Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
12:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 13D) |
Darebin Falcons WSC Red |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
10:00 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12D) |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Yellow |
Appt |
Referee |
07/06/24 (Fri) |
18:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Frankston Pines SC |
Elwood City SC |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
07/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:45 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' East 16B) |
Watsonia Heights FC |
Manningham United FC - U16B |
Appt |
Assistant |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Darebin United SC |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
13:30 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16C) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U16 Red |
East Bentleigh SC U16 Sharks |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
08:45 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Glen Waverley SC - U13 United |
Whitehorse United SC (Jason) |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:30 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14B Red) |
Brighton SC Power |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:00 |
Mitchell Oval |
(Girls' South-East 12A) |
Monash City Villarreal FC |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:00 |
Poplar Oval |
(Metropolitan League 8 North-West) |
RMIT FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:00 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Banyule City SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 5 East) |
Maccabi FC Caulfield |
Wonga Wizards FC - Seniors Women |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:30 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' South 15D) |
Gippsland United Football Club |
Endeavour United SC Under 15Girls |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Anthony |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 16A) |
Keilor Park SC U16 Boys Eagles |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Barkley Square - Pitch 1 West |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Kyneton District SC |
Maidstone United SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15C) |
Greenvale United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Johnson Reserve |
(Girls' North-West 16C) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Bentleigh United Cobras FC |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Appt |
Assistant |
07/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bayside Argonauts FC |
Berwick City SC Reserves |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Sandringham SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
07/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Keilor Park SC |