Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team   Away Team
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14A) Ashburton Utd (WH)   vs   Manningham United Blues FC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 13:45 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15A) Ashburton Utd (LS)   vs   Mazenod United FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:15 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Essendon Royals SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) St Albans Saints SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Churchill Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) St Albans Saints SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Fitzroy City SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 13B) Fitzroy City SC   vs   Essendon Royals SC RED
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Boys' North 14A) Fitzroy City SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 4 South) Endeavour Hills Fire SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Brandon Park SC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC   vs   Doveton SC Reserves
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Laverton Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 26/06/17 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Reserves   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Assistant 26/06/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North Reserves) RMIT FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North) RMIT FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 14C) Truganina Hornets SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Women's State League 4 South) Brighton Bobcats   vs   Sandringham SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 16C) Brighton Fire   vs   Mt Martha Mariners
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Bayside Argonauts FC   vs   Ringwood City FC U13-14girls
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 FORFEIT (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Bayside Argonauts FC   vs   Dandenong Thunder SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Keysborough SC U13   vs   Sandringham Warriors
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Pakenham United FC   vs   Doveton SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 IYU Recreation Reserve (S) (Sportsmart Boys' South 14E) Pakenham United FC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 13:00 Bellbird Park (Men's State League 5 South Reserves) Drouin Dragons SC   vs   Pakenham United FC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Bellbird Park (Men's State League 5 South) Drouin Dragons SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Sydenham Park SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' West 15-16C) Sydenham Park SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Sydenham Park SC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Essendon Royals SC   vs   Epping City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Essendon Royals SC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 19:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Bellbird Park (Men's State League 5 South) Drouin Dragons SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Sandringham SC   vs   Berwick City Lions
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Selwyn Park (Sportsmart Boys' West 13D) Albion Thunder FC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Laverton Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Summerland Metropolitan League 2 North-West) Truganina Hornets SC   vs   Altona City SC Masters
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 4 South) Endeavour Hills Fire SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Brighton Sunday Reserves   vs   South Yarra SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Alma Park East (Summerland Metropolitan League 2 South-East) St Kilda SC   vs   South Yarra SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC   vs   East Bentleigh SM Strikers (Reserves)
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) FC Birrarung   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung Gold   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Princes Park Oval #5 (Sportsmart Boys' North-West 17B) FC Birrarung Blue   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Skye United FC   vs   East Bentleigh U12 Lightning
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East Reserves) St Kilda SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Wilson Reserve (Sportsmart Boys' North 14E) Nillumbik Junior SC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Wilson Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Nillumbik Junior SC   vs   Fawkner SC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Waverley Victory FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Waverley Victory FC Blue   vs   Ashburton Utd (SK)
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC   vs   Melbourne University SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC   vs   Lara United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Lara United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Mazenod United FC   vs   Old Scotch SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod United FC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 East Caulfield Recreation Reserve (Summerland Metropolitan League 1) Monash University SC (Caulfield)   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South) Sandown Lions FC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 FORFEIT (Women's State League 3 East) Kings Domain FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Albert Park Field 16 (Summerland Men's Metropolitan Masters East) Middle Park FC   vs   Monash City FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Dandenong Warriors FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) EUSC - U16   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 South-East) EUSC - 3rds   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 19:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 West) Melbourne Lions SC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14D) Beaumaris SC   vs   Glen Eira (Jets)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15A) Beaumaris SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) La Trobe University SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Glen Waverley SC Cheetahs   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Glen Waverley Girls Wolves   vs   South Yarra SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West) Gisborne SC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Northern Falcons SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14C) Northern Falcons SC   vs   FC Birrarung Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Skye United FC   vs   East Bentleigh U12 Lightning
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 10:10 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Skye United FC Blue   vs   Brighton Centaurs
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mount Waverley City SC   vs   Brighton Early
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 15D) Knox United SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 14C) Knox United SC   vs   Chisholm United FC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Bundoora United FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Sandringham SC   vs   Clarinda United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Hampton JSC   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Albert Park Field 16 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Middle Park FC   vs   Templestowe United FC Gold
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 South-East Reserves) Elwood City SC Reserves   vs   Mooroolbark SC Reserves
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 South-East) Elwood City SC   vs   Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' West 13D) Satellite City United SC Yellow   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 POSTPONED (Sportsmart Boys' West 13B) Satellite City United SC Blue   vs   Tarneit United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:45 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Satellite City United SC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC   vs   Upfield SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13B) East Kew Junior FC   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15D) East Kew Junior FC   vs   Boroondara Eagles FC (NC)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14C) Malvern City FC 14C   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 16C) Malvern City FC 16C   vs   Glen Waverley U16 AM
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Brighton Bulls   vs   Glen Eira (Sharks)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton Barbarians
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Glen Eira (Ninjas)   vs   Mount Eliza Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:45 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Glen Eira (Giants)   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13B) Ashburton Utd   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Mooroolbark SC   vs   Monbulk Rangers SC Sprites
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13E) Doncaster Rovers SC   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15C) Doncaster Rovers SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Brighton Sharks   vs   Casey Comets Joeys
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Brighton Warriors   vs   Beaumaris Cosmos
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Bundoora United FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Whittlesea United SC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Thomastown East Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Whittlesea United SC   vs   Mill Park SC Yellow
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 FORFEIT (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Whittlesea United SC   vs   Banyule City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Findon Reserve - Pitch 3 (Summerland Metropolitan League 2 North-West) Mill Park SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Keysborough SC U12   vs   Mount Eliza Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Keysborough SC U13   vs   Sandringham Warriors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15D) Ringwood City FC Blue   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Brighton BK's   vs   East Bentleigh U12G Strikers
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Seaford United SC   vs   Heatherton United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Heatherton United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Jack Grut Reserve - Junior (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Aspendale SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13A) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Essendon United FC White
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 14C) Westside Strikers Caroline Springs FC Yellow   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Altona City SC Maroon
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Keilor Park SC   vs   Ringwood City FC U15-16 girls Orange
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Spring St Oval (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Sandringham SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 14A) Sandringham SC   vs   Glen Eira (Condors)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Baxter SC   vs   Brighton Raptors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13C) Eltham Redbacks FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Boroondara Eagles FC (JS)   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC   vs   North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Healesville Soccer Club Seniors   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 1 South-East) Richmond FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Brighton BK's   vs   East Bentleigh U12G Strikers
