Matches with Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Aaron Petsios Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Aaron Petsios Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Aaron Petsios Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Abderahmane Bessalem Referee 27/04/19 (Sat) 11:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (U16 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Abderahmane Bessalem Referee 27/04/19 (Sat) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Abdul Muiz Manjoo Referee 27/04/19 (Sat) 11:15 De Chene Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Abdul Muiz Manjoo Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 10:30 Campbell Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 12:10 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Adam Bartosy Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Adam Bartosy Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Adam Bavcar Referee 25/04/19 (Thu) 19:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Adam Knight Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Adam Knight Referee 28/04/19 (Sun) 12:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 5 (U18 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Adam Sylwestrzak Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Adam Sylwestrzak Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Adam Walker Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Adrian Rosenwax Referee 27/04/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Ahmad Al-Jelali Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Alejandro Azcurra Referee 26/04/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 09:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 10:30 Campbell Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Aleksandar Dunimagloski Referee 28/04/19 (Sun) 12:10 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Aleksandar Liber Assistant Referee 1 26/04/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Aleksandar Nikoloski Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Aleksandar Nikoloski Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:55 De Chene Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Aleksandar Nikoloski Referee 27/04/19 (Sat) 15:20 De Chene Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Alessandro Arbizzani Assessor 27/04/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Alex Barto Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:30 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Alex Barto Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Alex Barto Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Alex Barto Referee 28/04/19 (Sun) 15:35 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Alexander Lynch Assistant Referee 2 08/05/19 (Wed) 18:00 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Alexander Lynch Assistant Referee 2 08/05/19 (Wed) 19:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Alexandra Jarman Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Alexandra Jarman 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Calder United SC Bayside United FC
Anas Aziz Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Anas Aziz Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Anastasios Dimitroulis Referee 27/04/19 (Sat) 12:30 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Anastasios Dimitroulis 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
Andrew Meimarakis Referee 26/04/19 (Fri) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
Andrew Meimarakis Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Senior NTC
Andrew Nichols Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Andrew Nichols 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Andrew Pullin Referee 27/04/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Andrew Pullin Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Andy Limnios Referee 08/05/19 (Wed) 18:00 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Andy Limnios Assistant Referee 1 08/05/19 (Wed) 19:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Angelique Katsalas Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Angelique Katsalas Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Angelique Katsalas Referee 29/04/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Angelique Katsalas 4th Official 29/04/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Angelique Mangion Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Angelique Mangion Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Angus Frewin-Macfarlane Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 De Chene Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Angus Frewin-Macfarlane Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Angus Frewin-Macfarlane Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:15 De Chene Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Angus Watson Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Angus Watson Referee 27/04/19 (Sat) 10:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Angus Watson Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Anthony Del Vecchio Referee 28/04/19 (Sun) 12:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Anthony Del Vecchio Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 13:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Archie Robertson Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Ashikur Rahman Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 09:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Ashkaan Orangi Referee 27/04/19 (Sat) 10:15 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Ashkaan Orangi Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Ashley Jordan Referee 28/04/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Asterios Sakalis Referee 29/04/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Asterios Sakalis 4th Official 29/04/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Bailey Epstein Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Bailey Epstein Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Bailey Epstein Referee 27/04/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Ben Schepers Assistant Referee 2 26/04/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Ben Toole Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Besnik Selmanov Referee 27/04/19 (Sat) 17:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Besnik Selmanov 4th Official 27/04/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Bill Liapis Assistant Referee 2 01/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Bill Triantafilopoulos Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Kingston City FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Bill Triantafilopoulos Referee 27/04/19 (Sat) 13:55 De Chene Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:20 De Chene Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Kingston City FC
Bruno D'Aniello Referee 27/04/19 (Sat) 18:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Caitlin Williams Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Calder United SC Bayside United FC
Caitlin Williams Referee Mentor 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Cameron Gibbon Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Cameron Gibbon Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Cameron Gibbon Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Carl Copsey Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Carlo Graser Assessor 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Calder United SC Bayside United FC
Chelsea Stelling Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Chloe Gatt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Chloe Gatt Referee 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Chloe Gatt Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Christopher Robinson Referee 27/04/19 (Sat) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Christopher Robinson Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Christopher Robinson Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Clancy Rowe Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Claudio Paredes Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Kingston City FC
