10 Wellington - May

Saturday 22 May:

10th GRADE A:


Tawa Huskies          4    IBU Sharks A          3
Miramar Hawks         0    BNU Dust Devils       3
Onslow Narbardas      3    NW Spitfires          1
Bye                  __    Karori Rockets       __
                    

10th GRADE B:

IBU Snapper           2    BNU Stormers          1
Karori Phoenix        4    Miramar Terns         3
IBU Porpoises         3    Miramar Eagles       10
Bye                  __    IBU Kingfish         __
                   


10th GRADE C:

IBU Orcas             1    IBU Cods              4
Seatoun Eagles        0    Karori Rovers         2
Hataitai Tigers       0    Miramar Helfens       5
BNU Dynamos           4    Onslow Kaukaus        6
               


10th GRADE D:

Onslow Ganges        __    Bye                  __
Onslow Raroas         2    Miramar Tuis          2
Karori Eagles         3    Olympic Helios        7
Karori Wanderers      3    Onslow Spencers      14
                    


10th GRADE E:

Miramar Brentwood     0    Karori Hawks          2
Karori Swifts         3    Onslow Kims           8
Miramar Wekas         0    BNU Turbines          3
Karori City           1    Onslow Calcuttas      4

 

 

Saturday 15 May:

 

10th GRADE A:

 

NW Spitfires          4    Miramar Hawks         2
BNU Dust Devils       2    Tawa Huskies          2
IBU Sharks A          2    Karori Rockets        6
Bye                  __    Onslow Narbardas     __

10th GRADE B:

Miramar Eagles        0    Karori Phoenix        2
Miramar Terns         9    IBU Snapper           1
BNU Stormers          2    IBU Kingfish          0
Bye                  __    IBU Porpoises        __
                   

10th GRADE C:

Miramar Helfens       2    Seatoun Eagles        0
Karori Rovers         5    IBU Orcas             0
IBU Cods              3    Onslow Kaukaus        8
BNU Dynamos           4    Hataitai Tigers       1
                    


10th GRADE D:

Olympic Helios        7    Onslow Raroas         1
Miramar Tuis          2    Onslow Ganges         4
Bye                  __    Onslow Spencers      __
Karori Wanderers      4    Karori Eagles         3
                   

 


10th GRADE E:

BNU Turbines          2    Karori Swifts         0
Onslow Kims           2    Miramar Brentwood     0
Karori Hawks          1    Onslow Calcuttas      6
Karori City           1    Miramar Wekas         4
                     

Saturday 8 May:

 

 

10th GRADE A:

IBU Sharks A          3    BNU Dust Devils       2
Tawa Huskies          2    NW Spitfires          3
Karori Rockets        6    Onslow Narbardas      2
Miramar Hawks        __    Bye                  __
                    

10th GRADE B:

BNU Stormers          2    Miramar Terns         5
IBU Snapper           1    Miramar Eagles        3
IBU Kingfish          3    IBU Porpoises         4
Karori Phoenix       __    Bye                  __
                   

10th GRADE C:

IBU Cods              1    Karori Rovers         0
IBU Orcas             0    Miramar Helfens       5
Onslow Kaukaus        5    Hataitai Tigers       0
Seatoun Eagles        0    BNU Dynamos           2
                  

10th GRADE D:

Bye                  __    Miramar Tuis         __
Onslow Ganges         1    Olympic Helios        6
Onslow Spencers       5    Karori Eagles         0
Onslow Raroas         6    Karori Wanderers      2
                  

10th GRADE E:

Karori Hawks          1    Onslow Kims          11
Miramar Brentwood     2    BNU Turbines          2
Onslow Calcuttas      2    Miramar Wekas         2
Karori Swifts         8    Karori City           3
                  

Saturday 1 May

 

10th GRADE A:

NW Spitfires          0    IBU Sharks A          0
BNU Dust Devils 3 Karori Rockets 4
Onslow Narbardas 3 Miramar Hawks 1
Bye __ Tawa Huskies __
10th GRADE B:
Miramar Eagles        3    BNU Stormers          3
Miramar Terns 9 IBU Kingfish 2
IBU Porpoises 1 Karori Phoenix 9
Bye __ IBU Snapper __


10th GRADE C:
Miramar Helfens       1    IBU Cods              2
Karori Rovers 3 Onslow Kaukaus 7
Hataitai Tigers 1 Seatoun Eagles 2
BNU Dynamos 4 IBU Orcas 0


10th GRADE D:
Olympic Helios       __    Bye                  __
Miramar Tuis 1 Onslow Spencers 8
Karori Eagles 2 Onslow Raroas 8
Karori Wanderers 2 Onslow Ganges 7

10th GRADE E:
BNU Turbines          6    Karori Hawks          0
Onslow Kims 8 Onslow Calcuttas 1
Miramar Wekas 2 Karori Swifts 0
Karori City 2 Miramar Brentwood 9