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13B) Brighton Thunder   vs   East Bentleigh U13 Strikers
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Women's State League 4 South) Brighton Bobcats   vs   Sandringham SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Casey Panthers SC 13C Boys   vs   Glen Eira (Piranhas)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Mazenod College - Main Gate (G) (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Mazenod United Football Club   vs   Springvale City SC Red
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Brandon Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Brandon Park SC
Appt Assistant 30/08/17 (Wed) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Point Cook SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West Reserves) Melton Phoenix FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:15 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Essendon Royals SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Altona City SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Berwick City SC   vs   EUSC - U15A
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16B) Berwick City SC   vs   Glen Eira (Intensity)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Sydenham Park SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Deepdene Park (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Middle Park FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Knox United SC   vs   Monash City FC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC   vs   Westgate FC
Appt Assistant 22/06/17 (Thu) 19:30 Jack Edwards Reserve (Dockerty Cup 2017) South Melbourne FC   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South 15-16B) Beaumaris SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14B) Beaumaris SC   vs   Chelsea FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (CK)   vs   Glen Waverley Girls Dynamites
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 09:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Chelsea FC Strikers   vs   Casey Panthers SC 12 Joeys
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 10:10 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Chelsea FC   vs   FC Birrarung
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Epping City SC   vs   RMIT FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Epping City SC   vs   Lalor United Senior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' North 14C) Fawkner SC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' 18A Green) Fawkner SC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Mill Park SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 16) Keilor Park SC   vs   Brimbank Stallions FC Blue
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Team App Cup 2017) FC Bulleen   vs   Calder United
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Mt Martha Maroon   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mt Martha Maroon   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 11:30 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mt Martha Maroon   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Skye United FC   vs   East Bentleigh U12 Lightning
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Mount Eliza Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Mount Eliza Green   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Mount Eliza Secondary College (Sportsmart Boys' South 15B) Mount Eliza Red   vs   Doveton SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Croydon City Arrows SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC (VIC)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Knox City FC U12 Blue   vs   Croydon City Arrows SC Cobras
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 3 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:30 Baxter Park - Junior Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13D) Baxter SC   vs   Mt Martha Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Chelsea FC Vikings
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14D) Hampton Park United Sparrows FC   vs   East Bentleigh U14 Sharks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13D) Laverton Park SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 12:45 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14C) Hoppers Crossing SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt Referee 27/08/17 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Hoppers Crossing SC   vs   Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Brandon Park SC   vs   Boroondara Eagles FC (AC)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Lyndale Secondary College (Summerland Metropolitan League 1) Cleeland United SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC   vs   Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Williamstown SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Team App Cup 2017) FC Bulleen   vs   Calder United
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Ascot Vale Vikings FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Glen Eira (Gryphons)   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Glen Eira (Eagles)   vs   EUSC - U14B
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Mill Park SC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Mill Park SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Mill Park SC Blue   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) FC Birrarung Blue   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) FC Birrarung Red   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' South-East 18B) Ringwood City FC Blue   vs   Knox United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 18:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' 18A Red) Ringwood City FC Orange   vs   FC Birrarung
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) La Trobe University SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Melbourne University SC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 3 West) Melbourne University SC   vs   Maribyrnong Swifts Thunder
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #2 (Women's State League 2 North-West) Melbourne University SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Whittlesea United SC   vs   Williamstown SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Skye United FC Reserves   vs   Dingley Stars FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Dingley Stars FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:15 Robert Menzies Reserve (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Old Melburnians SC   vs   Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Robert Menzies Reserve (Summerland Metropolitan League 2 South-East) Old Melburnians SC   vs   Chelsea FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Robert Menzies Reserve (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Old Melburnians SC Flack   vs   Collingwood City FC (CCFC)
Appt Assistant 05/07/17 (Wed) 19:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Caulfield United Cobras SC   vs   Clarinda United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Victory Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Caulfield United Cobras SC   vs   East Bentleigh U13 Lightning
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Peninsula Strikers Junior FC   vs   South Springvale U14s
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Morwell Pegasus SC   vs   Langwarrin SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Mount Eliza Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mount Eliza Red   vs   Chelsea Warlocks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) White Star Dandenong SC - U13's   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Dandenong South SC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Paisley Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Altona Magic SC   vs   Spring Hills FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Yarraville FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 POSTPONED (Women's State League 3 West) Altona Magic SC   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Morwell Pegasus SC   vs   Langwarrin SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Henry Scott Oval 13 - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) South Melbourne Womens FC   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Hampton JSC Shooters   vs   Elwood City SC Red
Appt 4th Official 22/06/17 (Thu) 19:30 Jack Edwards Reserve (Dockerty Cup 2017) South Melbourne FC   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Glen Eira (Galaxy)   vs   Berwick City SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC   vs   Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:15 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Berwick City Tigers   vs   Mt Martha White
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Casey Comets FC   vs   Casey Panthers SC 20 Boys
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Mt Martha Maroon   vs   Hampton JSC Royals
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC   vs   Campbellfield Lions SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC   vs   Campbellfield Lions SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Team App Cup 2017) FC Bulleen   vs   Calder United
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Banyule City SC Red   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Banyule City SC Blue   vs   FC Birrarung Gold
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Mazenod United FC Blue   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 3 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mornington SC Orange   vs   Baxter SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Macleay Park 1 North (Women's State League 3 East) Boroondara Eagles FC   vs   Swinburne FC Women
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Donvale Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Templestowe United FC   vs   Middle Park FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Donvale Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Templestowe United FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Glen Eira (Gunners)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Langwarrin SC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Riversdale SC   vs   North Caulfield Junior FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Riversdale SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Manningham United Blues FC   vs   Glen Waverley U13 Knights
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Manningham United Blues FC   vs   Monash City FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14A) Hoppers Crossing SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 FORFEIT (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Hoppers Crossing SC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Women's State League 3 West) Hoppers Crossing SC   vs   Point Cook SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Harrisfield Hurricanes SC   vs   Sandringham Steel
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 3 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Healesville Soccer Club Seniors   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Wonga Wizards JFC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Brighton Sunday Firsts
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Altona City SC   vs   West Point SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Riversdale SC   vs   Mazenod United FC Silver
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Hartwell Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) Riversdale SC   vs   Brighton SC Blue Bullets
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 16B) Monbulk Rangers SC Stingers   vs   Knox City FC U16
