Umpire Roster

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Ahofa Tuitavake Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 02 (Two) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Rutec Luna Wild
Ahofa Tuitavake Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Guidolin Agrimac / Amanti Di Caffe Bidgee Bulk Bulls
Aj Enness Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) DQ Electrical / Lakesview Citrus Untouchables
Aj Enness Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) We Showed Up CTS
Aj Enness Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 09 (Nine) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Madmen Dab On’Em
Alex Parisotto Referee 2 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) The Lakers Wolverines
Alex Parisotto Referee 1 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Stars Key Water Pistols
Alex Parisotto Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) PDF Plumbing R & R Gunns
Alexander Watson Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Area Hotel Yenda Prods Yabbies
Amelia Lolotonga Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Eclipse Harvesting / Piccinin Plasterworks
Ami Latu Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Cartel Tristan's Barbershop (Raiders)
Anthony Macri Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 02 (Two) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Rhys Best Building Industrial Power
Anthony Macri Referee 2 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Griffith Freightlink Panthers Mannell Painting
Anthony Macri Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Banna Suites / The Area Hotel GLC / Southern Cotton
Anthony Macri Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning RWE - Yenda Prods Irrigation
Anthony Macri Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning Apex Concrete Cutting
Bailee Beitaki Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Crowes Mechanical Services Steggles
Bradley Johnstone Referee 1 16/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Lakesview Citrus
Bradley Johnstone Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Mannell Painting Cosmpolitian Hair, Body & Skin
Bradley Johnstone Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning Apex Concrete Cutting
Brett Harris Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Turner Painters (Tonann) Jiakomo Thief / Peeches Coffee Lounge
Brian Davoren Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 02 (Two) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Rhys Best Building Industrial Power
Brooke Maddison Referee 2 16/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Panthers Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro
Brooke Maddison Referee 2 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Xquisite Pools Serafin Machinery
Brooke Maddison Referee 2 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Mannell Painting Cosmpolitian Hair, Body & Skin
Brooke Maddison Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Stars Key Water Pistols
Brooke Maddison Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction Bridgewood Homes
Brooke Maddison Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Hot Shots Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro
Charlie Power Referee 2 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) DQ Electrical / Lakesview Citrus Untouchables
Cheri Williams Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) PinnacleHPC Mass Energy
Christopher Mcgregor Referee 1 16/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) De Bortoli Demon's Apex Concrete Cutting
Christopher Mcgregor Referee 1 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro Xquisite Pools
Christopher Mcgregor Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cosmpolitian Hair, Body & Skin Griffith Freightlink Panthers
Claudia Torresan Referee 2 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 01 (One) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) North-ing Can Stop Us Bridgewood Homes
Claudia Torresan Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 01 (One) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Young Guns North-ing Can Stop Us
Claudia Torresan Referee 3 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction Bridgewood Homes
Connor Higgins Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 07 (Seven) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) AG Finance Specialists Prowlers
Connor Higgins Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Area Hotel Yenda Prods Yabbies
Connor Lane Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Marchori’s Builders MIA Plumbing
Connor Lane Referee 2 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Suman's Engineering MC Plumbing / 2Ns Electrical
Connor Lane Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Griffith Real Estate George Duncan Electrical
Connor Lane Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Pastro Custom Ag Armstrong's Plant Hire
Connor Lynch Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Eclipse Harvesting / Piccinin Plasterworks
Connor Lynch Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Yenda Hotel Riverina Express
Connor Lynch Referee 1 16/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cosmpolitian Hair, Body & Skin Stars
Connor Lynch Referee 1 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Key Water Pistols R & R Gunns
Connor Lynch Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Turner Painters (Tonann) Jiakomo Thief / Peeches Coffee Lounge
Connor Lynch Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 02 (Two) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) The Gerbils Farronato Bros Towing
Connor Lynch Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Yoogali Engineering / Hot Olive Bistro Xquisite Pools
Connor Lynch Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Apex Concrete Cutting TME - Tim Mitchell Excavations
Connor Lynch Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cosmpolitian Hair, Body & Skin Griffith Freightlink Panthers