Claudio Paredes Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Kingston City FC
Colin Campbell Assessor 27/04/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Colin Campbell Assessor 27/04/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Colin Williams Assessor 28/04/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Connor Macdonald Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Costa Gazis Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Craig Jenkins Assessor 27/04/19 (Sat) 13:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Craig Jenkins Assessor 27/04/19 (Sat) 15:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Alamein FC South Melbourne FC
Daniel Isaac Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Daniel John Breen Referee 27/04/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Daniel John Breen 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Daniel Martinez Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
Daniel Martinez Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
Daniel Moore Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Daniel Moore Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Daniel Porter Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
Daniel Porter Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
Daniel Porter Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Daniel Porter 4th Official 28/04/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Daniel Woodyatt Referee Mentor 27/04/19 (Sat) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Daniel Woodyatt Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Daniel Woodyatt Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Daniel Woodyatt Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Daniel Woodyatt Assistant Referee 1 01/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Daniel Woodyatt Referee Mentor 08/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Darcy Landewee Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 10:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Darcy Landewee Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 11:15 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Darcy Landewee Referee 30/04/19 (Tue) 18:15 Clifton Park (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Darren Flanagan Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Darren Flanagan Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
David Lewis Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Dean Stafrace Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Denise Horner Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Denise Horner Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Denise Horner Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Calder United SC Bayside United FC
Di Huo Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Di Huo Referee 29/04/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Dimitri Fragos Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Dimitri Fragos Referee 27/04/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Dimitri Fragos Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Dylan Shuttleworth Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Dylan Shuttleworth Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Alamein FC South Melbourne FC
Edward Harrison Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Edward Harrison Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U13 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Edward Harrison Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 13:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U14 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Ellmir Asipi Referee 25/04/19 (Thu) 17:00 Paisley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Ellmir Asipi 4th Official 25/04/19 (Thu) 19:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Emile Peios Referee 28/04/19 (Sun) 09:00 Veneto Club - Pitch 2 (U12 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Emily Cherry Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Emily Cherry Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Alamein FC South Melbourne FC
Ethan D'Silva Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Ethan Kalms Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Ethan Kalms Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Ethan Kalms Referee 27/04/19 (Sat) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Evan Roff Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Farhad Sharif Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Finlay Duncan Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Junior NTC
Garth D'Silva Referee 26/04/19 (Fri) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
Garth D'Silva 4th Official 26/04/19 (Fri) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
George Lakrindis Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
George Valodimos Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
George Valodimos Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Gordon Wang Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 Stead Park - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Young NTC
Gordon Wang Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Senior NTC
Grant Sewell Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Grant Sewell Referee 27/04/19 (Sat) 13:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Hadi Akbarzadeh Khorshidi Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Haje Halabi Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Hans Feilso Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Hans Feilso Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 16:45 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Harrison Nagle Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U13 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Harrison Nagle Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 3 (U14 - NPL East VIC Boys) Murray United FC Box Hill United SC
Harry Rushton Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Harry Rushton Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 10:50 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Hector Huaita Huamany Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Hector Huaita Huamany Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Henry Chesterman Assistant Referee 1 29/04/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Ioannis Zisis Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
Isaac Trevis Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 18:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Itay Nudelman Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 17:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Itay Nudelman Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Itay Nudelman Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Itay Nudelman Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Ivan Masalkovski Referee 23/04/19 (Tue) 18:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (U16 - NPL VIC Girls) Calder United SC Junior NTC
Jack Evans Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - Pitch 2 (U16 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Jack Morgan Referee 27/04/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Jaimee Barreiro Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Jake Drew Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Jake Keating Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
Jake Keating 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
James Ktenas Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
James Ktenas Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
James Ktenas Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
James Langdon Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 11:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
James Langdon Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 13:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U16 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