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 15-16C) Monbulk Rangers SC Spirits   vs   North Caulfield Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Casey Panthers SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Casey Panthers SC   vs   Glen Eira (Extreme)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:15 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Williamstown SC   vs   Yarraville FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14D) Aspendale SC   vs   Cleeland United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Aspendale SC   vs   Knox United SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC   vs   Casey Panthers SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Westernport SC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour Hills Fire SC   vs   Springvale City SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 4 South) Endeavour Hills Fire SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 FORFEIT (Sportsmart Girls' South 15-16C) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Mazenod United FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Cairnlea FC   vs   Point Cook SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Epping City SC   vs   Melbourne City FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   Melbourne City FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Clifton Park (S) (Women's State League 3 North) West Brunswick Wanderers FC   vs   Fawkner SC Senior Women
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Lalor United Junior SC   vs   Hume United FC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 13:45 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 16B) Brunswick Zebras FC Red   vs   Broadmeadow Stars SC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat Eureka Strikers   vs   Melbourne Knights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Manningham United Blues FC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Manningham United Blues FC   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Manningham United Blues FC   vs   Waverley Victory FC Purple
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) South Springvale U12 joeys   vs   Aspendale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) South Springvale U12 wallabies   vs   Glen Eira (Cheetahs)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 15D) Chisholm United FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Girls' East 15-16C) Chisholm United FC   vs   Boroondara Eagles FC (RB)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Sportsmart Boys' East 17B) Chisholm United FC Blue   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Sumner Park (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Brunswick Zebras FC   vs   Northern Falcons FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 5 East Reserves) Chisholm United FC   vs   East Brighton United FC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 5 East) Chisholm United FC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 1 North-West) South Yarra SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Brighton Storm   vs   East Bentleigh U12 Sharks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Balcombe Park - Junior (U12) (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC   vs   Clarinda United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Alphington FC   vs   Greenvale United SC Blue
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 18:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Eltham Redbacks FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Marcellin College (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Marcellin Old Collegians SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Anderson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Craigieburn City FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Anderson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Craigieburn City FC   vs   Northern Falcons FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Fawkner SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Fawkner SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Maribyrnong Reserve (Men's State League 5 West) Melbourne Lions SC   vs   Laverton Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park FC   vs   Moreland Eagles FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park FC   vs   Moreland Eagles FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Western Suburbs SC   vs   Westgate FC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC   vs   Westgate FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Town Park (Sportsmart Boys' East 14A) Croydon City Arrows SC Red   vs   Riversdale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Town Park (Sportsmart Boys' East 15D) Croydon City Arrows SC   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Boroondara Eagles FC (DT)   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 15C) Boroondara Eagles FC (DK)   vs   Montrose SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 13E) Mornington SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 06/07/17 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Mount Waverley City SC   vs   Glen Waverley SC U20
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Donvale Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Templestowe United FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (SV)   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters South) White Star Dandenong SC Masters   vs   Noble Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13D) Lalor United Junior SC Navy   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) North City Wolves FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Rayner Reserve (Women's State League 4 West) Oak Park SC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Rayner Reserve (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Oak Park SC   vs   Yarraville FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' West 15-16C) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Boroondara Eagles FC (JD)
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Sporting Whittlesea FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Sycamore Reserve (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Plenty Valley Lions FC   vs   Darebin Falcons Womens SC Joeys U12 Reds
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 13E) Plenty Valley Lions FC   vs   FC Birrarung Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Sportsmart Boys' North 14C) Plenty Valley Lions FC   vs   Coonans Hill SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Meadow Park SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 12:45 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC   vs   Altona Magic SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 14B) Bundoora United FC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC Gold   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Bundoora United FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Findon Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Mill Park SC Yellow   vs   Brunswick Zebras FC Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Kooyong Park - Junior (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Malvern City FC 12W   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14E) Glen Eira (Missiles)   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 14B) Glen Eira (Warriors)   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Parkmore Soccer Club (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC   vs   Knox City FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Laverton Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) West Point SC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Orange   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Marcellin College (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Marcellin Old Collegians SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Sandringham SC   vs   Mt Martha Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Sandringham Demons   vs   Skye United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Sandringham SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC   vs   Noble Park United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Women's State League 4 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   Montrose SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Trinity Sports Ground (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Old Trinity Grammarians SC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 26/06/17 (Mon) 19:00 Jubilee Park (S) (Women's State League 4 East) Ringwood City FC SW Blue   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West Reserves) Ballarat Eureka Strikers   vs   Melbourne Knights FC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat Eureka Strikers   vs   Melbourne Knights FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC Res   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Somerville Eagles SC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 14C) Greenvale United SC Green   vs   Heidelberg Stars SC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Greenvale United SC Blue   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Manningham United Blues FC   vs   Waverley Victory FC Purple
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Red) Manningham United Blues FC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Seaford United SC Yellow   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North) Boroondara - Carey Eagles   vs   Mill Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Brighton SC Blizards   vs   Skye United FC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 1 South-East) Richmond FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC   vs   Frankston Pines FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 17:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Pascoe Vale FC Womens State 4   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Summerland Metropolitan League 4 South-East) East Brighton United FC   vs   Glen Eira (Raptors)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Northern Falcons SC Blue   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:30 Hayes Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Northern Falcons SC Red   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Warragul United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 South-East) Elwood City SC   vs   Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Manningham United Blues FC   vs   North Caulfield Junior FC Orange
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC   vs   Lyndale United FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Bunyip District SC   vs   Hampton JSC Devils
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13F) Bunyip District SC   vs   Berwick City Eagles
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 16C) Bunyip District SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 FORFEIT (Women's State League 4 South) Beaumaris SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Beaumaris SC   vs   Brighton Green
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC   vs   Hume United FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC   vs   Hume United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Mooroolbark SC   vs   Monbulk Rangers SC Raptors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Mooroolbark SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC   vs   Sandringham SC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 1 South-East) Richmond FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Boroondara Eagles FC (JD)   vs   South Yarra SC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 13D) Boroondara Eagles FC (DB)   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 AW Bond Reserve (Summerland Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' North-West 18B) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Diamond Valley United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Brimbank Stallions FC Red   vs   Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 16A) FC Clifton Hill   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Quarries Park (Sportsmart Boys' 18A Red) FC Clifton Hill   vs   Mill Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Glen Eira (Panthers)   vs   Casey Panthers SC 12 Boys Wallabies
