Matches with Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Aaron Powell Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Aaron Powell Referee 26/05/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Aaron Powell Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Aaron Powell Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Abdul Muiz Manjoo Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Adam Bavcar Referee 25/05/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Adam Knight Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Adam Knight Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Adam Morrison Referee Mentor 25/05/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Adam Morrison Referee Mentor 25/05/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Adam Sylwestrzak Referee 25/05/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Adam Sylwestrzak Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Adam Walker Referee 25/05/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Adam Walker Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Adam Walker Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Adrian Rosenwax Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Ahmad Al-Jelali Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
Aiden Gorman Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Altona Magic SC
Akhil Sreekumar Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 09:00 Park Avenue Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Akhil Sreekumar Referee 26/05/19 (Sun) 10:25 Park Avenue Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Akhil Sreekumar Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:45 Park Avenue Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Alejandro Azcurra Referee 26/05/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:45 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Aleksandar Liber Assistant Referee 1 24/05/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Alessandro Arbizzani Assessor 26/05/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Alessandro Arbizzani Assessor 26/05/19 (Sun) 17:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Alex Barto Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:30 Olympic Village - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Alex Barto Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:50 Olympic Village - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Alex Barto Referee 19/05/19 (Sun) 15:20 Olympic Village - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Alex Barto Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 12:30 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Alex Barto Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Alex Barto Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Alex Barto Referee 26/05/19 (Sun) 15:35 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Alex Marcote Referee 19/05/19 (Sun) 08:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Alex Marcote Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 09:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Alex Marcote Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Alex Marcote Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Alex Marcote Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:50 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Alex Marcote Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Alex Marcote Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Alex Marcote Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Alexandra Jarman Assistant Referee 1 24/05/19 (Fri) 18:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Alexandra Jarman Referee 25/05/19 (Sat) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Alexandra Jarman 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Calder United SC
Aliasgar Poonawala Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:25 Park Avenue Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Aliasgar Poonawala Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:20 Park Avenue Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Ammar Ahmadi Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Anas Aziz Referee 19/05/19 (Sun) 16:50 The Grange Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Anastasios Dimitroulis Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Anastasios Dimitroulis Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 11:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 14:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
Andrew Nichols Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Andrew Pullin Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Andrew Pullin Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Andy Limnios Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Andy Limnios Referee 19/05/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Angelique Katsalas Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Angelique Katsalas Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Calder United SC
Angelique Katsalas Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC FC Bulleen Lions
Angus Frewin-Macfarlane Referee 19/05/19 (Sun) 08:45 Olympic Village - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Angus Frewin-Macfarlane Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Olympic Village - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Angus Watson Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Angus Watson Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Anthea Kordas Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Anthea Kordas Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Anthea Kordas Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Anthea Kordas Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Anthea Kordas Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Anthony Del Vecchio Referee 01/09/19 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Ardavaan Ainehpour Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Ardavaan Ainehpour Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Armin Paivar Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 09:00 Park Avenue Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Armin Paivar Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:25 Park Avenue Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Armin Paivar Referee 26/05/19 (Sun) 11:45 Park Avenue Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Ashikur Rahman Referee 19/05/19 (Sun) 08:45 The Grange Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Ashikur Rahman Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 The Grange Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Ashikur Rahman Referee 19/05/19 (Sun) 11:40 The Grange Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Ashkaan Orangi Referee 25/05/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Ashley Jordan Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Ashley Jordan Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Ashley Jordan Referee 25/05/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Asterios Sakalis Referee 25/05/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Asterios Sakalis 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Bailey Epstein Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Bailey Epstein Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Bailey Epstein Referee 25/05/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Bailey Epstein Referee 26/05/19 (Sun) 09:30 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC Heidelberg United FC
Bailey Epstein Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC Heidelberg United FC
Batoor Jamalie Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Batoor Jamalie Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Batoor Jamalie Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Bawar Bakhtani Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Bawar Bakhtani Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Bawar Bakhtani Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Ben Schepers Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Ben Schepers Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Benjamin Hosken   19/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Benjamin Hosken   19/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Box Hill United SC
