Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Abu Bakar Anas |
Assistant Referee 2 |
02/04/24 (Tue) |
19:00 |
Paisley Park - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Altona Magic SC |
Avondale FC |
Adam Sharp |
Live Referee Coach |
30/03/24 (Sat) |
17:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Ahmad Ashi |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Ahmad Ashi |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Aidan Azzopardi |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Aidan Azzopardi |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Aidan Azzopardi |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Aidan Azzopardi |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Aidin Skinner |
Referee |
25/03/24 (Mon) |
18:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U23 - VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Aidin Skinner |
4th Official |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Aidin Skinner |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Lakeside Stadium |
(U20 - NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Aidin Skinner |
4th Official |
30/03/24 (Sat) |
16:00 |
Lakeside Stadium |
(NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Aidin Skinner |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Aidin Skinner |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Aidin Skinner |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U23 - VPL 2 Men) |
Box Hill United FC |
Pascoe Vale FC |
Alec Blacklaw |
Match Commissioner |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Alex Gravier |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
NTC U14 |
Bentleigh Greens SC |
Alex Gravier |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(U17 - NPL VIC Girls) |
NTC U15 |
Bentleigh Greens SC |
Alexander Barberia-Dupla |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Alexander Barberia-Dupla |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
20:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Alexander Barberia-Dupla |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Alexander Barberia-Dupla |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Alexander Barberia-Dupla |
Assistant Referee 2 |
03/04/24 (Wed) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Brimbank Stallions FC |
Alexander Barberia-Dupla |
Assistant Referee 2 |
03/04/24 (Wed) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Brimbank Stallions FC |
Alexander Connan |
Referee |
26/03/24 (Tue) |
19:15 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Ashburton United SC |
Alexander Connan |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Alexander Connan |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Alexander Connan |
Referee |
02/04/24 (Tue) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Alexander Karaeleftheriadis |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Alexander Karaeleftheriadis |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Alexander Katsalas |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Alexander Katsalas |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
20:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Alexander Katsalas |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
16:00 |
Lakeside Stadium |
(NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Alexander Katsalas |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Alexander Katsalas |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Alexander Milas |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Alexander Milas |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Alexander Milas |
Assistant Referee 1 |
02/04/24 (Tue) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Alexander Milas |
Assistant Referee 1 |
03/04/24 (Wed) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Alexander Ristevski |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Alexander Ristevski |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Alexandre Boni-Finch |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Lakeside Stadium |
(U20 - NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Alexandre Boni-Finch |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Alexandre Boni-Finch |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Alexandre Boni-Finch |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Alexandre Boni-Finch |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Wembley Park - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Ali Abasi |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Ali Abasi |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Ali Emir Arslan |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Ali Emir Arslan |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Ali Emir Arslan |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Ali Emir Arslan |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Alireza Karimi Jafari |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Alireza Karimi Jafari |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Andrew Mcburnie |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Andrew Mcburnie |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
20:15 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Andrew Mcburnie |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Andrew Mcburnie |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Andrew Mcburnie |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Andrew Mcburnie |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Andrew Mcburnie |
Referee |
02/04/24 (Tue) |
19:00 |
Paisley Park - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Altona Magic SC |
Avondale FC |
Andrew Simpson |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Andrew Simpson |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Andrew Volakakis |
Assistant Referee 2 |
29/03/24 (Fri) |
13:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Andrew Volakakis |
Assistant Referee 2 |
29/03/24 (Fri) |
15:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Angadveer Singh Matharu |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Angelique Katsalas |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Angelique Katsalas |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
20:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Angelique Katsalas |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
16:00 |
Lakeside Stadium |
(NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Angelique Mangion |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
20:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Angus Fraser |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Anwer Albadri |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Anwer Albadri |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Anwer Albadri |
Assistant Referee 1 |
02/04/24 (Tue) |
19:30 |
Knights Stadium - Pitch 1 - (NPL) |
(U23 - NPL VIC Men) |
Melbourne Knights FC |
Dandenong City SC |
Areti Kolivas |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Areti Kolivas |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Audrey Azzopardi |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
