Matches with Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Aaron Petsios Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Aaron Petsios Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:20 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Aaron Petsios Referee 25/08/19 (Sun) 13:40 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Abbas Ghezzy Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:15 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Abbas Ghezzy Referee 24/08/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Abbas Ghezzy 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (NPL VIC Women) Calder United SC FC Bulleen Lions
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Abdul Muiz Manjoo Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:40 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC North Geelong Warriors FC
Adam Alhakkani Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:15 Galvin Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Adam Alhakkani Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:30 Galvin Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Adam Alhakkani Referee 24/08/19 (Sat) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Adam Alhakkani Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Adam Bavcar Referee 17/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
Adam Bavcar Referee 18/08/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Senior NTC Heidelberg United FC
Adam Bavcar Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Adam Sharp Assessor 17/08/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Adam Sharp Assessor 17/08/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Adam Sharp Assessor 24/08/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Adam Sharp Assessor 24/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Bayside United FC
Adam Sylwestrzak Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Adam Sylwestrzak Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Adrian Kladouris Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Box Hill United SC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Adrian Rosenwax Referee 17/08/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Ahmad Al-Jelali Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Ahmad Al-Jelali Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Aiden Gorman Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Aiden Gorman Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Altona Magic SC
Akhil Sreekumar Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Akhil Sreekumar Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Alasdair Harris Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Melbourne City FC
Alasdair Harris Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Melbourne City FC
Alejandro Azcurra Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Alejandro Azcurra Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Aleksandar Liber Referee 17/08/19 (Sat) 18:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Aleksandar Liber 4th Official 18/08/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Aleksandar Liber Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Aleksandar Liber Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Aleksandar Nikoloski Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Aleksandar Nikoloski Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Alessandro Arbizzani Assessor 25/08/19 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Alessia Tevere Referee 24/08/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Alessia Tevere Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Alessia Tevere Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Alex Barto Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:15 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Alex Barto Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:30 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Alex Barto Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Alex Marcote Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Geelong SC
Alex Marcote Referee 01/09/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Geelong SC
Alexander Goudy Referee 01/09/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Alexander Patoulidis Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:10 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Alexander Patoulidis Referee 25/08/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Alexandra Jarman Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Senior NTC
Aliasgar Poonawala Referee 25/08/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Aliasgar Poonawala Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Aliasgar Poonawala Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Alistair Mccutcheon Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Alistair Mccutcheon Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Amanhomm Khamis Referee 24/08/19 (Sat) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Amanhomm Khamis Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Amanhomm Khamis Referee 01/09/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Geelong SC
Amanhomm Khamis Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Geelong SC
Amelia Marsicovetere Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Amelia Marsicovetere Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Amelia Rickard Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 08:50 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Amelia Rickard Referee 17/08/19 (Sat) 10:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Amelia Rickard Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Ammar Ahmadi Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Galvin Park - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Ammar Ahmadi Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Galvin Park - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Ammar Ahmadi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:00 Galvin Park - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Ammar Ahmadi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:30 Galvin Park - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 18:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Andrew Meimarakis Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Andrew Meimarakis 4th Official 18/08/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
Andrew Meimarakis Referee 24/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Andrew Meimarakis 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Andrew Nichols Referee Mentor 17/08/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Andrew Nichols Referee Mentor 17/08/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Andrew Nichols Referee 17/08/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Andrew Pullin Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Andrew Pullin Referee 17/08/19 (Sat) 12:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Andrew Pullin Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Anes Hasikic Referee 01/09/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Angelique Katsalas Assistant Referee 1 21/08/19 (Wed) 19:45 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Angus Watson Referee 25/08/19 (Sun) 10:10 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Angus Watson Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Anthony Del Vecchio Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Anthony Del Vecchio Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Anthony Del Vecchio Referee 01/09/19 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Anthony Kurek Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Anthony Kurek Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Anthony Zographos Referee 25/08/19 (Sun) 08:45 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Antosha Kavunovsky Referee 17/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Box Hill United SC
Ashikur Rahman Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Ashikur Rahman Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Ashkaan Orangi Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 East Burwood Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:15 East Burwood Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Asterios Sakalis Referee 17/08/19 (Sat) 12:15 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Asterios Sakalis 4th Official 17/08/19 (Sat) 14:45 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Asterios Sakalis Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Asterios Sakalis 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Asterios Sakalis Assistant Referee 1 26/08/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Asterios Sakalis Assistant Referee 1 26/08/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Bailey Epstein Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Bailey Epstein Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Batoor Jamalie Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Batoor Jamalie Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Batoor Jamalie Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Batoor Jamalie Assistant Referee 1 19/08/19 (Mon) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Batoor Jamalie Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Batoor Jamalie Referee 25/08/19 (Sun) 13:25 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Batoor Jamalie Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Batoor Jamalie Assistant Referee 2 12/09/19 (Thu) 19:00 The Grange Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Northcote City FC
Bawar Bakhtani Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Bawar Bakhtani Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Bawar Bakhtani Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Ben Schepers Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 14:45 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Ben Schepers Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Benjamin Hubbard Referee 04/09/19 (Wed) 17:45 Stead Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Werribee City FC