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 13F) Glen Eira (Trojans)   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Upfield SC   vs   Bundoora United FC Gold
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Upfield SC   vs   Eltham Redbacks FC A
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Broadmeadow Stars SC   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 12:45 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 16) Spring Hills FC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Plenty Valley Lions FC   vs   Craigieburn City FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 14B) Diamond Valley United SC Red   vs   Epping City SC Yellow
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 14D) Diamond Valley United SC   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Casey Comets
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Montrose SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Castley Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Sunshine Heights Junior SC   vs   Moreland City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Castley Reserve (Sportsmart Boys' West 13C) Sunshine Heights Junior SC   vs   Cairnlea FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Mornington SC Red   vs   Chelsea FC Wanderers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) Sandringham Scorpions   vs   Seaford United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Riversdale SC Silver   vs   Glen Waverley U14 Thunder United
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 11:15 Balmoral Park (Sportsmart Boys' West 14C) Balmoral FC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Galvin Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Werribee City FC   vs   Epping City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Langwarrin SC   vs   Hampton JSC Hashtags
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Langwarrin SC   vs   Berwick City Sharks
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC   vs   Ashburton United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Baxter SC   vs   Brighton Raptors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC WHITE   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Newmarket Phoenix FC   vs   FC Birrarung Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) North Caulfield Junior FC Green   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Girls' South-East 13-14D) North Caulfield Junior FC Gold   vs   Casey Panthers SC 13/14D Girls
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Glen Waverley U12 Dashers   vs   Ashburton Utd (GD)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Glen Waverley U14 Gunners   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Rosebud Heart Junior SC   vs   Mt Martha Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (SV)   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Macleay Park 1 North (Women's State League 3 East) Boroondara Eagles FC   vs   Swinburne FC Women
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC   vs   Skye United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Red) Narre Warren South Soccer Club   vs   James Cook FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 14E) Narre Warren South Soccer Club   vs   Skye United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Elwood City SC   vs   Casey Comets Wallabies
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Manningham United Blues FC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14C) Manningham United Blues FC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Donvale Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Templestowe United FC   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:00 FORFEIT (Women's State League 3 South) Knox City FC   vs   Boronia SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) Mt Lilydale Old Collegians SC   vs   Swinburne FC Thirds
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Heatherton United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod United FC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Point Cook SC   vs   Cairnlea FC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Point Cook SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16) West Point SC   vs   Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) West Point SC   vs   Ashburton Utd
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Team App Cup 2017) FC Bulleen   vs   Calder United
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Whitehorse United SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Westernport SC   vs   Mt Martha Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton Warriors   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 13E) North Caulfield Junior FC Orange   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Blue) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 KM Reedy Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Sandringham Devils
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Sandringham Reds   vs   Cleeland United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16C) Sandringham City   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Boroondara Eagles FC (SP)   vs   Ringwood City FC U12Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Macleay Park 1 North (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC (EP)   vs   Monbulk Rangers SC Cubs
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Mooroolbark SC   vs   Brighton SC Lightningbolts
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Esther Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 16C) Mooroolbark SC   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16B) Langwarrin SC   vs   East Bentleigh U16 Strikers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Langwarrin SC   vs   Chisholm United FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Men's State League 2 South-East) Mazenod United FC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Senior School (Women's State League 4 South) Old Mentonians SC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 10:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) EUSC - U12 Kangaroos   vs   Casey Comets Kangaroos
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 11:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) EUSC - U13D   vs   Sandringham Strikers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Knox City FC U12 Blue   vs   Croydon City Arrows SC Cobras
Appt 4th Official 24/06/17 (Sat) 15:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (Team App Cup 2017) FC Bulleen   vs   Calder United
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC   vs   Melbourne University SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC Yellow   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:45 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 4 West) Spring Hills FC   vs   Sunbury United FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Geelong SC   vs   Yarraville FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Macleay Park 2 (Sportsmart Boys' East 16A) Boroondara Eagles FC (SV)   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Women's State League 4 East) RMIT FC   vs   Alphington FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Women's State League 3 West) RMIT FC   vs   St Albans Saints SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 South) East Bentleigh SW Strikers   vs   Dandenong City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14E) Noble Park SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13A) Ringwood City FC Orange   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:15 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Ringwood City U12girls Orange   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13B) Collingwood City FC (Phil)   vs   Riversdale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Collingwood City FC ( Chris)   vs   Malvern City FC 13D
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Boys' East 14A) Collingwood City FC Jamie   vs   Ashburton Utd (MB)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 17B) Langwarrin SC   vs   Brighton Mavericks
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 12:45 Quarries Park (Men's State League 1 South-East Reserves) FC Clifton Hill   vs   Warragul United SC Reserves
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Warragul United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Kings Domain FC   vs   Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC   vs   Elwood City SC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:45 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Mt Lilydale Old Collegians SC   vs   Glen Waverley SC Reserves
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Mt Lilydale Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Mt Lilydale Old Collegians SC   vs   Glen Waverley SC Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Centenary Park (Women's State League 3 South) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Langwarrin SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13B) Brighton Thunder   vs   East Bentleigh U13 Strikers
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters South) White Star Dandenong SC Masters   vs   Noble Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 19:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 3 South) Casey Panthers SC   vs   Glen Waverley SC Women
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Sportsmart Boys' East 13E) South Yarra SC   vs   Glen Waverley U13 Scorpions
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Wallace Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Moreland Eagles FC   vs   Coburg City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South 15B) Brighton Thunder   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South 17B) Brighton SC (VIC)   vs   Glen Eira (Odyssey)
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Terrara Park (Men's State League 4 East Reserves) Whitehorse United SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) La Trobe University SC   vs   FC Strathmore
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) La Trobe University SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC Blue   vs   Keilor Park SC Eagles
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Chelsea FC   vs   FC Birrarung
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) West Point SC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 4 West) Gisborne SC   vs   Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Dixon Field Reserve (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Gisborne SC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Williamstown SC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Westvale SC Blue   vs   Hume United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Westvale SC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Westvale SC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Dandenong City SC   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Referee 30/08/17 (Wed) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Lyndale United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Kyneton District SC   vs   Deakin Ducks FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Kyneton District SC   vs   Deakin Ducks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Gladstone Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13E) Meadow Park SC   vs   Oak Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC   vs   Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 14A) Preston Lions FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mount Waverley City SC   vs   Brighton Early
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 13B) Mount Waverley City SC   vs   Ringwood City FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Boys' East 14B) Mount Waverley City SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Mill Park SC   vs   Lalor United Junior SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Findon Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' North 16B) Mill Park SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Red) Hoppers Crossing SC   vs   Essendon United FC Orange