James Langdon Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U18 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
James Papageorgiou Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
James Papageorgiou 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
James Petheriotis Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 09:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
James Petheriotis Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:15 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
James Petheriotis Referee 27/04/19 (Sat) 11:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
James Petheriotis Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
James Petheriotis Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 16:45 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 16:00 Olympic Village - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Janelle Sammut Assistant Referee 2 25/04/19 (Thu) 19:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Jim Ouliaris Assessor 26/04/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Jimmy Shen Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 09:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Jimmy Shen Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:15 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Jimmy Shen Referee 27/04/19 (Sat) 11:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Joanna Charaktis Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Jock Quartermain Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Churchill Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Jock Quartermain Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Jock Quartermain Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 13:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U16 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Jock Quartermain Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U18 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Joel Bowring Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 De Chene Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Joel Bowring Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Joel Bowring Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:15 De Chene Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Joel Bowring Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Joel Bowring Referee 28/04/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Joel Bowring Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
John Christopher Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
John Christopher Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
John Christopher Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
John Herron Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Stead Park - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Young NTC
John Herron 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Senior NTC
Jonathan Barreiro Referee 27/04/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Jonty Leventis Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Jonty Leventis Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Jonty Leventis Referee 27/04/19 (Sat) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Jonty Leventis Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 09:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Jonty Leventis Referee 28/04/19 (Sun) 10:30 Campbell Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Jonty Leventis Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 12:10 Campbell Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Jordan Harel Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Jordan Vacouftsis Referee 01/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Jordyn Cervinski Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:00 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Junior NTC
Joseph Lamptey Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Joseph Lamptey Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Joshua Byrne Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:15 Avenger Park (NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Joshua Parisot Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Joshua Parisot Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Joshua Parisot Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Joshua Pizzo Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Joshua Pizzo Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 14:15 Churchill Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Josip Paulus Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 13:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Josip Paulus Referee 28/04/19 (Sun) 14:15 Churchill Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Jun Gu Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Jun Gu 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Southern United FC
Justin Angeleski Referee 28/04/19 (Sun) 10:10 Churchill Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Justin Angeleski Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 11:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Justin Angeleski Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U16 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Justin Angeleski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (U18 - NPL West VIC Boys) St Albans Saints SC North Geelong Warriors FC
Kasra Ezatshoar Sanavi Referee 28/04/19 (Sun) 10:50 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kasra Ezatshoar Sanavi Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 12:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kasra Ezatshoar Sanavi Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 13:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kazuma Sano-Toney Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kazuma Sano-Toney Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 16:45 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kelsey Pearson Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Kevin Horner Referee 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Kevin Horner Referee 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Kevin Horner Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Kush Panday Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Kush Panday Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 10:50 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Lachlan Iape Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Lachlan Keevers Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
Lauren Riddel Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Lauren Riddel Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Women) Calder United SC Bayside United FC
Lawrence Atkin Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Lawrence Atkin Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Lazaros Pantelidis 4th Official 26/04/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Lazaros Pantelidis Referee 27/04/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
Lewis Giuseffi Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Box Hill United SC
Lewis Roughton Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Lewis Roughton Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Liam O'Brien Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Lingwei Dong Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Lingwei Dong Referee 27/04/19 (Sat) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Lochlan Eastwood Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Lochlan Eastwood Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U13 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Lochlan Eastwood Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 13:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U14 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Louie Markovski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Melbourne Victory FC
Louie Markovski Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Melbourne Victory FC
