10 Hutt Valley April

Saturday 24 April

10th GRADE A:
UH TBarr Plumbing 1                               2           Naenae Cyclones     2
UH Maidstone Sports 1 SO Malcolmson 2
SO McCreadie 0 Petone Travellers 7
Wainui Hotshots __ Bye __

10th GRADE B:
UH B & P Engineering                               3           Petone Wanderers      5
UH Stingers __ Bye __
SV Strikers 5 Petone Nomads 2
LH Lightning 7 E/Bourne Stingrays 1

10th GRADE C:
UH Mortgage Link                                    3    UH Cobras             1
SO Blair __ Bye __
Naenae Tornadoes 8 Petone Pioneers 1
SV Chasers 0 LH Hornets 4


10th GRADE D:
Petone Villagers                                       3    Wainui Devils         4
UH TBarr Plumbing 2 __ Bye __
SV Vikings 3 Wainui Rangers 7
LH Cougars __ LH Strikers __


11th GRADE A:
UH Mortgage Link                                     1    Wainui Villages        3
SO McCreadie 0 Petone Travellers 3
Naenae Rurus 5 LH Kestrels 0


11th GRADE B:
UH United Water                                      1    Petone Nomads        4
UH Silverstream 3 E/Bourne Dolphins 1
SO Malcolmson 6 SV Sharks 2


11th GRADE c:
Petone Wanderers                                    2    LH Eagles             5
UH United 4 E/Bourne Lions 2
UH Pinehaven 3 Wainui Phoenix 0


12th GRADE A:
UH United                                                2    UH Car Sales          1
SO Van Baarle Constr __ Bye __
Naenae Crushers 2 SV Rebels 0


12th GRADE B:
Wainui Cougars                                        1    Petone Villagers      3
E/Bourne Firebolts 1 LH Green 2
UH Strikers 0 UH Titans 8

Saturday 17 April
11th GRADE A:
Wainui Villages 2 Naenae Rurus 1
LH Kestrels 1 SO McCreadie 1
Petone Travellers 3 UH Mortgage Link 1


11th GRADE B:
Petone Nomads 2 SO Malcolmson 0
SV Sharks 5 UH Silverstream 1
E/Bourne Dolphins 1 UH United Water 0


11th GRADE c:
LH Eagles 2 UH Pinehaven 2
Wainui Phoenix 3 UH United 3
E/Bourne Lions 5 Petone Wanderers 1


10th GRADE A:
Naenae Cyclones 1 Wainui Hotshots 1
Bye __ SO McCreadie __
Petone Travellers __ UH Maidstone Sports __
SO Malcolmson 0 UH TBarr Plumbing 1 10

10th GRADE B:
Petone Wanderers 1 LH Lightning 2
E/Bourne Stingrays 1 SV Strikers 7
Petone Nomads 0 UH Stingers 3
Bye __ UH B & P Engineering __



10th GRADE C:
UH Cobras 4 SV Chasers 3
LH Hornets 7 Naenae Tornadoes 0
Petone Pioneers 2 SO Blair 2
Bye __ UH Mortgage Link __


10th GRADE D:
Wainui Devils 0 LH Cougars 7
LH Strikers 1 SV Vikings 3
Wainui Rangers 0 UH TBarr Plumbing 2 15
Bye __ Petone Villagers __



12th GRADE A:
UH Car Sales 1 Naenae Crushers 3
SV Hurricanes 8 SO Van Baarle Constr 0
Bye __ UH United __

12th GRADE B:
Petone Villagers 2 UH Strikers 0
UH Titans 2 E/Bourne Firebolts 0
LH Green 2 Wainui Cougars 0

13th GRADE:
UH Rangers 8 LH Gold 1
Wainui Rangers 3 Petone Nomads 0
E/Bourne United 0 LH Green 6
SV Phoenix 1 Naenae Dolphins 10
E/Bourne Thunderbird 4 SO McCreadie 4
14th GRADE:
UH City 5 Saint Bernards Coll 6
SO McCreadie 2 E/Bourne Tigers 4
Petone Villagers 0 SO Malcomson 8