/Wallabies) Rowville Eagles SC Knox City FC U12 Silver
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Doncaster Rovers SC Croydon City Arrows SC Eagles
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Templestowe United FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Collingwood City FC Americo North Caulfield FC Boys U12 Tigers
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dingley Stars FC Springvale City SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Springvale City SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Northern Falcons SC
Appt Assistant 18/05/19 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Northern Falcons SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos Green) Preston Lions FC Meadow Park SC Black
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 18A) Preston Lions FC Essendon Royals SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield FC Boys U13 Boroondara Eagles FC (JE)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Emil Madsen Reserve (Sportsmart Girls' South 12 Joeys Blue) Mount Eliza U12 Girls Mt Martha Girls U12 Mariners
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC Doveton SC
Appt Assessor 18/05/19 (Sat) 16:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Heatherton United SC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 09:00 Spring St Oval - SSF1 (U11) (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Raiders Glen Eira (Velocity)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Middle Park FC Gold (Pedge) Middle Park FC Green (Bill)
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Debneys Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Newmarket Phoenix FC Kingsbury United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Wallabies) Essendon Royals SC Keilor Park SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:10 Ormond Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Green) Essendon Royals SC GOLD Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) Berwick City Tigers Hampton Park United Sparrows FC A
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 IYU Recreation Reserve (Sportsmart Boys' Sunday South 12 Kangaroos/Wallabies Blue) Pakenham United FC Casey Kings FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 14D) Pakenham United FC Mornington SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Doncaster Rovers SC Croydon City Arrows SC Eagles
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC Templestowe United FC
Appt Referee 18/05/19 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Brighton SC Firsts
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC Port Melbourne SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' West 16B) Barnstoneworth United Junior FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Barnstoneworth United Junior FC Blue (A) Point Cook SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC Green Satellite City United SC
Appt Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Sportsmart Boys' North-West 17A) Barnstoneworth United Junior FC Red Tarneit United SC
Appt Referee 07/07/19 (Sun) 11:00 JT Gray Reserve - Pitch 2B (U10/11) (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Williamstown SC Avondale FC
--ABOVEADS--