Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee Coach |
13/04/24 (Sat) |
18:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' Sunday South 12D) |
Pakenham United FC U12s Purple |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' South 14D Red) |
Pakenham United FC U14s Yellow |
Elwood City U14B Red |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' South 16C) |
Pakenham United FC U16s Yellow |
Sandringham SC Spurs |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Sandringham SC Eagles |
Berwick City SC U12 LIONS |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' East 13C) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
NCFC Boys' East 13D Red |
Knox United SC Blue Sam |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
NCFC Boys' East 13A |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 14B) |
NCFC Boys' East 14B |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Williamstown SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Collingwood City FC |
Hampton East Brighton Football Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Boys' North-West 21A) |
FC Melbourne SRBIJA |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Northcote City FC Blue |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' North 14B Blue) |
Northcote City FC |
Essendon Royals SC WHITE |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:45 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Mars |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Red |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Fairfield Park - Junior |
(Girls' North 13C) |
Yarra Jets FC Red |
La Trobe University SC U13 Girls |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12B) |
Mill Park SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12D Blue) |
Banyule City SC |
Old Xaverians SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
South Springvale FC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Middle Park FC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Middle Park FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12D) |
Heatherton United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' South-East 14D) |
Ringwood City FC (JL) |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:45 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' Sunday East 10 Wallabies Red) |
Middle Park FC |
Box Hill United Pythagoras FC Black |
Appt |
Referee |
14/04/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
South Yarra SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Brunswick Juventus FC |
Melbourne University SC M2 Blues |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
12:00 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 12A) |
Beaumaris SC |
Skye United FC Meteors |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park - Junior |
(Boys' East 14A) |
Malvern City FC 14A |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Boys' East 18A) |
Mooroolbark SC Boys U18s |
Manningham United FC - U18A |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Tom Roberts Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
West Point Soccer Club |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
10:15 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Peninsula Strikers Junior FC - Cobras |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:45 |
Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF1 (U12) |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Point Cook FC Thunderbolts |
WPSC Under 12 Boys IR |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Glen Eira FC (Fire) |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North) |
Alphington FC |
Doreen United SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Sandringham SC Eagles |
Berwick City SC U12 LIONS |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Brimbank Stallions FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Dixon Field Reserve - Pitch F (U10-U13) |
(Boys' Sunday West 13C) |
Gisborne Soccer Club |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
11:45 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Mars |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Red |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
09:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:00 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 |
(Boys' East 14B) |
Middle Park FC |
Oakleigh Cannons FC Jim T |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Berwick City SC SW2 |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
11:20 |
Cheltenham Park - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Red Kangaroos |
Brighton SC Lightning |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
14:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Girls' South 16C) |
Beaumaris SC |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Heidelberg Stars SC |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:15 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Upfield SC |
Reservoir United |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Upfield SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Western Eagles SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
11:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Langwarrin SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
FC Birrarung U13 Boys White |
Yarra Jets FC Orange |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Skye United FC Stars |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Boys' South 14C) |
Chelsea FC Cavaliers |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 4 |
(Women's State League 3 South) |
Mornington SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Lalor United Senior FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Surfside Waves SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Trinity Sports Ground |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Trinity Grammarians SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 4 North) |
Darebin Falcons WSC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 2 North-West) |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
15/04/24 (Mon) |
19:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Bundoora United FC |
Bayside Argonauts F.C |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:45 |
Yallambie Park Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Heidelberg Eagles SC |
Western Eagles SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East) |
Malvern City SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
12:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Gold |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:45 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Altona North SC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Middle Park FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Oval 1 (Ian Johnson Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Glen Eira FC (Hornets) |
Aspendale SC Sharkies |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Boroondara Eagles FC (GH) |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Ashburton USC (CAT) |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Keilor Park SC U12 Eagles |