Benjamin Hubbard Referee 04/09/19 (Wed) 19:40 Stead Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Werribee City FC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Benjamin Lepileo Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Benjamin Lepileo Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:25 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Besnik Selmanov Referee 17/08/19 (Sat) 16:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Besnik Selmanov 4th Official 17/08/19 (Sat) 18:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Besnik Selmanov Referee 21/08/19 (Wed) 19:45 Olympic Village - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC Oakleigh Cannons FC
Besnik Selmanov Referee 24/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Besnik Selmanov 4th Official 24/08/19 (Sat) 18:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Besnik Selmanov Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Besnik Selmanov 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Bill Triantafilopoulos Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Bill Triantafilopoulos Referee 25/08/19 (Sun) 08:45 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Bill Triantafilopoulos Referee 25/08/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Brad Coates Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Brad Coates Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Brandon Zalcman Referee 17/08/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Brandon Zalcman Referee 17/08/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Brandon Zalcman Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Brandon Zalcman Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Brent Howells-Watson Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Brent Howells-Watson Referee 25/08/19 (Sun) 12:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Brooke Plier Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Junior NTC
Brooke Plier Referee 25/08/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Bruno D'Aniello Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Bruno D'Aniello Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Caitlin Williams Referee Mentor 17/08/19 (Sat) 08:50 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Caitlin Williams Referee Mentor 17/08/19 (Sat) 10:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Caitlin Williams Referee 24/08/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Carl Copsey Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Chloe Gatt Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (NPL VIC Women) Calder United SC FC Bulleen Lions
Chris Bambridge Assessor 25/08/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Chris Bambridge Assessor 25/08/19 (Sun) 15:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Christian Klasev Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Christian Klasev Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Christian Klasev Referee 25/08/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Christian Klasev Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Christopher Hope Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Christopher Robinson Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Christopher Robinson Referee 25/08/19 (Sun) 12:20 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:40 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Colin Campbell Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Colin Campbell Assessor 25/08/19 (Sun) 12:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Colin Campbell Assessor 25/08/19 (Sun) 15:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Colin Williams Assessor 25/08/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Competitions Referee Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Connor Macdonald Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Connor Macdonald 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Costa Gazis Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
Costa Gazis Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
Costa Gazis Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Craig Jenkins Referee Mentor 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Craig Jenkins Assessor 24/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Young NTC
Craig Jenkins Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Senior NTC
Dalvin Shermis-Fox Referee 17/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Box Hill United SC
Dalvin Shermis-Fox Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Dalvin Shermis-Fox Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Dalvin Shermis-Fox Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Daniel John Breen Referee 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Daniel John Breen 4th Official 24/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Daniel Keane Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Daniel Keane Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Daniel Keane Referee 25/08/19 (Sun) 08:50 Wembley Park (U12 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Daniel Krasic Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Daniel Martinez Referee 17/08/19 (Sat) 12:45 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Daniel Martinez 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Daniel Martinez Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Daniel Martinez 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Daniel Martinez Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Daniel Martinez Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Daniel Ortiz Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 09:30 Stead Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Daniel Ortiz Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Daniel Ortiz Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Daniel Papadakis Referee 24/08/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Junior NTC
Daniel Papadakis Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Daniel Papadakis Referee 25/08/19 (Sun) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Daniel Perinetti Referee 17/08/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Daniel Perinetti Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Daniel Perinetti Referee 24/08/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Daniel Perinetti Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Daniel Perinetti Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Daniel Porter Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Daniel Porter 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Daniel Porter Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
Daniel Porter Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
Daniel Porter Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Daniel Porter Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Daniel Porter Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Paisley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Daniel Porter Assistant Referee 1 28/08/19 (Wed) 20:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Werribee City FC
Daniel Woodyatt Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Daniel Woodyatt Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Daniel Woodyatt Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Danielle Anderson Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Darcy Landewee Referee 25/08/19 (Sun) 12:20 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Darcy Landewee Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Darcy Landewee Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:15 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Darren Flanagan Referee 17/08/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Darren Flanagan Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Darren Flanagan 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
David Lewis Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
David Lewis Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
David Varela Serafim Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
David Varela Serafim Referee 17/08/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Denise Horner Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC FC Bulleen Lions
Denise Horner Referee 24/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Bayside United FC
Denise Horner Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Denise Horner Referee 25/08/19 (Sun) 10:45 Paisley Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Di Huo Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Di Huo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Didak Lee Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:30 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Didak Lee Referee 25/08/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Didak Lee Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Didak Lee Assistant Referee 1 31/08/19 (Sat) 11:30 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Didak Lee Assistant Referee 1 31/08/19 (Sat) 13:30 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Didak Lee Referee 31/08/19 (Sat) 15:15 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Dimitri Fragos Referee 24/08/19 (Sat) 11:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Dimitri Fragos Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Dion St Laurent Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC FC Bulleen Lions
Dion St Laurent Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC FC Bulleen Lions
Dion St Laurent 4th Official 18/08/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC FC Bulleen Lions
