Matches with Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Aaron Powell Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Abbas Ghezzy Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Abbas Ghezzy Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Abbas Ghezzy Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Abbas Ghezzy Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Geelong SC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Geelong SC
Abdul Muiz Manjoo Referee 24/03/19 (Sun) 12:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Abdul Muiz Manjoo Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Abdul Muiz Manjoo Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Adam Bavcar Referee 23/03/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Adam Morrison Referee Mentor 23/03/19 (Sat) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Adam Morrison Referee Mentor 23/03/19 (Sat) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Adam Morrison Referee Mentor 23/03/19 (Sat) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Adrian Alimi Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Adrian Alimi Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Adrian Alimi Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 16:45 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Adrian Rosenwax Referee 24/03/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Adrian Rosenwax Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Ahmad Al-Jelali Referee 23/03/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
Aiden Gorman Referee 24/03/19 (Sun) 12:30 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Aiden Gorman Referee 24/03/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Akhil Sreekumar Referee 24/03/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Akhil Sreekumar Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Akhil Sreekumar Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Alec Giudici Referee 24/03/19 (Sun) 08:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Alec Giudici Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Alec Giudici Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Alejandro Azcurra Referee 22/03/19 (Fri) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 1 22/03/19 (Fri) 18:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Geelong SC
Aleksandar Dunimagloski Referee 24/03/19 (Sun) 10:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Geelong SC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Aleksandar Dunimagloski Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Aleksandar Liber Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
Aleksandar Nikoloski 4th Official 22/03/19 (Fri) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Alessandro Arbizzani Assessor 24/03/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Alessandro Arbizzani Assessor 24/03/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Alex Barto Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
Alex Barto Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Alex Marcote Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Alex Marcote Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Alex Marcote Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Alexander Pituch Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Alexander Pituch Referee 23/03/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Alexander Pituch Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Alistair Mccutcheon Referee 23/03/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Alistair Mccutcheon Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Anas Aziz Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Anastasios Dimitroulis Referee 23/03/19 (Sat) 16:45 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Anastasios Dimitroulis 4th Official 23/03/19 (Sat) 19:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Anastasios Dimitroulis Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Anastasios Dimitroulis Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Andrew Cassar Referee 24/03/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Andrew Cassar Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Andrew Cassar Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Andrew Lloyd Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Andrew Meimarakis Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Angelique Katsalas Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Young NTC
Angelique Katsalas Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Senior NTC
Angelo Grizos Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Angelo Grizos Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Angus Frewin-Macfarlane Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Angus Watson Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 Olympic Village - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Angus Watson Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:15 Olympic Village - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Anthony Grizos Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Anthony Grizos Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Arden Cunneen Referee 23/03/19 (Sat) 12:45 Stead Park - Pitch 1 (U12 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Ashikur Rahman Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Ashikur Rahman Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Asterios Sakalis Referee 22/03/19 (Fri) 18:15 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Asterios Sakalis 4th Official 22/03/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Bawar Bakhtani Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Benjamin Lepileo Referee 24/03/19 (Sun) 11:45 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Benjamin Lepileo Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:15 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Bill Liapis Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 13:00 POSTPONED (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Bill Triantafilopoulos Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Bill Triantafilopoulos Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Bruno D'Aniello Referee 23/03/19 (Sat) 19:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
Caitlin Williams Referee Mentor 23/03/19 (Sat) 11:30 POSTPONED (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Caitlin Williams Referee 26/03/19 (Tue) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Southern United FC Alamein FC
Caleb Phillips Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Caleb Phillips Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Caleb Phillips Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Cameron Gibbon Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Cameron Gibbon Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Chris Bambridge Assessor 23/03/19 (Sat) 19:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Christopher Hope Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
Christopher Robinson Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Christopher Robinson Referee 24/03/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 2 31/03/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Bendigo City FC
Christopher Robinson Assistant Referee 2 31/03/19 (Sun) 13:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Bendigo City FC
Colin Campbell Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
Colin Williams Assessor 24/03/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Calder United SC
