Umpire Roster

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Ahofa Tuitavake Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 07 (Seven) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Meyer Pest Control Dahlsens Griffith
Ahofa Tuitavake Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Trowel King Riverina Property Inspections
Ahofa Tuitavake Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Farronato Bros Towing Guidolin Agrimac / Amanti Di Caffe
Aj Enness Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 02 (Two) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Harvesting / Piccinin Plasterworks Griffith Laundry Service
Aj Enness Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Zanotto Air Conditioning We Showed Up
Aj Enness Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Dab On’Em Crowes Mechanical Services
Alex Parisotto Referee 1 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Stars Key Water Pistols
Alex Parisotto Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) PDF Plumbing R & R Gunns
Alexander Watson Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Luna Wild KLC Solutions
Amelia Lolotonga Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Untouchables Lola & Iris
Ami Latu Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Tristan's Barbershop (Raiders) Hotel Victoria
Anthony Macri Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 13 (Thirteen) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Miagem MIA Structural Landscaping
Anthony Macri Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning RWE - Yenda Prods Irrigation
Anthony Macri Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 02 (Two) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Jiakomo Thief / Peeches Coffee Lounge Rutec
Anthony Macri Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning Apex Concrete Cutting
Arisra Netphrom Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Steggles B & D Workwear
Bradley Johnstone Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Mannell Painting Cosmpolitian Hair, Body & Skin
Bradley Johnstone Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning Apex Concrete Cutting
Brett Harris Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Bellato Plumbers Riverina Storage Solutions / Irribiz
Brian Bertolin Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Riverina Express Eclipse
Brian Davoren Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 02 (Two) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Turner Building Rhys Best Building
Brooke Maddison Referee 2 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Mannell Painting Cosmpolitian Hair, Body & Skin
Brooke Maddison Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Stars Key Water Pistols
Brooke Maddison Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction Bridgewood Homes
Brooke Maddison Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Hot Shots Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro
Charlie Power Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 02 (Two) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Harvesting / Piccinin Plasterworks Griffith Laundry Service
Cheri Williams Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Roclee Auto Electrics South Pacific Seeds
Christopher Mcgregor Referee 1 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro Xquisite Pools
Christopher Mcgregor Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cosmpolitian Hair, Body & Skin Griffith Freightlink Panthers
Claudia Torresan Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 01 (One) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Young Guns North-ing Can Stop Us
Claudia Torresan Referee 3 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction Bridgewood Homes
Connor Higgins Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 13 (Thirteen) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Rawlinson and Brown Yenda Prods Fuel
Connor Lane Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) MC Plumbing / 2Ns Electrical Marchori’s Builders
Connor Lane Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 12 (Twelve) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) MIA Plumbing Griffith Ex-Servicemens Club
Connor Lane Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Trowel King Riverina Property Inspections
Connor Lane Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) LINX Pastro Custom Ag
Connor Lynch Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 10 (Ten) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Rapid Clean Griffith Snows Excavations
Connor Lynch Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 06 (Six) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Yenda Blues Bin Chickens
Connor Lynch Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro Xquisite Pools
Connor Lynch Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Apex Concrete Cutting TME - Tim Mitchell Excavations
Connor Lynch Referee 3 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 02 (Two) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Jiakomo Thief / Peeches Coffee Lounge Rutec
Connor Lynch Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Luna Wild KLC Solutions
Connor Lynch Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cosmpolitian Hair, Body & Skin Griffith Freightlink Panthers
Connor Lynch Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) TME - Tim Mitchell Excavations Griffith Trophy Centre
Craig Wheeler Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 10 (Ten) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Rapid Clean Griffith Snows Excavations
Craig Wheeler Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 12 (Twelve) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) MIA Plumbing Griffith Ex-Servicemens Club
Craig Wheeler Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Griffith Trophy Centre De Bortoli Demon's
Craig Wheeler Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Armstrong's Plant Hire Griffith Real Estate
Craig Wheeler Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 02 (Two) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) GLC / Southern Cotton Watertek
Craig Wheeler Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) De Bortoli Demon's RWE - Yenda Prods Irrigation
Daniel Richens Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Steggles B & D Workwear
Darcy Moon Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Touch Me (Hayden) Cartel
Darcy Moon Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) TGIW Skycroppers
Donald Barbaro Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 02 (Two) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Turner Building Rhys Best Building
Ella Morrissey Referee 2 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning RWE - Yenda Prods Irrigation
Ella Morrissey Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Stars
Frank Scarfone Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 07 (Seven) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Industrial Power AG Finance Specialists
Frank Scarfone Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 02 (Two) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) GLC / Southern Cotton Watertek
Garry Foster Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 07 (Seven) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Meyer Pest Control Dahlsens Griffith
Graeme Lyons Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 09 (Nine) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Optus Rinaland C & M
Hamish Gunn Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) CTS Yenda Grains It Pours
Jackson Page Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Dab On’Em Crowes Mechanical Services
James Faavesi Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 09 (Nine) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Griffith Central Fyrebirds
Jenna Rogato Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Bidgee Bulk Bulls Banna Suites / The Area Hotel
Jess Spencer Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 03 (Three) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Prowlers Colla Bros