Luca Laaurin Assistant Referee 2 08/05/19 (Wed) 18:00 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Luca Laaurin Assistant Referee 2 08/05/19 (Wed) 19:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Lucy Nothrop Referee 27/04/19 (Sat) 15:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Alamein FC South Melbourne FC
Luke Camilleri Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 09:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Luke Camilleri Referee Mentor 28/04/19 (Sun) 10:50 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Luke Camilleri Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Luke Rigo Referee 27/04/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
Luke Rigo 4th Official 27/04/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
Madeleine Dodd Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 12:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Madeleine Dodd Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Marcus Rotili Assistant Referee 2 25/04/19 (Thu) 17:00 Paisley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Marcus Rotili Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Marshall Dobson Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Martin Masalkovski Assistant Referee 1 25/04/19 (Thu) 17:00 Paisley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Matthew Velkovski Referee 27/04/19 (Sat) 12:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:55 De Chene Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:20 De Chene Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Moreland Zebras FC Pascoe Vale FC
Matthew Velkovski Referee 28/04/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:35 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Max Noggler Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:00 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Junior NTC
Maximlian Simpson Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Maximlian Simpson Referee 28/04/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Mehdi Juma Khan Referee 28/04/19 (Sun) 11:30 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Mehdi Juma Khan Referee 28/04/19 (Sun) 13:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Mellanie Johnson Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Michael Bartolo Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Michael Bartolo Referee 27/04/19 (Sat) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Michael Mammis Referee 27/04/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Michael Mcphee Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
Michael Mcphee Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
Mile Jovanovski Referee 27/04/19 (Sat) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Calder United SC Bayside United FC
Minghua (mike) Zha Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Momtaz Naderali Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Monique Mangion Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Monique Mangion Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 11:15 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Montana Phillips Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 09:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Montana Phillips Referee 27/04/19 (Sat) 10:15 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Montana Phillips Assistant Referee 2 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Nathan Urbaniak Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Nathan Urbaniak 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Nedeljko Rakic Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
Nedeljko Rakic Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
Nicholas Markovski Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Melbourne Victory FC
Nicholas Markovski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Melbourne Victory FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:30 Avenger Park (U20 - NPL VIC Men) Avondale FC Oakleigh Cannons FC
Nicholas Tubby Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Nicholas Tubby Referee 28/04/19 (Sun) 16:45 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Nicholas Tubby Assistant Referee 2 29/04/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Nicholas Tubby Assistant Referee 2 29/04/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Nicholas Yannakakis Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - Pitch 2 (U16 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Nikoletta Sotiropoulos Referee 27/04/19 (Sat) 13:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Nikoletta Sotiropoulos 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Alamein FC South Melbourne FC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 1 29/04/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U19 - NPL VIC Girls) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 1 29/04/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL VIC Women) FC Bulleen Lions Box Hill United SC
Noah Langerak Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
Noah Langerak Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
Oliver Moreton Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 17:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Oscar Ablinger Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Oscar Ablinger Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Oscar Cilauro Referee 27/04/19 (Sat) 10:10 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Oscar Cilauro Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:20 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Oscar Cilauro Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 12:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Oscar Lynch Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Oscar Lynch Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 16:45 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Goulburn Valley Suns FC
Oscar Shergold Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:15 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Oscar Shergold Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Oscar Shergold Assistant Referee 2 08/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Patrick Kreutzer Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Patrick Kreutzer Referee 28/04/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U13 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Patrick Kreutzer Referee 28/04/19 (Sun) 13:15 Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 (U14 - NPL West VIC Boys) Bendigo City FC Geelong SC
Paul Longhi Referee 27/04/19 (Sat) 15:15 Albert Park - Field 19 (U18 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Perry Mur Referee 29/04/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Peter Jaworski Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC South Melbourne FC
Peter Phillips Referee Mentor 27/04/19 (Sat) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Peter Phillips Referee 27/04/19 (Sat) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Peter Vetsicas Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Philip Parker Referee 28/04/19 (Sun) 11:00 Albert Park - Field 19 (U16 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Pouya Ghadirian Referee 27/04/19 (Sat) 16:00 Olympic Village - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Pouya Ghadirian 4th Official 27/04/19 (Sat) 18:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Pranav Kumaran Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Pranit Parashar Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Pranit Parashar Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Qi Zhao Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Regont Mehmeti Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Regont Mehmeti Referee 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Regont Mehmeti Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Riley O'Brien Referee 27/04/19 (Sat) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Robert Namor Referee 28/04/19 (Sun) 10:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Robert Namor Referee 28/04/19 (Sun) 11:15 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Rojin Donmez Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Rojin Donmez Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Rojin Donmez Referee 27/04/19 (Sat) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Ballarat City FC