Connor Macdonald Referee 23/03/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Connor Macdonald 4th Official 23/03/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Costa Gazis Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Craig Jenkins Assessor 23/03/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Craig Jenkins Assessor 23/03/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Damir Celent Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Daniel Isaac Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Daniel John Breen Referee 23/03/19 (Sat) 14:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Daniel John Breen 4th Official 23/03/19 (Sat) 16:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Daniel Martinez Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 12:45 Wembley Park (U20 - NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
Daniel Martinez Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
Daniel Martinez Referee 24/03/19 (Sun) 12:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Daniel Martinez 4th Official 24/03/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Daniel Porter Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Daniel Porter Referee 25/03/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
Daniel Porter 4th Official 25/03/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
Daniel Woodyatt Referee Mentor 23/03/19 (Sat) 08:50 POSTPONED (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Daniel Woodyatt Referee Mentor 23/03/19 (Sat) 10:00 POSTPONED (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Daniel Woodyatt Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 13:00 POSTPONED (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Daniel Woodyatt Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Daniel Woodyatt Referee 24/03/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Daniel Woodyatt Assistant Referee 1 26/03/19 (Tue) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Southern United FC Alamein FC
Darrin Bayliss-White Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Darrin Bayliss-White Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Darrin Bayliss-White Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
David Azzopardi Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
David Azzopardi Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
David Azzopardi Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
David Lewis Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
David Lewis Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
David Lewis Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
David Varela Serafim Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
David Varela Serafim Referee 23/03/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Dean Stafrace Referee 27/03/19 (Wed) 19:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Di Huo Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Dion St Laurent Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 17:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Dontae Natalizio Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Dontae Natalizio Referee 23/03/19 (Sat) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Dontae Natalizio Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 17:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
Dontae Natalizio Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 19:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
Edward Guymer Referee 24/03/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Edward Guymer Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Edward Guymer Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Eid Sarwari Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Eid Sarwari Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Eid Sarwari Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Elijah Niehus Referee 23/03/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Elijah Niehus Referee 23/03/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Elijah Niehus Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Elishka Josipovic Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Elishka Josipovic Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Ellmir Asipi Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Ellmir Asipi 4th Official 23/03/19 (Sat) 19:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Ellmir Asipi Assistant Referee 1 25/03/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
Ellmir Asipi Assistant Referee 1 25/03/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
Emma Sands Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Emma Sands Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Enzo Rosenblum Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 08:50 POSTPONED (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Enzo Rosenblum Referee 24/03/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Enzo Rosenblum Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Ethan Christie Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Ethan Christie Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Ethan Christie Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Ethan D'Silva Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Ethan D'Silva Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:45 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Ethan D'Silva Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:15 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Ethan Kalms Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Ethan Kalms Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Evan Monev Referee 24/03/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Oakleigh Cannons FC
Evan Monev Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Oakleigh Cannons FC
Ffv Referee Assistant Referee 1 22/03/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Gabriele Civilleri Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Gabriele Civilleri Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Gabriele Civilleri Referee 24/03/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Garth D'Silva Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
Garth D'Silva 4th Official 23/03/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
George Valodimos Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
George Valodimos Referee 24/03/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
George Valodimos Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Gianluca Bernardini Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:10 Hosken Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Gianluca Bernardini Referee 24/03/19 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Gianluca Bernardini Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Gianluca Bernardini Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Gilbert Nguyen Referee 24/03/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Gilbert Nguyen Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Gilbert Nguyen Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Gordon Wang Referee 23/03/19 (Sat) 12:45 Stead Park - Pitch 2 (U14 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Hamish Baikie Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Hamish Baikie Referee 24/03/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Hamish Baikie Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Hamish Baikie Assistant Referee 1 31/03/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Bendigo City FC
Hamish Baikie Referee 31/03/19 (Sun) 13:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Bendigo City FC