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13C) Hoppers Crossing SC   vs   Keilor Park SC Red (Falcons)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Parade College (All Abilities - Wallabies Yellow League) Mitchell Rangers SC   vs   Northern Falcons FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Parade College (All Abilities - Wallabies Yellow League) Doveton SSS   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13F) White Star Dandenong SC - U13's   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Williamstown SC   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14C) Williamstown SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore   vs   West Point SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Johnson Reserve (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Maribyrnong Swifts FC   vs   Avondale FC Under 12 Girls
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts Lightning   vs   PEGS Soccer Club
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts Silvers   vs   South Melbourne Womens FC
Appt Referee 07/07/17 (Fri) 19:30 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Epping City SC   vs   Melbourne City FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   Melbourne City FC
Appt Assistant 26/06/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Alma Park East (Summerland Metropolitan League 2 South-East) St Kilda SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Parade College (All Abilities - Kangaroos Gala Days) FFV State Team Yellow   vs   FFV State Team Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Parade College (All Abilities - Wallabies Green League) Ringwood City FC   vs   Northern Falcons FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Parade College (All Abilities - Wallabies Green League) Doveton SSS   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) West Point SC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 MacPherson Park - MiniRoos (Women's Metro Sevens North-West) Melton Phoenix FC   vs   Satellite City United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Point Cook SC   vs   Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Point Cook SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Point Cook SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 22/06/17 (Thu) 19:30 Jack Edwards Reserve (Dockerty Cup 2017) South Melbourne FC   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Dingley Stars FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets Women Reserves   vs   Berwick City SC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) East Bentleigh U13 Mambas   vs   Glen Eira (Stingrays)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) East Bentleigh U12 Strikers   vs   Berwick City Tigers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 16B) North Caulfield Junior FC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Girls' West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Boys' West 13D) Barnstoneworth United Junior FC Red   vs   Barnstoneworth United Junior FC Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Barnstoneworth United Junior FC (VIC)   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Ashburton Utd   vs   Knox United SC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13D) Ashburton Utd   vs   Glen Waverley U13 RI
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   Melbourne City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Keilor Park SC Eagles   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Hawks   vs   Point Cook SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Macleay Park 3 East (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Boroondara Eagles FC (JS)   vs   Mooroolbark SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Sydenham Park SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Gippsland Football Club   vs   Sandringham SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Gippsland Football Club   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Gippsland Football Club   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC   vs   Hume United FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 4 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Casey Comets FC   vs   Kensington Junior Girls SC u16A
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Red) Fawkner SC Red   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Wallace Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13E) Moreland Eagles FC   vs   Nillumbik Junior SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Caloola Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Monash City FC   vs   Glen Waverley Girls Storm
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Manningham United Blues FC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13B) Bundoora United FC   vs   Coburg City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14A) Bundoora United FC Orange   vs   Sporting Whittlesea FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Bundoora United FC Yellow   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Glen Eira (Gladiators)   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 FORFEIT (Women's State League 4 South) Glen Eira (Sirens)   vs   Dandenong Thunder SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Women's State League 4 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   Montrose SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Heidelberg Stars SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Balfe Park (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Brunswick Zebras FC   vs   Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Alma Park East (Sportsmart Boys' East 13C) St Kilda Soccer Club Green   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Doveton SC Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14D) FC Clifton Hill   vs   Alphington FC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 5 East) Chisholm United FC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC   vs   Westvale SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Brimbank Stallions FC   vs   Point Cook SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16) Brimbank Stallions FC Yellow   vs   Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Holbrook Reserve (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Coonans Hill SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC   vs   Campbellfield Lions SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 3 West) Spring Hills FC   vs   FC Strathmore
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Altona City SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Western Eagles SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Western Eagles SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Gisborne SC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 5 West) Gisborne SC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 10:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) FC Birrarung Blue   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 11:15 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) FC Birrarung Red   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Donvale Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Templestowe United FC   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Donvale Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Templestowe United FC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Moonee Valley Knights FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Moonee Valley Knights FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Women's State League 1 South-East Reserves) Brighton SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Women's State League 1 South-East) Brighton SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13E) Skye United FC Blue   vs   Brighton Centaurs
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 16C) Croydon City Arrows SC   vs   Mazenod United Football Club
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Women's State League 2 South-East) Croydon City Arrows SC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Terrara Park (Women's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Terrara Park (Women's State League 2 South-East) Whitehorse United SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 09/07/17 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16B) Waverley Wanderers FC   vs   East Kew Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Mens U23   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC   vs   Ashburton United SC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Kim Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies Blue) Altona City SC   vs   West Point SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Yarraville FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park SC   vs   Baxter SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) (Women's State League 4 East) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 FORFEIT (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Kings Domain FC   vs   Glen Waverley SC Thirds
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 1 North-West) South Yarra SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 05/07/17 (Wed) 19:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 13A) North Caulfield Junior FC Colts A   vs   Collingwood City FC (Colin)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 15D) North Caulfield Junior FC   vs   Middle Park FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Stradbroke North (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Boroondara Eagles FC (EK/MG)   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 POSTPONED (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Manningham United Blues FC   vs   Brighton SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Manningham United Blues FC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) EUSC - U12 Kangaroos   vs   Casey Comets Kangaroos
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) EUSC - U13D   vs   Sandringham Strikers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Essendon Royals SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Essendon Royals SC Red   vs   Eltham Redbacks FC B
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Mount Waverley City SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' South-East 18B) Mount Waverley City SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Morshead Park - Stadium Pitch (Women's State League 1 North-West) Ballarat Eureka Strikers   vs   Melbourne Knights FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Yarraville FC   vs   Kyneton District SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Yarraville FC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Yarraville FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Caulfield United Cobras SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Central Park Rangers   vs   Boroondara Eagles Carey FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Brunswick City SC   vs   Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Kyneton District SC   vs   Deakin Ducks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Hosken Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Pascoe Vale FC Girls 13/14A   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Hosken Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Pascoe Vale FC Girls U12 Kangaroos   vs   Brighton Victory
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC   vs   Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC   vs   Maribyrnong Greens FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Sumner Park (Sportsmart Boys' 18A Green) Brunswick Zebras   vs   Preston Lions FC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Sumner Park (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Brunswick Zebras FC   vs   RMIT FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 19:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 15A) Sporting Whittlesea FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Chelsea FC   vs   Dandenong Warriors FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Dandenong Warriors FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Monash Uni Womens 3rds   vs   Casey Panthers SC State 4 Womens