Rojin Donmez Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 10:00 Campbell Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Rojin Donmez Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 11:15 Campbell Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Rojin Donmez Referee 30/04/19 (Tue) 18:15 Clifton Park (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Moreland City FC Brunswick City SC
Ross Clark Assistant Referee 1 25/04/19 (Thu) 19:00 Paisley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Altona Magic SC Port Melbourne Sharks SC
Ross Clark Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 18:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Ryan Haidar Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
Ryan Haidar Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Northcote City FC Whittlesea Ranges FC
Sean Ng Referee 27/04/19 (Sat) 09:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U12 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Sean Ng Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 10:15 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U14 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Sean Ng Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Alamein FC South Melbourne FC
Sean Van Wijk Referee 27/04/19 (Sat) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Sean Van Wijk Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Heidelberg United FC
Sebastiaan Sterel Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 16:00 Olympic Village - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Heidelberg United FC Dandenong City SC
Sergio Terceiro Referee 27/04/19 (Sat) 15:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
Seun Yinka-Kehinde Assistant Referee 1 29/04/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Shayan Soroush Assistant Referee 2 29/04/19 (Mon) 18:15 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Simon Randall Referee 27/04/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Stefano Di Giovanni Assistant Referee 2 26/04/19 (Fri) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
Stefano Di Giovanni Assistant Referee 2 26/04/19 (Fri) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
Sterling Ellis Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 14:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Sterling Ellis Referee 27/04/19 (Sat) 16:45 Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Oakleigh Cannons FC Manningham United Blues FC
Sterling Ellis Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Sterling Ellis Referee 28/04/19 (Sun) 10:45 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Sterling Ellis Referee 28/04/19 (Sun) 12:00 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Sterling Ellis Referee 28/04/19 (Sun) 13:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC
Steven Haddad Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Kingston City FC
Steven Haddad Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Kingston City FC
Steven Lee Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Melbourne Victory FC
Steven Lee Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC Melbourne Victory FC
Suzanne Pate Referee Mentor 27/04/19 (Sat) 09:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Suzanne Pate Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 10:15 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Suzanne Pate Referee 27/04/19 (Sat) 11:30 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Southern United FC
Suzanne Pate Referee 08/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Suzanne Pate Assistant Referee 1 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Tate Ascott Assistant Referee 1 08/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Tate Ascott Referee 29/05/19 (Wed) 19:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Terry Constandelos 4th Official 27/04/19 (Sat) 17:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Terry Constandelos Referee 27/04/19 (Sat) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Pascoe Vale FC
Thomas Heggan Referee 28/04/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Bentleigh Greens SC
Toby Jermieson Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Toby Jermieson Referee 27/04/19 (Sat) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Toby Jermieson Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Port Melbourne Sharks SC
Toby Jermieson Referee 28/04/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Toby Jermieson Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Toby Jermieson Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
Toli Moukas Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
Toli Moukas Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
Toli Moukas Assistant Referee 1 08/05/19 (Wed) 18:00 Wembley Park (U16 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Toli Moukas Referee 08/05/19 (Wed) 19:45 Wembley Park (U18 - NPL East VIC Boys) Box Hill United SC Dandenong City SC
Tom Lingkai Zhao Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Green Gully SC
Tony Caunt Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Albury-Wodonga) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Murray United FC St Albans Saints SC
Tony Desio Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Tony Desio Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Tracy Peucker Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 Stead Park - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC Young NTC
Tracy Peucker Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC Senior NTC
Ugur Arslan Assistant Referee 1 26/04/19 (Fri) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
Ugur Arslan Assistant Referee 1 26/04/19 (Fri) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland Zebras FC Langwarrin SC
Vince Turcarolo Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 13:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
Vince Turcarolo Assistant Referee 2 27/04/19 (Sat) 15:00 Campbell Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Moreland City FC FC Bulleen Lions
Vince Turcarolo Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Springvale White Eagles FC
Vlatko Trajcheski Referee 27/04/19 (Sat) 12:30 Elcho Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
Vlatko Trajcheski 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) North Geelong Warriors FC Melbourne City FC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Melbourne Victory FC Eastern Lions SC
Warwick Berner Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 13:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Warwick Berner Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Springvale White Eagles FC Ballarat City FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 27/04/19 (Sat) 16:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) Manningham United Blues FC Geelong SC
William Moody Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
William Moody Referee 28/04/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
William Moody Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Avondale FC
William Samsa Referee 27/04/19 (Sat) 12:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
William Samsa 4th Official 27/04/19 (Sat) 15:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Brunswick City SC Goulburn Valley Suns FC
William Samsa Assistant Referee 2 29/04/19 (Mon) 20:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Bentleigh Greens SC
Yasin Abdulahi Assistant Referee 1 28/04/19 (Sun) 12:30 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Yasin Abdulahi Referee 28/04/19 (Sun) 14:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Yasin Abdulahi Assistant Referee 2 28/04/19 (Sun) 15:35 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Hume City FC Melbourne Knights FC
Yianni Drossos Referee 28/04/19 (Sun) 09:30 Princes Park Caulfield - Pitch 1 (U12 - NPL East VIC Boys) South Melbourne FC Eastern Lions SC

FFV News