Benjamin Lepileo Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 The Grange Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:00 The Grange Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 16:50 The Grange Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Benjamin Lepileo Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Benji Batten Referee 19/05/19 (Sun) 16:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Besnik Selmanov Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Dandenong Thunder FC
Besnik Selmanov Referee 25/05/19 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
Besnik Selmanov 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
Besnik Selmanov Referee 27/05/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
Besnik Selmanov 4th Official 27/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Bill Triantafilopoulos Referee 26/05/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Brad Coates Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Brandon Zalcman Referee 25/05/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Brandon Zalcman Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Brent Howells-Watson Referee 26/05/19 (Sun) 10:30 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Green Gully SC
Brent Howells-Watson Referee 26/05/19 (Sun) 12:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Green Gully SC
Bruno D'Aniello Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Bayside United FC
Bruno D'Aniello Referee 25/05/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Caitlin Williams Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Box Hill United SC
Caitlin Williams Referee 25/05/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Caitlin Williams Referee Mentor 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Caleb Phillips Referee 12/06/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Carl Copsey Referee 25/05/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Carlo Graser Assessor 25/05/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Christopher Hope Referee 25/05/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:15 Olympic Village - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Christopher Robinson Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Olympic Village - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Christopher Robinson Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Clodagh Brooks Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Colin Campbell Assessor 25/05/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC Whittlesea Ranges FC
Colin Campbell Assessor 25/05/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Whittlesea Ranges FC
Colin Williams   19/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Box Hill United SC
Competitions Referee Referee 25/05/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Competitions Referee Referee 25/05/19 (Sat) 12:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Connor Macdonald Referee 25/05/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Connor Macdonald 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Connor Mantzaris Referee 26/05/19 (Sun) 08:50 Wembley Park (U12 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Connor Mantzaris Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Costa Gazis Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Dandenong Thunder FC
Costa Gazis Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:30 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Costa Gazis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:10 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Costa Gazis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Costa Gazis Referee 26/05/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Damir Celent Assistant Referee 1 22/05/19 (Wed) 18:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Daniel Krasic Referee 19/05/19 (Sun) 09:45 Elcho Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Daniel Krasic Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Elcho Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Daniel Krasic Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Daniel Krasic Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Daniel Krasic Referee 26/05/19 (Sun) 10:45 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Daniel Martinez Referee 20/05/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Daniel Martinez 4th Official 20/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Daniel Martinez Referee 25/05/19 (Sat) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
Daniel Martinez 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
Daniel Ortiz Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 Stead Park - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Daniel Ortiz Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Stead Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Daniel Porter Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Daniel Porter Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Daniel Porter Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 12:45 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Daniel Porter Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Daniel Porter Referee 26/05/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Daniel Tsikrikos Referee 19/05/19 (Sun) 11:45 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Daniel Tsikrikos Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Daniel Tsikrikos Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 14:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Daphne Fragos Referee 25/05/19 (Sat) 09:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Darcy Landewee Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Darcy Landewee Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
David Lewis Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 The Grange Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
David Lewis Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 16:50 The Grange Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
David Lewis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
David Lewis Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
David Maddox Referee 19/05/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
David Maddox Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
David Maddox Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Dean Stafrace Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
Denise Horner Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Denise Horner Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Bayside United FC
Denise Horner Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Young NTC
Denise Horner Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Di Huo Assistant Referee 1 20/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Di Huo Referee 26/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Heidelberg United FC
Didak Lee Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Didak Lee Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Didak Lee Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:30 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Dimitri Fragos Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Dimitri Fragos Referee 25/05/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Dimitri Fragos Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Dinesh George Rajan Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Dinesh George Rajan Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:20 Dobson Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Dinesh George Rajan Referee 19/05/19 (Sun) 11:40 Dobson Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Dinesh George Rajan Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Dion St Laurent Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Southern United FC
Dion St Laurent Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Southern United FC