Dion St Laurent Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Dylan Cukalac Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Dylan Cukalac Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Dylan Cukalac Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 11:10 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Dylan Taylor Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Dylan Taylor Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Dylan Taylor Referee 17/08/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Ebony-Jade Jones Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Ebony-Jade Jones Referee 25/08/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U13 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Ebony-Jade Jones Referee 25/08/19 (Sun) 13:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U14 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Eid Sarwari Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Eid Sarwari Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Eid Sarwari Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Eid Sarwari Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
Eid Sarwari Assistant Referee 1 12/09/19 (Thu) 19:00 The Grange Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Northcote City FC
Elijah Niehus Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Elijah Niehus Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Elijah Niehus Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Ellmir Asipi Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Ellmir Asipi Referee 26/08/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Ellmir Asipi 4th Official 26/08/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Emile Peios Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Emily Cherry Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Emily Cherry Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Bayside United FC
Emily Cherry Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U20 - NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
Emily Cherry Assistant Referee 1 28/08/19 (Wed) 19:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Emma Sands Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Emma Sands Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Emmanuel Pythas Referee 18/08/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Emmanuel Pythas Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Emre Altay Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Emre Altay Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Erin Stamatopoulos Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC FC Bulleen Lions
Erin Stamatopoulos Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC FC Bulleen Lions
Ethan Christie Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Ethan Christie Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Ethan Christie Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Ethan D'Silva Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 The Grange Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Ethan D'Silva Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:15 The Grange Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Ethan D'Silva Referee 18/08/19 (Sun) 11:40 The Grange Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Ethan Specchio Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Etienne Mun Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Etienne Mun Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Evan Monev Referee 25/08/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Evan Monev Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Farhad Sharif Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 The Grange Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Farhad Sharif Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 The Grange Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Fergus Frost Referee 17/08/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Fergus Frost Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Fergus Frost Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 14:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Fergus Frost Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Fergus Frost Referee 24/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Fletcher Mead Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 08:50 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Fletcher Mead Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 10:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Fletcher Mead Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Francis Osei-Ntim Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Francis Osei-Ntim 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Calder United SC
Francis Osei-Ntim Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Young NTC
Francis Osei-Ntim 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Senior NTC
Francis Osei-Ntim Referee 25/08/19 (Sun) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Francis Osei-Ntim Referee 25/08/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Francis Osei-Ntim Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Francis Osei-Ntim Referee 01/09/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Francis Osei-Ntim Referee 01/09/19 (Sun) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Francis Osei-Ntim Referee 01/09/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Gabriel Maroulis Referee 24/08/19 (Sat) 13:45 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Gabriel Maroulis Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Gabriel Maroulis Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 17:15 Stead Park - Pitch 2 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Gabriel Maroulis Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 19:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Garth D'Silva Referee 19/08/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Garth D'Silva Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Garth D'Silva Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Garth D'Silva Referee 28/08/19 (Wed) 20:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Werribee City FC
George Kostakos Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Melbourne City FC
George Kostakos Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Melbourne City FC
George Kostakos Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
George Kostakos Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
George Lakrindis Referee 17/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Box Hill United SC
George Lakrindis Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
George Valodimos Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
George Valodimos 4th Official 18/08/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
George Valodimos Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
George Valodimos Referee 25/08/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
George Valodimos Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Gordon Wang Referee 18/08/19 (Sun) 09:45 Elcho Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Gordon Wang Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:15 Elcho Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Gordon Wang Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Gordon Wang Referee 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Gordon Wang Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 17:15 Stead Park - Pitch 2 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Gordon Wang Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 19:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Gordon Wang Referee 01/09/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Hamid Cicek Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Hamid Cicek Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Hamish Baikie Referee 18/08/19 (Sun) 13:20 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Hamish Baikie Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 14:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Hamish Baikie Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:20 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Hamish Baikie Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Hamish Baikie Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:15 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Haoyang Chen Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Haoyang Chen Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:30 Stead Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Haoyang Chen Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:00 Stead Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Haoyang Chen Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:45 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Harrison Roast Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Harrison Roast Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Harry Jeffs Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 16:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Harry Jeffs Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Harry Jeffs Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U20 - NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
Harry Mccarthy Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:00 Elcho Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Harun Abdi Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:20 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Harun Abdi Referee 18/08/19 (Sun) 14:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Harun Abdi Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Harun Abdi Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Henry Chesterman Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Henry Chesterman Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Henry Wang Referee 25/08/19 (Sun) 08:50 Wembley Park (U12 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Huasheng Zhi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Huasheng Zhi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Huasheng Zhi Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Huasheng Zhi Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Hugo Begg Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Hugo Begg Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC North Geelong Warriors FC