Connor Lynch Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) TME - Tim Mitchell Excavations Griffith Trophy Centre
Craig Wheeler Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Marchori’s Builders MIA Plumbing
Craig Wheeler Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 12 (Twelve) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Griffith Ex-Servicemens Club CRF Plumbing
Craig Wheeler Referee 1 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) TME - Tim Mitchell Excavations Cirillo Air Conditioning
Craig Wheeler Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Riverina Property Inspections LINX
Craig Wheeler Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Nutcrackers Trowel King
Craig Wheeler Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Griffith Trophy Centre De Bortoli Demon's
Craig Wheeler Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) De Bortoli Demon's RWE - Yenda Prods Irrigation
Daniel Richens Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) South Pacific Seeds G-Town Squad
Darcy Moon Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Cartel Tristan's Barbershop (Raiders)
Darcy Moon Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Hotel Victoria Blush
Donald Barbaro Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 03 (Three) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Colla Bros Turner Building
Ella Morrissey Referee 2 16/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Lakesview Citrus
Ella Morrissey Referee 2 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Cirillo Air Conditioning RWE - Yenda Prods Irrigation
Ella Morrissey Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Stars
Frank Scarfone Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 12 (Twelve) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Sisters I2R
Frank Scarfone Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 10 (Ten) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) S.J.R. Industries Rapid Clean Griffith
Frank Scarfone Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Griffith Real Estate George Duncan Electrical
Frank Scarfone Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 02 (Two) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) The Gerbils Farronato Bros Towing
Garry Foster Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 07 (Seven) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) AG Finance Specialists Prowlers
Graeme Lyons Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 09 (Nine) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) C & M Roclee Auto Electrics
Hamish Gunn Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) JMTPS A & K Plant Hire
Jackson Page Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 09 (Nine) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Madmen Dab On’Em
James Faavesi Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Hanwood Village Store Optus Rinaland
Jenna Rogato Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Heavenly Touch Touch Me (Brady)
Jess Spencer Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Tyndall Electrical TGIW
Joe Agresta Referee 2 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) RWE - Yenda Prods Irrigation Griffith Trophy Centre
Joe Agresta Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Lakesview Citrus PDF Plumbing
Joe Agresta Referee 1 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Key Water Pistols Mannell Painting
Joel Morris Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) We Showed Up CTS
John Charles Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Granite Transformations Bellato Plumbers
John Charles Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) South West Turf Griff Hotel Gorillas
John Lolohea Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Skycroppers Touch Me (Hayden)
Judd Stevenson Referee 2 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 01 (One) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Yenda Hotel Riverina Express
Judd Stevenson Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Tyndall Electrical TGIW
Judd Stevenson Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Yoogali Engineering Zanotto Air Conditioning
Karren Johnston Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 12 (Twelve) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Sisters I2R
Karren Johnston Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Nutcrackers Trowel King
Kierren Williams Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Heavenly Touch Touch Me (Brady)
Lachlan Wallace Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Worm Tech Truro West
Lachlan Wallace Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) JMTPS A & K Plant Hire
Lara Rossetto Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction East Gems
Lara Rossetto Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Wolverines East Panthers
Lara Rossetto Referee 3 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Xquisite Pools Wolverines
Lara Rossetto Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) PDF Plumbing R & R Gunns
Louise Robertson Referee 2 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 02 (Two) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Griffith Laundry Service Turner Building Construction
Louise Robertson Referee 1 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) RWE - Yenda Prods Irrigation Griffith Trophy Centre
Louise Robertson Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 04 (Four) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Granite Transformations Bellato Plumbers
Louise Robertson Referee 1 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Mannell Painting Cosmpolitian Hair, Body & Skin
Louise Robertson Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 10 (Ten) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) De Bortoli Demon's RWE - Yenda Prods Irrigation
Mark Culla Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 10 (Ten) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Snows Excavations Yenda Prods