Dontae Natalizio Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Dontae Natalizio Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Dontae Natalizio Referee 26/05/19 (Sun) 14:30 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Dylan Taylor Referee 25/05/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Dylan Taylor Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Dylan Taylor Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Edward Harrison Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Edward Harrison Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Edward Harrison Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Green Gully SC
Eid Sarwari Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Eid Sarwari Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Eid Sarwari Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Eid Sarwari Assistant Referee 2 22/05/19 (Wed) 18:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Elias Andrews Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Elias Andrews Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 12:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Elijah Niehus Referee 25/05/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Elijah Niehus Referee 25/05/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Elijah Niehus Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Elishka Josipovic Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
Elishka Josipovic Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
Ellmir Asipi Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Ellmir Asipi 4th Official 19/05/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Ellmir Asipi Assistant Referee 2 27/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
Emily Cherry Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Emily Cherry Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Bayside United FC
Emily Cherry Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Emily Cherry Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Calder United SC
Emily Cherry Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Emily Cherry Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 17:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Emily Cherry Assistant Referee 2 29/05/19 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Young NTC
Emma Olsen Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Emma Olsen Referee 26/05/19 (Sun) 11:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Emma Olsen Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Ethan Christie Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Ethan Christie Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Ethan Christie Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Ethan Christie Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC Melbourne Victory FC
Ethan Christie Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U18 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC Melbourne Victory FC
Ethan D'Silva Referee 26/05/19 (Sun) 09:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Ethan D'Silva Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Ethan D'Silva Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Ethan Specchio Assistant Referee 2 22/05/19 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC Junior NTC
Evan Monev Referee 22/05/19 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC Junior NTC
Evan Monev Referee 26/05/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Evan Monev Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Garth D'Silva Referee 24/05/19 (Fri) 18:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Garth D'Silva 4th Official 24/05/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
George Lakos Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:10 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
George Lakos Referee 26/05/19 (Sun) 15:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
George Lakrindis Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
George Lakrindis Referee 27/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
George Sexton Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
George Valodimos Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
George Valodimos Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
George Valodimos Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
George Valodimos Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Gordon Wang Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Gordon Wang Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Gordon Wang Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:45 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Gordon Wang Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 Stead Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Grant Sewell Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Grant Sewell Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Hamid Cicek Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Hamid Cicek Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Hamid Cicek Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Hamish Baikie Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Olympic Village - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Hamish Baikie Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:50 Olympic Village - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Hamish Baikie Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:20 Olympic Village - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Hamish Baikie Referee 26/05/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Hamish Baikie Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Hamish Baikie Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:35 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Haoyang Chen Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Harrison Hall Referee 25/05/19 (Sat) 08:45 Wembley Park (U12 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Harrison Hall Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 10:00 Wembley Park (U14 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Harrison Hall Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Calder United SC
Harrison Roast Referee 19/05/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Harrison Roast Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Harry Chryssafis Referee 19/05/19 (Sun) 10:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Harry Chryssafis Referee 25/05/19 (Sat) 09:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Henry Chesterman Referee 26/05/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Henry Chesterman 4th Official 26/05/19 (Sun) 17:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Henry Chesterman Assistant Referee 1 27/05/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
Hugh Mcglone Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Hugh Mcglone Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Hugo Begg Referee 26/05/19 (Sun) 13:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U14 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Green Gully SC
Ilan Kaplan Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Ioannis Zisis Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Ioannis Zisis Referee 24/05/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Ireoluwa Odetayo Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Olympic Village - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Ireoluwa Odetayo Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:15 Olympic Village - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Ireoluwa Odetayo Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:30 Olympic Village - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Itay Nudelman Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC Oakleigh Cannons FC
Itay Nudelman Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Jackson Landy Referee 25/05/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Jackson Landy 4th Official 25/05/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Jackson Morrish Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Jackson Morrish Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Jackson Morrish Referee 26/05/19 (Sun) 11:30 Wembley Park (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Jackson Morrish Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Jackson Trundle Assistant Referee 1 22/05/19 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC Junior NTC