Audrey Azzopardi |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
Audrey Azzopardi |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
Audrey Azzopardi |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Audrey Azzopardi |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Audrey Azzopardi |
Assistant Referee 1 |
02/04/24 (Tue) |
19:00 |
Paisley Park - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Altona Magic SC |
Avondale FC |
Ava Bassett |
Assistant Referee 1 |
10/04/24 (Wed) |
18:30 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U23 - VPL 1 Men) |
Western United FC |
Eastern Lions SC |
Ayden Bhowan |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Ayden Bhowan |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Bayley Pennuto |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Bayley Pennuto |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Bayley Pennuto |
Referee |
02/04/24 (Tue) |
19:30 |
Knights Stadium - Pitch 1 - (NPL) |
(U23 - NPL VIC Men) |
Melbourne Knights FC |
Dandenong City SC |
Ben Hulse |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Benjamin Howell |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Benjamin Howell |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U23 - VPL 2 Men) |
Box Hill United FC |
Pascoe Vale FC |
Benjamin Lepileo |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
17:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Blake O’brien |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Blake O’brien |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:15 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Bruce Moore |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Bruce Moore |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
20:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Bruce Moore |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Reddish Reserve |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Bruce Moore |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Reddish Reserve |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Bruno Fioravanti |
Referee |
03/04/24 (Wed) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Northcote City FC |
Bruno Fioravanti |
Assistant Referee 2 |
10/04/24 (Wed) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Northcote City FC |
Catherine Hofmann |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
19:00 |
Trafalgar Recreation Reserve Pitch 2 |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Gippsland United FC |
Langwarrin SC |
Cheng Hoo |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
17:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Chor Wah Tang |
Referee |
26/03/24 (Tue) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Chor Wah Tang |
Assistant Referee 1 |
26/03/24 (Tue) |
19:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Chor Wah Tang |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Chor Wah Tang |
Assistant Referee 1 |
29/03/24 (Fri) |
09:30 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Chor Wah Tang |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
11:10 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Chor Wah Tang |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Chor Wah Tang |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Chris Bambridge |
Video Referee Coach |
01/04/24 (Mon) |
20:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Connor Lampard |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:15 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Courtney Van Diesen |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
19:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Courtney Van Diesen |
Referee |
10/04/24 (Wed) |
18:30 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U23 - VPL 1 Men) |
Western United FC |
Eastern Lions SC |
Courtney Van Diesen |
4th Official |
10/04/24 (Wed) |
20:30 |
Ironbark Fields - Pitch 1 |
(VPL 1 Men) |
Western United FC |
Eastern Lions SC |
Craig Bradfield |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Craig Jenkins |
Video Referee Coach |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Damir Posavac |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Damir Posavac |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Daniel Collins |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
12:45 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(U20 - NPL VIC Women) |
NTC U17 |
Bentleigh Greens SC |
Daniel Collins |
4th Official |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(NPL VIC Women) |
FV Emerging |
Bentleigh Greens SC |
Daniel Collins |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Daniel Collins |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Daphne Gounaris |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(NPL VIC Women) |
FV Emerging |
Bentleigh Greens SC |
Daree Aceski |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Daree Aceski |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
David Toman |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
David Toman |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
David Varela Serafim |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
David Varela Serafim |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Denis Morovic |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Denis Morovic |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Dimitris Angel |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Dimitris Angel |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Dimitris Angel |
Assistant Referee 2 |
02/04/24 (Tue) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Emily Chandler |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:15 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Emre Altay |
Assistant Referee 1 |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Eugene Brazzale |
Live Referee Coach |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(NPL VIC Women) |
FV Emerging |
Bentleigh Greens SC |
George Iliopoulos |
Referee Mentor |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
George Iliopoulos |
Referee Mentor |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
George Politis |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Reddish Reserve |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
George Politis |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Reddish Reserve |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Georgia Phillips |
Assistant Referee 2 |
29/03/24 (Fri) |
09:30 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Georgia Phillips |
Assistant Referee 2 |
29/03/24 (Fri) |
11:10 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
German Ferrando-Miguel |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
German Ferrando-Miguel |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Gordon Wang |
Referee Mentor |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Gordon Wang |
Referee Mentor |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Gordon Wang |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
18:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(U20 - NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Gordon Wang |
4th Official |
01/04/24 (Mon) |
20:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Hafizullah Kamali |
Assistant Referee 2 |
26/03/24 (Tue) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Hafizullah Kamali |
Referee |
26/03/24 (Tue) |
19:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Hafizullah Kamali |
Assistant Referee 2 |
29/03/24 (Fri) |
19:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Hafizullah Kamali |
Assistant Referee 1 |
03/04/24 (Wed) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Harry Koutsiaras |
Assistant Referee 1 |
03/04/24 (Wed) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Brimbank Stallions FC |
Harry Koutsiaras |
Referee |
03/04/24 (Wed) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Brimbank Stallions FC |
Harry Millichip |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Harry Millichip |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Harry Millichip |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
14:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Harry Shelley |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
19:00 |
Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Gippsland United FC |
Langwarrin SC |
Hengsheng Li |
Assistant Referee 2 |
26/03/24 (Tue) |
19:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Hengsheng Li |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
19:45 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Hengsheng Li |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Hengsheng Li |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Hengsheng Li |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Hengsheng Li |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Hengsheng Li |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Hiroki Sato |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Hiroki Sato |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Wembley Park - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Hiroki Sato |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Hugo Camargo Ellis |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Hugo Camargo Ellis |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Ian Hewett |
Assistant Referee 1 |
27/03/24 (Wed) |
18:30 |
Baxter Park (Warragul) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Gippsland United FC |
Langwarrin SC |
Ian Hewett |
Assistant Referee 1 |
27/03/24 (Wed) |
20:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Gippsland United FC |
Langwarrin SC |
Ian Stead |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
09:30 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Ian Stead |
Assistant Referee 1 |
29/03/24 (Fri) |
11:10 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Ilan Elboher |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
13:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Ilan Elboher |
Assistant Referee 1 |
29/03/24 (Fri) |
15:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Ilan Elboher |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Ilan Elboher |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Ioannis Zisis |
Referee |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Ioannis Zisis |
4th Official |
01/04/24 (Mon) |
18:00 |
Behind Closed Doors |
(NPL VIC Men) |
Oakleigh Cannons FC |
Dandenong Thunder FC |
Jack Morgan |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
18:00 |
Behind Closed Doors |
(NPL VIC Men) |
Oakleigh Cannons FC |
Dandenong Thunder FC |
Jahrad Bhowan |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Jahrad Bhowan |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Jahrad Bhowan |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Jahrad Bhowan |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Western United FC |
Green Gully SC |
Jaime Madia |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Lakeside Stadium |
(U20 - NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Jaime Madia |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Jaime Madia |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Jaime Madia |
Referee |
11/04/24 (Thu) |
18:30 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Essendon Royals SC |
Moreland City FC |
Jaime Madia |
Assistant Referee 1 |
11/04/24 (Thu) |
20:15 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Essendon Royals SC |
Moreland City FC |
James Croft |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
James Croft |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
James Ohare |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
James Ohare |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
20:15 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
James Ohare |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
James Ohare |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
James Ohare |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
James Ohare |
Assistant Referee 2 |
11/04/24 (Thu) |
19:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Western United FC |
James Petheriotis |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
James Petheriotis |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
James Sarantos |
Assistant Referee 1 |
26/03/24 (Tue) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Janko Ignjatovic |
Assistant Referee 1 |
25/03/24 (Mon) |
18:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U23 - VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Janko Ignjatovic |
Assistant Referee 2 |
27/03/24 (Wed) |
19:30 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U23 - VPL 1 Men) |
Kingston City FC |
Melbourne City FC |
Janko Ignjatovic |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Janko Ignjatovic |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Janko Ignjatovic |
Assistant Referee 2 |
03/04/24 (Wed) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Jason Wilman |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Jason Wilman |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Jason Wilman |
Assistant Referee 1 |
02/04/24 (Tue) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Jett Amenta |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Jett Amenta |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Jim Ouliaris |
Live Referee Coach |
29/03/24 (Fri) |
19:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Joanna Charaktis |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
18:00 |
Behind Closed Doors |
(NPL VIC Men) |
Oakleigh Cannons FC |
Dandenong Thunder FC |
Joanne Liacopoulos |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Joanne Liacopoulos |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Jock Quartermain |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Joe Bontorno |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Reddish Reserve |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Joe Bontorno |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Reddish Reserve |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Joe Bontorno |
Assistant Referee 1 |
11/04/24 (Thu) |
18:30 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Essendon Royals SC |
Moreland City FC |
Joe Bontorno |
Referee |
11/04/24 (Thu) |
20:15 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Essendon Royals SC |
Moreland City FC |