Sunshine Heights Junior SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Lyndale United FC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:45 |
Anderson Park |
(Boys' East 14C) |
DRSC U14C - SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
17:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:45 |
Paisley Park - Junior |
(Boys' North-West 15D) |
Altona East Phoenix SC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monash University SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:15 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' North-West 18B) |
Hoppers Crossing SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 13C) |
Riversdale SC |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:15 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Roxburgh Park United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Women's State League 5 West) |
Balmoral FC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
14:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 13C) |
Kensington Junior SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
18:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Lilydale Montrose United |
Glen Waverley SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Glen Eira FC (Cobras) |
Elwood City U13B Green |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
10:30 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D Blue) |
Western Port FC u12 Red |
Western Port FC u12 Green |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Whitehorse United SC (Tim) |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:45 |
Terrara Park |
(Boys' East 14B) |
Whitehorse United SC Andrew) |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
11:20 |
Cheltenham Park - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Red Kangaroos |
Brighton SC Lightning |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Alphington FC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Hampton East Brighton FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101621 |
Williams Landing Soccer Club_101620 |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
18:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Cleeland United SC Reserve Team |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14A) |
Brighton SC Fury |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Springvale White Eagles FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 12C Red) |
Yarra Jets FC Red |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' South-East 14C) |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Girls' South-East 12A) |
Malvern City FC 12A Girls |
Boroondara Eagles FC (AV) |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Old Scotch SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:00 |
Mitchell Oval |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Monash City Villarreal FC |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
14:00 |
Mitchell Oval |
(Women's State League 3 East) |
Monash City Villarreal FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Girls' South 12C Red) |
Aspendale SC Emeralds |
Dandenong City SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:15 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Brunswick Juventus FC Aryton |
Hume City FC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Grange Reserve - Pitch 2 (Junior) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Hoppers Crossing SC |
Williams Landing Soccer Club Wiltord |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:30 |
Grange Reserve - Pitch 2 (Junior) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13D) |
Hoppers Crossing SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
18:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
18:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
14/04/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
17/04/24 (Wed) |
20:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Women's State League 3 East) |
Alphington FC |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Boys' Sunday South 10 Kangaroos/Wallabies) |
Gippsland United Football Club - Cougars |
Endeavour United SC Under 10 Landy/Erhan |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 16C) |
Glen Eira FC (Nitro) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U16 Red |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14B) |
Hoppers Crossing SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:00 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 12A) |
Beaumaris SC |
Skye United FC Meteors |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
16:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
FC Clifton Hill |
North Geelong Warriors SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 2 North-West) |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 21A) |
Altona City SC -JM |
Albion Rovers FC U21 |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Pakenham United FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
IYU Recreation Reserve |
(Girls' South-East 14D) |
Pakenham United FC U14s Girls |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
09:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
East Bentleigh SC Metro 5 |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
12:30 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Clifton Hill |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Croydon City Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Women's State League 1 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16A) |
Williams Landing Soccer Club |
Keilor Park SC U16 Boys Eagles |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
14:00 |
Knox Italian Community Club |
(Girls' South-East 13D) |
Knox United SC Girls Robin |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:45 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Sandringham SC Serpents |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 13C) |
Riversdale SC |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 16C) |
Riversdale SC |
Knox City FC U16 Green |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westvale Olympic FC |
Williamstown SC - Stefan |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:20 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13D) |
Westvale Olympic FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United Football Club |
Doveton SC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Galvin Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 16C) |
Werribee City FC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' West 14D) |
Point Cook FC |
Maidstone United SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East) |
Malvern City SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:45 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 13D) |
Casey Panthers SC |
East Bentleigh SC U13 Scorpions |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Essendon Royals SC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
20:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 2 North-West) |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
17/04/24 (Wed) |
20:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Nike FC Cup) |