Jahn Pilioglou Referee 19/05/19 (Sun) 12:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Jahn Pilioglou Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:50 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Jahn Pilioglou Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:30 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Jake Keating Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Jake Stone Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Jake Stone Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 14:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Jake Stone Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 16:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Jake Stone Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Jake Stone Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
James Langdon Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
James Langdon Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
James Marmarou Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
James Marmarou Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
James Papageorgiou Referee 25/05/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
James Papageorgiou 4th Official 25/05/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Janelle Sammut Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Janelle Sammut Referee 26/05/19 (Sun) 17:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Janko Ignjatovic Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Janko Ignjatovic Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Jarrod Macculloch Referee 01/09/19 (Sun) 12:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Altona Magic SC
Jasmine Steger Referee 25/05/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Southern United FC
Jason Fun Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:25 Park Avenue Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Jason Fun Referee 26/05/19 (Sun) 15:20 Park Avenue Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Jaxon Mccarty-Walker Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Jaxon Mccarty-Walker Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Jaxon Mccarty-Walker Referee 26/05/19 (Sun) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Jaylan Iape Referee 19/05/19 (Sun) 08:45 The Grange Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Jen Taylor Referee 25/05/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Jen Taylor Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Jessica Adams Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Jessica Adams Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Box Hill United SC
Jessica Adams Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Heidelberg United FC
Jessica Adams Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Heidelberg United FC
Jiaxing Zhan Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Jiaxing Zhan Referee 25/05/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Jim Ouliaris Assessor 24/05/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Jim Ouliaris Assessor 26/05/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Jock Quartermain Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Jock Quartermain Referee 25/05/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Jock Quartermain Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
John Christopher Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
John Christopher Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
John Christopher Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Jonty Leventis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:10 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Jonty Leventis Referee 26/05/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Jonty Leventis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Jordan Boglis Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Jordan English Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Joseph Lamptey Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 11:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
Joseph Lamptey Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 14:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
Josh Dimit Referee 26/05/19 (Sun) 12:00 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Josh Dimit Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Joshua Brooks Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Joshua Drakeford Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Joshua Drakeford Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Joshua Drakeford Referee 26/05/19 (Sun) 13:30 Lakeside Stadium (U20 - NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Joshua Drakeford 4th Official 26/05/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Joshua Feldman Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Joshua Feldman Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Joshua Feldman Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Joshua Parisot Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Joshua Parisot Referee 26/05/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Joshua Pizzo Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Joshua Pizzo Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Joshua Pizzo Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Jun Gu Referee 25/05/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Young NTC
Jun Gu 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Jun Lee Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Jun Lee Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Justin Angeleski Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Justin Angeleski Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Justin Angeleski Referee 25/05/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Karl Petreski Assistant Referee 2 24/05/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Karl Petreski Referee 25/05/19 (Sat) 14:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
Kasra Ezatshoar Sanavi Assistant Referee 2 01/09/19 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kayla Sidzimovska Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Kayla Sidzimovska Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Kayla Sidzimovska Referee 26/05/19 (Sun) 12:20 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Kush Panday Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Lachlan Iape   19/05/19 (Sun) 08:45 The Grange Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Lachlan Keevers Referee 24/05/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Laura Moya Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Lauren Riddel Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 12:30 Lakeside Stadium (U19 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Young NTC
Lauren Riddel Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:30 Lakeside Stadium (NPL VIC Women) South Melbourne FC Senior NTC
Lazaros Pantelidis Referee 25/05/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Leo Crnogorcevic Referee 26/05/19 (Sun) 09:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Leo Crnogorcevic Referee 26/05/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Leo Crnogorcevic Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Leo Rafferty Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Leo Rafferty Referee 26/05/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Liam Markovski Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Liam Markovski Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Liam Markovski Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Liam Markovski Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Lochlan Eastwood Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Lochlan Eastwood Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Melbourne Victory FC
Louis Fevrier Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Luca Bertolacci Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Luca Bertolacci Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Moreland City FC
Luca Laaurin Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:25 Park Avenue Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Luca Laaurin Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:20 Park Avenue Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Lucy Nothrop Referee 25/05/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Calder United SC