Ilan Kaplan Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Ilan Kaplan Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Ilan Kaplan Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Ilias Kontogiannis Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Ilias Kontogiannis Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Ilias Kontogiannis Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Itay Nudelman Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
Itay Nudelman Assistant Referee 1 21/08/19 (Wed) 19:45 Olympic Village - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC Oakleigh Cannons FC
Itay Nudelman Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Ivan Masalkovski Referee 01/09/19 (Sun) 12:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Ivan Masalkovski Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 13:40 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Ivan Masalkovski Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 15:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Jack Harper Referee 17/08/19 (Sat) 08:50 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Jack Morgan Referee 19/08/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Jackson Landy Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Jackson Landy Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Jackson Landy Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Jackson Landy Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 18:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Jackson Landy Assistant Referee 2 28/08/19 (Wed) 20:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Werribee City FC
Jackson Morrish Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Jackson Morrish Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Jackson Trundle Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Jackson Trundle Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Jahn Pilioglou Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Jahn Pilioglou Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Jahn Pilioglou Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Jahn Pilioglou Referee 01/09/19 (Sun) 08:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Jahn Pilioglou Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 09:50 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Jai Panday Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Jai Panday Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Jaimee Barreiro Referee 28/08/19 (Wed) 19:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Jake Keating Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Jake Keating 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Jake Keating Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
Jake Keating Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
Jake Keating Referee 24/08/19 (Sat) 19:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Jake Keating Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
James Ktenas Referee 24/08/19 (Sat) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
James Ktenas Referee 01/09/19 (Sun) 08:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
James Ktenas Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 09:50 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
James Ktenas Referee 01/09/19 (Sun) 11:10 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
James Papageorgiou Referee 17/08/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
James Papageorgiou 4th Official 17/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
James Papageorgiou Referee 24/08/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
James Petheriotis Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 16:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
James Petheriotis Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:30 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Paisley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Janelle Sammut Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
Janelle Sammut Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Janko Ignjatovic Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 East Burwood Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Janko Ignjatovic Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:15 East Burwood Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Jarrod Macculloch Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Jarrod Macculloch Referee 18/08/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Jarrod Macculloch Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Jarrod Macculloch Referee 25/08/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Jarrod Macculloch Referee 01/09/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Altona Magic SC
Jaylan Iape Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Jaylan Iape Referee 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Jaylan Iape Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Jen Taylor Referee 17/08/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Jen Taylor Referee 17/08/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Jen Taylor Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Jeremy Sadgrove Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Jeremy Sadgrove Referee 18/08/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Jessica Adams Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC FC Bulleen Lions
Jessica Adams Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC FC Bulleen Lions
Jett Sanders-Henshall Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Jiei Motoki Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Jiei Motoki Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Jiei Motoki Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 14:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Jim Ouliaris Assessor 18/08/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Senior NTC Heidelberg United FC
Jim Ouliaris Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Jim Ouliaris Assessor 25/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Jock Quartermain Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 14:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Jock Quartermain Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Jock Quartermain Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Jock Quartermain Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Joel Bowring Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Campbell Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Joel Bowring Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:40 Campbell Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Joel Bowring Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
John Christopher Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Galvin Park - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
John Christopher Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:30 Galvin Park - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
John Christopher Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Galvin Park - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
John Christopher Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:30 Galvin Park - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
John Christopher Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
John Herron Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Elcho Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
John Herron Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Elcho Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Johnny Yang Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Johnny Yang Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Jonathan Barreiro Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Jonathan Barreiro Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Jordan Boglis Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Jordan Boglis Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Jordan Boglis Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Jordan Boglis Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Jordan English Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Jordan English Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Jordan Harel Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Jordan Vacouftsis Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Jordan Vacouftsis Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Calder United SC
Jordan Vacouftsis Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Young NTC
Jordan Vacouftsis Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Senior NTC
Jordan Vacouftsis Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Jordan Vacouftsis Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Jordan Vacouftsis Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Jordan Vacouftsis Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Jordy Rogelberg Referee 18/08/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Jordy Rogelberg Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Jordy Rogelberg Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Jordy Rogelberg Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Jordy Rogelberg Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Jordy Rogelberg Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Joseph Kerron Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Joseph Kerron 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Joseph Kerron Referee 24/08/19 (Sat) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Joseph Kerron 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Joseph Kerron Referee 25/08/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U20 - NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
Joseph Kerron 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
Josh Dimit Assistant Referee 2 31/08/19 (Sat) 11:30 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Josh Dimit Assistant Referee 2 31/08/19 (Sat) 13:30 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Joshua Byrne Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 14:45 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Joshua Byrne Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Joshua Drakeford Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