Croydon City SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 15B) |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Keilor Park SC U15 Girls Hawks |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13C) |
Westside Strikers FC - U13C Paul |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moonee Valley Knights FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:30 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
La Trobe University SC U'12 Boys Blue |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
FC Bulleen Lions |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Blue) |
Sandringham SC Panthers |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Williams Landing Soccer Club |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Wallace Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Glenroy Lions FC_101374 |
Mitchell Rangers SC Green |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Brighton SC Demons |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Keilor Park SC U15 Boys Hawks |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:15 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Mazenod Football Club |
Malvern City FC 12C |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Mazenod Football Club |
Monbulk Rangers SC Giants |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 15B) |
North Geelong Warriors SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 17/18B) |
North Geelong Warriors SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Boys' West 15C) |
Gisborne Soccer Club |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 4 Oval |
(Girls' North-West 13D) |
Williams Landing Soccer Club |
Macedon Rangers Soccer Club U13's Girls |
Appt |
Assistant |
17/04/24 (Wed) |
20:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Nike FC Cup) |
Croydon City SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
08:30 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Casey Panthers SC |
Pakenham United FC U12s Blue |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Girls' North 14C) |
Fawkner SC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Casey Comets FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:30 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Girls' South-East 14D) |
Knox City FC U14 Green |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
West Preston SC - One Nil FC |
Kyneton District SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Greenvale United SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Greenvale United SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' East 14A) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (LV) |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Roxburgh Park United SC |
FC Birrarung |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Ballyshannassy Park - Pitch 1 |
(Boys' East 14A) |
Box Hill United Pythagoras FC |
Berwick City SC U14 EAGLES |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Caroline Springs George Cross FC_WHITE |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Markham Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Ashburton United SC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
08:30 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 12C) |
South Springvale FC_101431 |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13D) |
South Springvale FC |
Peninsula Strikers Junior FC - Rattlers |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Girls' North 13C) |
Fawkner SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' West 16A) |
Fawkner SC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Williams Landing Soccer Club |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Sunday East 13B) |
Collingwood City FC |
DRSC U13B - DT |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Spring Hills FC Lucas |
Westside Strikers FC - U15B |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Girls' South 16C) |
Bentleigh Greens SC |
Rosebud SC - White |
Appt |
Referee |
15/04/24 (Mon) |
19:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Bundoora United FC |
Bayside Argonauts F.C |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East) |
Malvern City SC |
Brandon Park SC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Eltham Redbacks FC |
Manningham United FC - U13 CPL Girls |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee Coach |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Surfside Waves SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
14:00 |
Knox Italian Community Club |
(Girls' South-East 13D) |
Knox United SC Girls Robin |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee Mentor |
21/04/24 (Sun) |
09:00 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Blue) |
Sandringham SC Panthers |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Wyndham FC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
19:30 |
Tom Roberts Reserve - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
West Point Soccer Club |
FC Strathmore Old Boys |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
16:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Truganina Soccer Club Inc |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
14/04/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Keon Park SC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 North) |
Old Scotch SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:45 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Glen Eira FC (U13 Girls CPL) |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 2 (NPL) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Caroline Springs George Cross FC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:15 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South 18A) |
Glen Eira FC (Scorpions) |
Berwick City SC U18 LIONS |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Skye United FC Suns |
Sandringham SC Sonics |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Sandringham SC Jaguars |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
10:15 |
Comets Stadium - Mini 4 (U12) |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Casey Comets Vipers |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/04/24 (Wed) |
20:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - W |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Brighton SC Phantoms |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Bundoora United FC |
Point Cook FC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Bunyip District SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Hume City FC Red |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
18:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Keilor Park SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Assistant |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:15 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Old Melburnians SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brandon Park SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
18:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Plenty Valley Lions FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #5 |
(Women's State League 5 North) |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Gisborne Soccer Club |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Albert Park Field 4/5 (S) |