Mark Culla Referee 2 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 12 (Twelve) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Griffith Ex-Servicemens Club CRF Plumbing
Matthew Parisotto Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Hanwood Village Store Optus Rinaland
Matthew Parisotto Referee 1 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction East Gems
Matthew Parisotto Referee 1 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Stars
Michael Kilby Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 02 (Two) (Women's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Griffith Laundry Service Turner Building Construction
Michael Kilby Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 02 (Two) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Rutec Luna Wild
Michael Kilby Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Riverina Storage Solutions / Irribiz Coro Club
Mick Mccann Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 13 (Thirteen) (Mixed 4 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) South West Turf Griff Hotel Gorillas
Moses Tusa Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Crowes Mechanical Services Steggles
Nate Mcgregor Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 10 (Ten) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) PinnacleHPC Mass Energy
Olivah Smyth Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 07 (Seven) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Hotel Victoria Blush
Olivia Bertacco Referee 1 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) The Lakers Wolverines
Olivia Bertacco Referee 1 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Serafin Machinery Hot Shots
Olivia Bertacco Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Turner Building Construction Bridgewood Homes
Patrick Gunn Referee 1 16/10/18 (Tue) 18:30 Field 05 (Five) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Griffith Freightlink Panthers Mannell Painting
Patrick Gunn Referee 2 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Stars Key Water Pistols
Patrick Gunn Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Panthers The Lakers
Patrick Sergi Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 03 (Three) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Jaycar Warriors Gannons Butchery
Paul Lewis Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 10 (Ten) (Women's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Snows Excavations Yenda Prods
Paul Lewis Referee 1 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 11 (Eleven) (Men's 1/2 - 2018/19 Monday Summer Open) Suman's Engineering MC Plumbing / 2Ns Electrical
Paul Lewis Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 11 (Eleven) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Riverina Property Inspections LINX
Paul Lewis Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 12 (Twelve) (Mixed 1/2 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Pastro Custom Ag Armstrong's Plant Hire
Peniona Tamanisave Referee 1 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 05 (Five) (Mixed 5 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Riverina Storage Solutions / Irribiz Coro Club
Rachel Baird Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 14 (Fourteen) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) South Pacific Seeds G-Town Squad
Rebecca Groat Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 06 (Six) (Mixed 6 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Skycroppers Touch Me (Hayden)
Riley Serafin Referee 2 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) B & D Workwear Griffith Central
Ruby Snow-Currey Referee 3 16/10/18 (Tue) 17:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Gems Young Guns
Ruby Snow-Currey Referee 1 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 02 (Two) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Wolverines East Panthers
Ruby Snow-Currey Referee 2 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Xquisite Pools Wolverines
Ryan Bock Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 03 (Three) (Mixed 7 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Yoogali Engineering Zanotto Air Conditioning
Sarah Culla Referee 3 23/10/18 (Tue) 17:30 Field 01 (One) (Year 3/4 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Bridgewood Homes Blackline / CFW
Sarah Culla Referee 3 23/10/18 (Tue) 18:30 Field 03 (Three) (Year 3/4 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) Serafin Machinery Hot Shots
Sarah Culla Referee 3 30/10/18 (Tue) 17:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) East Lightning Stars
Sarah Quarisa Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 07 (Seven) (Year 5/6 Boy's - 2018/19 Tuesday Juniors) TME - Tim Mitchell Excavations Griffith Trophy Centre
Sarah Quarisa Referee 2 30/10/18 (Tue) 18:30 Field 04 (Four) (Year 5/6 Girl's - 2018/19 Tuesday Juniors) Key Water Pistols Mannell Painting
Steven Parr Referee 2 15/10/18 (Mon) 19:00 Field 03 (Three) (Men's 3 - 2018/19 Monday Summer Open) Colla Bros Turner Building
Steven Parr Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Banna Suites / The Area Hotel GLC / Southern Cotton
Steven Parr Referee 2 17/10/18 (Wed) 19:00 Field 01 (One) (Mixed 3 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) Guidolin Agrimac / Amanti Di Caffe Bidgee Bulk Bulls
Teneeka Andreazza Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 09 (Nine) (Mixed 8 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) C & M Roclee Auto Electrics
Veronica Seukeni Referee 2 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 04 (Four) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Worm Tech Truro West
Vince Bucello Referee 1 15/10/18 (Mon) 18:00 Field 03 (Three) (Women's 4 - 2018/19 Monday Summer Open) Jaycar Warriors Gannons Butchery
Zac Whitworth Referee 1 17/10/18 (Wed) 18:00 Field 08 (Eight) (Mixed 9 - 2018/19 Wednesday Mixed Open) B & D Workwear Griffith Central

Register Team Now

Register Player Now