Hans Feilso Referee 24/03/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Hans Feilso Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Harry Koutsiaras Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Harry Koutsiaras Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 14:30 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Harry Koutsiaras Referee 24/03/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Henry Chesterman Assistant Referee 2 22/03/19 (Fri) 18:15 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Ilan D'Lima Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Ilan Kaplan Referee 23/03/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Ilan Kaplan Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Ilan Kaplan Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Ioannis Zisis Referee 22/03/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Isaac Trevis Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
Itay Nudelman Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 17:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U20 - NPL VIC Men) Dandenong Thunder FC Bentleigh Greens SC
Itay Nudelman Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Itay Nudelman Referee 24/03/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Itay Nudelman Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Ivan Silic Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Ivan Silic Referee 24/03/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Jack Morgan Referee 23/03/19 (Sat) 19:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Jackson Landy Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Jackson Landy Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Jacob Maher Referee 24/03/19 (Sun) 12:30 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jacob Maher Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 14:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jacob Maher Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jahn Pilioglou Referee 24/03/19 (Sun) 08:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jahn Pilioglou Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jahn Pilioglou Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jake Keating Referee 23/03/19 (Sat) 17:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
Jake Keating Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 19:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
James Kisnorbo Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
James Kisnorbo Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
James Marmarou Referee 23/03/19 (Sat) 12:45 Wembley Park (U20 - NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
James Marmarou 4th Official 23/03/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
James Papageorgiou Referee 23/03/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
James Papageorgiou 4th Official 23/03/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
James Petheriotis Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
James Petheriotis Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
James Petheriotis Referee 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
James Stenta Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
James Stenta Referee 24/03/19 (Sun) 11:15 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Jamie Azzopardi Referee 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Jamie Azzopardi Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Janelle Sammut Assistant Referee 2 22/03/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Janelle Sammut Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Calder United SC
Jarrod Macculloch Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Oakleigh Cannons FC
Jarrod Macculloch Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Oakleigh Cannons FC
Jasmine Steger Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Jasmine Steger 4th Official 23/03/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Jasmine Steger Referee 24/03/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Senior NTC
Jason Hekkema Referee 23/03/19 (Sat) 14:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
Jason Hekkema 4th Official 23/03/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
Jaxon Mccarty-Walker Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Jaxon Mccarty-Walker Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Jaxon Mccarty-Walker Referee 23/03/19 (Sat) 14:30 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U14 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Jessica Adams Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Jessica Adams Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Jessica Adams Referee 24/03/19 (Sun) 11:20 Wembley Park (U16 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Junior NTC
Jim Ouliaris Assessor 24/03/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Senior NTC
John Galjar Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 09:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Oakleigh Cannons FC
John Galjar Referee 24/03/19 (Sun) 11:00 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Melbourne City FC Oakleigh Cannons FC
Jonah Malarkey Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Jonah Malarkey Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Jonathan Barreiro Referee 22/03/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Jonathon Zafiropoulos Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Jordan Boglis Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Jordan English Assistant Referee 1 22/03/19 (Fri) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Jordan Vacouftsis Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 POSTPONED (U19 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Jordan Vacouftsis 4th Official 26/03/19 (Tue) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Southern United FC Alamein FC
Jordy Rogelberg Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U12 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Jordy Rogelberg Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 12:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 (U14 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Jordy Rogelberg Referee 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U16 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Joseph Lamptey Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
Joseph Lamptey Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
Josh Dimit Referee 23/03/19 (Sat) 12:00 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Josh Dimit Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Joshua Aronson Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Joshua Aronson Referee 24/03/19 (Sun) 10:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Joshua Aronson Referee 31/03/19 (Sun) 11:45 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Bendigo City FC
Joshua Aronson Assistant Referee 1 31/03/19 (Sun) 13:00 Epsom Huntly Recreation Reserve - Kevin Gibbons Field (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Bendigo City FC