(Women's State League 4 South) |
South Melbourne Womens FC |
Nunawading City FC SL4 Women |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12C) |
Ringwood City FC (RP) |
Riversdale SC White |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13E) |
Broadmeadows Stars SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Women's State League 4 South) |
Boronia SC Womens |
Pakenham United FC LADIES |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Boys' North 15C) |
FC Birrarung U15 Boys |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:00 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Peninsula Strikers Junior FC - Cheetahs |
Western Port FC u12 Black |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Epping City SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Upfield SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Upfield SC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Upfield SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
17:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Upfield SC |
Footscray Rangers FC 2 |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Surfside Waves SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:30 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Girls' South 13D) |
Peninsula Strikers Junior FC - Jaguars |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
10:45 |
FORFEIT |
(Boys' Saturday East 12B) |
Collingwood City FC |
South Yarra SC Bianco |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Craigieburn City FC |
Reservoir United |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(Girls' West 13B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Green Gully SC U13A Girls |
Appt |
Referee |
14/04/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caulfield Senior FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 12C) |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
14:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Eltham Redbacks FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 13C) |
Darebin United SC |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Boys' North 15B) |
Darebin United SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Darebin United SC |
Point Cook Metro Jets |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - South |
(Boys' South-East 18B) |
Ashburton United SC |
Glen Eira FC (Knights) |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Duffy Street Reserve |
(Girls' North 13D) |
Epping City SC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
Duffy Street Reserve |
(Boys' Sunday North 13D) |
Epping City SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:45 |
Duffy Street Reserve |
(Boys' North 14C Red) |
Epping City SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Essendon Royals SC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 16C) |
Kensington Junior SC |
Avondale FC Under 16 Girls |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Manningham Juventus FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Donvale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Templestowe Wolves FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Templestowe Wolves FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
Scovell Reserve |
(Boys' Sunday West 12E) |
Maidstone United SC_101774 |
Maidstone United SC_102476 |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:45 |
Scovell Reserve |
(Boys' North-West 15D) |
Maidstone United SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:30 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mazenod Football Club |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
17/04/24 (Wed) |
20:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Nike FC Cup) |
Croydon City SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
13:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
09:45 |
Paisley Park - Junior |
(Girls' West 12C) |
Altona East Phoenix SC |
Werribee City FC_100977 |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Women's State League 5 West) |
Altona East Phoenix SC |
La Trobe University SC - W2 |
Appt |
Assistant |
17/04/24 (Wed) |
20:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Ringwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
10:15 |
Comets Stadium - Mini 4 (U12) |
(Boys' Saturday South 12D Red) |
Casey Comets Vipers |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Essendon Royals SC |
Altona City SC |
Appt |
Assistant |
15/04/24 (Mon) |
19:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Bundoora United FC |
Bayside Argonauts F.C |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
MacPherson Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Melton Phoenix FC |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
14:15 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13E) |
Moonee Valley Knights FC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:30 |
Marlborough Reserve |
(Boys' South-East 15A) |
Glen Eira FC (Warriors) |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 4 West) |
Brunswick Zebras FC |
ETA Buffalo Club Of Victoria |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
10:45 |
FORFEIT |
(Boys' Saturday East 12B) |
Collingwood City FC |
South Yarra SC Bianco |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Brighton SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Spring Hills FC |
Gisborne SC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Assistant |
19/04/24 (Fri) |
20:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Upfield SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee Mentor |
20/04/24 (Sat) |
10:15 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Peninsula Strikers Junior FC - Cobras |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
12:30 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Western Suburbs SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
19/04/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101613 |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Williams Landing Soccer Club |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Keilor Park SC U13 Boys Eagles |
Appt |
Assistant |
13/04/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
LE Cotchin Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Thornbury Athletic FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
10:00 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Girls' North 14C) |
Eltham Redbacks FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
11:15 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North 14D) |
Eltham Redbacks FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
13/04/24 (Sat) |
13:00 |
Willsmere Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Kew FC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
21/04/24 (Sun) |
13:30 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' East 16C) |
Boroondara Eagles FC (VS) |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
20/04/24 (Sat) |
16:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Williamstown SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
20/04/24 (Sat) |
18:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Sunbury United FC |