10 Combined - May

Saturday 29 May:
11th GRADE B:
Miramar Lions         0    Karori Raptors        0
Wests Rockets 0 Onslow Sataras 3
NW Lions 0 Onslow Birlas 5
Tawa Panthers 1 IBU Makos 1

11th GRADE D:
Miramar Pumas        __    Bye                  __
Wests Tomahawks 0 Karori Spitfires 2
BNU Typhoons 5 Onslow Punjabs 1
Olympic Iris 1 Onslow Karamus 5
12th GRADE A:
Miramar Cyclones      0    Pukerua Stingrays     2
Olympic Kronos 7 Karori Storm 0
Onslow Cashmeres 6 Wests Wildcats 0
Bye __ Tawa Hawks __

12th GRADE B:
IBU Tigers            0    Seatoun Storm         3
Miramar Stormers 1 Karori Hurricanes 5
Onslow Barodas 0 NW Fury 0

12th GRADE C:
Tawa Harriers         7    BNU Stormers          2
Miramar Tornadoes 7 NW Glory 1
Wests Eagles 0 Karori Cyclones 0

12th GRADE D:
NW Roar               0    Bishop Viard         10
BNU Los Tormentos 4 Karori Monsoons 3
IBU Mokis 5 Onslow Ambalas 3
Bye __ Hataitai Leopards __

Saturday 22 May:
11th GRADE B:
IBU Makos             4    NW Lions              0
Onslow Birlas 1 Wests Rockets 1
Onslow Sataras 5 Miramar Lions 0
Karori Raptors 1 Tawa Panthers 1


11th GRADE D:
Miramar Pumas         1    Olympic Iris          2
Onslow Punjabs 4 Onslow Karamus 6
Karori Spitfires 3 BNU Typhoons 0
Bye __ Wests Tomahawks __

13th GRADE A:
Miramar Goblins       2    Wests Phoenix         2
Nth Wgtn Gators 3 Onslow Amapurs 0
Wgtn Coll Gold 4 Onslow Ramas 0
Bye __ Tawa Saints __


13th GRADE B:
Karori Blackbirds     1    Wests Rovers          0
Wgtn Coll Black 1 Seatoun Lions 1
IBU Morays __ Bye __


13th GRADE C:
Wgtn Utd Eagles       3    Karori Bellbirds      3
Wests Lakers 0 IBU Barracudas 14
Karori Kakas 0 Tawa Strikers 3
Miramar Hobbits 2 Olympic Ares 0
Saturday 15 May:
11th GRADE A:
Miramar Jaguars       2    Karori Vipers         0
NW Jaguars 1 Tawa Tigers 1
IBU Stingrays 2 Wests Torpedoes 0


11th GRADE B:
Miramar Lions         2    Onslow Birlas         2
Wests Rockets 2 IBU Makos 5
NW Lions 4 Tawa Panthers 3
Karori Raptors 0 Onslow Sataras 3


11th GRADE C:
Wgtn Utd Dynamos      2    Karori Chargers       0
BNU Hurricanes 2 Seatoun Giants 2
Porirua Leste Robin 0 Onslow Kabuls 3

11th GRADE D:
Miramar Pumas         1    Onslow Punjabs        1
Wests Tomahawks 1 Onslow Karamus 0
BNU Typhoons 2 Olympic Iris 0
Bye __ Karori Spitfires __

14th GRADE:
Wgtn Coll Elliot      8    Wgtn Coll Oughton     1
footballRC 4 Miramar Dynamoes 0
Tawa Martians 4 Onslow Kapils 0
NW Tornadoes 0 Wgtn High 8
Bye __ Wgtn Coll Burton __
Saturday 8 May;
11th GRADE A:
Wests Torpedoes       1    NW Jaguars            5
Tawa Tigers 1 Miramar Jaguars 3
Karori Vipers 0 IBU Stingrays 1


11th GRADE B:
NW Lions              2    Wests Rockets         0
IBU Makos 0 Miramar Lions 0
Tawa Panthers 0 Onslow Sataras 0
Onslow Birlas 2 Karori Raptors 0


11th GRADE C:
Onslow Kabuls         7    BNU Hurricanes        0
Seatoun Giants 1 Wgtn Utd Dynamos 6
Karori Chargers 1 Porirua Leste Robin 5



11th GRADE D:
BNU Typhoons          2    Wests Tomahawks       2
Onslow Karamus 0 Miramar Pumas 2
Olympic Iris 1 Karori Spitfires 2
Onslow Punjabs __ Bye __


12th GRADE A:
Onslow Cashmeres      5    Olympic Kronos        1
Karori Storm 4 Miramar Cyclones 1
Wests Wildcats 4 Tawa Hawks 2
Pukerua Stingrays __ Bye __