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Monash Uni Mens 3rds   vs   Albert Park SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:30 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Summerland Men's Metropolitan Masters West) Point Cook SC Blue   vs   Point Cook SC Yellow
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Geelong SC   vs   Yarraville FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 26/06/17 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Senior Men   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 16A) Ringwood City FC Orange   vs   Mazenod United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 17B) Ringwood City FC Orange   vs   East Kew JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Sumner Park (Sportsmart Boys' North-West 17B) Brunswick Zebras FC   vs   FC Birrarung Gold
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Hampton JSC Hammers   vs   Glen Eira (Pythons)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Hampton JSC Hornets   vs   Mornington SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC   vs   Brighton SC Reserves
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Dandenong Warriors FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Monash Uni Stallions   vs   Collingwood City FC ( GOLDS)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 2nds   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Assistant 06/07/17 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Moonee Valley Knights FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 15D) Harrisfield Hurricanes SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:45 Alex Nelson Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Harrisfield Hurricanes SC   vs   Chelsea FC Chargers
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 5 East) Chisholm United FC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Keilor Park SC Eagles   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13B) Keilor Park SC Hawks   vs   Point Cook SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15C) Sydenham Park SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Lemnos Club (Sportsmart Boys' South 14C) Clarinda United FC   vs   Keysborough SC U14
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:30 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Keysborough SC U16   vs   Mount Eliza Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Ashburton Utd   vs   Sandringham SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Ashburton Utd   vs   Seaford United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13F) Doveton SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Doveton SC   vs   Brighton Galaxy
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC (CK)   vs   Glen Waverley Girls Dynamites
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 11:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Essendon Royals SC   vs   Greenvale United SC Green
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC   vs   Mooroolbark SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Spring St Oval (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Sandringham SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 06/07/17 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Assistant 22/06/17 (Thu) 19:30 Jack Edwards Reserve (Dockerty Cup 2017) South Melbourne FC   vs   Bentleigh Greens SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Yarraville FC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 3 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 3 South-East) Monbulk Rangers SC   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Healesville Soccer Club Reserves   vs   Yarra Jets FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Healesville Soccer Club Seniors   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Wonga Wizards JFC   vs   Healesville SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 17B) Wonga Wizards JFC   vs   Boroondara Eagles FC (SK)
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Riversdale SC   vs   North Caulfield Junior FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Riversdale SC   vs   Essendon United FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC   vs   Frankston Pines FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 19:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Summerland Men's Metropolitan Masters East) Templestowe United FC   vs   Juventus Old Boys SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 16:45 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 19:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 17:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Boroondara Eagles FC   vs   Skye United FC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC   vs   Skye United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Red) Waverley Victory FC   vs   Monbulk Rangers SC Lions
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14B) Waverley Victory FC   vs   Boroondara Eagles FC (LV)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Hampton JSC Heartbreakers   vs   Mornington SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Geelong SC   vs   Yarraville FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North) RMIT FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Preston Lions FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 15-16C) Preston Lions FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 12:45 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 1 North-West) Western Suburbs SC   vs   Westgate FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) East Bentleigh U12 Scorpions   vs   Berwick City Lions
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Monbulk Rangers SC Spells   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Monbulk Rangers SC Outlaws   vs   Boroondara Eagles FC (SC/MW)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South 15C) Chelsea FC   vs   East Bentleigh U15 Lightning
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South 16C) Chelsea FC.   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) West Point SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) West Point SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 13D) Gisborne SC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Girls' North-West 13-14D) Gisborne SC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 East) Fitzroy City SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 17:00 Fairfield Park - Senior (Summerland Men's Metropolitan Masters North) Fitzroy City SC   vs   Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Mazenod United FC   vs   Glen Waverley SC Infernos
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mazenod United Football Club   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 06/07/17 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 17:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona City SC   vs   Essendon United FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 19:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Altona City SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Caulfield United Cobras SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong South SC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 05/07/17 (Wed) 19:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:15 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Berwick City Lions   vs   Brighton Lightning
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Berwick City SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:15 Padua College (Sportsmart Boys' South 14C) Mt Martha White   vs   Brighton Bullets
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Padua College (Sportsmart Boys' South 13E) Mt Martha Red   vs   Mount Eliza Blue
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 11:20 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South 13D) Chelsea FC Vikings   vs   Casey Comets
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 17:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West Reserves) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 19:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 2 North-West) Fitzroy City SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Markham Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Ashburton Utd (JV)   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Markham Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Ashburton Utd (JS)   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Seaford United SC   vs   Heatherton United SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 13:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Dingley Stars FC   vs   Noble Park United FC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC   vs   Noble Park United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Terrara Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 13C) Whitehorse United SC   vs   Mazenod United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Terrara Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Whitehorse United SC   vs   North Caulfield Junior FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mount Waverley City SC   vs   Brighton Early
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 10:00 Mount Eliza Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Mount Eliza Red   vs   Chelsea Warlocks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Glen Waverley U12 Storm   vs   Collingwood City FC Red (Eldar)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 12 Joeys) Glen Waverley SC Flames   vs   Ashburton Utd
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Larpent Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Glen Waverley U16 PA   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Buzzards)   vs   EUSC - 2nds
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Glen Eira (Impact)   vs   Riversdale SC A
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 19:30 Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:30 Ralph Reserve (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Western Suburbs SC   vs   FC Strathmore Old Boys
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) FC Strathmore   vs   Fawkner SC
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:45 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South) Sandown Lions FC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Bayside Argonauts FC   vs   Berwick City Tigers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Summerland Men's Metropolitan Masters South) Bayside Argonauts FC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Western Eagles SC   vs   Point Cook FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Western Eagles SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Moonee Valley Knights FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Essendon Royals SC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Collingwood City FC (Andrea)   vs   North Caulfield Junior FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Collingwood City FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Altona Magic SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Brandon Park SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Brandon Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 4 North) RMIT FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Eltham Redbacks FC   vs   Darebin Falcons Womens SC White
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Eltham Redbacks FC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16A) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Darebin Falcons Womens SC Red   vs   Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North 15-16C) Darebin Falcons Womens SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Capp Reserve (Women's State League 3 North) Darebin Falcons Womens SC   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 23/06/17 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   Cairnlea FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Moonee Valley Knights FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:15 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Hume United FC   vs   Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15C) Eltham Redbacks FC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' 18A Red) Eltham Redbacks FC   vs   Malvern City FC 18A Red