Joe Molinaro |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Joe Molinaro |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Joe Molinaro |
Referee |
11/04/24 (Thu) |
19:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Western United FC |
John Fredy Chitiva Arcila |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
John Fredy Chitiva Arcila |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
20:15 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Jonah Malarkey |
Assistant Referee 2 |
28/03/24 (Thu) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Jonah Malarkey |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
19:45 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Jonah Malarkey |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
12:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Jonah Malarkey |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U20 - NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Jonah Malarkey |
4th Official |
30/03/24 (Sat) |
17:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Jonah Malarkey |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Jonah Malarkey |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Jonathan Freeman |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(U20 - NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Jordan Boglis |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Jordan Boglis |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U23 - VPL 2 Men) |
Box Hill United FC |
Pascoe Vale FC |
Joshua Drakeford |
Referee Mentor |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Joshua Tolcher |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Joshua Tolcher |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Jyren Mccarty-Walker |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
10:00 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Jyren Mccarty-Walker |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
11:30 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Jyren Mccarty-Walker |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
13:30 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Kenneth Hili |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
18:30 |
Baxter Park (Warragul) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Gippsland United FC |
Langwarrin SC |
Kenneth Hili |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
20:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Gippsland United FC |
Langwarrin SC |
Kiarash Shojaee |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Koby Angelovski |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
Koby Angelovski |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
Koby Angelovski |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Calder United SC |
South Melbourne FC |
Kosta Limberis |
Assistant Referee 1 |
29/03/24 (Fri) |
13:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Kosta Limberis |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
15:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Leo Nguyen |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Leonard Goodison |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Lewis Chin |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Lewis Chin |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Port Melbourne Sharks SC |
FC Bulleen Lions |
Lucas Bonnitcha |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
19:30 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U23 - VPL 1 Men) |
Kingston City FC |
Melbourne City FC |
Lucas Kelava |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
18:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(U20 - NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Lucas Mattia |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(NPL VIC Women) |
FV Emerging |
Bentleigh Greens SC |
Luis Gonzalez |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Luis Gonzalez |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Luke Apostolopoulos |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
10:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Luke Vaira |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
20:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Madeline Darragh |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Madeline Darragh |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Marcus Calafiore |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
NTC U14 |
Bentleigh Greens SC |
Marcus Calafiore |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(U17 - NPL VIC Girls) |
NTC U15 |
Bentleigh Greens SC |
Martin Hum |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
10:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Martin Hum |
Assistant Referee 1 |
28/04/24 (Sun) |
17:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
FC Bulleen Lions |
Matthew Amoddio |
Assistant Referee 1 |
29/03/24 (Fri) |
19:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Matthew Amoddio |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U20 - NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Matthew Amoddio |
Referee |
03/04/24 (Wed) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Matthew Maroulis |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(U20 - NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Matthew Maroulis |
4th Official |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Matthew Maroulis |
Assistant Referee 2 |
02/04/24 (Tue) |
19:30 |
Knights Stadium - Pitch 1 - (NPL) |
(U23 - NPL VIC Men) |
Melbourne Knights FC |
Dandenong City SC |
Matthew Rottura |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
12:45 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(U20 - NPL VIC Women) |
NTC U17 |
Bentleigh Greens SC |
Mazin Ragab |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Mazin Ragab |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Michael Caiazzo |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Michael Caiazzo |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Michael Jovanovic |
Assistant Referee 1 |
11/04/24 (Thu) |
19:00 |
Ironbark Fields - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Western United FC |
Michele Viscione |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Michele Viscione |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Michele Viscione |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Michele Viscione |
Assistant Referee 2 |
03/04/24 (Wed) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Miles Hegazi |
4th Official |
29/03/24 (Fri) |
19:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Miles Hegazi |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Miles Hegazi |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Miles Hegazi |
Referee |
02/04/24 (Tue) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Morris Dorrington |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Morris Dorrington |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Wembley Park - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Morris Dorrington |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Morris Dorrington |
Assistant Referee 2 |
02/04/24 (Tue) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Morris Dorrington |