Luke Camilleri Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Luke Camilleri Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Luke Camilleri Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Luke Camilleri Assistant Referee 2 24/05/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Luke Camilleri Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC Whittlesea Ranges FC
Luke Camilleri Referee Mentor 26/05/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Luke Rigo Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Luke Rigo Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Maddison Rakic Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Maddison Rakic Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Maddison Rakic Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Madeleine Dodd Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Madeleine Dodd Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Madeleine Dodd Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Madeleine Dodd Assistant Referee 1 01/09/19 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Makis Loukeris Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Makis Loukeris Referee 26/05/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Makis Loukeris Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:30 Wembley Park (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Makis Loukeris Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Marc Tito Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 16:00 Lakeside Stadium (NPL VIC Men) South Melbourne FC Bentleigh Greens SC
Marcelo Marcote Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 09:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Marcelo Marcote Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Marcus Humbert Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Marcus Humbert Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Marcus Rotili Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Marcus Rotili Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Dandenong Thunder FC
Mark Tomasovic Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Matthew Czeredys Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Matthew Czeredys Referee 19/05/19 (Sun) 13:50 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Matthew Czeredys Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 15:30 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Matthew Czeredys Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Matthew Hussey Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Matthew Hussey Referee 26/05/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Matthew Rottura Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Matthew Rottura Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Matthew Rottura Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:20 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC FC Bulleen Lions
Maximlian Simpson Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:30 Olympic Village - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Maximlian Simpson Referee 19/05/19 (Sun) 13:50 Olympic Village - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:20 Olympic Village - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Maximlian Simpson Referee 26/05/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:35 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Mehdi Juma Khan Referee 22/05/19 (Wed) 18:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Mehmet Balci Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Mehmet Balci Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:20 Dobson Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Mehmet Balci Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:40 Dobson Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Mehmet Balci Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Melissa Resnelis Referee 19/05/19 (Sun) 08:45 Olympic Village - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Melissa Resnelis Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:00 Olympic Village - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Melissa Resnelis Referee 19/05/19 (Sun) 11:15 Olympic Village - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Michael Bartolo Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC Melbourne Victory FC
Michael Bartolo Referee 26/05/19 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U18 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC Melbourne Victory FC
Michael Mammis Referee 20/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Michael Mammis Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Michael Mcphee Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Michael Mcphee Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Michael Tsiaras Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Altona Magic SC
Mikayla Van Dalen Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Mile Jovanovski Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Mile Jovanovski Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Mile Jovanovski Referee 26/05/19 (Sun) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Minghua (mike) Zha Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Mitchell Clausen Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Mitchell Clausen Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Mitchell Clausen Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Momtaz Naderali Assistant Referee 1 22/05/19 (Wed) 18:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Momtaz Naderali Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Momtaz Naderali Referee 26/05/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Momtaz Naderali Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Montana Phillips Assistant Referee 2 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Montana Phillips Assistant Referee 2 12/06/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Muslu Ibrahim Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Muslu Ibrahim Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Myles Brown Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Myles Brown Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Nathan Farrugia Referee 25/05/19 (Sat) 10:00 Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) South Melbourne FC Junior NTC
Necmi Ozluses Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Necmi Ozluses Referee 19/05/19 (Sun) 10:20 Dobson Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Necmi Ozluses Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:40 Dobson Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Necmi Ozluses Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Melbourne Knights FC Brunswick City SC
Nedeljko Rakic Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
Nedeljko Rakic Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
Nicholas Markovski Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Nicholas Markovski Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Nicholas Markovski Referee 19/05/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Hume City FC
Nicholas Markovski Referee 26/05/19 (Sun) 12:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC Melbourne Victory FC
Nicholas Markovski Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U18 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC Melbourne Victory FC
Nicholas Pantelidis 4th Official 24/05/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 24/05/19 (Fri) 18:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Nicholas Trajcevski Referee 26/05/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Nicholas Tubby Assistant Referee 1 29/05/19 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Young NTC
Nick Karlich Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 12:30 Olympic Village - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Nick Karlich Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 13:50 Olympic Village - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Heidelberg United FC Manningham United Blues FC