Joshua Drakeford Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
Joshua Drakeford Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Joshua Drakeford Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Joshua Feldman Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Joshua Feldman Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Joshua Pizzo Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:30 Galvin Park - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Joshua Pizzo Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:00 Galvin Park - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Joshua Pizzo Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Galvin Park - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Justin Angeleski Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 14:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Kabir Kareem Referee 24/08/19 (Sat) 10:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Kabir Kareem Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:45 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Kabir Kareem Referee 31/08/19 (Sat) 14:00 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Kadir Puric Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Kadir Puric Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Calder United SC
Karl Petreski Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Karl Petreski Referee 26/08/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Karl Zilic Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Stead Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Karl Zilic Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Karl Zilic Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Kasra Ezatshoar Sanavi Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kayla Sidzimovska Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Kayla Sidzimovska Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Kayla Sidzimovska Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Kayla Sidzimovska Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Kelsey Pearson Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 The Grange Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Kelsey Pearson Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 The Grange Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Kelsey Pearson Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:40 The Grange Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Kevin Horner Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Box Hill United SC
Kevin Horner Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Kevin Horner Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Bayside United FC
Kevin Horner Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:45 Paisley Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Kevin Horner Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Paisley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Kevin Horner Assistant Referee 2 28/08/19 (Wed) 19:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Kohei Hashmi Referee 18/08/19 (Sun) 08:50 Wembley Park (U12 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Kohei Hashmi Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Lachlan Dempsey Referee 17/08/19 (Sat) 14:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Lachlan Dempsey 4th Official 17/08/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Lachlan Gill Referee 25/08/19 (Sun) 08:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Lachlan Gill Referee 25/08/19 (Sun) 09:50 Campbell Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Lachlan Gill Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:05 Campbell Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Lachlan Iape Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Lachlan Keevers Referee 18/08/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
Lachlan Keevers Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Lawrence Atkin Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Lawrence Atkin Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Lazaros Pantelidis Referee 17/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
Lazaros Pantelidis Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Leo Crnogorcevic Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 The Grange Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Leo Crnogorcevic Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 The Grange Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Leo Crnogorcevic Referee 01/09/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
Leo Sommer Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Leo Sommer Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Leo Sommer Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Levi Vieira Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Levi Vieira Referee 24/08/19 (Sat) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Lewis Giuseffi Referee 17/08/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Liam Markovski Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Liam Markovski Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Liam O'Brien Referee 25/08/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Liam O'Brien Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Liam O'Brien Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Liam Palling Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Lingwei Dong Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Lingwei Dong Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:25 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Lingwei Dong Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Louis Tsatsalmas Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:20 Elcho Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Louis Tsatsalmas Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Lucas Mattia Referee 18/08/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Lucas Mattia Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Lucas Mattia Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Lucas Mattia Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Lucas Mattia Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Lucas Mattia Referee 25/08/19 (Sun) 13:40 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Lucy Nothrop Referee 17/08/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Lucy Nothrop Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (NPL VIC Women) Calder United SC FC Bulleen Lions
Luke Gennimatas Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Campbell Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Luke Gennimatas Referee 18/08/19 (Sun) 10:40 Campbell Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Luke Gennimatas Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Luke Gennimatas Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Luke Gennimatas Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Luke Marsden Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Luke Rigo Referee 17/08/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Luke Rigo 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Luke Rigo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U20 - NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
Luke Rigo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
Madeleine Dodd Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Maor Goichman Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Marc Aloisio Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Marc Aloisio Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Geelong SC
Marc Aloisio Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC North Geelong Warriors FC
Marc Tito Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Marc Tito Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Marcus Humbert Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Marcus Humbert Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Marcus Humbert Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Marcus Humbert Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Marcus Mandozzi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:40 Campbell Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Marcus Mandozzi Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Marcus Mandozzi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:20 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Marcus Mandozzi Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 14:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Marcus Rotili Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Marcus Rotili Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Marcus Rotili 4th Official 28/08/19 (Wed) 19:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Mark Tomasovic Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 09:45 Elcho Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Mark Tomasovic Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:15 Elcho Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Mark Tomasovic Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Mark Tomasovic Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:45 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Martin Masalkovski Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 13:40 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Martin Masalkovski Referee 01/09/19 (Sun) 15:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Matthew Capparelli Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Matthew Capparelli Referee 01/09/19 (Sun) 09:50 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Matthew Capparelli Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 11:10 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Matthew Capparelli Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 12:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Matthew Czeredys Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Matthew Czeredys Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Matthew Rottura Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:30 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Matthew Rottura Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Matthew Rottura Referee 25/08/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Matthew Velkovski Referee 25/08/19 (Sun) 10:30 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Maximilian Hanlon Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Maximilian Hanlon Assistant Referee 1 19/08/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Maximilian Hanlon Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Mehdi Juma Khan Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Mehdi Juma Khan Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Langwarrin SC