Assistant Referee 2 |
03/04/24 (Wed) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Northcote City FC |
Morris Dorrington |
Assistant Referee 1 |
10/04/24 (Wed) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Northcote City FC |
Mustapha Zeitoune |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Reddish Reserve |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Mustapha Zeitoune |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Reddish Reserve |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Nadav Lowinger |
Assistant Referee 1 |
27/03/24 (Wed) |
19:30 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U23 - VPL 1 Men) |
Kingston City FC |
Melbourne City FC |
Natali Finlay |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Natali Finlay |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Nektar Vavoulas |
Referee |
10/04/24 (Wed) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Northcote City FC |
Nicholas James |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Nicholas James |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Nicholas Markovski |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Nicholas Pantelidis |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Nicholas Pantelidis |
Assistant Referee 2 |
10/04/24 (Wed) |
20:30 |
Ironbark Fields - Pitch 1 |
(VPL 1 Men) |
Western United FC |
Eastern Lions SC |
Nikoletta Sotiropoulos |
Assistant Referee 2 |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Ninad Sunil Rao |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Ninad Sunil Rao |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Ninad Sunil Rao |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
14:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Noah Amore |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
18:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(U20 - NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
O Zaing |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
20:15 |
Olympic Village - Pitch 1 |
(NPL VIC Women) |
Heidelberg United FC |
Essendon Royals SC |
Omer Celik |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Omer Celik |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Owen Malarkey |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
18:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Owen Malarkey |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
19:45 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Ringwood City FC |
Malvern City FC |
Owen Malarkey |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
12:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Owen Malarkey |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U20 - NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Owen Malarkey |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Owen Malarkey |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Owen Malarkey |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
09:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Owen Malarkey |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
11:10 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Oakleigh Cannons FC |
Bentleigh Greens SC |
Paride D'Amaro |
Assistant Referee 2 |
25/03/24 (Mon) |
18:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U23 - VPL 1 Men) |
FC Bulleen Lions |
Werribee City FC |
Paride D'Amaro |
Assistant Referee 1 |
26/03/24 (Tue) |
19:15 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Ashburton United SC |
Paride D'Amaro |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U20 - NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Paride D'Amaro |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Paride D'Amaro |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Paride D'Amaro |
Referee |
03/04/24 (Wed) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Ashburton United SC |
South Melbourne FC |
Paride D'Amaro |
Referee |
28/04/24 (Sun) |
17:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
FC Bulleen Lions |
Paul Caiafa |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
10:00 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Paul Caiafa |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
11:30 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Paul Caiafa |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
13:30 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Paul James |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U14 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Paul James |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Paul Malcolm |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
16:00 |
Lakeside Stadium |
(NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Paul Marra |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Paul Marra |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
20:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Paul Marra |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Paul Marra |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Knights Stadium - Pitch 2 |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Melbourne Knights FC |
North Geelong Warriors FC |
Paul Thermos |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Paul Thermos |
Assistant Referee 1 |
27/03/24 (Wed) |
20:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Paul Williams |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Paul Williams |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Peter Gebauer |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
10:00 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Peter Gebauer |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
11:30 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Peter Gebauer |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
13:30 |
John McEwen Reserve - Pitch 2 - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Goulburn Valley Suns FC |
Ringwood City FC |
Raymond Messner |
Live Referee Coach |
30/03/24 (Sat) |
16:00 |
Lakeside Stadium |
(NPL VIC Women) |
South Melbourne FC |
Alamein FC |
Ridha Salman |
Referee |
03/04/24 (Wed) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Brimbank Stallions FC |
Ridha Salman |
Assistant Referee 1 |
03/04/24 (Wed) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Avondale FC |
Brimbank Stallions FC |
Robert Nikoloski |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Robert Nikoloski |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Rohan Nagansur |
Assistant Referee 1 |
28/03/24 (Thu) |
18:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Rohan Nagansur |
Referee |
28/03/24 (Thu) |
20:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
St Albans Saints SC |
Avondale FC |
Rohan Nagansur |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 |
(U20 - NPL VIC Women) |
Calder United SC |
Brunswick Juventus FC |
Rohan Nagansur |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U14 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Rohan Nagansur |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(U15 - NPL South VIC Boys) |
Glen Eira FC |
Berwick City SC |
Roman Antonypillai |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Ronan Cody |