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC   vs   Waverley Wanderers SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC   vs   Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC   vs   Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13D) Montrose SC   vs   Boroondara Eagles FC (MC)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14D) Montrose SC   vs   Glen Waverley SC Hammers
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 12:45 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC   vs   Casey Comets
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC   vs   Casey Comets FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Casey Comets   vs   Mornington SC Orange
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Comets Stadium - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Casey Comets FC   vs   Brighton United
Appt Assistant 30/08/17 (Wed) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Lyndale United FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) North City Wolves FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14D) Upfield SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Upfield SC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Green) Chelsea FC Strikers   vs   Casey Panthers SC 12 Joeys
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) Doveton SC   vs   Casey Panthers 16B
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:30 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' 18A Yellow) Doveton SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Bundoora United FC   vs   Lalor United Junior SC Yellow
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16C) Greenvale United SC Blue   vs   Campbellfield Lions Soccer Club
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16A) Greenvale United SC Green   vs   Fawkner SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Northern Falcons SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Watsonia Heights FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Watsonia Heights FC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Watsonia Heights FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Essendon United FC Blue   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 13A) Essendon United FC Yellow   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 JH Allan Reserve (Sportsmart Boys' West 15A) Essendon United FC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:30 Terrara Park (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Whitehorse United SC   vs   Healesville SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:45 Anderson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Craigieburn City FC   vs   Mill Park SC Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 Anderson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16C) Craigieburn City FC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Anderson Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Craigieburn City FC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 4 South) North Caulfield JFC Women B   vs   Elwood City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 3 (Women's State League 2 South-East) North Caulfield JFC Women A   vs   Monash Uni Womens 1sts
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 15-16C) Moreland Zebras/Moreland Youth   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14E) Coburg City FC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Moreland Zebras Senior Womens   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Greenvale United SC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 26/08/17 (Sat) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 3 North-West) Coburg City FC   vs   Heidelberg Stars SC Thirds
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 1 South-East) St Kilda SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:15 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Girls' East 15-16C) South Yarra SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Summerland Men's Metropolitan Masters East) South Yarra SC   vs   Central Park Rangers O35s
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Sportsmart Boys' East 16C) South Yarra SC   vs   Templestowe United FC
Appt Assistant 09/07/17 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC   vs   Upfield SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Green) Ashburton Utd (JK)   vs   Knox United SC Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Wallabies Blue) Ashburton Utd   vs   Collingwood City FC (Chris U)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14D) Hampton JSC Hammerheads   vs   Chelsea FC Blues
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Girls' Metropolitan 13-14A) Brighton Wolves   vs   Kensington Junior Girls SC u14A
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South 14B) Brighton Bulls   vs   Aspendale SC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Reema Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) EUSC - U15B   vs   Sandringham SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC   vs   Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC   vs   Waverley Wanderers SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Parkmore Soccer Club (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC   vs   Knox City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Boroondara Eagles FC   vs   Skye United FC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Kim Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Altona City SC Yellow   vs   Spring Hills FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Parade College (All Abilities - Kangaroos Gala Days) FFV State Team Yellow   vs   Wangaratta City FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Parade College (All Abilities - Wallabies Green League) Northern Falcons FC   vs   Doveton SSS
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Skye United FC Seniors   vs   Dingley Stars FC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Altona East Phoenix SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Power Reserve (Summerland Men's Metropolitan Masters South) Endeavour Hills SC   vs   Dingley Stars FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Rosebud Heart SC   vs   EUSC - Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC   vs   Beaumaris SC
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13E) Epping City SC Green   vs   Alphington FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Epping City SC 2   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Summerland Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Watsonia Heights FC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Skye United FC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 11:30 Mace Oval - Junior Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mt Martha Maroon   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 FORFEIT (Women's Metro Sevens East) Healesville SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 15D) Healesville SC   vs   Wonga Wizards JFC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:45 Tally Ho Reserve - Main Pitch (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Mount Waverley City SC   vs   Brighton Early
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC   vs   Cairnlea FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 12 Joeys) Kensington Junior Girls SC   vs   Ivanhoe City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North 15-16C) Kensington Junior Girls SC u16C   vs   Meadow Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) FC Strathmore   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Whittlesea United SC   vs   Williamstown SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Thomas Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Whittlesea United SC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Parkmore Soccer Club (Men's State League 3 South-East Reserves) Noble Park United FC   vs   Knox City FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Parkmore Soccer Club (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC   vs   Knox City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Blue) Heatherton United SC   vs   Dingley Stars FC Reds
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15D) Heatherton United SC   vs   East Bentleigh U15 Sharks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14E) Berwick City SC   vs   Parkmore SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Berwick City Lions   vs   Chelsea FC Blue
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14D) Whitehorse United SC   vs   Boroondara Eagles FC (PB)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15B) Whitehorse United SC   vs   Glen Waverley U15 JG
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Macleay Park 1 South (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Boroondara Eagles FC (AH)   vs   Mornington SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Rosebud Heart SC   vs   EUSC - Reserves
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Rosebud Heart SC   vs   EUSC - Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Hampton JSC Roar   vs   Mornington SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:30 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17B) Hampton JSC   vs   Dingley Stars FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Ringwood City FC Orange   vs   Monash City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:00 Parade College (All Abilities - Joeys League) Ringwood City FC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Parade College (All Abilities - Joeys League) Northcote City FC   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Parade College (All Abilities - Kangaroos Gala Days) Doveton SSS   vs   Wangaratta City FC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC   vs   Essendon United FC Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Scovell Reserve (Women's State League 2 North-West) Maidstone United SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Cross Keys Reserve Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Essendon Royals SC Red   vs   Eltham Redbacks FC B
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' 18A Green) Essendon Royals SC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 5 South-East) Skye United FC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East Reserves) Old Trinity Grammarians SC   vs   East Bentleigh SM Strikers (Reserves)
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Trinity Sports Ground (Men's State League 5 East) Old Trinity Grammarians SC   vs   East Bentleigh SM Strikers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 3 East) South Yarra SC   vs   Manningham United Blues FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 1 North-West Reserves) South Yarra SC   vs   Essendon Royals SC Reserves