Mehdi Juma Khan Referee 19/08/19 (Mon) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Mehdi Juma Khan Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Mehdi Juma Khan Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:25 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Mehdi Juma Khan Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Monash University Clayton Campus - Pitch 3 (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Mehdi Juma Khan Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
Mehdi Juma Khan Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
Mehdi Juma Khan Referee 12/09/19 (Thu) 19:00 The Grange Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Northcote City FC
Mehmet Balci Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Mehmet Balci Referee 18/08/19 (Sun) 10:20 Dobson Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Mehmet Balci Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:40 Dobson Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Mehmet Balci Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Mehmet Balci Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Mehmet Balci Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:15 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Mehmet Balci Referee 25/08/19 (Sun) 11:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Mehmet Balci Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:00 Paisley Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Michael Jovanovic Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Michael Mammis Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Eastern Lions SC
Michael Mammis 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Michael Mammis Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Michael Mcphee Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
Michael Mcphee Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
Michael Mcphee Referee 24/08/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Michael Mcphee 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Michael Ouliaris Referee 17/08/19 (Sat) 13:30 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Box Hill United SC
Michael Ouliaris Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Michael Ouliaris Referee 25/08/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Michael Ouliaris Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Kingston City FC
Mihaly Fabian Assessor 17/08/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Mikayla Louloudis Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Mikayla Louloudis Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Mikayla Louloudis Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Mikayla Van Dalen Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Mikayla Van Dalen Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Mikayla Van Dalen Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Mile Jovanovski Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Minghua (mike) Zha Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
Minghua (mike) Zha Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Mitchell Clausen Referee 18/08/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Mitchell Clausen Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 09:00 East Burwood Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Mitchell Clausen Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 East Burwood Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
Mohamed Abdi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Mohamed Abdi Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Mohamed Abdi Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Mohamed Abdi Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Mohamed Abdi Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Mohamed Abdi Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Mohamed Abdi Referee 25/08/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Montana Phillips Referee 25/08/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Morgan O' Reilly Referee 25/08/19 (Sun) 08:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Morgan O' Reilly Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 09:50 Campbell Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Morgan O' Reilly Referee 25/08/19 (Sun) 11:05 Campbell Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
Muktar Sheikh Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Muktar Sheikh Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Muslu Ibrahim Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:20 Dobson Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:40 Dobson Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Muslu Ibrahim Referee 25/08/19 (Sun) 10:15 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 11:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:00 Paisley Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Nathan Campbell Referee 18/08/19 (Sun) 08:50 Wembley Park (U12 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Nathan Campbell Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Nathan Campbell Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Nathan Farrugia Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Nathan Farrugia Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Nathan Urbaniak Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Nathan Urbaniak 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Nathan Urbaniak Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U20 - NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Nathan Urbaniak 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Necmi Ozluses Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Necmi Ozluses Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:20 Dobson Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Necmi Ozluses Referee 18/08/19 (Sun) 11:40 Dobson Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Necmi Ozluses Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Necmi Ozluses Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Paisley Park - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Necmi Ozluses Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:15 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Necmi Ozluses Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 11:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Necmi Ozluses Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 Paisley Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Nektarios Vavoulas Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Nektarios Vavoulas Referee 18/08/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Nela Debicki Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Nela Debicki Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Nela Debicki Referee 24/08/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Nelson Gray Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Melbourne City FC
Nicholas Noutso Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Box Hill United SC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Dandenong Thunder FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 23/08/19 (Fri) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC South Melbourne FC
Nicholas Tubby Referee 24/08/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Bayside United FC
Nicholas Tubby 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Bayside United FC
Nick Karlich Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 10:40 Campbell Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Nick Karlich Referee Mentor 18/08/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Bendigo City FC
Nick Van Rooy Referee 18/08/19 (Sun) 10:30 Stead Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Nick Van Rooy Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Stead Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Nik Vakirtzis Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 2 21/08/19 (Wed) 19:45 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (NPL VIC Women) Calder United SC FC Bulleen Lions
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U20 - NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Noah Langerak Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Noah Langerak Referee 24/08/19 (Sat) 17:15 Stead Park - Pitch 2 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Noah Langerak 4th Official 24/08/19 (Sat) 19:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 19/08/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Young NTC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Senior NTC
Oliver Moreton Referee Mentor 25/08/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Port Melbourne Sharks SC
Oliver Moreton Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Oliver Moreton Referee Mentor 01/09/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Oliver Moreton Referee 01/09/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Oliver Moreton Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Omid Sorkhi Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Oscar Cilauro Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Oscar Cilauro Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Oscar Cilauro Referee 17/08/19 (Sat) 14:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Oscar Cilauro Referee 18/08/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Oscar Cilauro Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Oscar Cilauro Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Goulburn Valley Suns FC
