Gala Day Results

  Winner Runner Up
Girls U8 Group 1 Greenwich Hornsby Heights Strikers
Girls U9 Group 1 Hornsby Heights Hurricanes Greenwich Purple
Girls U9 Group 2 Greenwich Red Sacred Heart Pymble Strikers
Girls U10 Group 1 Northbridge Yellow Lindfield Ravens
Girls U11 Group 1 Northbridge Navy Bannockburn Lightning
Girls U11 Group 2 St Michaels Emeralds Kissing Point Matildas
Girls U12 Group 1 Lindfield Jades Northbridge Yellow
Girls U12 Group 2 St Ives Berowra A
Girls U14 Group 1 Northbridge A North Sydney United M
Girls U14 Group 2 Mt Colah A St Ives A
Girls U14 Group 3 Sacred Heart Pymble B St Ives B
Girls U16 Group 1 Northbridge A West Pymble A
Girls U16 Group 2 Wahroonga A Prouille A
Girls U18 Group 1 Berowra A Lane Cove
Under 8 Group 1 Northbridge NSM White St Ives Eagles
Under 8 Group 2 Wahroonga Lions Mongo FC Black
Under 8 Group 3 Chatswood Sharks St Ives Penguins
Under 8 Group 4 Berowra Vidmar Northbridge Krackerjacks
Under 8 Group 5 Northbridge Rockets West Pymble Cobras
Under 8 Group 6 Lindfield Warriors Wahroonga Sharks
Under 8 Group 7 Wahroonga Alligators St Ives Cormorants
Under 8 Group 8 North Turramurra White St Ives Seagulls
Under 8 Group 9 Northbridge Lightning Bolt Wahroonga Leopards
Under 8 Group 10 Chatswood Whales Northbridge Leeds
Under 8 Group 11 Chatswood Rangers Dolphins West pymble Taipans
Under 9 Group 1 Lane Cove NS Lightning Blue Bannockburn Arsenal
Under 9 Group 2 Northbridge Lightning Mt Colah Eagles
Under 9 Group 3 Northbridge Crusaders Kissing Point Falcons
Under 9 Group 4 North Sydney United The Stars North Syndey United Pirates
Under 9 Group 5 St Ives Lynx Lane Cove Galaxy
Under 9 Group 6 Northbridge Socceroos North Syndey Redbacks
Under 9 Group 7 Chatswood Rangers Zebras Northbridge Mission Impossibles
Under 9 Group 8 Lindfield Denmark Northbridge Everton
Under 9 Group 9 Northbridge Magpies West Pymble Panthers
Under 9 Group 10 Sacred Heart Mosman Lane Cove Stars
Under 10 Group 1 North Sydney United United Lane Cove NS Lightning
Under 10 Group 2 Northbridge Red Northbridge Real Madrid
Under 10 Group 3 Corpus Christie Blues North Sydney United City
Under 10 Group 4 Northbridge Wanderers North Sydney United Vipers
Under 10 Group 5 Lindfield United Berowra Panthers
Under 10 Group 6 Kissing Point Dynamos West Pymble Mustangs
Under 10 Group 7 Northbridge Stoke City Wahroonga Chelsea
Under 11 Group 1 Kissing Point Arsenal Northbridge Bears
Under 11 Group 2 West Pymble Waratahs Lindfield Hawks
Under 11 Group 3 Lindfield Harriers Chatswood Rangers Messi
Under 11 Group 4 Bannockburn Tsunamis St Michaels Blue
Under 11 Group 5 Northbridge Wildcats Bannockburn Tornados
Under 11 Group 6 Berowra Cobras Lindfield Kestrels
Under 12 Group 1 Hornsby RSLY X Northbridge A
Under 12 Group 2 Bannockburn A West Pymble A
Under 12 Group 3 Northbridge E St Ives B
Under 12 Group 4 Northbridge G Berowra D
Under 13 Group 1 Mongo FC A Northbridge S
Under 13 Group 2 Chatswood Rangers B St Ives S
Under 13 Group 3 Gordon A St Ives A
Under 14 Group 1 West Pymble A Lindfield B
Under 14 Group 2 Chatswood Rangers A Berowra A
Under 14 Group 3 Mt Colah B Asquith B
Under 15 Group 1 Lindfield B Lindfield A
Under 15 Group 2 Kissing Point A Lindfield C
Under 16 Group 1 Kissing Point A Northbridge A
Under 16 Group 2 Hornsby RSLY A Berowra C
Under 18 Group 1 Northbridge A Chatswood Rangers A
Under 18 Group 2 Lindfield F St Ives C
Under 18 Group 3 Northbridge C West Pymble C

Wet Weather