2004 Junior Reps

12th Grade Boys
Thomas Heaps, Baden Adams, James Nash, Damon Fussell, Kere Kiwha, Ranie Rawiri, Harrison Lamb,
Sam Driscoll, Josh Hinton, Elliott Gammie, Ben Rammell, Korby Hall, Joel Stewart, Adam Brown,
Brandon Tai, Ben Wills-Rangi
Coach: Sean Adams

13th Grade Boys
Sam Angliss, Chris Barstead, Elwin Burger, Nathan Cunliffe, James McPeake, Cody Sanders, Declan Tredrea,
Andrew Coad, Jordan Higgins, Ethan Morta, Carrick Gray, Antony Meiklejohn, Joel Evans, Jessie Lindsay,
Robert Royle, David Hayman
Coaches: Leo Morta & Trevor Coad

14th Grade Boys
Jessie Allen, Jonathan Blair, Fraser Colson, Stephen Hobbs-Wypych, David Pollard, Michael Swinburn,
Richard McLay, Daniel Whalley, Joshua De Thierry, Jesse Saunders, Leighton Arraj, Admir Balicevac,
Jordan Blake, Giovanni Filipovich, Sam Morrissey, Scott O'Donnell
Coach: Jamie O'Donnell

15th Grade Boys
Sam Blackburn, Mitch Bradley, Joshua Butterfield, Scott Christie, Luke Crozier, Adam Faulkner, Logan Luke, 
Jamie Mason, Daniel McCartney, Tihou Mesenger-Weepu, Simon Millynn, George Milne, Michael Pickering, 
Adam Pomana, Guy Turner, Andrew Ung
Coach:  Barry Pickering   
16th Grade Boys
Leon Alexander, John Mackay, Rowan McCullough, Scott Williamson, Phil Watson, Daniel Rangihaka, 
Matthew Lymberry, Michael Cowman, Alpha Kennedy, Andrew Olivier, Michael Madden, Michael Adams,
Lindsay Richardson, Matthew Corderoy, Daniel Jackson, Fisem Aden
Coaches: Ryan Sandford & Tristan McCormick
 

14th Grade Girls
Hannah Appleyard, Chanelle Barr, Amy Collins, Steffi Gill, Samantha Heron, Brook Hines, Sophie Hudson, Jessica McIntyre, Taryn Ryan, Shannon Taylor, Hannah Wall, Philomena Tuohy, Catriona McCormack, Hannah Stotter, Catherine Hepburn, Brittany Kennedy Coach: Roger Swannell
16th Grade Girls
Larissa Titov, Sarah Duffin, Alexandra Aston-Barron, Cerise Costain, Amber Kitney, Hannah Braun, Lisa Keating
Jessica McCombs, Minra Jinna, Emily Strik, Kate Clayton, Natalie Scott, Kate Rea, Sarah McIntyre, 
Kate Armstrong, Zoe Halliday
Coach: Kelly Puzio