Oscar Lemonidis Referee 18/08/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Oscar Lemonidis Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Oscar Ncube Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Galvin Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Oscar Ncube Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Galvin Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Owen Godfrey Referee 18/08/19 (Sun) 10:15 Galvin Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Owen Godfrey Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Galvin Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Paschalis Natis Referee 17/08/19 (Sat) 14:45 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Heidelberg United FC
Paschalis Natis 4th Official 19/08/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Paschalis Natis Referee 24/08/19 (Sat) 18:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Manningham United Blues FC
Paschalis Natis 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Paul Cabai Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Paul Cabai Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Perry Mur Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Perry Mur Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
Peter Gebauer Referee 31/08/19 (Sat) 11:30 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Peter Gebauer Referee 31/08/19 (Sat) 13:30 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Peter Gebauer Assistant Referee 1 31/08/19 (Sat) 15:15 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Peter Jaworski Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 18:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Peter Jaworski Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
Peter Kaltzis Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Peter Kaltzis Referee 17/08/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Peter Kaltzis Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Peter Layton Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Peter Layton Referee 17/08/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Peter Layton Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Philip Parker Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Philip Parker Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Pouya Ghadirian Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
Pranav Kumaran Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
Qi Zhao Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Junior NTC Heidelberg United FC
Qi Zhao Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 14:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Young NTC Heidelberg United FC
Qi Zhao Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Senior NTC Heidelberg United FC
Qi Zhao Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Qi Zhao Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Qi Zhao Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U20 - NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Rajavel Senthilkumar Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Ramon Maiabrasileiro Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 09:30 Stead Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Ramon Maiabrasileiro Referee 18/08/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Ramon Maiabrasileiro Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Ramon Maiabrasileiro Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Ran Xing Referee 25/08/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Raquel Layton Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Raquel Layton Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Raquel Layton Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Raul Varela Referee 18/08/19 (Sun) 12:00 Fairbairn Park Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Victory FC
Raymond Messner Assessor 17/08/19 (Sat) 16:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Raymond Messner Assessor 17/08/19 (Sat) 18:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Raymond Messner Assessor 24/08/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
Rhys Randall Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Richard Brooks Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Richard Brooks Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:30 Stead Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Richard Brooks Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 12:00 Stead Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Whittlesea Ranges FC
Riley Stephens Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Robert Brooks Referee 24/08/19 (Sat) 13:45 Stead Park - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Alamein FC
Robert Namor Referee 25/08/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Heidelberg United FC
Robert Namor Referee 25/08/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Heidelberg United FC
Rohan Naidu Assistant Referee 2 19/08/19 (Mon) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Romaine Arthur Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Romaine Arthur Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Ross Clark Referee 17/08/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Langwarrin SC
Ross Clark Referee 21/08/19 (Wed) 19:45 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Ross Clark Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Ross Clark Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Ross Clark Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Ross Clark Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 13:40 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Ballarat City FC
Ross Clark Referee 01/09/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC North Geelong Warriors FC
Ross Payne Referee 01/09/19 (Sun) 13:40 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Ross Payne Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 15:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Ryan Haidar Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Ryan Haidar Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Melbourne City FC
Ryan Haidar Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Ryan Haidar Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC Goulburn Valley Suns FC
Saleem Jalloh Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Sam Vakirtzis Referee 18/08/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Samuel Massarotti Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Samuel Massarotti Referee 24/08/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Samuel Massarotti Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Samuel Mead Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Samuel Mead Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Dandenong City SC
Samuel Mead Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Samuel Mead Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Samuel Rooke Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
Sara Ewenson Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Sara Ewenson Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Sarah Fitzpatrick Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC FC Bulleen Lions
Sarah Fitzpatrick Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC FC Bulleen Lions
Sean Cooney Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:45 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Sean Cooney Referee 31/08/19 (Sat) 14:00 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Sean Ng Referee 25/08/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Sean Ng Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Sean Van Wijk Referee 01/09/19 (Sun) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Sean Van Wijk Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Oakleigh Cannons FC
Sebastiaan Sterel 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Box Hill United SC
Sebastiaan Sterel Assistant Referee 1 23/08/19 (Fri) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC South Melbourne FC
Sebastiaan Sterel Referee 24/08/19 (Sat) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Sebastiaan Sterel 4th Official 24/08/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Sebastiaan Sterel Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Sebastiaan Sterel Referee 25/08/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Serena Segal Referee 24/08/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Serena Segal Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Serena Segal Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Sergio Terceiro Referee 24/08/19 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Northcote City FC
Sergio Terceiro 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Pascoe Vale FC
Seun Yinka-Kehinde Assistant Referee 2 19/08/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Seun Yinka-Kehinde Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
Shayan Soroush Referee 17/08/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Shayan Soroush 4th Official 17/08/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Geelong Galaxy United FC
Shayan Soroush Assistant Referee 1 19/08/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Dandenong City SC
Shayan Soroush Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Shayan Soroush Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Shayan Soroush Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Dandenong City SC
Shepparton Branch Referee 24/08/19 (Sat) 11:45 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Shepparton Branch Assistant Referee 2 31/08/19 (Sat) 15:15 John McEwen Reserve - Multi-Purpose 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Murray United FC
Simon Randall Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC Werribee City FC
Staci Timms Referee 18/08/19 (Sun) 14:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Young NTC Heidelberg United FC
Staci Timms 4th Official 18/08/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Senior NTC Heidelberg United FC