Jess Spencer Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Coro Club Area Hotel
Jodie Pandolfo Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 07 (Seven) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Industrial Power AG Finance Specialists
Jodie Pandolfo Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 10 (Ten) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) I2R S.J.R. Industries
Joe Agresta Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Lakesview Citrus PDF Plumbing
Joe Agresta Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Key Water Pistols Mannell Painting
Joel Morris Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Mass Energy Hanwood Village Store
Joel Scarfo Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Riverina Express Eclipse
John Charles Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Truro West Jaycar Warriors
John Charles Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Coro Club Area Hotel
John Charles Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Tristan's Barbershop (Raiders) Hotel Victoria
John Lolohea Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) TGIW Skycroppers
Judd Stevenson Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 13 (Thirteen) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Miagem MIA Structural Landscaping
Judd Stevenson Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) CTS Yenda Grains It Pours
Judd Stevenson Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) G-Town Squad PinnacleHPC
Karren Johnston Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) MC Plumbing / 2Ns Electrical Marchori’s Builders
Karren Johnston Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) LINX Pastro Custom Ag
Kierren Williams Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) A & K Plant Hire Yoogali Engineering
Lachlan Wallace Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Turner Building Construction Yenda Hotel
Lachlan Wallace Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Roclee Auto Electrics South Pacific Seeds
Lara Rossetto Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction East Gems
Lara Rossetto Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Wolverines East Panthers
Lara Rossetto Referee 3 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Xquisite Pools Wolverines
Lara Rossetto Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) PDF Plumbing R & R Gunns
Louise Robertson Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 13 (Thirteen) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Rawlinson and Brown Yenda Prods Fuel
Louise Robertson Referee 1 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Mannell Painting Cosmpolitian Hair, Body & Skin
Louise Robertson Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Bellato Plumbers Riverina Storage Solutions / Irribiz
Louise Robertson Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) De Bortoli Demon's RWE - Yenda Prods Irrigation
Mark Culla Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 12 (Twelve) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Yenda Prods Sisters
Mark Culla Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) CRF Plumbing Suman's Engineering
Mark Culla Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Bidgee Bulk Bulls Banna Suites / The Area Hotel
Mark Culla Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) George Duncan Electrical Nutcrackers
Matthew Parisotto Referee 1 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction East Gems
Matthew Parisotto Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Stars
Michael Kilby Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 06 (Six) (Men's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Yenda Blues Bin Chickens
Michael Kilby Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Touch Me (Brady) Granite Transformations
Michael Kilby Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Yenda Prods Yabbies Heavenly Touch
Mick Mccann Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Griff Hotel Gorillas Turner Painters (Tonann)
Moses Tusa Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Blush Tyndall Electrical (Elders)
Nate Mcgregor Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) G-Town Squad PinnacleHPC
Nicholas Altin Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) George Duncan Electrical Nutcrackers
Olivah Smyth Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Turner Building Construction Yenda Hotel
Olivah Smyth Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Touch Me (Hayden) Cartel
Olivia Bertacco Referee 1 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Serafin Machinery Hot Shots
Olivia Bertacco Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction Bridgewood Homes
Patrick Gunn Referee 2 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Stars Key Water Pistols
Patrick Gunn Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Panthers The Lakers
Patrick Sergi Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 03 (Three) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Gannons Butchery DQ Electrical / Lakesview Citrus
Paul Lewis Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 12 (Twelve) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Yenda Prods Sisters
Paul Lewis Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) CRF Plumbing Suman's Engineering
Paul Lewis Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Armstrong's Plant Hire Griffith Real Estate
Paul Lewis Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Farronato Bros Towing Guidolin Agrimac / Amanti Di Caffe
Peniona Tamanisave Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 02 (Two) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Jiakomo Thief / Peeches Coffee Lounge Rutec
Rachel Baird Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Blush Tyndall Electrical (Elders)
Rebecca Groat Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Touch Me (Brady) Granite Transformations
Riley Serafin Referee 2 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Truro West Jaycar Warriors
Riley Serafin Referee 2 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Mass Energy Hanwood Village Store
Ruby Snow-Currey Referee 1 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Wolverines East Panthers
Ruby Snow-Currey Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Xquisite Pools Wolverines
Ryan Bock Referee 2 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) A & K Plant Hire Yoogali Engineering
Sarah Culla Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 01 (One) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Bridgewood Homes Blackline / CFW
Sarah Culla Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Serafin Machinery Hot Shots
Sarah Culla Referee 3 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Stars
Sarah Quarisa Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) TME - Tim Mitchell Excavations Griffith Trophy Centre
Sarah Quarisa Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Key Water Pistols Mannell Painting
Steven Parr Referee 1 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 03 (Three) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Prowlers Colla Bros
Steven Parr Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Griff Hotel Gorillas Turner Painters (Tonann)
Steven Parr Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Yenda Prods Yabbies Heavenly Touch
Teneeka Andreazza Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 09 (Nine) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Optus Rinaland C & M
Veronica Seukeni Referee 2 22/10/18 (Mon) 19:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Untouchables Lola & Iris
Vince Bucello Referee 1 22/10/18 (Mon) 18:00 Field 03 (Three) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Gannons Butchery DQ Electrical / Lakesview Citrus
Willie Lolohea Referee 1 24/10/18 (Wed) 18:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Zanotto Air Conditioning We Showed Up
Zac Whitworth Referee 1 24/10/18 (Wed) 19:00 Field 09 (Nine) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Griffith Central Fyrebirds

Register Team Now

Register Player Now