12th GRADE B:
NW Fury               2    Miramar Stormers      0
Karori Hurricanes 1 IBU Tigers 7
Seatoun Storm 0 Onslow Barodas 1


12th GRADE C:
Karori Cyclones       4    Miramar Tornadoes     5
NW Glory 5 Tawa Harriers 1
BNU Stormers 2 Wests Eagles 2


12th GRADE D:
IBU Mokis             7    BNU Los Tormentos     1
Karori Monsoons 12 NW Roar 0
Onslow Ambalas 2 Hataitai Leopards 1
Bishop Viard __ Bye __


13th GRADE A:
Wgtn Coll Gold        0    Nth Wgtn Gators       2
Onslow Amapurs 2 Miramar Goblins 4
Onslow Ramas 5 Tawa Saints 1
Wests Phoenix __ Bye __


13th GRADE B:
Bye                  __    Wgtn Coll Black      __
Seatoun Lions 3 Karori Blackbirds 0
Wests Rovers 0 IBU Morays 0

14th GRADE GOLD:
footballRC            0    Wgtn Coll Elliot      9
Wgtn Coll Oughton __ Bye __
Wgtn Coll Burton 2 NW Tornadoes 1
Wgtn High 1 Tawa Martians 3
Miramar Dynamoes 7 Onslow Kapils 0


13th GRADE C:
Karori Kakas          3    Wests Lakers          2
IBU Barracudas 5 Wgtn Utd Eagles 3
Tawa Strikers 3 Olympic Ares 0
Karori Bellbirds 6 Miramar Hobbits 0

14th GRADE GOLD:
footballRC            0    Wgtn Coll Elliot      9
Wgtn Coll Oughton __ Bye __
Wgtn Coll Burton 2 NW Tornadoes 1
Wgtn High 1 Tawa Martians 3
Miramar Dynamoes 7 Onslow Kapils 0

Saturday 1 May:
11th GRADE A:

Miramar Jaguars 4 Wests Torpedoes 1
NW Jaguars 3 IBU Stingrays 1
Karori Vipers 2 Tawa Tigers 0

11th GRADE B:
Miramar Lions         4    NW Lions              1
Wests Rockets 2 Tawa Panthers 3
Onslow Sataras 3 Onslow Birlas 2
Karori Raptors 1 IBU Makos 0


11th GRADE C:
Wgtn Utd Dynamos      3    Onslow Kabuls         2
BNU Hurricanes 1 Porirua Leste Robin 10
Karori Chargers 1 Seatoun Giants 0


11th GRADE D:
Miramar Pumas         0    BNU Typhoons          2
Wests Tomahawks 2 Olympic Iris 4
Karori Spitfires 4 Onslow Punjabs 0
Bye __ Onslow Karamus __

12th GRADE A:
Miramar Cyclones      0    Onslow Cashmeres      2
Olympic Kronos 7 Wests Wildcats 1
Tawa Hawks 2 Pukerua Stingrays 6
Bye __ Karori Storm __

12th GRADE B:
IBU Tigers            6    NW Fury               1
Miramar Stormers 4 Onslow Barodas 2
Seatoun Storm 3 Karori Hurricanes 1


12th GRADE C:
Tawa Harriers         0    Karori Cyclones       5
Miramar Tornadoes 4 Wests Eagles 1
BNU Stormers 3 NW Glory 4

12th GRADE D:
NW Roar               1    IBU Mokis             8
BNU Los Tormentos 2 Onslow Ambalas 4
Hataitai Leopards __ Bishop Viard __
Bye __ Karori Monsoons __


13th GRADE A:
Miramar Goblins       2    Wgtn Coll Gold        6
Nth Wgtn Gators 3 Onslow Ramas 1
Tawa Saints 1 Wests Phoenix 3
Bye __ Onslow Amapurs __


13th GRADE B:
Karori Blackbirds    __    Bye                  __
Wgtn Coll Black 4 IBU Morays 0
Wests Rovers 1 Seatoun Lions 2


13th GRADE C:
Wgtn Utd Eagles       6    Karori Kakas          1
Wests Lakers 0 Tawa Strikers 4
Olympic Ares 1 Karori Bellbirds 2
Miramar Hobbits 0 IBU Barracudas 17


14th GRADE GOLD:
Wgtn Coll Elliot      8    Miramar Dynamoes      0
Onslow Kapils 1 Wgtn High 4
Tawa Martians 4 Wgtn Coll Burton 0
NW Tornadoes 0 Wgtn Coll Oughton 2
Bye __ footballRC __