Staci Timms 4th Official 21/08/19 (Wed) 19:45 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Staci Timms Referee 25/08/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Staci Timms Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Staci Timms Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Springvale White Eagles FC
Stefano Di Giovanni Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:45 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Stefano Di Giovanni Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Stephen Toth Assessor 18/08/19 (Sun) 12:30 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Stephen Toth Assessor 18/08/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Stephen Toth Assessor 24/08/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC FC Bulleen Lions
Stephen Toth Assessor 24/08/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (NPL VIC Women) Calder United SC FC Bulleen Lions
Steven Kolar Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 09:45 Elcho Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Steven Kolar Referee 18/08/19 (Sun) 11:15 Elcho Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Steven Kolar Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Stewart Riddel Assessor 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Stewart Riddel Assessor 24/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Tate Ascott Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 10:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Tate Ascott Referee 17/08/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Calder United SC
Tate Ascott Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Junior NTC
Terry Constandelos Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 18:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (NPL VIC Men) Port Melbourne Sharks SC Bentleigh Greens SC
Terry Constandelos Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Green Gully SC
Theo Myriskos Assistant Referee 2 21/08/19 (Wed) 19:45 Olympic Village - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC Oakleigh Cannons FC
Theo Myriskos Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Werribee City FC
Theo Myriskos Referee 25/08/19 (Sun) 10:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Werribee City FC
Thomas Dussin Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Thomas Dussin Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Tim Luong Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Tim Luong Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Tim Luong Referee 25/08/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Avondale FC
Toby Jermieson Referee 25/08/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Werribee City FC
Toby Jermieson Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 10:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Werribee City FC
Toby Jermieson Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Toby Jermieson Referee 25/08/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Toby Jermieson Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Melbourne Knights FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:45 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Melbourne Victory FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Tom Lingkai Zhao Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 14:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Young NTC Heidelberg United FC
Tom Lingkai Zhao Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 16:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Senior NTC Heidelberg United FC
Ugur Arslan Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Ugur Arslan Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Ugur Arslan Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Ugur Arslan Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Geelong SC St Albans Saints SC
Ugur Arslan Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U20 - NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
Ugur Arslan 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Men) Bentleigh Greens SC Avondale FC
Ugur Arslan Assistant Referee 2 26/08/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Ugur Arslan Assistant Referee 2 26/08/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Springvale White Eagles FC
Valentin Masalkovski Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 12:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Valentin Masalkovski Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 13:40 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Valentin Masalkovski Referee 01/09/19 (Sun) 15:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Werribee City FC
Vince Turcarolo Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Vince Turcarolo Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC FC Bulleen Lions
Vince Turcarolo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Vince Turcarolo Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Melbourne Victory FC North Geelong Warriors FC
Vincent Noutso Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Vincent Noutso Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 West VIC Men) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Box Hill United SC
Vlatko Trajcheski Referee 18/08/19 (Sun) 12:30 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Hume City FC
Vlatko Trajcheski Referee 23/08/19 (Fri) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC South Melbourne FC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 24/08/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Brunswick City SC Ballarat City FC
Vlatko Trajcheski Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Kingston City FC
Warwick Berner Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Warwick Berner Assistant Referee 2 17/08/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Brunswick City SC
Wasim Khan Referee 17/08/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Wasim Khan Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Wasim Khan Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Northcote City FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Moreland City FC
Wenhao Zhang Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Melbourne City FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U20 - NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Murray United FC
William Evangelinos Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 09:00 East Burwood Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
William Evangelinos Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 10:15 East Burwood Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Manningham United Blues FC
William Moody Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:20 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
William Moody Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 13:45 Campbell Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
William Moody Referee 25/08/19 (Sun) 15:15 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC St Albans Saints SC
William Quartermain Referee 17/08/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
William Quartermain 4th Official 17/08/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Goulburn Valley Suns FC
William Samsa Referee 18/08/19 (Sun) 13:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Altona Magic SC
William Samsa Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
William Samsa Assistant Referee 2 24/08/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 West VIC Men) Werribee City FC Moreland Zebras FC
William Samsa Referee 25/08/19 (Sun) 12:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
William Samsa 4th Official 25/08/19 (Sun) 15:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Heidelberg United FC
Xavier Cabai Referee 18/08/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Xavier Cabai Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC FC Bulleen Lions
Xavier Smith Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:00 Elcho Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Xavier Smith Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:20 Elcho Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Xavier Smith Referee 18/08/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Hume City FC
Yanni Mallidis Assistant Referee 2 18/08/19 (Sun) 11:40 The Grange Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Yanni Mallidis Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 13:00 The Grange Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Yanni Mallidis Referee 18/08/19 (Sun) 15:00 The Grange Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong City SC
Yanni Mallidis Assistant Referee 2 25/08/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Yanni Mallidis Referee 01/09/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Manningham United Blues FC
Yoav Fisher Referee 17/08/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Southern United FC Calder United SC
Yoav Fisher Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 15:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Melbourne Knights FC
Yuekai An Referee 17/08/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Yuekai An Referee 17/08/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Yuekai An Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC St Albans Saints SC
Zac Lieschke Assistant Referee 1 17/08/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Zac Lieschke Referee 17/08/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Manningham United Blues FC
Zaid Al-Hilli Assistant Referee 1 18/08/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Zaid Al-Hilli Referee 18/08/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong Thunder FC
Zaid Al-Hilli Assistant Referee 1 25/08/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Zaid Al-Hilli Referee 25/08/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Bentleigh Greens SC
Zoe Marcote Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Geelong SC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Geelong SC

FFV News