Nick Karlich Referee Mentor 26/05/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Nick Karlich Referee Mentor 26/05/19 (Sun) 12:20 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Nick Van Rooy Referee 19/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Nik Vakirtzis Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Nik Vakirtzis Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Nik Vakirtzis Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:45 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Nik Vakirtzis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Nik Vakirtzis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Nik Vakirtzis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Nikoletta Sotiropoulos Referee 19/05/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Nikoletta Sotiropoulos Referee 25/05/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Southern United FC
Nikoletta Sotiropoulos 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Southern United FC
Nikoletta Sotiropoulos Referee 26/05/19 (Sun) 13:25 Park Avenue Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:20 Park Avenue Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Nikoletta Sotiropoulos Referee 29/05/19 (Wed) 19:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Young NTC
Nima Alizadeh Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Nima Alizadeh Referee 19/05/19 (Sun) 12:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Nima Alizadeh Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:30 Wembley Park (U14 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Nima Alizadeh Referee 26/05/19 (Sun) 12:45 Wembley Park (U15 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Noah Langerak Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Noah Langerak Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Noah Langerak Referee 26/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 20/05/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Southern United FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC Southern United FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 27/05/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
Omerul Gunduz Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC FC Bulleen Lions
Oscar Ablinger Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Oscar Ablinger Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Oscar Cilauro Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Oscar Cilauro Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Oscar Cilauro Referee 25/05/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Southern United FC
Oscar Cilauro Referee 25/05/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Southern United FC
Oscar Cilauro Referee 25/05/19 (Sat) 14:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC Southern United FC
Oscar Cilauro Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Oscar Cilauro Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Oscar Lynch Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Oscar Lynch Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Oscar Lynch Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Owen Godfrey Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Owen Godfrey Referee 26/05/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Owen Godfrey Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Paschalis Natis Referee Mentor 19/05/19 (Sun) 13:00 The Grange Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Kingston City FC Dandenong Thunder FC
Paschalis Natis Referee Mentor 26/05/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Patrick Kreutzer Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Green Gully SC
Patrick Kreutzer Referee 26/05/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U13 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Green Gully SC
Perry Mur Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Eastern Lions SC
Peter Jaworski Referee 25/05/19 (Sat) 12:30 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Peter Jaworski 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Dandenong City SC
Philip Parker Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Philip Parker Referee 19/05/19 (Sun) 14:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Philip Parker Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 16:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Philip Parker Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Philip Parker Referee 26/05/19 (Sun) 12:30 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Pouya Ghadirian Referee 25/05/19 (Sat) 12:45 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Pouya Ghadirian 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:15 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Werribee City FC
Qi Zhao Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Qi Zhao 4th Official 19/05/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Bayside United FC
Qi Zhao Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Rafail Sitaras Referee 26/05/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Rafail Sitaras Referee 26/05/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Rafail Sitaras Referee 26/05/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Rafail Sitaras Referee 26/05/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Ramon Maia Brasileiro Referee 19/05/19 (Sun) 09:30 Stead Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Ramon Maia Brasileiro Referee 19/05/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Ramon Maia Brasileiro Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Ramon Maia Brasileiro Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Ramon Maia Brasileiro Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:45 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Ramon Maia Brasileiro Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 Stead Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Raymond Messner Assessor 24/05/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC Heidelberg United FC
Riley Stephens Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Riley Stephens Referee 25/05/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Robert Brooks Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Robert Brooks Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Robert Brooks Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Rojin Donmez Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Rojin Donmez Referee 26/05/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Ross Clark Referee 25/05/19 (Sat) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Ross Clark Assistant Referee 1 27/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Port Melbourne Sharks SC
Russell Butler Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Elcho Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Russell Butler Referee 19/05/19 (Sun) 11:20 Elcho Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) North Geelong Warriors FC Moreland Zebras FC
Ryan Haidar Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Ryan Haidar Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Sam Vakirtzis Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Sam Vakirtzis Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:30 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Sam Vakirtzis Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:45 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Port Melbourne Sharks SC Box Hill United SC
Sam Vakirtzis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Sam Vakirtzis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Sam Vakirtzis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Samuel Rooke Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Samuel Rooke Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Samuel Rooke Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Park Avenue Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Samuel Rooke Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:25 Park Avenue Reserve (U14 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Samuel Rooke Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:45 Park Avenue Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Sanka Marasinghe Referee 26/05/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Sanka Marasinghe Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Whittlesea Ranges FC
Sarah Fitzpatrick Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Heidelberg United FC
Sarah Fitzpatrick Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Heidelberg United FC