Joshua Byrne Assistant Referee 2 22/03/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Joshua Feldman Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U15 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Joshua Feldman Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Kadir Puric Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Kadir Puric Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Kadir Puric Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Karl Petreski Assistant Referee 1 22/03/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Kelsey Pearson Referee 24/03/19 (Sun) 12:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U12 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Kevin Horner Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Kevin Horner Referee 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Kevin Horner Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Kevin Oakes Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Kevin Oakes Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Lachlan Iape Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Lachlan Iape Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Lachlan Keevers Referee 25/03/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
Lazaros Pantelidis Referee 23/03/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Leo Crnogorcevic Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Leo Crnogorcevic Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Luca Laaurin Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Luca Laaurin Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Lucy Nothrop Referee 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Luka Vignjevic Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Luka Vignjevic Referee 24/03/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Luka Vignjevic Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 16:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U18 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Luke Camilleri Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Luke Camilleri Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Luke Camilleri Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Luke Rigo Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Luke Rigo Assistant Referee 1 27/03/19 (Wed) 19:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Marcelo Marcote Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Marcelo Marcote Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Marcelo Marcote Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Marcus Jurkin Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Marcus Jurkin Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Marcus Jurkin Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Marcus Rotili Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U20 - NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
Marcus Rotili Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Mark Brandon Referee 24/03/19 (Sun) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Mark Brandon Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Mark Brandon Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Martin Kowalczyk Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Martin Masalkovski Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 12:30 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Martin Masalkovski Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 14:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Martin Masalkovski Referee 24/03/19 (Sun) 15:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Matthew Czeredys Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 12:30 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Matthew Czeredys Referee 24/03/19 (Sun) 14:00 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Matthew Czeredys Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:45 Avondale Heights Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Avondale FC Melbourne Knights FC
Matthew Velkovski Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Maximilian Hanlon Assistant Referee 1 22/03/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Maximlian Simpson Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 10:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Maximlian Simpson Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Maximlian Simpson Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 14:45 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Mehdi Juma Khan Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Mehdi Juma Khan Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Michael Mammis Referee 22/03/19 (Fri) 20:30 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Minghua (mike) Zha Assistant Referee 2 22/03/19 (Fri) 19:45 ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 1 (NPL VIC Men) Hume City FC Dandenong City SC
Minghua (mike) Zha Referee 23/03/19 (Sat) 18:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Mitchell Franco Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Mitchell Franco Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (U12 - NPL West VIC Boys) Pascoe Vale FC Bendigo City FC
Mohammad Reza Hassani Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U13 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Mohammad Reza Hassani Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong City SC Port Melbourne Sharks SC
Montana Phillips Referee 23/03/19 (Sat) 08:50 POSTPONED (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Montana Phillips Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 11:30 POSTPONED (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Muktar Sheikh Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Nathan Urbaniak Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Young NTC
Nathan Urbaniak 4th Official 24/03/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Senior NTC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 22/03/19 (Fri) 18:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Nicholas Trajcevski Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Nicholas Trajcevski Referee 24/03/19 (Sun) 14:45 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Nicholas Tubby Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Wembley Park (U19 - NPL VIC Girls) Box Hill United SC Young NTC
Nicholas Tubby Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:15 Wembley Park (NPL VIC Women) Box Hill United SC Senior NTC
Nicholas Yannakakis Referee 24/03/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Nicholas Yannakakis Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Nick Karlich Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Nick Karlich Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Nick Karlich Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Nikolas Plant Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 14:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
Nikolas Plant Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
Nikoletta Sotiropoulos Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Nikoletta Sotiropoulos 4th Official 24/03/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Calder United SC
Nikoletta Sotiropoulos Assistant Referee 2 26/03/19 (Tue) 19:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) (NPL VIC Women) Southern United FC Alamein FC