Appt Assistant 25/06/17 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Soccer 6) (Women's State League 1 North-West) South Yarra SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 08/07/17 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC   vs   Mt Lilydale Old Collegians SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 06/07/17 (Thu) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South Reserves) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Assistant 06/07/17 (Thu) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Bellbird Park (Men's State League 5 South) Drouin Dragons SC   vs   Pakenham United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Caulfield Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' East 13C) North Caulfield Junior FC Colts B   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Truemans Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Rosebud Heart SC   vs   EUSC - Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Reserves   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 15A) Keilor Park SC Eagles   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' 18A Green) Keilor Park SC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Thornbury Athletic FC Reserves   vs   Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Thornbury Athletic FC Seniors   vs   Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Summerland Metropolitan League 4 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Summerland Metropolitan League 2 South-East) Eltham Redbacks FC   vs   Middle Park FC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 13C) Hoppers Crossing SC   vs   Keilor Park SC Red (Falcons)
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 12:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Sportsmart Boys' West 14A) Hoppers Crossing SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Assistant 09/07/17 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Altona East Phoenix SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC   vs   Keilor Park SC
Appt Assessor 24/06/17 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 1 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Altona Magic SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:15 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Aspendale SC   vs   East Bentleigh U14G Strikers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields, Keysborough (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Old Mentonians SC   vs   South Yarra SC 'Casuals'
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Rosebud Heart Junior SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mt Martha White   vs   Brighton Vipers
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC   vs   Lyndale United FC
Appt Assistant 23/06/17 (Fri) 20:45 Jubilee Park (S) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 19:30 FORFEIT (Summerland Men's Metropolitan Masters East) Templestowe United FC   vs   Healesville SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton Athletic   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:15 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Brighton Bombers   vs   Berwick City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Mayer Park (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Darebin United SC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Mayer Park (Summerland Metropolitan League 4 North-West) Darebin United SC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) East Bentleigh U15 Strikers   vs   Brighton SC Rangers
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 South-East) East Bentleigh SM Strikers (Metro7)   vs   Swinburne FC Thirds
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Healesville Sporting Complex - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Healesville Soccer Club   vs   Mount Waverley City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' Metropolitan 17A) Aspendale SC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Doug Denyer Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Aspendale SC   vs   North Caulfield Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Donvale Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 13E) Templestowe United FC   vs   Glen Waverley U13 Pirates
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) East Kew Junior FC   vs   Middle Park FC Yellow
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Yellow) Aspendale SC   vs   Mt Martha Red
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 13A) Spring Hills FC Red   vs   Altona City SC Maroon
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC   vs   Essendon United FC Green
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Wallabies) Spring Hills FC   vs   Templestowe United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Leopards)   vs   Glen Eira (Jaguars)
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Monash City FC   vs   Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC   vs   Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Templestowe United FC   vs   Mount Waverley City SC Hayden
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Donvale Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Templestowe United FC Gold   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Joeys Red) Monash City FC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Monash City FC   vs   Knox United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 15C) Mt Martha Blue   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Padua College (Sportsmart Boys' South 15C) Mt Martha White   vs   Langwarrin SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Barber Reserve (Men's State League 5 South) Somerville Eagles SC   vs   Drouin Dragons SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Lois Twohig Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Dandenong Warriors FC   vs   Glen Eira (Infinity)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Women's State League 2 South-East) Mazenod United Football Club   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South Reserves) Sandown Lions FC   vs   Old Mentonians SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 5 South) Sandown Lions FC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Wallabies Green) Rosebud Heart Junior SC   vs   Mt Martha Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Rosebud Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Joeys Yellow) Rosebud Heart Junior SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Baxter SC   vs   Montrose SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:00 Selwyn Park (Sportsmart Boys' West 13D) Albion Thunder FC   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16) Williamstown SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Mill Park SC   vs   Newmarket Phoenix FC
Appt Referee Mentor 25/06/17 (Sun) 12:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Mill Park SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 3 North-West) Epping City SC   vs   Melbourne City FC
Appt Referee 09/07/17 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC   vs   Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 09/07/17 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Altona East Phoenix SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Laverton Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Laverton Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 5 North-West) Cairnlea FC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Cairnlea FC   vs   Keilor Park SC Hawks
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 2 South-East) Old Scotch SC   vs   Malvern City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 1) Old Scotch SC   vs   St Kilda Soccer Club
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 14D) FC Birrarung Gold   vs   Greenvale United SC Blue
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15C) FC Birrarung Blue   vs   Moreland United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Point Cook SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:45 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 7 North-West) Point Cook SC   vs   Castlemaine Goldfields FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:15 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 12 Joeys) Casey Comets FC   vs   Dandenong Thunder SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Warragul United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC   vs   Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC   vs   Reservoir Yeti SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC   vs   Reservoir Yeti SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Greenvale United SC Green   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:30 Broadmeadows Valley Park - Pitch 4 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Hume City FC   vs   Brandon Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:30 Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (Women's State League 4 North) Hume City FC   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Lalor United FC   vs   Darebin United SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Lalor United FC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC   vs   Glen Eira (Dodos)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Summerland Metropolitan League 3 South-East) Old Scotch SC   vs   East Brighton United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Ormond Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Essendon Royals SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Banyule City SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:45 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Banyule City SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 17B) Banyule City SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 08/07/17 (Sat) 15:00 Chadwick Reserve (Men's State League 3 South-East) Dingley Stars FC   vs   Noble Park United FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Boys' North 12 Joeys Blue) Watsonia Heights FC   vs   Ivanhoe City SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Watsonia Heights FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:45 Elder Street Reserve - Pitch 1 Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Watsonia Heights FC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 5 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:15 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Fawkner SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 14:45 CB Smith Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16B) Fawkner SC   vs   Melbourne Knights FC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 5 East) Monash City FC   vs   Old Ivanhoe Grammarians SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Ronald Reserve (Men's State League 1 South-East) Morwell Pegasus SC   vs   Langwarrin SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 15C) Melton Phoenix FC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 MacPherson Park (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Melton Phoenix FC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 13:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   South Springvale U15/16 girls
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   South Springvale U18s
Appt Referee Mentor 09/07/17 (Sun) 11:20 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South 13D) Chelsea FC Vikings   vs   Casey Comets
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 15-16D) Ringwood City FC U15-16 girls Blue   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North) Boroondara - Carey Eagles   vs   Mill Park SC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North Reserves) Boroondara-Carey Eagles   vs   Mill Park SC
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Wilcox Field - Carey Sports Complex (Men's State League 4 North) Boroondara - Carey Eagles   vs   Mill Park SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Keilor Park SC   vs   Boroondara Eagles FC (EK)
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 13A) Keilor Park SC Eagles   vs   Gisborne SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Keilor Park SC Eagles   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 12:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 15C) Keilor Park SC Hawks   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 15:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' Metropolitan 20) Keilor Park SC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 24/06/17 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Bayside Argonauts FC   vs   Monash Uni Mens Reserves
Appt Assistant 24/06/17 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Monash Uni Mens Seniors
Appt Referee 25/06/17 (Sun) 11:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Summerland Metropolitan League 8 South-East) Keysborough SC Metro   vs   Montrose SC

Get into Football

Major Sponsor