Sean Ng Referee 26/05/19 (Sun) 08:50 Wembley Park (U12 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Sean Ng Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:15 Wembley Park (U13 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Heidelberg United FC
Sean Smith Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Sean Smith Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Port Melbourne Sharks SC
Sergio Terceiro Referee 25/05/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
Seun Yinka-Kehinde Assistant Referee 2 20/05/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Seun Yinka-Kehinde Assistant Referee 1 24/05/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Oakleigh Cannons FC
Shab Roshan Referee 25/05/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
Shab Roshan 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
Shayan Soroush Assistant Referee 1 20/05/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Hume City FC
Sheena Storrie Referee 25/05/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Shiv Dutta Referee 26/05/19 (Sun) 12:00 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Shiv Dutta Referee 26/05/19 (Sun) 13:20 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Shiv Dutta Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Langwarrin SC
Simon Randall Referee 25/05/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Sophie Marinis Referee 19/05/19 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Sophie Marinis Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 10:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Spencer Harvey Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Spencer Harvey Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Spike Johnson Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Staci Timms Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Box Hill United SC
Staci Timms 4th Official 19/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Box Hill United SC
Staci Timms Referee 26/05/19 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC Heidelberg United FC
Staci Timms 4th Official 26/05/19 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Alamein FC Heidelberg United FC
Sterling Ellis Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Sterling Ellis Referee 19/05/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Sterling Ellis Referee 19/05/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Sterling Ellis Referee 26/05/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Sterling Ellis Referee 26/05/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Sterling Ellis Referee 26/05/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Steven Dimitriou Referee 26/05/19 (Sun) 13:25 Park Avenue Reserve (U16 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Steven Dimitriou Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 15:20 Park Avenue Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Steven Stavrellis Referee 26/05/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Dandenong City SC
Suzanne Pate Assistant Referee 1 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Tate Ascott Referee 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Tate Ascott Assistant Referee 1 12/06/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Terry Constandelos Referee 25/05/19 (Sat) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Terry Constandelos 4th Official 25/05/19 (Sat) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Terry Constandelos Referee Mentor 26/05/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Toby Jermieson Referee 19/05/19 (Sun) 10:15 Olympic Village - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Toby Jermieson Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:30 Olympic Village - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Bayside United FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
Toli Moukas Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC FC Bulleen Lions
Tony Caunt Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Springvale White Eagles FC
Tony Desio Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
Tony Desio Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
Toru Sawa Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 13:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Toru Sawa Referee 19/05/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Eastern Lions SC Northcote City FC
Tracy Peucker Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 09:00 Stead Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Tracy Peucker Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:00 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Moreland Zebras FC
Tyler Hourmouzis Referee 26/05/19 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve (U12 - NPL East VIC Boys) Manningham United Blues FC Kingston City FC
Ugur Arslan Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Ugur Arslan Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Melbourne City FC
Vasilios Trebelas Referee 26/05/19 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC Heidelberg United FC
Vince Turcarolo 4th Official 25/05/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Vince Turcarolo Referee 25/05/19 (Sat) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong Thunder FC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:30 Churchill Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) St Albans Saints SC Box Hill United SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 17:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Langwarrin SC
Vlatko Trajcheski Referee 26/05/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Vlatko Trajcheski Referee 26/05/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Bentleigh Greens SC
Warwick Berner Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Warwick Berner Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Ballarat City FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Goulburn Valley Suns FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 17:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Geelong Galaxy United FC
William Quartermain Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
William Quartermain Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Moreland City FC
William Samsa Referee 25/05/19 (Sat) 11:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
William Samsa 4th Official 25/05/19 (Sat) 14:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Box Hill United SC
Xander Nessis Referee 26/05/19 (Sun) 10:10 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Xander Nessis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Xander Nessis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 13:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Avondale FC
Xavier Smith Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 12:30 Stead Park - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Geelong SC Altona Magic SC
Yanni Mallidis Assistant Referee 1 26/05/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Yanni Mallidis Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Yanni Mallidis Referee 26/05/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Eastern Lions SC
Yianni Drossos Referee 19/05/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Langwarrin SC
Yuekai An Referee 25/05/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Yuekai An Assistant Referee 1 25/05/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Yuekai An Assistant Referee 2 25/05/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Werribee City FC
Zaid Al-Hilli Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Zaid Al-Hilli Assistant Referee 1 19/05/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Zaid Al-Hilli Referee 19/05/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions South Melbourne FC
Zoe Marcote Referee 19/05/19 (Sun) 08:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Zoe Marcote Referee 19/05/19 (Sun) 09:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 19/05/19 (Sun) 11:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC St Albans Saints SC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 26/05/19 (Sun) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Melbourne Knights FC

FFV News