Noah Gosnell Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U12 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Noah Gosnell Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U13 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Noah Langerak Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 14:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Noah Langerak Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 16:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Omerul Gunduz Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:15 Olympic Village - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Omerul Gunduz Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Olympic Village - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Oscar Ablinger Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Oscar Shergold Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 08:50 POSTPONED (U12 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Oscar Shergold Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 10:00 POSTPONED (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Owen Godfrey Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 1 (U12 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Owen Godfrey Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Owen Godfrey Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:45 Paisley Park - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Paul Caiafa Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Paul Caiafa Referee 23/03/19 (Sat) 13:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Paul Caiafa Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 17:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
Paul Caiafa 4th Official 23/03/19 (Sat) 19:00 John McEwen Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Goulburn Valley Suns FC North Geelong Warriors FC
Perry Mur Referee 23/03/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
Peter Gebauer Referee 23/03/19 (Sat) 11:00 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Peter Gebauer Referee 23/03/19 (Sat) 13:20 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Peter Jaworski Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 19:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Peter Kaltzis Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 16:45 The Grange Reserve (U20 - NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
Peter Layton Referee 23/03/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Peter Layton Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 10:30 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U15 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Peter Layton Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 11:45 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U16 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Peter Marben Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Peter Marben Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Pouya Ghadirian Referee 23/03/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Pouya Ghadirian 4th Official 27/03/19 (Wed) 19:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Pranav Kumaran Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Serbian Sports Centre - Pitch 3 (U12 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Qi Zhao Referee 23/03/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Qi Zhao 4th Official 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Raquel Layton Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Raquel Layton Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Rhys Mckenna Referee 24/03/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Rhys Mckenna Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:10 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Robert Namor Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Geelong SC
Robert Namor Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Melbourne Victory FC Geelong SC
Robert Namor Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Roger Taylor Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 4 (S) (U14 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Roger Taylor Referee 23/03/19 (Sat) 11:30 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U18 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Ronith Koshy Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Serbian Sports Centre - Pitch 2 (U15 - NPL East VIC Boys) Springvale White Eagles FC South Melbourne FC
Ross Clark Referee 23/03/19 (Sat) 16:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Sarah Fitzpatrick Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Sarah Fitzpatrick Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Calder United SC
Sergio Terceiro Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Eastern Lions SC Brunswick City SC
Seun Yinka-Kehinde Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Green Gully SC Avondale FC
Shayan Soroush Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 13:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U19 - NPL VIC Girls) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Shayan Soroush Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:15 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (NPL VIC Women) Bayside United FC FC Bulleen Lions
Shiv Dutta Referee 23/03/19 (Sat) 12:00 John McEwan Reserve - Multi-Purpose 1 (U12 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Shiv Dutta Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 14:30 John McEwan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL East VIC Boys) Goulburn Valley Suns FC Kingston City FC
Simeon Papazis Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Simeon Papazis Referee 24/03/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Stephen Peucker Referee 23/03/19 (Sat) 16:15 Stead Park - Pitch 2 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Stephen Peucker 4th Official 23/03/19 (Sat) 18:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Sterling Ellis Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Sterling Ellis Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (U16 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Steven Dimitriou Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Steven Dimitriou Referee 24/03/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Steven Haddad Referee 24/03/19 (Sun) 10:15 Olympic Village - Pitch 1 (U14 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Steven Haddad Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Olympic Village - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Suzanne Pate Referee 23/03/19 (Sat) 10:00 POSTPONED (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Suzanne Pate Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 11:30 POSTPONED (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Suzanne Pate Referee Mentor 24/03/19 (Sun) 08:45 Lawton Park Reserve - Junior (U12 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Tate Ascott Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 10:00 POSTPONED (U14 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Tate Ascott Referee 23/03/19 (Sat) 11:30 POSTPONED (U16 - NPL VIC Girls) Southern United FC Alamein FC
Tate Ascott Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Tate Ascott Referee 24/03/19 (Sun) 11:40 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Tate Ascott Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Terry Constandelos Referee 22/03/19 (Fri) 18:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Terry Constandelos 4th Official 22/03/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Theo Myriskos Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 12:35 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Theo Myriskos Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:50 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Theo Myriskos Referee 24/03/19 (Sun) 15:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Whittlesea Ranges FC Moreland City FC
Tim Luong Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U12 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Tim Luong Referee 24/03/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Tim Luong Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 2 (U18 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 12:30 Epping Stadium (U20 - NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