Assistant Referee 2 |
26/03/24 (Tue) |
19:15 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Ashburton United SC |
Ronan Cody |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Ronan Cody |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
12:15 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Sam Gostin |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Sam Gostin |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Dandenong Thunder FC |
Mornington SC |
Sebastiano Tartaglia |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
10:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Sebastiano Tartaglia |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Sebastiano Tartaglia |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
Alamein FC |
Senko Rastocic |
Referee Mentor |
29/03/24 (Fri) |
13:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U16 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Senko Rastocic |
Referee Mentor |
29/03/24 (Fri) |
15:00 |
The Grange Reserve - (NPL) |
(U18 - NPL South VIC Boys) |
Kingston City FC |
Melbourne City - NPL |
Shady Sallam |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Reddish Reserve |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Shady Sallam |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Reddish Reserve |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Shahram Rafezi |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
12:45 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(U20 - NPL VIC Women) |
NTC U17 |
Bentleigh Greens SC |
Shayan Soroush |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U20 - NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Simon Blanch |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U13 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Simon Blanch |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Simon Blanch |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
14:30 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Geelong Galaxy FC |
Southern United FC |
Simon Hum |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
10:30 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(U15 - NPL VIC Girls) |
FC Bulleen Lions |
Heidelberg United FC |
Simon Hum |
Assistant Referee 1 |
03/04/24 (Wed) |
17:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Northcote City FC |
Simon Michaelis |
Assistant Referee 1 |
27/03/24 (Wed) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Simon Michaelis |
Referee |
27/03/24 (Wed) |
20:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Simon Michaelis |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Simon Michaelis |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Melbourne Victory FC |
Heidelberg United FC |
Steven Lee |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(NPL VIC Women) |
FV Emerging |
Bentleigh Greens SC |
Steven Razlog |
Assistant Referee 1 |
10/04/24 (Wed) |
20:30 |
Ironbark Fields - Pitch 1 |
(VPL 1 Men) |
Western United FC |
Eastern Lions SC |
Stewart Riddel |
Referee Mentor |
30/03/24 (Sat) |
13:15 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Stewart Riddel |
Referee Mentor |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Tawanfa Quirk |
Assistant Referee 2 |
27/03/24 (Wed) |
18:30 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Tawanfa Quirk |
Assistant Referee 2 |
27/03/24 (Wed) |
20:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Whittlesea Ranges FC |
Moreland City FC |
Tawanfa Quirk |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Tawanfa Quirk |
Assistant Referee 2 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Terry Constandelos |
Referee |
10/04/24 (Wed) |
20:30 |
Ironbark Fields - Pitch 1 |
(VPL 1 Men) |
Western United FC |
Eastern Lions SC |
Thomas Croft |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
11:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U15 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Thomas Croft |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 4 (S) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Ballarat City FC |
Geelong SC |
Tina Zafiropoulos |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
17:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(NPL VIC Women) |
Boroondara-Carey Eagles |
FC Bulleen Lions |
Tony Madia |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Tony Madia |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Hume City Stadium - Pitch 3 (S) |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Hume City FC |
Eltham Redbacks FC |
Tony Madia |
Assistant Referee 2 |
11/04/24 (Thu) |
18:30 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL North VIC Boys) |
Essendon Royals SC |
Moreland City FC |
Tony Madia |
Assistant Referee 2 |
11/04/24 (Thu) |
20:15 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL North VIC Boys) |
Essendon Royals SC |
Moreland City FC |
Ugur Arslan |
Assistant Referee 2 |
01/04/24 (Mon) |
18:00 |
Behind Closed Doors |
(NPL VIC Men) |
Oakleigh Cannons FC |
Dandenong Thunder FC |
Vincent Curcio |
Assistant Referee 2 |
28/04/24 (Sun) |
17:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U17 - NPL VIC Girls) |
Box Hill United FC |
FC Bulleen Lions |
Xin Sun |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Xin Sun |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC |
Xuan Bui |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
13:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U16 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Xuan Bui |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(U18 - NPL West VIC Boys) |
Caroline Springs George Cross FC |
Werribee City FC |
Yongle Xie |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
09:30 |
Reddish Reserve |
(U14 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Yongle Xie |
Assistant Referee 2 |
30/03/24 (Sat) |
11:10 |
Reddish Reserve |
(U15 - NPL North VIC Boys) |
Pascoe Vale FC |
Brunswick City SC |
Zachariah Abdo |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(U15 - NPL VIC Girls) |
NTC U14 |
Bentleigh Greens SC |
Zachariah Abdo |
Referee |
30/03/24 (Sat) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(U17 - NPL VIC Girls) |
NTC U15 |
Bentleigh Greens SC |
Zaid Al-Hilli |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
09:30 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U14 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Zaid Al-Hilli |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
11:10 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(U15 - NPL East VIC Boys) |
Eastern Lions SC |
Northcote City FC |
Zhibo Tang |
Assistant Referee 1 |
30/03/24 (Sat) |
15:30 |
Wembley Park - (NPL) |
(U20 - NPL VIC Women) |
Box Hill United FC |
Preston Lions FC |
Zhibo Tang |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Zhibo Tang |
Assistant Referee 1 |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Manningham United Blues FC |
Malvern City FC |
Zhibo Tang |
Referee |
01/04/24 (Mon) |
13:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U16 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |
Zhibo Tang |
Assistant Referee 1 |
01/04/24 (Mon) |
15:00 |
Wembley Park - (NPL) |
(U18 - NPL East VIC Boys) |
Box Hill United FC |
Nunawading City FC |