Toli Moukas Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:00 Epping Stadium (NPL2 East VIC Men) Whittlesea Ranges FC Manningham United Blues FC
Toli Moukas Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U16 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Toli Moukas Referee 24/03/19 (Sun) 17:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U18 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Tom Lingkai Zhao Assistant Referee 1 22/03/19 (Fri) 18:15 Jack Edwards Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Oakleigh Cannons FC Heidelberg United FC
Tracy Peucker Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 16:15 Stead Park - Pitch 2 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Tracy Peucker Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 18:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Ugur Arslan Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 14:15 Stead Park - Pitch 2 (U20 - NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Ugur Arslan Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 16:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Geelong SC Murray United FC
Valentino Stamboliev Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Paisley Park - Pitch 2 (U14 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Valentino Stamboliev Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:45 Paisley Park - Pitch 2 (U13 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Valentino Stamboliev Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:30 Paisley Park - Pitch 2 (U15 - NPL West VIC Boys) Altona Magic SC Werribee City FC
Vedhas Trikha Referee 23/03/19 (Sat) 14:15 Stead Park - Pitch 1 (U16 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Vedhas Trikha Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 16:15 Stead Park - Pitch 2 (U19 - NPL VIC Girls) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Vedhas Trikha Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 18:30 Stead Park - Pitch 1 (NPL VIC Women) Geelong Galaxy United FC South Melbourne FC
Vince Turcarolo Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Vince Turcarolo Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:00 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Langwarrin SC St Albans Saints SC
Vince Turcarolo Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 12:30 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U15 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Vince Turcarolo Referee 24/03/19 (Sun) 14:00 Dacland Stadium - George Andrews Reserve (U18 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Vincent Noutso Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 12:30 La Trobe University (Bundoora) - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Vincent Noutso Assistant Referee 2 27/03/19 (Wed) 19:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Melbourne City FC Moreland Zebras FC
Vlatko Trajcheski 4th Official 22/03/19 (Fri) 19:45 Knights Stadium - Pitch 1 (NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 12:15 Galvin Park - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Vlatko Trajcheski Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 15:00 Galvin Park - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Werribee City FC Springvale White Eagles FC
Vlatko Trajcheski Referee 24/03/19 (Sun) 15:00 Knights Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL VIC Men) Melbourne Knights FC Port Melbourne Sharks SC
Wenhao Zhang Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 12:45 Wembley Park (U20 - NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 15:15 Wembley Park (NPL2 East VIC Men) Box Hill United SC Moreland City FC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (U19 - NPL VIC Girls) Heidelberg United FC Calder United SC
Wenhao Zhang Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 15:00 Olympic Village - Pitch 1 (NPL VIC Women) Heidelberg United FC Calder United SC
William Quartermain Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 14:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (U20 - NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
William Quartermain Assistant Referee 1 23/03/19 (Sat) 16:00 Morshead Park Stadium - Pitch 1 (NPL2 East VIC Men) Ballarat City FC Northcote City FC
William Samsa Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 19:30 The Grange Reserve (NPL VIC Men) Kingston City FC Altona Magic SC
William Samsa Assistant Referee 2 25/03/19 (Mon) 18:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U20 - NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
William Samsa Assistant Referee 2 25/03/19 (Mon) 20:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (NPL2 East VIC Men) FC Bulleen Lions Melbourne Victory FC
Xander Nessis Referee 24/03/19 (Sun) 09:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Xander Nessis Referee 24/03/19 (Sun) 10:20 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U13 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Xander Nessis Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 11:40 State Football Centre - Pitch 2 (S) (U14 - NPL East VIC Boys) Northcote City FC Manningham United Blues FC
Yanni Mallidis Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:45 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U14 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Yanni Mallidis Referee 24/03/19 (Sun) 13:15 George Andrews Reserve - Pitch 2 (U16 - NPL East VIC Boys) Dandenong Thunder FC Murray United FC
Yasin Abdulahi Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 09:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Yasin Abdulahi Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 10:15 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U14 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Yasin Abdulahi Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U15 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Yasin Abdulahi Referee 24/03/19 (Sun) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U16 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Yasin Abdulahi Assistant Referee 1 24/03/19 (Sun) 14:45 Dunstan Reserve - Pitch 1 (U18 - NPL West VIC Boys) Brunswick City SC Moreland Zebras FC
Yianni Drossos Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (U12 - NPL East VIC Boys) Bentleigh Greens SC Eastern Lions SC
Yoaquim Freeman Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 09:45 Lawton Park Reserve - Pitch 1 (U13 - NPL East VIC Boys) Langwarrin SC Box Hill United SC
Yoav Fisher Assistant Referee 2 22/03/19 (Fri) 20:15 CB Smith Reserve - Pitch 1 (NPL VIC Men) Pascoe Vale FC South Melbourne FC
Yuekai An Referee 23/03/19 (Sat) 09:00 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U12 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Yuekai An Assistant Referee 2 23/03/19 (Sat) 10:15 Morshead Park Stadium - Pitch 2 (S) (U13 - NPL West VIC Boys) Ballarat City FC Hume City FC
Zaid Al-Hilli Referee 24/03/19 (Sun) 12:40 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U14 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Zaid Al-Hilli Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 14:00 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (U15 - NPL East VIC Boys) FC Bulleen Lions Heidelberg United FC
Zoe Marcote Referee 24/03/19 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U13 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U14 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC
Zoe Marcote Assistant Referee 2 24/03/19 (Sun) 13:30 Green Gully Reserve - Pitch 3 (U15 - NPL West VIC Boys) Green Gully SC North Geelong Warriors FC

FFV News